úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Pořadí - Ecce Homo Masters - sektor 1800 metrů po startu

Nejlepší časy jezdců na 1800 metrů po startu

Rank  #                           Class        Car                            1800m
 1.   1  FAGGIOLI Simone          E2-SC-3000   NORMA M20FC - Zytek               40,46 seconds
 2.   2  MERLI Christian          D/E2-SS-3000 OSELLA FA30 Evo-Fortech           40,47
 3.   7  PETIT Sebastien          E2-SC-3000   NORMA M20FC-Mugen                 41,57
 4.   52 WILLIS Trevor            SS           OMS 28-RPE                        41,60
 5.   50 MORAN Scott              SS           GOULD GR61X-NME                   41,62
 6.   53 MENZIES Wallace          SS           GOULD GR55B-NME                   42,21
 7.   9  BORMOLINI Fausto         D/E2-SS-3000 REYNARD K02-Mugen                 42,29
 8.   3  MACARIO Paride           D/E2-SS-3000 OSELLA FA30-Zytek                 42,30
 9.   54 FRANTZ Cyrille           SC           NORMA M20FC-BMW                   42,34
 10.  51 HALL Will                SS           FORCE WH-XTEC-AER                 42,61
 11.  4  BENES Milos              D/E2-SS-3000 OSELLA FA30-Zytek                 43,18
 12.  6  KOMAREK David            E2-SC-3000   NORMA M20FC Evo-Mitsubishi        43,34
 13.  5  JANIK Vaclav             E2-SC-3000   NORMA M20FC-Mitsubishi            43,55
 14.  56 WARWICK Darren           SS           DALLARA F399-Opel                 44,34
 15.  17 NAPIONE Renzo            D/E2-SS-3000 REYNARD K02-Cosworth              44,65
 16.  11 NEVERIL Dusan            E2-SC-3000   NORMA M20FC-Zytek                 44,88
 17.  23 BORMOLINI Andrea (U25)   CN+3000      OSELLA PA21 Evo-Honda             45,72
 18.  59 SCHAGERL Karl            E1-6500      VW GOLF RALLYE TFSI-R             45,87
 19.  57 STARCK Correntin (U25)   SC           NORMA M20FC-Honda                 45,95
 20.  55 UREN Dave                SS           FORCE PC-SUZUKI                   46,21
 21.  20 TRNKA Petr (U25)         E2-SC-3000   NORMA M20FC-Honda                 46,73
 22.  19 BOUDUBAN Fabien          E2-SC-3000   NORMA M20FC-Honda                 46,91
 23.  21 HUBERT Martine (FEM)     E2-SC-3000   NORMA M20F-BMW                    46,98
 24.  12 STEC Robert              D/E2-SS-3000 LOLA B02/50-Zytek                 47,10
 25.  33 MICHL Dan                E2-SH-6500   LOTUS EVORA V8                    47,35
 26.  32 VITVER Vladimir          E2-SH-6500   AUDI TT-R DTM V8                  47,38
 27.  62 SCHNELLMANN Roger        E1-6500      MITSUBISHI LANCER EVO8 J-Spec     47,44
 28.  14 SPALEK Jiri              E2-SC-3000   NORMA M20FC Evo-Mitsubishi        47,56
 29.  15 VONDRAK Petr             E2-SC-3000   OSELLA PA21-Honda                 47,73
 30.  25 VONDRAK Martin           D/E2-SS-3000 TATUUS NT07-Honda                 47,87
 31.  34 RYBNICEK Marek           E2-SH-6500   FORD FIESTA Evo 4WD               48,02
 32.  26 SVOBODA Jiri             E2-SC-3000   NORMA M20FC-Honda                 48,17
 33.  22 VITEK Petr               E2-SC-3000   OSELLA PA30-Zytek                 48,40
 34. 103 PERUGGINI Lucio          GT           FERRARI 458 Italia GT3            48,41
 35.  60 PAILER Felix             E1-6500      LANCIA DELTA INTEGRALE            48,45
 36.  35 GIULIANI Fulvio          E2-SH-6500   LANCIA DELTA Evo                  48,53
 37.  18 BERES Jozef Jun.         D/E2-SS-3000 TATUUS-RENAULT 2000               48,78
 38.  61 DROTAR Igor              E1-6500      SKODA FABIA                       48,83
 39.  16 MADRIAN Ferdinand        E2-SC-3000   NORMA M20F-NME                    48,92
 40.  38 DONDI Manuel             E2-SH-6500   FIAT X1/9-Alfa                    49,14
 41.  66 NUSSLI Romeo             E1-6500      FORD ESCORT COSWORTH              49,17
 42.  24 CAPUCCI Marco            CN+3000      OSELLA PA21 S-Honda               49,41
 43.  37 LOS Jiri                 E2-SH-6500   MITSUBISHI LANCER EVO IX          49,49
 44. 102 WERVER Nicolas           GT           PORSCHE 997 CUP S                 49,72
 45. 104 SCHMITTER FREY Philippe  GT           LAMBORGHINI GALLARDO FL2 GT3      49,75
 46.  63 KAMENOV Lyuben           E1-6500      MITSUBISHI LANCER EVO VIII        50,13
 47.  40 RADUT Lucian             E2-SH-6500   MITSUBISHI LANCER EVO VIII        50,22
 48. 107 JERMAN Martin            GT           LAMBORGHINI GALLARDO FL2 GT3      50,89
 49.  36 ANDRONIC Paul Mario      E2-SH-6500   MITSUBISHI LANCER Evo V           50,95
 50.  71 WARBURTON David (U25)    TC/GT        CATERHAM 7-Ford                   50,95
 51.  70 NEFF Frederic            GT           PORSCHE 996 Cup                   51,02
 52. 113 ONDREJ Tomas             A            SKODA FABIA WRC                   51,20
 53.  67 MILON Jan                E1-6500      SKODA FABIA WRC                   51,29
 54. 110 MALY Jaromir             A            MITSUBISHI LANCER EVO VIII        51,54
 55.  29 BRAQUET Roland           D/E2-SS-3000 DALLARA F308/11-VW                51,62
 56. 123 VAVRINEC Tomas           N            MITSUBISHI LANCER EVO IX          51,72
 57. 101 BODSON Yanick            GT           PORSCHE 997 GT3 Cup               51,97
 58.  79 PISANO Egidio            E1-6500      VW GOLF 1 Minichberger            52,11
 59. 112 VOJACEK Lukas            A            MITSUBISHI LANCER EVO VIII        52,25
 60. 111 SCHWEIGER Christian      A            MITSUBISHI LANCER EVO VIII        52,25
 61.  69 ZEMAN Martin             E1-6500      MITSUBISHI LANCER EVO VIII        52,33
 62. 105 TESSITORE -              GT           PORSCHE 997 GT3 CUP               52,46
 63.  30 BOEMER Didier            D/E2-SS-3000 DALLARA F394-Opel                 52,59
 64.  27 BORYCKI Damian           E2-SC-3000   RADICAL SR3-Suzuki                52,61
 65.  83 KEHAGIAS George          E1-6500      FORD SIERRA COSWORTH RS500        52,81
 66.  78 MARCHIONE Canio          E1-6500      VW SCIROCCO                       52,90
 67.  86 TELIYSKI Yulian          E1-6500      MITSUBISHI LANCER                 53,02
 68. 129 SAJLER Filip             N            MITSUBISHI LANCER EVO X           53,09
 69.  31 STEC Irena (FEM)         D/E2-SS-3000 GLORIA C8-Yamaha                  53,20
 70. 122 JURENA Peter             N            MITSUBISHI LANCER EVO IX          53,27
 71.  82 MANOLOV Hristo           E1-6500      MITSUBISHI LANCER EVO VIII        53,33
 72.  80 SATCHELL Colin           TC/GT        PEUGEOT 205                       53,34
 73. 130 SAJLEROVA Gabriela (FEM) N            MITSUBISHI LANCER EVO X           53,70
 74.  76 DUBOIS Anthony           TC/GT        SCORA MAXI-Renault                54,22
 75.  28 DVORAK Pavel             D/E2-SS-3000 MARTINI F2-BMW                    54,27
 76.  95 STOEV Stefan             TC/GT        HONDA CIVIC                       54,28
 77.  72 SCHILLING Nico           E1-6500      SUBARU IMPREZA WRX STi            54,60
 78.  74 FLOREK Peter             E1-6500      MITSUBISHI LANCER EVO IX          54,74
 79.  89 SCHULTE Manfred          TC/GT        CITROEN AX 1.6 16V                54,75
 80. 115 BELTRAMI Massimo         A            CITROEN C4 WRC                    54,94
 81.  43 SCHWAN Roman             E2-SH-6500   LOTUS EVORA VW                    55,19
 82.  75 DUPONT Sebastien         TC/GT        SEAT LEON SUPERCOPA Mk2           55,25
 83.  68 LIORIS Panagiotis        E1-6500      FORD ESCORT WRC                   55,29
 84.  88 ARAGONA Giuseppe         E1-6500      PEUGEOT 106 Rallye                55,53
 85.  87 VORGIAS Spiros           E1-6500      PEUGEOT 106 S16 Rallye            55,59
 86.  81 AMBRUZ Peter             E1-6500      VAUXHALL VECTRA ST                56,18
 87.  77 STEINER Christian        TC/GT        PORSCHE 911 Turbo                 56,22
 88. 126 POVAZAN Peter            N            MITSUBISHI LANCER EVO IX          56,45
 89. 118 PLAGOS Ioannis           A            HONDA CIVIC Type-R                57,14
 90. 133 MAYER Chris-Andre        N            HONDA CIVIC Type-R                57,16
 91. 128 SZENE Raul               N            MITSUBISHI LANCER EVO IX          57,24
 92.  42 KOTEK Pavel              E2-SH-6500   BMW M3                            57,85
 93.  91 LJUBIJANCIK Salih        TC/GT        HONDA CIVIC R                     57,95
 94. 127 ARGIRIOU George          N            MITSUBISHI LANCER EVO IX          58,10
 95. 134 COSSU Tonino             N            HONDA CIVIC Type-R                58,33
 96. 109 DE SUTTER Jean           GT           LOTUS EXIGE GT3                   58,47
 97.  84 BOTEZ Vasile Sorin       E1-6500      MITSUBISHI LANCER EVO VI          58,50
 98. 136 WRONA Marcin (U25)       N            HONDA CIVIC Type-R                59,17
 99. 117 PAVLU Dominik (U25)      A            RENAULT CLIO 3 SPORT              59,46
100. 132 CAT Pascal               N            RENAULT MEGANE RS                 59,55
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 11.10.2016
Přečteno: 526 x
Stránka aktualizována: 11.10.2016

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2014


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist