úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský drak - startovní listina

Velmi předběžné neoficiální přihlášky

 1  Otakar Krámský          BMW Krámský Team                  Osella K-04                   CN
 2  Miloš Beneš             GMS Racing Team                   Lucchini P3 96M               CN
 4  Nevěřil Dušan           Nevěřil Dušan                     Lola T96                      E  +2.0
 5  David Komárek           Komvet Racing Team                Mitsubishi EVO 550            M  +2.0
 7  Miroslav Fajkus         Miroslav Fajkus Racing            Dallara 393 – Opel            E  2.0
 11 Josef Komárek           Komvet Racing team                Mitsubishi EVO 550            M  +2.0
 14 Dan Michl                                                 Škoda Fabia                   M  2.0
 15 Oskar Beneš             BP Visco Team                     Ford Escort Cosworth          N  +2.0
 20 Milan Boháč             Renault Boháč                     Renault Clio                  N  2.0
 30 David Losman            Cardo Racing                      Subaru Impreza WRX            N  +2.0
 31 Jiří Voves              JV Autosport                      Subaru Impreza WRX            N  +2.0
 32                         ÚAMK Racing                       Ford Escort Cosworth          N  +2.0
 33 Václav Šlajchrt ml.     Václav Šlajchrt                   Ford Escort Cosworth          N  +2.0
 34 Václav Šlajchrt st.     Václav Šlajchrt                   Ford Escort Cosworth          N  +2.0
 35 Marek Vejražka          Marek Vejražka                    Ford Escort Cosworth          N  +2.0
 40 Milan Kašpárek          AMK Ecce Homo                     Škoda Kit Car                 A  1.4
 41 Miroslav Jakeš          Cardo Racing                      Škoda Felicia Kit Car         A  1.4
 42 Josef Mlejnek           Josef Mlejnek                     Škoda Felicia                 A  1.4
 43 Jan Trnka               Resl Racing                       Škoda Felicia                 A  1.4
 44 Michal Bažant           Resl Racing                       Škoda Fabia                   A  1.4
 47 Ivan Kališ              AK Škoda Ml. Boleslav             Škoda Felicia                 A  1.4
 50 Vladimír Šnajdr         Vladimír Šnajdr                   Suzuki Swift                  A  1.4
 51 Zdeněk Kuba             Zdeněk Kuba                       Ford Focus Kit-Car            A  2.0
 55 Jaromír Malý            BR Visco Team                     Ford Escort Maxi Kit          A  2.0
 56 Václav janík            BMW Enselad CZ                    BMW M3                        A  +2.0
 57 Dan Suchý               Matrix Motosport                  BMW M3                        A  +2.0
 58 Eduard Patera           Sunoco Racing                     Subaru Impreza                A  +2.0
 59 Vladimír Liška          Matrix Motorsport                 BMW M3                        A  +2.0
 60 Petr Líbal              BMW Krámský Team                  BMW M3                        M  +2.0
 65 Radek Mifka             Křenek Motorsport                 FIKS 03                       NF
 66 Radek Krakovič          Křenek Motorsport                 FIKS 01                       NF
 67 Věra Vostrá             Křenek Motorsport                 FIKS 03                       NF
 77 Jakub Svoboda           Sensus Racing                     Ford  Van- Diemen RF-88       E  1.6
 90 Petr Vojáček            Cardo Racing                      Opel Astra OPC                SP
 91 Martin Jerman           Cardo Racing                      Opel Astra OPC                SP
 92 Lukáš Vojáček           Cardo Racing                      Ford Escort RS 2000           SP
 93 Gábina Jermanová        Cardo Racing                      Opel Astra Gsi                SP
 94 Petr Benedikt           Sunoco Racing                     Opel Astra Gsi                SP
 95 Martin Rybníček         ASK Náměšť                        Ford Escort RS 2000           SP
 96 Pavel Schreiber         BMW Krámský Team                  BMW 320i                      SP
 99 Tomáš Kusý              Tomáš Kusý                        Peugeot 306                   SP
110 Radim Ježek             ARC Prostějov                     Škoda Favorit                 M  1.4
115 Straková Martina        Jaster Sport Klub                 Škoda Felicia Pick-up         M  1.6
116 Pavel Chlum                                               Škoda Felicia Pick-up         M  1.6
117 Ladislav Machalík       Autosport Pegas                   Škoda Felicia Pick-up         M  1.6
125 Marek Rybníček          ASK Náměšť                        VW Golf IV                    M  2.0
126 Jiří Jupa               Křenek Motorsport                 Škoda Octavia                 M  2.0
131 Marek Fried             Matador Hectorra Team             BMW M3                        M  +2.0
132 Petr Válek              Válek Racing Autosport            BMW M3                        M  +2.0
133 Jan Vonka               Vonka Racing                      Porsche 911 GT3RS             M  +2.0
281 Petr Tykal              SK Industrietechnik Modřice       F Easter MTX 1-03             HA  K3
282 Jan Kelar               Cardo Racing                      MTX 2-03 BMW                  HA  K2
282 Hamrle Marek            SK Industrietechnik Modřice       F Easter MTX 1-03             HA  K3
294 Kamila Stará            SK Industrietechnik Modřice       F Škoda MTX 1-05              HA  K3

 




Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme pořadatelům za poskytnuté informace

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 18.3.2004
Přečteno: 2954 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist