úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Pořadí - Ecce Homo 2016 - sektor 20 metrů po startu

Nejlepší časy jezdců na 20 metrů po startu


 1. RYBNÍČEK Marek         44  Liqui Moly Racing Team        E2-SH+3000   FORD FIESTA WRC EVO        1,61  seconds
 2. WERNER Karl            59  Karl Werner                   E1           AUDI S2-R QUATTRO          1,65  seconds
 3. LOS Jiří               47  Los Czech National Team       E2-SH+3000   MITSUBISHI LANCER EVO IX   1,66  seconds
 4. JANÍK Václav            7  Nutrend Czech National Team   E2-SC-3000   NORMA M20FC                1,68  seconds
 5. PAILER Felix           58  Felix Pailer                  E1           LANCIA INTEGRALE           1,68  seconds
 6. BORMOLINI Fausto        3  Best Lap SSD                  D/E2-SS-3000 REYNARD K02                1,70  seconds
 7. SAJLER Filip           105 Liqui Moly Racing Team        N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO X    1,70  seconds
 8. MERLI Christian        38  Team Vimotorsport             D/E2-SS-3000 OSELLA FA30                1,71  seconds
 9. CVRČEK Věroslav        65  L Racing s.r.o.               E1           ŠKODA FABIA S2000          1,72  seconds
10. JUREŇA Peter           104 Wine Time Racing              N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO IX   1,72  seconds
11. SAJLEROVÁ Gabriela     106 Liqui Moly Racing Team        N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO X    1,72  seconds
12. KRAMER Gottfried       25  Kramer Gottfried              D/E2-SS-2000 TATUUS FORMULA S2000       1,73  seconds
13. MILOŇ Jan              66  Jantar Team s.r.o.            E1           ŠKODA FABIA WRC            1,73  seconds
14. VAVŘINEC Tomáš         103 Tomáš Vavřinec                N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO IX   1,73  seconds
15. ČEPIČKA Vlastimil      302 AMK Ecce Homo                 E1H+2000     MITSUBISHI LANCER EVO X    1,73  seconds
16. STEC Irena             40  Irena Stec                    D/E2-SS-1600 GLORIA C8                  1,74  seconds
17. DROTÁR Igor            68  Drotar Autosport              E1           ŠKODA FABIA R5             1,74  seconds
18. MALÝ Jaromír           85  Czech National Team           A+3000       MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1,74  seconds
19. VOJÁČEK Lukáš          86  Ennoble Czech National Team   A+3000       MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1,74  seconds
20. WEBER Christophe       27  Ecurie des Ordons             D/E2-SS-2000 DALLARA F302-04            1,75  seconds
21. PRÁŠEK Jaroslav        246 Jaroslav Prášek               HA-C5-E3     CHEVRON B42 F2             1,75  seconds
22. DVOŘÁK Pavel           36  Pavel Dvořák                  D/E2-SS-2000 MARTINI F2                 1,76  seconds
23. NEVĚŘIL Dušan           4  Speedmaster Racing Team s.r.o.E2-SC-3000   NORMA M20FC                1,77  seconds
24. VONDRÁK Martin         28  Auto Vondrak Czech National TeD/E2-SS-2000 TATUUS NT07                1,77  seconds
25. SCHWEIGER Christian    87  Schweiger Christian           A+3000       MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1,77  seconds
26. CHUDOBA Zdeněk         335 Zdeněk Chudoba                E2H-SC-1400  DEMON CAR                  1,77  seconds
27. TRNKA Petr             20  Nutrend Czech National Team   E2-SC-2000   NORMA M20FC                1,78  seconds
28. SCHERF Martin          32  Martin Scherf                 D/E2-SS-2000 TATUUS RENAULT 2.0         1,78  seconds
29. DUDA Grzegorz          97  Race National Team Poland     S20+3000     MITSUBISHI LANCER EVO X R4 1,78  seconds
30. SCHAGERL Karl          119 Karl Schagerl                 E1           VW GOLF RALLYE TFSI-R      1,78  seconds
31. PARIDE Macario          9  Macario Paride                D/E2-SS-3000 OSELLA FA 30               1,79  seconds
32. VOLLUZ Joel            18  Joel Volluz                   D/E2-SS-3000 OSELLA FA 30               1,79  seconds
33. CHALOUPKA František    61  Ennoble Racing Klub           E1           MITSUBISHI LANCER EVO VI   1,79  seconds
34. MILJKOVIC Nikola       107 Realmotorsport                N+3000       MITSUBISHI EVO IX          1,79  seconds
35. GLINZNER Gerald        226 Historic Racing Team Austria  HA-C3-C3     PORSCHE 911 CARRERA        1,79  seconds
36. BOUVIER Christian      26  Bouvier Christian             CN-2000      WOLF GB08                  1,80  seconds
37. BERTO Franco           34  Franco Berto                  E2-SS-2000   FORMULA TATUUS RENAULT EVO 1,80  seconds
38. CAPUCCI Marco          29  Marco Capucci                 CN-2000      OSELLA PA 21S              1,81  seconds
39. PALMIERI Giuliano      209 Giuliano Palmieri             HA-C2-B6     DE TOMASO PANTERA          1,81  seconds
40. BENEŠ Miloš             2  GMS Czech National Team       D/E2-SS-3000 OSELLA FA 30               1,82  seconds
41. ALMERAS Jean Marie     230 Jean Marie Almeras            HA-C3-C5     PORSCHE 935 SILHOUETTE     1,82  seconds
42. BORMOLINI Andrea       21  Andrea Bormolini              CN-2000      OSELLA PA21                1,83  seconds
43. WALDY JR Hermann       22  MSC Rottenegg                 D/E2-SS-2000 FORMEL 3 DALLARA F306      1,83  seconds
44. DOSEDĚL Dušan          312 AMK Ecce Homo                 E1H+2000     SUBARU IMPREZA WRX STI     1,83  seconds
45. WALDY Hermann          10  MSC Rottenegg                 D/E2-SS-3000 FORMEL 3000 LOLA B06/51    1,84  seconds
46. TARMANN Josef          23  Tarmann Josef                 D/E2-SS-2000 DALLARA MERCEDES F302      1,84  seconds
47. VOJÁČEK Petr           99  Ennoble Racing Klub           GT+3000      FERRARI 430GT              1,84  seconds
48. MIGLIUOLO Antonino     114 Antonino Migliuolo            N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO IX   1,84  seconds
49. ZMEŠKAL Miloš          249 Miloš Zmeškal                 HA-C5-E5     RALT RT32                  1,84  seconds
50. BONUCCI Uberto         251 Uberto Bonucci                HA-C4-D8     OSELLA PA 9/90             1,84  seconds
51. MADRIAN Ferdinand      11  MSC Rottenegg                 E2-SC-3000   NORMA M20 F                1,85  seconds
52. NAPIONE Renzo          16  Renzo Napione                 D/E2-SS-3000 REYNARD K02                1,85  seconds
53. SVOBODA Jiří           31  Nutrend Czech National Team   E2-SC-2000   NORMA M20F                 1,85  seconds
54. STOLLNBERGER Andreas   37  Team Terschl Austria          D/E2-SS-2000 DALLARA FORMEL 3           1,85  seconds
55. FULVIO Giuliani        55  CST Sport SRL                 E2-SH+3000   LANCIA DELTA EVO           1,85  seconds
56. SONNLEITNER Reinhard   238 Reinhard Sonnleitner          HA-C4-D6     VW RALLYE GOLF G60         1,85  seconds
57. ČILIAK Miroslav        247 Slovak National Hillclimb TeamHA-C5-E4     FORMULA METALEX MTX 1-06   1,85  seconds
58. FAGGIOLI Simone         1  Best Lap SSD                  E2-SC-3000   NORMA M20 FC               1,86  seconds
59. KOMÁREK David          12  Liqui Moly Racing Team        E2-SC-3000   NORMA M20FC EVO            1,86  seconds
60. ZEMAN Martin           62  KRTZ                          E2-SH+3000   MITSUBISHI LANCER EVO VIII 1,86  seconds
61. WISNIOWSKI Bartlomiej  109 Race National Team Poland     N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO      1,86  seconds
62. KMEŤ František         242 Autošport Kmeť                HA-C5-E2     METALEX MTX 1-03           1,87  seconds
63. GALLI JR Hubert        83  Team Terschl Austria          D/E2-SS-3000 LOLA B99/50 FORMEL 3000    1,88  seconds
64. SZÁSZ László           17  AK Dubrovnik Racing           D/E2-SS-3000 REYNARD - ZYTEK F3000      1,89  seconds
65. HOLAN Ivo              112 KV Motor Team s.r.o.          N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO IX   1,89  seconds
66. PICHLER Horst          207 Horst Pichler                 HA-C1-A9     ABARTH 2000 SE021          1,89  seconds
67. PASADYN Piotr          64  Race National Team Poland     E2-SH+3000   SUBARU IMPREZA STI         1,90  seconds
68. TROJEK Martin          35  Speedmaster Racing Team s.r.o.E2-SC-2000   LIGIER JS 49               1,92  seconds
69. VÍTEK Petr              6  ACR - Engiennering - Czech NatE2-SC-3000   OSELLA PA 30               1,93  seconds
70. VONDRÁK Petr           24  Petr Vondrák                  E2-SC-2000   OSELLA PA21                1,93  seconds
71. TAUS Kerstin           108 Kerstin Taus                  N+3000       SUBARU IMPREZA WRX STI     1,93  seconds
72. NIEMEC Lukasz          110 Race National Team Poland     N+3000       MITSUBISHI LANCER EVO X    1,94  seconds
73. GORNI Roberto          252 Roberto Gorni                 HA-C4-D10    OSELLA PA N                1,94  seconds
74. MLEJNEK Aleš           337 Aleš Mlejnek                  E2H-SS-1000  GLORIA C8F                 1,94  seconds
75. FOLTA Sebastian        15  Sebastian Folta               D/E2-SS-3000 LOLA T96/50                1,95  seconds
76. CHARIATTE Alain        33  Ecurie des Ordons             D/E2-SS-2000 TATUUS MASTER              1,97  seconds
77. VITVER Vladimír        42  SVC Czech National Team       E2-SH+3000   AUDI WTTR- DTM             1,97  seconds
78. GALLI Hubert           81  Team Terschl Austria          E2-SC+2000   TORK-BRS                   1,98  seconds
79. KRAKOVIČ Radek         336 AMK Ecce Homo                 E2H-SS-1400  FIKS 09 RK                 1,98  seconds
80. GÄNSDORFER Aleš        244 Gänsdorfer Aleš               HA-C5-E2     F-EASTER MTX 1-03          1,99  seconds
81. MACEK Vojtěch          321 Macek Vojtěch                 E1H-1600     ŠKODA 110 R                1,99  seconds
82. STEC Robert            13  Robert Stec                   D/E2-SS-3000 LOLA B02/50                2,00  seconds
83. TYKAL Petr             243 SK Industrietechnik Czech NatiHA-C5-E2     F-EASTER MTX 1-03          2,00  seconds
84. ŽÁK Josef              315 AMK Ecce Homo                 E1H-1400     ŠKODA 100                  2,00  seconds
85. HLAVINKA Josef         338 Josef Hlavinka                E2H-SS-1000  KÖNIG 1000R                2,00  seconds
86. SVOBODA Milan           8  Milan Svoboda                 E2-SC-1600   BRC CM05                   2,10  seconds
87. ŠUTLÁK Miroslav        89  Šutlák Miroslav               A            ŠKODA FABIA S 2000         2,10  seconds
88. MATUŠEK Lukáš          221 SK Industrietechnik Czech NatiHA-C3-C1     ŠKODA 130 RS               2,10  seconds
89. KUBÍČEK Jiří           222 SK Industrietechnik Czech NatiHA-C3-C1     ŠKODA 130RS                2,10  seconds
90. KLUS Adam              239 Adam Klus                     HA-C4-D8     MARCH HSS CAN-AM           2,10  seconds
91. LANDMANN Jochen        240 MSC Muehlbach am Hochkönig    HA-C5-E2     TECNO LOTUS FB/1           2,10  seconds
92. MIKEŠ Jaroslav         317 AMK Ecce Homo                 E1H-1400     ŠKODA 130 RS               2,10  seconds
93. TERSCHL Wolfgang       19  Team Terschl Austria          E2-SC+2000   PROSPORT LM 3000           2,11  seconds
94. GRATZER August         229 MSC Muehlbach                 HA-C3-C5     LANCIA BETA MONTECARLO     2,11  seconds
95. KUS Petr               306 Petr Kus                      E1H-2000     VW GOLF I GTi              2,11  seconds
96. PLEVA Martin           320 AMK Vrbno pod Pradědem        E1H-1400     ŠKODA 100                  2,11  seconds
97. KAVECZ Istvan          102 AK Dubrovnik Racing           E2-SH+3000   BMW E90                    2,12  seconds
98. ADÁMEK Miroslav        210 Auto Adamek Czech National TeaHA-C2-B3     NSU                        2,12  seconds
99. STEJSKAL Milan         225 GMS Racing Team               HA-C3-C2     FIAT 131 RACING 2000       2,12  seconds
100.TOMEČEK Lukáš          307 AMK Ecce Homo                 E1H-1600     VW GOLF I GTi OETTINGER    2,12  seconds
101.MÜLLER Lukáš           319 Müller Lukáš                  E1H-1400     ŠKODA 100                  2,12  seconds
102.STUDENÝ Lukáš          332 Lukáš Studený                 E1H-1400     ŠKODA 110R                 2,12  seconds
103.INDRA Jindřich         212 Indra Czech National Team     HA-C2-B3     ŠKODA 120S                 2,13  seconds
104.DOKOUPIL Roman         309 Roman Dokoupil                E1H-1400     ŠKODA 130 RS               2,13  seconds
105.MICHL Dan              41  Michl Czech National Team     E2-SH-3000   LOTUS ELISE                2,14  seconds
106.SCHWAN Roman           51  Schwan Roman                  E2-SH-2000   LOTUS EVORA WR 16          2,14  seconds
107.JERMAN Martin          98  Jerman Czech National Team    GT+3000      LAMBORGHINI GALLARDO GT3   2,14  seconds
108.TESSITORE 0            100 Tessitore                     GT+3000      PORSCHE 997 GT3 CUP        2,14  seconds
109.POLÁCEK Martin         126 Martin Polácek                E1           BMW 3                      2,14  seconds
110.KRAMPOTA Ivo           49  Ivo Krampota                  E2-SH+3000   BMW M3                     2,15  seconds
111.SCHUTTING Wolfgang     115 Wolfgang Schutting            N            RENAULT CLIO WILLIAMS      2,15  seconds
112.MICHALÍK Tomáš         370 Ready For Race s.r.o.         E1H+2000     MITSUBISHI LANCER EVO IX   2,15  seconds
113.KUČERA Zdeněk          333 AMK Ecce Homo                 E1H+2000     NISSAN 200SX               2,16  seconds
114.HARRER Helmut          118 Helmut Harrer                 N-2000       HONDA CIVIC TYPE-R         2,17  seconds
115.JUHÁS Martin           125 MRM Motosport                 E1           BMW M3                     2,17  seconds
116.DOLEŽAL Lubomír        248 Doležal Lubomír               HA-C5-E4     MTX 1-06                   2,17  seconds
117.GRUNDOVÁ Nela          67  KV Motor Team                 E2-SH+3000   MITSUBISHI EVO VIII        2,18  seconds
118.NOWAKOWSKI Jerzy       217 Jerzy Nowakowski              HA-C2-B5     BMW 2002Ti                 2,19  seconds
119.DĚDEK David            300 Ready For Race s.r.o.         E1H+2000     ALFA ROMEO 156 V6          2,19  seconds
120.KONICAR Vladimír       206 Czech National Team           HA-C1-A5     BMW 2002 Ti                2,20  seconds
121.WEIGL Peter            245 MSC Muehlbach                 HA-C5-E2     VW FORMULA VAU             2,20  seconds
122.ZEMSAUER Patrick       250 MSC Muehlbach am Hochkönig    HA-C5-E2     PORSCHE AUSTRO VAU         2,20  seconds
123.DOBEŠ Václav           326 Václav Dobeš                  E1H-1400     ŠKODA FAVORIT              2,20  seconds
124.PODMAJERSKÝ Vladimír   91  Podmajerský Vladimír          A            PEUGEOT 206 RC             2,22  seconds
125.CZAPKA Marian          227 Katrex Karolina Autosport     HA-C3-C3     PORSCHE 928s               2,22  seconds
126.OŠMERA Jiří            314 Jiří Ošmera                   E1H-2000     OPEL ASTRA                 2,22  seconds
127.DOHNÁLEK Josef         76  AMK Ecce Homo                 E1           CITROEN C2 VTS             2,23  seconds
128.STEJSKAL Bronislav     122 Drotar Autosport              E1           ŠKODA FELICIA KIT-CAR      2,23  seconds
129.TOMCSANYI Tamas        123 Autoklub Dubrovnik Racing     E1           LADA                       2,23  seconds
130.MAIER Helmut           124 H+R Spezial Federn            E1/OSK-1600  VW SPIESS GOLF             2,23  seconds
131.STIETKA Walther        216 Historic Racing Team Austria  HA-C2-B4     VW 1302                    2,23  seconds
132.BOHÁČ Milan            399 Milan Boháč                   E1H-2000     RENAULT CLIO               2,23  seconds
133.OBERMOSER Josef        228 Josef Obermoser               HA-C3-C2     ALFA ROMEO SUD TI 1.5      2,24  seconds
134.JANÁK Jaroslav         304 Jaroslav Janák                E1H-1600     VW GOLF                    2,24  seconds
135.KMÍNEK Zdeněk          93  MJ Autosport                  A-2000       REANAULT CLIO SPORT        2,25  seconds
136.ŠUSTR Miloslav         325 Šustr Miloslav                E1H-1600     ŠKODA FAVORIT              2,25  seconds
137.HUBÁČEK Karel          63  Autoklub JV Sport Racing v AČRE2-SH+3000   BMW M3 E92 GTR             2,26  seconds
138.SEDLÁČEK Michal        234 GMS Racing Team               HA-C4-D3     FIAT RITMO 130 TC          2,26  seconds
139.ULMAN Pavel            46  Pavel Ulman                   E2-SH+3000   BMW M3 E36                 2,27  seconds
140.KOZAR Yevhen           113 Yevhen KOZAR                  N+3000       RENAULT MEGANE RS          2,27  seconds
141.MAYER Chris-Andre      117 Chris-Andre Mayer             N-2000       HONDA CIVIC TYPE R         2,27  seconds
142.HONCU Petr             301 Petr Honcu                    E1H-1400     ŠKODA FELICIA KIT CAR      2,27  seconds
143.HRUBÝ Milan            75  KV Motor Team                 E1           ŠKODA FABIA FR16           2,28  seconds
144.PAVLU Dominik          92  MJ Autosport                  A-2000       RENAULT CLIO SPORT         2,28  seconds
145.TRNKA Jan              94  Jan Trnka                     A-1600       ŠKODA FELICIA              2,28  seconds
146.PIEBER Wolfgang        236 MSC Muehlbach                 HA-C4-D3     BMW 323i                   2,28  seconds
147.THEIMER MLADŠÍ Jiří    53  AMK Ecce Homo                 E2-SH-2000   PEUGOT 205 MAXI            2,29  seconds
148.KRETZ Michal           121 Michal Kretz                  E1           FORD FOCUS KIT CAR         2,30  seconds
149.GRASSO Angela          208 Angela Grasso                 HA-C1-A8     LOTUS 23B                  2,30  seconds
150.OBERMOSER Oliver       215 Oliver Obermoser              HA-C2-B8     ALFA ROMEO SPRINT VELOCE 1.2,30  seconds
151.WINDSTEIG Werner       237 Werner Windsteig              HA-C4-D4     CITROEN AX SPORT           2,30  seconds
152.SATEK Jakub            311 Jakub Satek                   E1H-2000     HONDA CIVIC TYPE R         2,30  seconds
153.KACVINSKY Peter        78  Slovak National Hillclimb TeamE1           OPEL KADETT GSi            2,32  seconds
154.FILINGER Jiří          101 Ennoble Racing Klub           GT+3000      NISSAN 350 Z GT            2,32  seconds
155.MACHOVÁ Tereza         128 Autoklub Junior Team          E1           SUZUKI SWIFT               2,32  seconds
156.ŠTĚRBA Josef           202 Josef Štěrba                  HA-C1-A2     FIAT ABARTH 1000 TC        2,32  seconds
157.VAŠEK Jiří             52  AMK Ecce Homo                 E2-SH-2000   ŠKODA OCTAVIA              2,34  seconds
158.HUTTER Gregor          71  Gregor Hutter                 E1           ALFA ROMEO 145             2,34  seconds
159.MACH Jan               327 Jan Mach                      E1H+2000     ŠKODA OCTAVIA              2,34  seconds
160.ONDREJKA Jan           218 Jan Ondrejka                  HK1-2000     ŠKODA 200 RS               2,35  seconds
161.NEUMANN Dominik        219 MSC Muehlbach                 HA-C3-C1     BAC-MINI COOPER S          2,35  seconds
162.KRÁL Oskar             213 Oskar Král                    HA-C2-B3     FIAT 128 SC                2,36  seconds
163.JANDA Martin           313 Martin Janda                  E1H-2000     SEAT IBIZA CUPRA           2,36  seconds
164.FURIŠ Pavel            374 Pavel Furiš                   E1H-2000     PEUGEOT 205 Mi 16          2,36  seconds
165.JEŽEK Radim            57  Radim Ježek                   E2-SH-1600   ŠKODA FELICIA              2,37  seconds
166.WARMUTH Rene           232 MSC Muehlbach am Hochkönig    HA-C4-D2     VW GOLF GTI                2,37  seconds
167.LOUBAL Lubomír         310 Ready For Race s.r.o.         E1H+2000     VW GOLF 4TDI               2,37  seconds
168.ČAMBÁLIK Bohumír       90  Strong Racing Team            A-2000       HONDA CIVIC TYPE-R EP3     2,38  seconds
169.KOTEK Pavel            45  AMK Ecce Homo                 E2-SH-3000   BMW M3                     2,39  seconds
170.SLOBODA Anton          127 Anton Sloboda                 E1           ŠKODA FABIA                2,41  seconds
171.HOLZER Christian       200 Historic Racing Team Austria  HA-C1-A1     STEYR PUCH 650 TR          2,41  seconds
172.MANDL Erwin            214 Erwin Mandl                   HA-C2-B3     NSU TT                     2,41  seconds
173.PATOČKA Karel          303 Liqui Moly Racing Team        E1H-1600     ŠKODA FELICIA PICK-UP 1,6  2,41  seconds
174.CHYTIL Ondřej          241 Ondřej Chytil                 HA-C5-E2     MTX 1-03                   2,42  seconds
175.KOLENO Miloš           120 Koleno Motorsport             E1           ŠKODA 130 LR               2,43  seconds
176.KLUKAN Radek           343 Radek Klukan                  E1H+2000     BMW M3 E36                 2,44  seconds
177.AMBRUZ Peter           77  Slovak National Hillclimb TeamE1           VAUXHALL VECTRA ST         2,45  seconds
178.FELCMAN David          316 David Felcman                 E1H-2000     PEUGEOT 206 SRC            2,45  seconds
179.RITZBERGER Kurt        96  MSC Rottenegg                 A            PEUGEOT 306 GTI            2,50  seconds
180.SVOBODA Libor          308 Libor Svoboda                 E1H-1600     HONDA CIVIC 1.6 VTI        2,50  seconds
181.JENSEN Anders          20SWAnders Jensen                 HA-C1-A1     SAAB Sport                 2,54  seconds
182.FISCHER Gerd           211 Gerd Fischer                  HA-C2-B3     FORD ESCORT 1300 GT        2,55  seconds
183.PAVLIK Denis           95  L Racing s.r.o.               A-2000       ŠKODA FABIA 1.4            2,56  seconds



Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 6. 6. 2016
Přečteno: 875 x
Stránka aktualizována: 12. 6. 2016

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2014


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist