úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Pořadí - Ecce Homo 2016 - sektor 4900 metrů po startu

Nejlepší časy jezdců na 4900 metrů po startu

 1.  MERLI Christian                 38  Team Vimotorsport                        D/E2-SS-3000    OSELLA FA30                     1:51,540
 2.  FAGGIOLI Simone                  1  Best Lap SSD                             E2-SC-3000      NORMA M20 FC                    1:51,580
 3.  PARIDE Macario                   9  Macario Paride                           D/E2-SS-3000    OSELLA FA 30                    1:53,860
 4.  BENEŠ Miloš                      2  GMS Czech National Team                  D/E2-SS-3000    OSELLA FA 30                    1:55,050
 5.  VOLLUZ Joel                     18  Joel Volluz                              D/E2-SS-3000    OSELLA FA 30                    1:55,070
 6.  JANÍK Václav                     7  Nutrend Czech National Team              E2-SC-3000      NORMA M20FC                     1:55,710
 7.  BORMOLINI Fausto                 3  Best Lap SSD                             D/E2-SS-3000    REYNARD K02                     1:56,760
 8.  KOMÁREK David                   12  Liqui Moly Racing Team                   E2-SC-3000      NORMA M20FC EVO                 1:56,820
 9.  NEVĚŘIL Dušan                    4  Speedmaster Racing Team s.r.o.           E2-SC-3000      NORMA M20FC                     1:57,930
 10. SZÁSZ László                    17  AK Dubrovnik Racing                      D/E2-SS-3000    REYNARD - ZYTEK F3000           2:02,040
 11. STEC Robert                     13  Robert Stec                              D/E2-SS-3000    LOLA B02/50                     2:02,920
 12. NAPIONE Renzo                   16  Renzo Napione                            D/E2-SS-3000    REYNARD K02                     2:04,860
 13. WEBER Christophe                27  Ecurie des Ordons                        D/E2-SS-2000    DALLARA F302-04                 2:05,210
 14. SCHAGERL Karl                   119 Karl Schagerl                            E1              VW GOLF RALLYE TFSI-R           2:05,260
 15. MADRIAN Ferdinand               11  MSC Rottenegg                            E2-SC-3000      NORMA M20 F                     2:05,750
 16. VITVER Vladimír                 42  SVC Czech National Team                  E2-SH+3000      AUDI WTTR- DTM                  2:05,850
 17. VONDRÁK Petr                    24  Petr Vondrák                             E2-SC-2000      OSELLA PA21                     2:06,040
 18. RYBNÍČEK Marek                  44  Liqui Moly Racing Team                   E2-SH+3000      FORD FIESTA WRC EVO             2:06,040
 19. WALDY Hermann                   10  MSC Rottenegg                            D/E2-SS-3000    FORMEL 3000 LOLA B06/51         2:06,300
 20. FOLTA Sebastian                 15  Sebastian Folta                          D/E2-SS-3000    LOLA T96/50                     2:06,370
 21. MICHL Dan                       41  Michl Czech National Team                E2-SH-3000      LOTUS ELISE                     2:06,880
 22. BORMOLINI Andrea                21  Andrea Bormolini                         CN-2000         OSELLA PA21                     2:07,420
 23. VONDRÁK Martin                  28  Auto Vondrak Czech National Team         D/E2-SS-2000    TATUUS NT07                     2:07,460
 24. CVRČEK Věroslav                 65  L Racing s.r.o.                          E1              ŠKODA FABIA S2000               2:08,050
 25. BONUCCI Uberto                  251 Uberto Bonucci                           HA-C4-D8        OSELLA PA 9/90                  2:08,060
 26. STOLLNBERGER Andreas            37  Team Terschl Austria                     D/E2-SS-2000    DALLARA FORMEL 3                2:08,110
 27. VÍTEK Petr                       6  ACR - Engiennering - Czech National Team E2-SC-3000      OSELLA PA 30                    2:08,680
 28. TRNKA Petr                      20  Nutrend Czech National Team              E2-SC-2000      NORMA M20FC                     2:09,050
 29. SVOBODA Jiří                    31  Nutrend Czech National Team              E2-SC-2000      NORMA M20F                      2:09,740
 30. WALDY JR Hermann                22  MSC Rottenegg                            D/E2-SS-2000    FORMEL 3 DALLARA F306           2:10,970
 31. BERTO Franco                    34  Franco Berto                             E2-SS-2000      FORMULA TATUUS RENAULT EVO      2:11,400
 32. CAPUCCI Marco                   29  Marco Capucci                            CN-2000         OSELLA PA 21S                   2:11,450
 33. DROTÁR Igor                     68  Drotar Autosport                         E1              ŠKODA FABIA R5                  2:11,630
 34. LOS Jiří                        47  Los Czech National Team                  E2-SH+3000      MITSUBISHI LANCER EVO IX        2:12,100
 35. PAILER Felix                    58  Felix Pailer                             E1              LANCIA INTEGRALE                2:12,110
 36. KRAMER Gottfried                25  Kramer Gottfried                         D/E2-SS-2000    TATUUS FORMULA S2000            2:12,710
 37. FULVIO Giuliani                 55  CST Sport SRL                            E2-SH+3000      LANCIA DELTA EVO                2:13,750
 38. CHARIATTE Alain                 33  Ecurie des Ordons                        D/E2-SS-2000    TATUUS MASTER                   2:13,790
 39. WERNER Karl                     59  Karl Werner                              E1              AUDI S2-R QUATTRO               2:14,150
 40. MLEJNEK Aleš                    337 Aleš Mlejnek                             E2H-SS-1000     GLORIA C8F                      2:15,220
 41. MILOŇ Jan                       66  Jantar Team s.r.o.                       E1              ŠKODA FABIA WRC                 2:15,460
 42. MALÝ Jaromír                    85  Czech National Team                      A+3000          MITSUBISHI LANCER EVO VIII      2:16,120
 43. PRÁŠEK Jaroslav                 246 Jaroslav Prášek                          HA-C5-E3        CHEVRON B42 F2                  2:16,120
 44. KAVECZ Istvan                   102 AK Dubrovnik Racing                      E2-SH+3000      BMW E90                         2:16,300
 45. ULMAN Pavel                     46  Pavel Ulman                              E2-SH+3000      BMW M3 E36                      2:16,460
 46. SCHWEIGER Christian             87  Schweiger Christian                      A+3000          MITSUBISHI LANCER EVO VIII      2:16,720
 47. SVOBODA Milan                    8  Milan Svoboda                            E2-SC-1600      BRC CM05                        2:16,810
 48. TROJEK Martin                   35  Speedmaster Racing Team s.r.o.           E2-SC-2000      LIGIER JS 49                    2:17,500
 49. SCHERF Martin                   32  Martin Scherf                            D/E2-SS-2000    TATUUS RENAULT 2.0              2:17,690
 50. DVOŘÁK Pavel                    36  Pavel Dvořák                             D/E2-SS-2000    MARTINI F2                      2:17,920
 51. KRAKOVIČ Radek                  336 AMK Ecce Homo                            E2H-SS-1400     FIKS 09 RK                      2:17,940
 52. JUREŇA Peter                    104 Wine Time Racing                         N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO IX        2:18,840
 53. KLUS Adam                       239 Adam Klus                                HA-C4-D8        MARCH HSS CAN-AM                2:18,890
 54. GALLI JR Hubert                 83  Team Terschl Austria                     D/E2-SS-3000    LOLA B99/50 FORMEL 3000         2:19,000
 55. VOJÁČEK Lukáš                   86  Ennoble Czech National Team              A+3000          MITSUBISHI LANCER EVO VIII      2:19,690
 56. MILJKOVIC Nikola                107 Realmotorsport                           N+3000          MITSUBISHI EVO IX               2:19,800
 57. KRAMPOTA Ivo                    49  Ivo Krampota                             E2-SH+3000      BMW M3                          2:20,040
 58. VAVŘINEC Tomáš                  103 Tomáš Vavřinec                           N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO IX        2:20,200
 59. VOJÁČEK Petr                    99  Ennoble Racing Klub                      GT+3000         FERRARI 430GT                   2:20,220
 60. SAJLER Filip                    105 Liqui Moly Racing Team                   N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO X         2:20,320
 61. TESSITORE 0                     100 Tessitore                                GT+3000         PORSCHE 997 GT3 CUP             2:20,770
 62. MIGLIUOLO Antonino              114 Antonino Migliuolo                       N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO IX        2:20,890
 63. CHUDOBA Zdeněk                  335 Zdeněk Chudoba                           E2H-SC-1400     DEMON CAR                       2:20,940
 64. ZEMAN Martin                    62  KRTZ                                     E2-SH+3000      MITSUBISHI LANCER EVO VIII      2:21,300
 65. JERMAN Martin                   98  Jerman Czech National Team               GT+3000         LAMBORGHINI GALLARDO GT3        2:21,440
 66. HOLAN Ivo                       112 KV Motor Team s.r.o.                     N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO IX        2:21,760
 67. HUBÁČEK Karel                   63  Autoklub JV Sport Racing v AČR           E2-SH+3000      BMW M3 E92 GTR                  2:22,730
 68. DUDA Grzegorz                   97  Race National Team Poland                S20+3000        MITSUBISHI LANCER EVO X R4      2:23,350
 69. SAJLEROVÁ Gabriela              106 Liqui Moly Racing Team                   N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO X         2:23,570
 70. TARMANN Josef                   23  Tarmann Josef                            D/E2-SS-2000    DALLARA MERCEDES F302           2:23,680
 71. HLAVINKA Josef                  338 Josef Hlavinka                           E2H-SS-1000     KÖNIG 1000R                     2:23,780
 72. AMBRUZ Peter                    77  Slovak National Hillclimb Team           E1              VAUXHALL VECTRA ST              2:24,680
 73. BOUVIER Christian               26  Bouvier Christian                        CN-2000         WOLF GB08                       2:24,870
 74. ZMEŠKAL Miloš                   249 Miloš Zmeškal                            HA-C5-E5        RALT RT32                       2:25,590
 75. ALMERAS Jean Marie              230 Jean Marie Almeras                       HA-C3-C5        PORSCHE 935 SILHOUETTE          2:25,640
 76. WISNIOWSKI Bartlomiej           109 Race National Team Poland                N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO           2:25,820
 77. STEC Irena                      40  Irena Stec                               D/E2-SS-1600    GLORIA C8                       2:25,840
 78. MAIER Helmut                    124 H+R Spezial Federn                       E1/OSK-1600     VW SPIESS GOLF                  2:26,230
 79. JUHÁS Martin                    125 MRM Motosport                            E1              BMW M3                          2:26,300
 80. SCHWAN Roman                    51  Schwan Roman                             E2-SH-2000      LOTUS EVORA WR 16               2:27,270
 81. DOSEDĚL Dušan                   312 AMK Ecce Homo                            E1H+2000        SUBARU IMPREZA WRX STI          2:27,660
 82. GLINZNER Gerald                 226 Historic Racing Team Austria             HA-C3-C3        PORSCHE 911 CARRERA             2:27,800
 83. GRUNDOVÁ Nela                   67  KV Motor Team                            E2-SH+3000      MITSUBISHI EVO VIII             2:28,530
 84. DOHNÁLEK Josef                  76  AMK Ecce Homo                            E1              CITROEN C2 VTS                  2:28,640
 85. JANÁK Jaroslav                  304 Jaroslav Janák                           E1H-1600        VW GOLF                         2:29,220
 86. KOTEK Pavel                     45  AMK Ecce Homo                            E2-SH-3000      BMW M3                          2:29,280
 87. ČEPIČKA Vlastimil               302 AMK Ecce Homo                            E1H+2000        MITSUBISHI LANCER EVO X         2:29,320
 88. SATEK Jakub                     311 Jakub Satek                              E1H-2000        HONDA CIVIC TYPE R              2:29,870
 89. PALMIERI Giuliano               209 Giuliano Palmieri                        HA-C2-B6        DE TOMASO PANTERA               2:29,880
 90. BOHÁČ Milan                     399 Milan Boháč                              E1H-2000        RENAULT CLIO                    2:31,740
 91. TAUS Kerstin                    108 Kerstin Taus                             N+3000          SUBARU IMPREZA WRX STI          2:31,800
 92. LOUBAL Lubomír                  310 Ready For Race s.r.o.                    E1H+2000        VW GOLF 4TDI                    2:31,940
 93. TERSCHL Wolfgang                19  Team Terschl Austria                     E2-SC+2000      PROSPORT LM 3000                2:32,040
 94. PICHLER Horst                   207 Horst Pichler                            HA-C1-A9        ABARTH 2000 SE021               2:32,820
 95. CHALOUPKA František             61  Ennoble Racing Klub                      E1              MITSUBISHI LANCER EVO VI        2:32,840
 96. CZAPKA Marian                   227 Katrex Karolina Autosport                HA-C3-C3        PORSCHE 928s                    2:33,230
 97. GORNI Roberto                   252 Roberto Gorni                            HA-C4-D10       OSELLA PA N                     2:33,490
 98. MAYER Chris-Andre               117 Chris-Andre Mayer                        N-2000          HONDA CIVIC TYPE R              2:34,210
 99. THEIMER MLADŠÍ Jiří             53  AMK Ecce Homo                            E2-SH-2000      PEUGOT 205 MAXI                 2:34,270
100. POLÁCEK Martin                  126 Martin Polácek                           E1              BMW 3                           2:34,390
101. RITZBERGER Kurt                 96  MSC Rottenegg                            A               PEUGEOT 306 GTI                 2:34,490
102. TYKAL Petr                      243 SK Industrietechnik Czech National Team  HA-C5-E2        F-EASTER MTX 1-03               2:35,320
103. MIKEŠ Jaroslav                  317 AMK Ecce Homo                            E1H-1400        ŠKODA 130 RS                    2:35,500
104. VAŠEK Jiří                      52  AMK Ecce Homo                            E2-SH-2000      ŠKODA OCTAVIA                   2:35,690
105. PATOČKA Karel                   303 Liqui Moly Racing Team                   E1H-1600        ŠKODA FELICIA PICK-UP 1,6       2:36,020
106. ŠUTLÁK Miroslav                 89  Šutlák Miroslav                          A               ŠKODA FABIA S 2000              2:36,210
107. KOZAR Yevhen                    113 Yevhen KOZAR                             N+3000          RENAULT MEGANE RS               2:36,210
108. HARRER Helmut                   118 Helmut Harrer                            N-2000          HONDA CIVIC TYPE-R              2:36,360
109. PASADYN Piotr                   64  Race National Team Poland                E2-SH+3000      SUBARU IMPREZA STI              2:36,380
110. SONNLEITNER Reinhard            238 Reinhard Sonnleitner                     HA-C4-D6        VW RALLYE GOLF G60              2:36,430
111. STUDENÝ Lukáš                   332 Lukáš Studený                            E1H-1400        ŠKODA 110R                      2:36,500
112. DOLEŽAL Lubomír                 248 Doležal Lubomír                          HA-C5-E4        MTX 1-06                        2:36,510
113. KUBÍČEK Jiří                    222 SK Industrietechnik Czech National Team  HA-C3-C1        ŠKODA 130RS                     2:36,870
114. NIEMEC Lukasz                   110 Race National Team Poland                N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO X         2:36,900
115. DOBEŠ Václav                    326 Václav Dobeš                             E1H-1400        ŠKODA FAVORIT                   2:37,480
116. CHYTIL Ondřej                   241 Ondřej Chytil                            HA-C5-E2        MTX 1-03                        2:37,990
117. HRUBÝ Milan                     75  KV Motor Team                            E1              ŠKODA FABIA FR16                2:38,000
118. DĚDEK David                     300 Ready For Race s.r.o.                    E1H+2000        ALFA ROMEO 156 V6               2:38,190
119. MICHALÍK Tomáš                  370 Ready For Race s.r.o.                    E1H+2000        MITSUBISHI LANCER EVO IX        2:38,200
120. KUS Petr                        306 Petr Kus                                 E1H-2000        VW GOLF I GTi                   2:38,280
121. KLUKAN Radek                    343 Radek Klukan                             E1H+2000        BMW M3 E36                      2:38,550
122. ŽÁK Josef                       315 AMK Ecce Homo                            E1H-1400        ŠKODA 100                       2:38,870
123. LANDMANN Jochen                 240 MSC Muehlbach am Hochkönig               HA-C5-E2        TECNO LOTUS FB/1                2:39,280
124. PLEVA Martin                    320 AMK Vrbno pod Pradědem                   E1H-1400        ŠKODA 100                       2:40,160
125. TOMCSANYI Tamas                 123 Autoklub Dubrovnik Racing                E1              LADA                            2:40,350
126. HONCU Petr                      301 Petr Honcu                               E1H-1400        ŠKODA FELICIA KIT CAR           2:40,500
127. PODMAJERSKÝ Vladimír            91  Podmajerský Vladimír                     A               PEUGEOT 206 RC                  2:40,660
128. HUTTER Gregor                   71  Gregor Hutter                            E1              ALFA ROMEO 145                  2:41,100
129. MACEK Vojtěch                   321 Macek Vojtěch                            E1H-1600        ŠKODA 110 R                     2:41,290
130. KRÁL Oskar                      213 Oskar Král                               HA-C2-B3        FIAT 128 SC                     2:41,360
131. PAVLU Dominik                   92  MJ Autosport                             A-2000          RENAULT CLIO SPORT              2:41,400
132. MATUŠEK Lukáš                   221 SK Industrietechnik Czech National Team  HA-C3-C1        ŠKODA 130 RS                    2:41,470
133. OBERMOSER Josef                 228 Josef Obermoser                          HA-C3-C2        ALFA ROMEO SUD TI 1.5           2:41,550
134. GALLI Hubert                    81  Team Terschl Austria                     E2-SC+2000      TORK-BRS                        2:41,610
135. KUČERA Zdeněk                   333 AMK Ecce Homo                            E1H+2000        NISSAN 200SX                    2:41,690
136. DOKOUPIL Roman                  309 Roman Dokoupil                           E1H-1400        ŠKODA 130 RS                    2:41,910
137. MACH Jan                        327 Jan Mach                                 E1H+2000        ŠKODA OCTAVIA                   2:41,920
138. ČAMBÁLIK Bohumír                90  Strong Racing Team                       A-2000          HONDA CIVIC TYPE-R EP3          2:42,190
139. KRETZ Michal                    121 Michal Kretz                             E1              FORD FOCUS KIT CAR              2:42,660
140. GÄNSDORFER Aleš                 244 Gänsdorfer Aleš                          HA-C5-E2        F-EASTER MTX 1-03               2:42,750
141. STEJSKAL Bronislav              122 Drotar Autosport                         E1              ŠKODA FELICIA KIT-CAR           2:43,680
142. TOMEČEK Lukáš                   307 AMK Ecce Homo                            E1H-1600        VW GOLF I GTi OETTINGER         2:43,680
143. OŠMERA Jiří                     314 Jiří Ošmera                              E1H-2000        OPEL ASTRA                      2:43,850
144. NOWAKOWSKI Jerzy                217 Jerzy Nowakowski                         HA-C2-B5        BMW 2002Ti                      2:44,730
145. KOLENO Miloš                    120 Koleno Motorsport                        E1              ŠKODA 130 LR                    2:44,850
146. GRATZER August                  229 MSC Muehlbach                            HA-C3-C5        LANCIA BETA MONTECARLO          2:45,330
147. FURIŠ Pavel                     374 Pavel Furiš                              E1H-2000        PEUGEOT 205 Mi 16               2:45,820
148. SCHUTTING Wolfgang              115 Wolfgang Schutting                       N               RENAULT CLIO WILLIAMS           2:45,830
149. WARMUTH Rene                    232 MSC Muehlbach am Hochkönig               HA-C4-D2        VW GOLF GTI                     2:45,910
150. ADÁMEK Miroslav                 210 Auto Adamek Czech National Team          HA-C2-B3        NSU                             2:46,700
151. ČILIAK Miroslav                 247 Slovak National Hillclimb Team           HA-C5-E4        FORMULA METALEX MTX 1-06        2:46,960
152. ŠUSTR Miloslav                  325 Šustr Miloslav                           E1H-1600        ŠKODA FAVORIT                   2:47,130
153. JEŽEK Radim                     57  Radim Ježek                              E2-SH-1600      ŠKODA FELICIA                   2:47,520
154. INDRA Jindřich                  212 Indra Czech National Team                HA-C2-B3        ŠKODA 120S                      2:47,650
155. SLOBODA Anton                   127 Anton Sloboda                            E1              ŠKODA FABIA                     2:47,710
156. JANDA Martin                    313 Martin Janda                             E1H-2000        SEAT IBIZA CUPRA                2:48,640
157. KMÍNEK Zdeněk                   93  MJ Autosport                             A-2000          REANAULT CLIO SPORT             2:49,110
158. MÜLLER Lukáš                    319 Müller Lukáš                             E1H-1400        ŠKODA 100                       2:49,200
159. PIEBER Wolfgang                 236 MSC Muehlbach                            HA-C4-D3        BMW 323i                        2:49,340
160. KONICAR Vladimír                206 Czech National Team                      HA-C1-A5        BMW 2002 Ti                     2:50,710
161. KACVINSKY Peter                 78  Slovak National Hillclimb Team           E1              OPEL KADETT GSi                 2:50,950
162. FILINGER Jiří                   101 Ennoble Racing Klub                      GT+3000         NISSAN 350 Z GT                 2:51,270
163. TRNKA Jan                       94  Jan Trnka                                A-1600          ŠKODA FELICIA                   2:53,060
164. SEDLÁČEK Michal                 234 GMS Racing Team                          HA-C4-D3        FIAT RITMO 130 TC               2:53,650
165. FELCMAN David                   316 David Felcman                            E1H-2000        PEUGEOT 206 SRC                 2:54,560
166. OBERMOSER Oliver                215 Oliver Obermoser                         HA-C2-B8        ALFA ROMEO SPRINT VELOCE 1.5    2:54,750
167. KMEŤ František                  242 Autošport Kmeť                           HA-C5-E2        METALEX MTX 1-03                2:54,840
168. MACHOVÁ Tereza                  128 Autoklub Junior Team                     E1              SUZUKI SWIFT                    2:57,520
169. PAVLIK Denis                    95  L Racing s.r.o.                          A-2000          ŠKODA FABIA 1.4                 2:58,650
170. ONDREJKA Jan                    218 Jan Ondrejka                             HK1-2000        ŠKODA 200 RS                    2:58,720
171. STIETKA Walther                 216 Historic Racing Team Austria             HA-C2-B4        VW 1302                         2:59,200
172. NEUMANN Dominik                 219 MSC Muehlbach                            HA-C3-C1        BAC-MINI COOPER S               2:59,210
173. GRASSO Angela                   208 Angela Grasso                            HA-C1-A8        LOTUS 23B                       2:59,520
174. ZEMSAUER Patrick                250 MSC Muehlbach am Hochkönig               HA-C5-E2        PORSCHE AUSTRO VAU              3:00,330
175. SVOBODA Libor                   308 Libor Svoboda                            E1H-1600        HONDA CIVIC 1.6 VTI             3:02,310
176. STEJSKAL Milan                  225 GMS Racing Team                          HA-C3-C2        FIAT 131 RACING 2000            3:02,600
177. FISCHER Gerd                    211 Gerd Fischer                             HA-C2-B3        FORD ESCORT 1300 GT             3:04,960
178. WINDSTEIG Werner                237 Werner Windsteig                         HA-C4-D4        CITROEN AX SPORT                3:05,150
179. HOLZER Christian                200 Historic Racing Team Austria             HA-C1-A1        STEYR PUCH 650 TR               3:05,210
180. WEIGL Peter                     245 MSC Muehlbach                            HA-C5-E2        VW FORMULA VAU                  3:06,140
181. MANDL Erwin                     214 Erwin Mandl                              HA-C2-B3        NSU TT                          3:07,250
182. JENSEN Anders                   20SWAnders Jensen                            HA-C1-A1        SAAB Sport                      3:12,290
183. ŠTĚRBA Josef                    202 Josef Štěrba                             HA-C1-A2        FIAT ABARTH 1000 TC             3:18,490






Literatura, odkazy, zdroje

PS: první, nedokončená a přeurušená jízda znamenala nejelpší mezičas z celého víkendu.. Simone Faggioli dosáhl času 1:50.93 !!!

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 6. 6. 2016
Přečteno: 800 x
Stránka aktualizována: 12. 6. 2016

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2014


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist