úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský drak - startovní listina aktualizováno

Aktualizovaný předběžný seznam přihlášených

st.č.jezdec                  soutěžící                         vůz                        sk.třída

 20  Milan Boháč             Renault Boháč                     Renault Clio                N   2.0
 15  Oskar Beneš             BP Visco Team                     Ford Escort Cosworth        N  +2.0
 30  David Losman            Cardo Racing                      Subaru Impreza WRX          N  +2.0
 31  Jiří Voves              JV Autosport                      Subaru Impreza WRX          N  +2.0
 32                          ÚAMK Racing                       Ford Escort Cosworth        N  +2.0
 33  Václav Šlajchrt ml.     Václav Šlajchrt                   Ford Escort Cosworth        N  +2.0
 34  Václav Šlajchrt st.     Václav Šlajchrt                   Ford Escort Cosworth        N  +2.0
 35  Marek Vejražka          Marek Vejražka                    Ford Escort Cosworth        N  +2.0
 40  Milan Kašpárek          AMK Ecce Homo                     Škoda Kit Car               A   1.4
 41  Miroslav Jakeš          Cardo Racing                      Škoda Felicia Kit Car       A   1.4
 42  Josef Mlejnek           Josef Mlejnek                     Škoda Felicia               A   1.4
 43  Jan Trnka               Resl Racing                       Škoda Felicia               A   1.4
 44  Michal Bažant           Resl Racing                       Škoda Fabia                 A   1.4
 45  Marek Mencer            Mičánek Motorsport                Škoda Felicia               A   1.4
 46  Zdeněk Vitha            ČSAO Praha                        Škoda Felicia               A   1.4
 47  Ivan Kališ              AK Škoda Ml. Boleslav             Škoda Felicia               A   1.4
 50  Vladimír Šnajdr         Vladimír Šnajdr                   Suzuki Swift                A   1.4
 145 Kondělka Tomáš          Mičánek Motorsport                Škoda Felicia               A   1.4
 51  Zdeněk Kuba             Zdeněk Kuba                       Ford Focus Kit-Car          A   2.0
 55  Jaromír Malý            BR Visco Team                     Ford Escort Maxi Kit        A   2.0
 56  Václav Janík            BMW Enselad CZ                    BMW M3                      A  +2.0
 58  Eduard Patera           Sunoco Racing                     Subaru Impreza              A  +2.0
 59  Vladimír Liška          Matrix Motorsport                 BMW M3                      A  +2.0
 61  Petr Válek              Válek Racing Autosport            BMW M3                      A  +2.0
 130 Dan Suchý               Matrix Motosport                  BMW M3                      A  +2.0
 65  Radek Mifka             Křenek Motorsport                 FIKS 03                    NF
 66  Radek Krakovič          Křenek Motorsport                 FIKS 01                    NF
 77  Jakub Svoboda           Sensus Racing                     Ford  Van- Diemen RF-88     E   1.6
  3  Milan Svoboda           JSC Racing                        Reynard  032                E   2.0
  7  Miroslav Fajkus         Miroslav Fajkus Racing            Dallara 393 – Opel          E   2.0
 12  Miloš Zmeškal           Zmeškal Miloš                     Dallara 399                 E   2.0
 83  Petr Švestka            Zmeškal Miloš                     Ralt 032                    E   2.0
  4  Dušan Nevěřil           Nevěřil Dušan                     Lola T96                    E  +2.0
  1  Otakar Krámský          BMW Krámský Team                  Osella K-04                CN
  2  Miloš Beneš             GMS Racing Team                   Lucchini P3 96M            CN
 90  Petr Vojáček            Cardo Racing                      Opel Astra OPC             SP
 91  Martin Jerman           Cardo Racing                      Opel Astra OPC             SP
 92  Lukáš Vojáček           Cardo Racing                      Ford Escort RS 2000        SP
 93  Gábina Jermanová        Cardo Racing                      Opel Astra Gsi             SP
 94  Petr Benedikt           Sunoco Racing                     Opel Astra Gsi             SP
 95  Martin Rybníček         ASK Náměšť                        Ford Escort RS 2000        SP
 96  Pavel Schreiber         BMW Krámský Team                  BMW 320i                   SP
 99  Tomáš Kusý              Tomáš Kusý                        Peugeot 306                SP
 110 Radim Ježek             ARC Prostějov                     Škoda Favorit               M   1.4
 111 Tomáš Rumlena           Matrix Motorsport                 Ford Fiesta                 M   1.4
 112 Petr Bartůšek           Bohumil Pfeifer                   Ford Fiesta                 M   1.4
 113 Romana Holubová         Bohumil Pfeifer                   Ford Fiesta                 M   1.4
 115 Straková Martina        Jaster Sport Klub                 Škoda Felicia Pick-up       M   1.6
 116 Pavel Chlum                                               Škoda Felicia Pick-up       M   1.6
 117 Ladislav Machalík       Autosport Pegas                   Škoda Felicia Pick-up       M   1.6
 14  Dan Michl                                                 Škoda Fabia                 M   2.0
 120 Tomáš Kondělka          Mičánek Motorsport                Ford Puma                   M   2.0
 121 Jiří Nykodým            Mičánek Motorsport                Renault Clio                M   2.0
 122 Petr Peterka            Mičánek Motorsport                Renault Clio                M   2.0
 124 Jiří Janák              Mičánek Motorsport                Ford Puma                   M   2.0
 125 Marek Rybníček          ASK Náměšť                        VW Golf IV                  M   2.0
 126 Jiří Jupa               Křenek Motorsport                 Škoda Octavia               M   2.0
 127 Petr Švestka            Bohumil Pfeifer                   Ford Puma                   M   2.0
 140 Marek Menzer            Mičánek Motorsport                Ford Puma                   M   2.0
  5  David Komárek           Komvet Racing Team                Mitsubishi EVO 550          M  +2.0
 11  Josef Komárek           Komvet Racing team                Mitsubishi EVO 550          M  +2.0
 60  Petr Líbal              BMW Krámský Team                  BMW M3                      M  +2.0
 131 Marek Fried             Matador Hectorra Team             BMW M3                      M  +2.0
 132 Petr Válek              Renauer Motorsport                Porsche GT3 RS              M  +2.0
 133 Jan Vonka               Vonka Racing                      Porsche 911 GT3RS           M  +2.0
 134 Hynek Charous           Bohumil Pfeifer                   Renault Clio V6             M  +2.0
     Pavel Kolář             Autosport Pegas                   Škoda 110                  HA    K1
 282 Jan Kelar               Cardo Racing                      BMW MTX 2-03               HA    K2
 283 Hamrle Marek            SK Industrietechnik Modřice       F Easter MTX 1-03          HA    K3
 287 Petr Tykal              SK Industrietechnik Modřice       F Easter MTX 1-03          HA    K3
 291 Kamila Stará            SK Industrietechnik Modřice       F Škoda MTX 1-05           HA    K3





Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme pořadatelům za poskytnuté informace

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 24.3.2004
Přečteno: 3031 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist