úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Pořadí - Ecce Homo 2016 - sektor 100 metrů po startu

Nejlepší časy jezdců na 100 metrů po startu


 1. JANÍK Václav                  7  Nutrend Czech National Team       E2-SC-3000   NORMA M20FC                3,59 seconds
 2. MERLI Christian              38  Team Vimotorsport                 D/E2-SS-3000 OSELLA FA30                3,69 seconds
 3. RYBNÍČEK Marek               44  Liqui Moly Racing Team            E2-SH+3000   FORD FIESTA WRC EVO        3,71 seconds
 4. PAILER Felix                 58  Felix Pailer                      E1           LANCIA INTEGRALE           3,76 seconds
 5. BENEŠ Miloš                   2  GMS Czech National Team           D/E2-SS-3000 OSELLA FA 30               3,78 seconds
 6. WERNER Karl                  59  Karl Werner                       E1           AUDI S2-R QUATTRO          3,78 seconds
 7. DROTÁR Igor                  68  Drotar Autosport                  E1           ŠKODA FABIA R5             3,78 seconds
 8. BORMOLINI Fausto              3  Best Lap SSD                      D/E2-SS-3000 REYNARD K02                3,80 seconds
 9. LOS Jiří                     47  Los Czech National Team           E2-SH+3000   MITSUBISHI LANCER EVO IX   3,80 seconds
10. FAGGIOLI Simone               1  Best Lap SSD                      E2-SC-3000   NORMA M20 FC               3,81 seconds
11. PARIDE Macario                9  Macario Paride                    D/E2-SS-3000 OSELLA FA 30               3,81 seconds
12. MILOŇ Jan                    66  Jantar Team s.r.o.                E1           ŠKODA FABIA WRC            3,81 seconds
13. CVRČEK Věroslav              65  L Racing s.r.o.                   E1           ŠKODA FABIA S2000          3,83 seconds
14. SCHAGERL Karl                119 Karl Schagerl                     E1           VW GOLF RALLYE TFSI-R      3,83 seconds
15. KRAMER Gottfried             25  Kramer Gottfried                  D/E2-SS-2000 TATUUS FORMULA S2000       3,84 seconds
16. FULVIO Giuliani              55  CST Sport SRL                     E2-SH+3000   LANCIA DELTA EVO           3,84 seconds
17. NEVĚŘIL Dušan                 4  Speedmaster Racing Team s.r.o.    E2-SC-3000   NORMA M20FC                3,85 seconds
18. NAPIONE Renzo                16  Renzo Napione                     D/E2-SS-3000 REYNARD K02                3,90 seconds
19. VOLLUZ Joel                  18  Joel Volluz                       D/E2-SS-3000 OSELLA FA 30               3,91 seconds
20. KOMÁREK David                12  Liqui Moly Racing Team            E2-SC-3000   NORMA M20FC EVO            3,93 seconds
21. WEBER Christophe             27  Ecurie des Ordons                 D/E2-SS-2000 DALLARA F302-04            3,94 seconds
22. DVOŘÁK Pavel                 36  Pavel Dvořák                      D/E2-SS-2000 MARTINI F2                 3,95 seconds
23. VONDRÁK Martin               28  Auto Vondrak Czech National Team  D/E2-SS-2000 TATUUS NT07                3,99 seconds
24. CAPUCCI Marco                29  Marco Capucci                     CN-2000      OSELLA PA 21S              4,00 seconds
25. STEC Irena                   40  Irena Stec                        D/E2-SS-1600 GLORIA C8                  4,11 seconds
26. VOJÁČEK Lukáš                86  Ennoble Czech National Team       A+3000       MITSUBISHI LANCER EVO VIII 4,11 seconds
27. FOLTA Sebastian              15  Sebastian Folta                   D/E2-SS-3000 LOLA T96/50                4,13 seconds
28. SCHWEIGER Christian          87  Schweiger Christian               A+3000       MITSUBISHI LANCER EVO VIII 4,13 seconds
29. MALÝ Jaromír                 85  Czech National Team               A+3000       MITSUBISHI LANCER EVO VIII 4,14 seconds
30. STOLLNBERGER Andreas         37  Team Terschl Austria              D/E2-SS-2000 DALLARA FORMEL 3           4,15 seconds
31. JUREŇA Peter                 104 Wine Time Racing                  N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO IX   4,15 seconds
32. SAJLER Filip                 105 Liqui Moly Racing Team            N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO X    4,15 seconds
33. PRÁŠEK Jaroslav              246 Jaroslav Prášek                   HA-C5-E3     CHEVRON B42 F2             4,15 seconds
34. STEC Robert                  13  Robert Stec                       D/E2-SS-3000 LOLA B02/50                4,16 seconds
35. BONUCCI Uberto               251 Uberto Bonucci                    HA-C4-D8     OSELLA PA 9/90             4,16 seconds
36. SZÁSZ László                 17  AK Dubrovnik Racing               D/E2-SS-3000 REYNARD - ZYTEK F3000      4,17 seconds
37. VONDRÁK Petr                 24  Petr Vondrák                      E2-SC-2000   OSELLA PA21                4,17 seconds
38. GALLI JR Hubert              83  Team Terschl Austria              D/E2-SS-3000 LOLA B99/50 FORMEL 3000    4,17 seconds
39. VAVŘINEC Tomáš               103 Tomáš Vavřinec                    N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO IX   4,17 seconds
40. VÍTEK Petr                    6  ACR - Engiennering - Czech NationaE2-SC-3000   OSELLA PA 30               4,18 seconds
41. TRNKA Petr                   20  Nutrend Czech National Team       E2-SC-2000   NORMA M20FC                4,18 seconds
42. BOUVIER Christian            26  Bouvier Christian                 CN-2000      WOLF GB08                  4,18 seconds
43. DUDA Grzegorz                97  Race National Team Poland         S20+3000     MITSUBISHI LANCER EVO X R4 4,18 seconds
44. SAJLEROVÁ Gabriela           106 Liqui Moly Racing Team            N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO X    4,18 seconds
45. DOSEDĚL Dušan                312 AMK Ecce Homo                     E1H+2000     SUBARU IMPREZA WRX STI     4,19 seconds
46. CHUDOBA Zdeněk               335 Zdeněk Chudoba                    E2H-SC-1400  DEMON CAR                  4,19 seconds
47. WALDY Hermann                10  MSC Rottenegg                     D/E2-SS-3000 FORMEL 3000 LOLA B06/51    4,20 seconds
48. MADRIAN Ferdinand            11  MSC Rottenegg                     E2-SC-3000   NORMA M20 F                4,20 seconds
49. SCHERF Martin                32  Martin Scherf                     D/E2-SS-2000 TATUUS RENAULT 2.0         4,20 seconds
50. CHALOUPKA František          61  Ennoble Racing Klub               E1           MITSUBISHI LANCER EVO VI   4,23 seconds
51. VOJÁČEK Petr                 99  Ennoble Racing Klub               GT+3000      FERRARI 430GT              4,23 seconds
52. TROJEK Martin                35  Speedmaster Racing Team s.r.o.    E2-SC-2000   LIGIER JS 49               4,24 seconds
53. BORMOLINI Andrea             21  Andrea Bormolini                  CN-2000      OSELLA PA21                4,25 seconds
54. SVOBODA Jiří                 31  Nutrend Czech National Team       E2-SC-2000   NORMA M20F                 4,25 seconds
55. VITVER Vladimír              42  SVC Czech National Team           E2-SH+3000   AUDI WTTR- DTM             4,25 seconds
56. ZMEŠKAL Miloš                249 Miloš Zmeškal                     HA-C5-E5     RALT RT32                  4,26 seconds
57. TARMANN Josef                23  Tarmann Josef                     D/E2-SS-2000 DALLARA MERCEDES F302      4,28 seconds
58. ZEMAN Martin                 62  KRTZ                              E2-SH+3000   MITSUBISHI LANCER EVO VIII 4,29 seconds
59. BERTO Franco                 34  Franco Berto                      E2-SS-2000   FORMULA TATUUS RENAULT EVO 4,30 seconds
60. ČEPIČKA Vlastimil            302 AMK Ecce Homo                     E1H+2000     MITSUBISHI LANCER EVO X    4,30 seconds
61. MILJKOVIC Nikola             107 Realmotorsport                    N+3000       MITSUBISHI EVO IX          4,32 seconds
62. PALMIERI Giuliano            209 Giuliano Palmieri                 HA-C2-B6     DE TOMASO PANTERA          4,35 seconds
63. KLUS Adam                    239 Adam Klus                         HA-C4-D8     MARCH HSS CAN-AM           4,36 seconds
64. CHARIATTE Alain              33  Ecurie des Ordons                 D/E2-SS-2000 TATUUS MASTER              4,37 seconds
65. MICHL Dan                    41  Michl Czech National Team         E2-SH-3000   LOTUS ELISE                4,37 seconds
66. MIGLIUOLO Antonino           114 Antonino Migliuolo                N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO IX   4,37 seconds
67. ALMERAS Jean Marie           230 Jean Marie Almeras                HA-C3-C5     PORSCHE 935 SILHOUETTE     4,37 seconds
68. WISNIOWSKI Bartlomiej        109 Race National Team Poland         N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO      4,38 seconds
69. GLINZNER Gerald              226 Historic Racing Team Austria      HA-C3-C3     PORSCHE 911 CARRERA        4,38 seconds
70. PICHLER Horst                207 Horst Pichler                     HA-C1-A9     ABARTH 2000 SE021          4,39 seconds
71. MLEJNEK Aleš                 337 Aleš Mlejnek                      E2H-SS-1000  GLORIA C8F                 4,41 seconds
72. HLAVINKA Josef               338 Josef Hlavinka                    E2H-SS-1000  KÖNIG 1000R                4,44 seconds
73. ČILIAK Miroslav              247 Slovak National Hillclimb Team    HA-C5-E4     FORMULA METALEX MTX 1-06   4,46 seconds
74. TESSITORE 0                  100 Tessitore                         GT+3000      PORSCHE 997 GT3 CUP        4,49 seconds
75. KAVECZ Istvan                102 AK Dubrovnik Racing               E2-SH+3000   BMW E90                    4,49 seconds
76. KRAKOVIČ Radek               336 AMK Ecce Homo                     E2H-SS-1400  FIKS 09 RK                 4,49 seconds
77. SVOBODA Milan                 8  Milan Svoboda                     E2-SC-1600   BRC CM05                   4,52 seconds
78. HOLAN Ivo                    112 KV Motor Team s.r.o.              N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO IX   4,52 seconds
79. TAUS Kerstin                 108 Kerstin Taus                      N+3000       SUBARU IMPREZA WRX STI     4,55 seconds
80. LANDMANN Jochen              240 MSC Muehlbach am Hochkönig        HA-C5-E2     TECNO LOTUS FB/1           4,56 seconds
81. GALLI Hubert                 81  Team Terschl Austria              E2-SC+2000   TORK-BRS                   4,57 seconds
82. TERSCHL Wolfgang             19  Team Terschl Austria              E2-SC+2000   PROSPORT LM 3000           4,59 seconds
83. SCHWAN Roman                 51  Schwan Roman                      E2-SH-2000   LOTUS EVORA WR 16          4,60 seconds
84. NIEMEC Lukasz                110 Race National Team Poland         N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO X    4,60 seconds
85. KMEŤ František               242 Autošport Kmeť                    HA-C5-E2     METALEX MTX 1-03           4,60 seconds
86. GRUNDOVÁ Nela                67  KV Motor Team                     E2-SH+3000   MITSUBISHI EVO VIII        4,62 seconds
87. SONNLEITNER Reinhard         238 Reinhard Sonnleitner              HA-C4-D6     VW RALLYE GOLF G60         4,64 seconds
88. KRAMPOTA Ivo                 49  Ivo Krampota                      E2-SH+3000   BMW M3                     4,66 seconds
89. ŠUTLÁK Miroslav              89  Šutlák Miroslav                   A            ŠKODA FABIA S 2000         4,66 seconds
90. GORNI Roberto                252 Roberto Gorni                     HA-C4-D10    OSELLA PA N                4,66 seconds
91. WALDY JR Hermann             22  MSC Rottenegg                     D/E2-SS-2000 FORMEL 3 DALLARA F306      4,70 seconds
92. JERMAN Martin                98  Jerman Czech National Team        GT+3000      LAMBORGHINI GALLARDO GT3   4,70 seconds
93. PASADYN Piotr                64  Race National Team Poland         E2-SH+3000   SUBARU IMPREZA STI         4,73 seconds
94. HUBÁČEK Karel                63  Autoklub JV Sport Racing v AČR    E2-SH+3000   BMW M3 E92 GTR             4,77 seconds
95. ULMAN Pavel                  46  Pavel Ulman                       E2-SH+3000   BMW M3 E36                 4,80 seconds
96. TOMEČEK Lukáš                307 AMK Ecce Homo                     E1H-1600     VW GOLF I GTi OETTINGER    4,83 seconds
97. POLÁCEK Martin               126 Martin Polácek                    E1           BMW 3                      4,85 seconds
98. MAIER Helmut                 124 H+R Spezial Federn                E1/OSK-1600  VW SPIESS GOLF             4,89 seconds
99. KUS Petr                     306 Petr Kus                          E1H-2000     VW GOLF I GTi              4,89 seconds
100.ŽÁK Josef                    315 AMK Ecce Homo                     E1H-1400     ŠKODA 100                  4,89 seconds
101.BOHÁČ Milan                  399 Milan Boháč                       E1H-2000     RENAULT CLIO               4,89 seconds
102.TYKAL Petr                   243 SK Industrietechnik Czech NationalHA-C5-E2     F-EASTER MTX 1-03          4,95 seconds
103.GÄNSDORFER Aleš              244 Gänsdorfer Aleš                   HA-C5-E2     F-EASTER MTX 1-03          4,96 seconds
104.DOLEŽAL Lubomír              248 Doležal Lubomír                   HA-C5-E4     MTX 1-06                   4,96 seconds
105.MIKEŠ Jaroslav               317 AMK Ecce Homo                     E1H-1400     ŠKODA 130 RS               4,96 seconds
106.MACEK Vojtěch                321 Macek Vojtěch                     E1H-1600     ŠKODA 110 R                4,96 seconds
107.JANÁK Jaroslav               304 Jaroslav Janák                    E1H-1600     VW GOLF                    4,98 seconds
108.GRATZER August               229 MSC Muehlbach                     HA-C3-C5     LANCIA BETA MONTECARLO     4,99 seconds
109.MATUŠEK Lukáš                221 SK Industrietechnik Czech NationalHA-C3-C1     ŠKODA 130 RS               5,10 seconds
110.OŠMERA Jiří                  314 Jiří Ošmera                       E1H-2000     OPEL ASTRA                 5,10 seconds
111.STUDENÝ Lukáš                332 Lukáš Studený                     E1H-1400     ŠKODA 110R                 5,10 seconds
112.KUBÍČEK Jiří                 222 SK Industrietechnik Czech NationalHA-C3-C1     ŠKODA 130RS                5,12 seconds
113.CZAPKA Marian                227 Katrex Karolina Autosport         HA-C3-C3     PORSCHE 928s               5,13 seconds
114.DOBEŠ Václav                 326 Václav Dobeš                      E1H-1400     ŠKODA FAVORIT              5,13 seconds
115.KUČERA Zdeněk                333 AMK Ecce Homo                     E1H+2000     NISSAN 200SX               5,14 seconds
116.HRUBÝ Milan                  75  KV Motor Team                     E1           ŠKODA FABIA FR16           5,15 seconds
117.KOZAR Yevhen                 113 Yevhen KOZAR                      N+3000       RENAULT MEGANE RS          5,15 seconds
118.TOMCSANYI Tamas              123 Autoklub Dubrovnik Racing         E1           LADA                       5,15 seconds
119.PLEVA Martin                 320 AMK Vrbno pod Pradědem            E1H-1400     ŠKODA 100                  5,15 seconds
120.SATEK Jakub                  311 Jakub Satek                       E1H-2000     HONDA CIVIC TYPE R         5,16 seconds
121.THEIMER MLADŠÍ Jiří          53  AMK Ecce Homo                     E2-SH-2000   PEUGOT 205 MAXI            5,17 seconds
122.DĚDEK David                  300 Ready For Race s.r.o.             E1H+2000     ALFA ROMEO 156 V6          5,17 seconds
123.HARRER Helmut                118 Helmut Harrer                     N-2000       HONDA CIVIC TYPE-R         5,18 seconds
124.ADÁMEK Miroslav              210 Auto Adamek Czech National Team   HA-C2-B3     NSU                        5,19 seconds
125.MICHALÍK Tomáš               370 Ready For Race s.r.o.             E1H+2000     MITSUBISHI LANCER EVO IX   5,19 seconds
126.MAYER Chris-Andre            117 Chris-Andre Mayer                 N-2000       HONDA CIVIC TYPE R         5,20 seconds
127.JUHÁS Martin                 125 MRM Motosport                     E1           BMW M3                     5,20 seconds
128.OBERMOSER Josef              228 Josef Obermoser                   HA-C3-C2     ALFA ROMEO SUD TI 1.5      5,20 seconds
129.DOHNÁLEK Josef               76  AMK Ecce Homo                     E1           CITROEN C2 VTS             5,22 seconds
130.SCHUTTING Wolfgang           115 Wolfgang Schutting                N            RENAULT CLIO WILLIAMS      5,22 seconds
131.AMBRUZ Peter                 77  Slovak National Hillclimb Team    E1           VAUXHALL VECTRA ST         5,24 seconds
132.STEJSKAL Milan               225 GMS Racing Team                   HA-C3-C2     FIAT 131 RACING 2000       5,24 seconds
133.DOKOUPIL Roman               309 Roman Dokoupil                    E1H-1400     ŠKODA 130 RS               5,25 seconds
134.KOTEK Pavel                  45  AMK Ecce Homo                     E2-SH-3000   BMW M3                     5,26 seconds
135.VAŠEK Jiří                   52  AMK Ecce Homo                     E2-SH-2000   ŠKODA OCTAVIA              5,27 seconds
136.HONCU Petr                   301 Petr Honcu                        E1H-1400     ŠKODA FELICIA KIT CAR      5,29 seconds
137.MÜLLER Lukáš                 319 Müller Lukáš                      E1H-1400     ŠKODA 100                  5,31 seconds
138.FILINGER Jiří                101 Ennoble Racing Klub               GT+3000      NISSAN 350 Z GT            5,32 seconds
139.STIETKA Walther              216 Historic Racing Team Austria      HA-C2-B4     VW 1302                    5,32 seconds
140.MACH Jan                     327 Jan Mach                          E1H+2000     ŠKODA OCTAVIA              5,32 seconds
141.STEJSKAL Bronislav           122 Drotar Autosport                  E1           ŠKODA FELICIA KIT-CAR      5,33 seconds
142.KRETZ Michal                 121 Michal Kretz                      E1           FORD FOCUS KIT CAR         5,34 seconds
143.KOLENO Miloš                 120 Koleno Motorsport                 E1           ŠKODA 130 LR               5,35 seconds
144.KACVINSKY Peter              78  Slovak National Hillclimb Team    E1           OPEL KADETT GSi            5,36 seconds
145.PATOČKA Karel                303 Liqui Moly Racing Team            E1H-1600     ŠKODA FELICIA PICK-UP 1,6  5,37 seconds
146.KONICAR Vladimír             206 Czech National Team               HA-C1-A5     BMW 2002 Ti                5,38 seconds
147.SEDLÁČEK Michal              234 GMS Racing Team                   HA-C4-D3     FIAT RITMO 130 TC          5,38 seconds
148.LOUBAL Lubomír               310 Ready For Race s.r.o.             E1H+2000     VW GOLF 4TDI               5,39 seconds
149.HUTTER Gregor                71  Gregor Hutter                     E1           ALFA ROMEO 145             5,40 seconds
150.ČAMBÁLIK Bohumír             90  Strong Racing Team                A-2000       HONDA CIVIC TYPE-R EP3     5,41 seconds
151.PODMAJERSKÝ Vladimír         91  Podmajerský Vladimír              A            PEUGEOT 206 RC             5,41 seconds
152.GRASSO Angela                208 Angela Grasso                     HA-C1-A8     LOTUS 23B                  5,41 seconds
153.TRNKA Jan                    94  Jan Trnka                         A-1600       ŠKODA FELICIA              5,42 seconds
154.RITZBERGER Kurt              96  MSC Rottenegg                     A            PEUGEOT 306 GTI            5,42 seconds
155.PIEBER Wolfgang              236 MSC Muehlbach                     HA-C4-D3     BMW 323i                   5,42 seconds
156.JEŽEK Radim                  57  Radim Ježek                       E2-SH-1600   ŠKODA FELICIA              5,43 seconds
157.KRÁL Oskar                   213 Oskar Král                        HA-C2-B3     FIAT 128 SC                5,43 seconds
158.CHYTIL Ondřej                241 Ondřej Chytil                     HA-C5-E2     MTX 1-03                   5,43 seconds
159.PAVLU Dominik                92  MJ Autosport                      A-2000       RENAULT CLIO SPORT         5,44 seconds
160.INDRA Jindřich               212 Indra Czech National Team         HA-C2-B3     ŠKODA 120S                 5,44 seconds
161.ONDREJKA Jan                 218 Jan Ondrejka                      HK1-2000     ŠKODA 200 RS               5,44 seconds
162.KMÍNEK Zdeněk                93  MJ Autosport                      A-2000       REANAULT CLIO SPORT        5,45 seconds
163.WEIGL Peter                  245 MSC Muehlbach                     HA-C5-E2     VW FORMULA VAU             5,45 seconds
164.ŠUSTR Miloslav               325 Šustr Miloslav                    E1H-1600     ŠKODA FAVORIT              5,45 seconds
165.NEUMANN Dominik              219 MSC Muehlbach                     HA-C3-C1     BAC-MINI COOPER S          5,48 seconds
166.ZEMSAUER Patrick             250 MSC Muehlbach am Hochkönig        HA-C5-E2     PORSCHE AUSTRO VAU         5,49 seconds
167.OBERMOSER Oliver             215 Oliver Obermoser                  HA-C2-B8     ALFA ROMEO SPRINT VELOCE 1.5,51 seconds
168.SLOBODA Anton                127 Anton Sloboda                     E1           ŠKODA FABIA                5,52 seconds
169.FURIŠ Pavel                  374 Pavel Furiš                       E1H-2000     PEUGEOT 205 Mi 16          5,58 seconds
170.WARMUTH Rene                 232 MSC Muehlbach am Hochkönig        HA-C4-D2     VW GOLF GTI                5,59 seconds
171.NOWAKOWSKI Jerzy             217 Jerzy Nowakowski                  HA-C2-B5     BMW 2002Ti                 5,63 seconds
172.JANDA Martin                 313 Martin Janda                      E1H-2000     SEAT IBIZA CUPRA           5,70 seconds
173.MACHOVÁ Tereza               128 Autoklub Junior Team              E1           SUZUKI SWIFT               5,72 seconds
174.KLUKAN Radek                 343 Radek Klukan                      E1H+2000     BMW M3 E36                 5,74 seconds
175.WINDSTEIG Werner             237 Werner Windsteig                  HA-C4-D4     CITROEN AX SPORT           5,76 seconds
176.MANDL Erwin                  214 Erwin Mandl                       HA-C2-B3     NSU TT                     5,82 seconds
177.FELCMAN David                316 David Felcman                     E1H-2000     PEUGEOT 206 SRC            5,87 seconds
178.PAVLIK Denis                 95  L Racing s.r.o.                   A-2000       ŠKODA FABIA 1.4            5,91 seconds
179.SVOBODA Libor                308 Libor Svoboda                     E1H-1600     HONDA CIVIC 1.6 VTI        5,93 seconds
180.HOLZER Christian             200 Historic Racing Team Austria      HA-C1-A1     STEYR PUCH 650 TR          6,11 seconds
181.JENSEN Anders                20SWAnders Jensen                     HA-C1-A1     SAAB Sport                 6,29 seconds
182.ŠTĚRBA Josef                 202 Josef Štěrba                      HA-C1-A2     FIAT ABARTH 1000 TC        6,31 seconds
183.FISCHER Gerd                 211 Gerd Fischer                      HA-C2-B3     FORD ESCORT 1300 GT        6,33 seconds



Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 6.6.2016
Přečteno: 717 x
Stránka aktualizována: 11.10.2016

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2014


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist