úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg - Training

Výsledky tréninku

   1.     5   KRAJCI Jaroslav           SK   KRAJCI Jaroslav                   Lola B2 / 50                         2:03.132   D,E2-3000
   2.     15  ZARDO Denny                I   SCUDERIA VILLORBA CORSE SrL       REYNARD FORMULA Nippon               2:03.516   D,E2-3000
   3.     9   SZASZ Laszlo              HU   Szasz Motorsport KFT              REYNARD Zytek F3000                  2:04.690   D,E2-3000
   4.     1   WALDY Hermann              A   MSC Rottenegg                     REYNARD F3000 94D                    2:04.910   D,E2+2000
   5.     8   FAGGIOLI Simone            I   OSELLA Engineering ORL            OSELLA PA 27                         2:05.726   D,E2-3000
   6.     10  BORMOLINI Fausto           I   derselbe                          REYNARD 95D                          2:05.818   D,E2-3000
   7.     11  KRAMSKY Otakar            CZ   Chech National Team               REYNARD E2                           2:06.231   D,E2-3000
   8.     17  NEVERIL Dusan             CZ   Speedmaster Racing Team           LOLA D03 / 50                        2:06.377   D,E2-3000
   9.     12  NAPIONE Renzo              I   derselbe                          Formula Nippon Reynard K02           2:07.282   D,E2-3000
  10.     21  SVOBODA Milan             CZ   JSC Racing Pelhrimov              DALLARA STV 2000                     2:07.734   D,E2-2000
  11.     54  GABAT Andreas              A   MSC Rottenegg                     FORD Gabat Cosworth                  2:11.200   E1 OSK+2000
  12.     13  STANKOVIC Vladimir        SLO  Insport                           LOLA FORD F3000                      2:12.555   D,E2-3000
  13.     51  PAILER Felix               A   derselbe                          LANCIA Delta Integrale Turbo         2:13.718   E1 OSK+2000
  14.    133  ISOLANI Leonardo           I   ISOLANI Racing Team S.R.L         FERRARI 575 GTC                      2:14.237   GT+3000
  15.     52  PREGARTNER Herbert         A   MSC Rottenegg                     FERSTL Porsche 911 Turbo             2:16.287   E1 OSK+2000
  16.     50  IANNELLO Bruno             I   Ecurie Basilisk                   LANCIA Delta S4                      2:16.820   E1 OSK+2000
  17.     35  LANFRANCO Evans            I   derselbe                          PA 20S                               2:17.322   CN EBM-3000
  18.     53  LABER Hans-Peter           A   derselbe                          FORD Gabat Cosworth                  2:17.367   E1 OSK+2000
  19.     25  ROKYTA Petr               CZ   Alfa Klub v. ACR                  MARTINI F2                           2:18.045   D,E2-2000
  20.     38  BREBSOM Nicolas            A   derselbe                          OSELLA PA 20 S                       2:18.107   E2+2000
  21.     31  HOFFMANN Roman             A   derselbe                          PRC Honda                            2:19.154   CN EBM-2000
  22.     56  NOWAK Franz                A   derselbe                          LANCIA Delta Integrale 16V           2:19.162   E1 OSK+2000
  23.    132  PIERDOMENICO Stefano       I   ISOLANI Racing Team S.R.L         FERRARI 360 NGT                      2:22.331   GT+3000
  24.     55  ZINK Ernst                 A   derselbe                          FORD Gabat Cosworth WRC              2:23.369   E1 OSK+2000
  25.     41  PERHOFER Peter             A   derselbe                          TIGA  F2R                            2:23.572   D,E2-2000
  26.     27  STOLLNBERGER Andreas       A   derselbe                          Formel OPEL LOTUS                    2:23.705   D,E2-2000
  27.    138  HILGER Alfred              D   derselbe                          BMW E36 M3                           2:24.144   A+3000
  28.    137  PULIC Nico                HR   BMW Team Kramsky                  BMW  M3                              2:24.548   A+3000
  29.     33  CHAMPELOVIER Lionel        F   derselbe                          M20                                  2:24.569   CN EBM-2000
  30.     30  ROASIO Maurizio            I   derselbe                          OSELLA PA 21S                        2:24.745   CN EBM-2000
  31.     68  KROISLEITNER Vinzenz       A   derselbe                          FORD Gabat Cosworth                  2:25.017   E1 OSK+2000
  32.     14  MAMPRIN Ggraziano          I   SCUDERIA VILLORBA CORSE SrL       OSELLA  PA 20/S                      2:25.623   D,E2-3000
  33.     26  KEMPF Dietmar              A   derselbe                          Renault Formel Renault 97            2:26.505   D,E2-2000
  34.     64  HOFER Werner               A   derselbe                          FORD WRC Cosworth                    2:26.550   E1 OSK+2000
  35.     58  BINDER Karl-Heinz          A   derselbe                          FORD Sierra RS 500                   2:26.614   E1 OSK+2000
  36.     83  AUER Michael               A   derselbe                          VW SIROCCO 16V                       2:26.962   E1 OSK-2000
  37.    148  SCHWEIGER Christian        A   derselbe                          VW GOLF IV KitCar                    2:27.351   A-2000
  38.     81  PROBST Franz               A   derselbe                          VW Golf 1 16V                        2:27.386   E1 OSK-2000
  39.     80  WELS Michael               A   derselbe                          VW SIROCCO 16V                       2:28.068   E1 OSK-2000
  40.    135  JANIK Vaclav              CZ   Czech National Team               Mitsubischi EVO VIII                 2:28.269   A+3000
  41.    162  WANEK Roland               D   MSC Ruhr-Blitz                    MITSUBISHI Lancer EVO IX             2:28.853   N+3000
  42.     69  TRAINTINGER Gottfried      A   derselbe                          OPEL Kadett C GTE                    2:28.957   E1 OSK+2000
  43.     92  KÜBERL Christian           A   MSFP Putzmannsdorf                BMW M3 -320is                        2:28.962   E1 OSK-2000
  44.     32  GIANNI Cestaro             I   SCUDERIA VILLORBA CORSE SrL       OSELLA PA 21/S                       2:29.421   CN EBM-2000
  45.     91  FIAUSCH Heiko              A   derselbe                          OPEL Astra GSI 16V                   2:29.506   E1 OSK-2000
  46.    160  JAKES Miroslav            CZ   Czech National Team               MITSUBISHI Lancer EVO IX             2:29.576   N+3000
  47.     59  KLINK Janos                H   RICH SPORT EGYESÜLE               FORD Escort Cosworth                 2:29.657   E1 OSK+2000
  48.     71  JELINEK Michael            A   derselbe                          SUBARU Ledinegg Imprezza STI EVO2    2:29.735   E1 OSK+2000
  49.     61  HÄHNEL Helmut              A   derselbe                          LANCIA Delta  Integrale              2:30.026   E1 OSK+2000
  50.    108  UNGER Robert               A   derselbe                          LEDINEGG GOLF GTI 16V                2:30.052   E1 OSK-1600
  51.    158  VOVES Jiri                CZ   Czech National Team               Subaru Imprezza                      2:30.346   N+3000
  52.     28  PACHER Georg               A   derselbe                          PRC TR I I I                         2:30.454   D,E2-1600
  53.    147  FISCHER Alfred             A   MSC Rottenegg                     VW Golf                              2:30.795   A-2000
  54.    156  FISCHER Martin             A   MSC Rottenegg                     PEUGEOT 106 KitCar                   2:30.795   A-1600
  55.    174  HUBER Friedrich            A   Hist.RacingTeamAustria            LOLA T328 SV                         2:30.857   D3-2000
  56.    136  KRAIM Achim                D   MSC Rodenstein e.V ADEC           Mitsubischi EVO VIII                 2:31.178   A+3000
  57.     16  PRANDL Wolfgang            A   derselbe                          NISSAN Dallara World Series F3000    2:31.626   D,E2-3000
  58.    106  STRASSER Norbert           A   derselbe                          Toyota Corolla AE 86                 2:31.854   E1 OSK-1600
  59.     84  BLASL Hermann              A   derselbe                          OPEL Kadett C 16V                    2:31.991   E1 OSK-2000
  60.    159  HOLZER Dieter              A   derselbe                          MITSUBISHI EVO  VIII                 2:32.326   N+3000
  61.    107  MAIER Helmut               D   MSC Rottenegg                     VW Spiess Golf                       2:32.354   E1 OSK-1600
  62.     67  WURZWALLNER Manfred        A   derselbe                          BMW E21                              2:32.490   E1 OSK+2000
  63.    105  KRAMMER Johann             A   derselbe                          ALFA ROMEO Sprint 16V EVO            2:33.680   E1 OSK-1600
  64.    161  JESCHEK Gerd               A   derselbe                          BMW M3 3,2                           2:34.088   N+3000
  65.     85  JUD Werner                 A   derselbe                          VW Golf  GTI 16V                     2:34.484   E1 OSK-2000
  66.     99  KLAUS Robert               A   MSC Rottenegg                     PEUGEOT                              2:34.631   E1 OSK-1600
  67.    144  MARTINEK Rene              A   MSC Rottenegg                     HONDA Civic Type R                   2:34.709   A-2000
  68.    115  STROHMAEIER Gunter         A   derselbe                          ALFA ROMEO Sud TI                    2:34.716   E1 OSK-1400
  69.    163  KRUG Rainer                D   Ehlhalten                         BMW M3                               2:34.846   N+3000
  70.     60  LENZ Bernhard              A   derselbe                          BMW M3 E36 3.0                       2:35.014   E1 OSK+2000
  71.    153  DOPPELREITER David         A   derselbe                          PEUGEOT 206                          2:35.229   A-1600
  72.    100  MICHALKO Manuel            A   Racing Team ZKW                   CITROEN Saxo VTS                     2:36.202   E1 OSK-1600
  73.    146  WIEDENHOFER Stefan         A   derselbe                          RENAULT Megane                       2:36.213   A-2000
  74.    131  FIRTLER Giacomo            I   ISOLANI Racing Team S.R.L         FERRARI 360                          2:36.994   GT+3000
  75.    151  RITZBERGER Kurt            A   MSC Rottenegg                     PEUGEOT 306                          2:37.148   A-2000
  76.     86  BURGHART Markus            A   Racingteam ZKW                    VW KaWe Golf2 GTI 16V                2:37.670   E1 OSK-2000
  77.    123  VOJACEK Petr              CZ   Czech National Team               ALFA ROMEO 147 SP                    2:37.830   SP-2000
  78.    169  WALDY Hermann jun.         A   derselbe                          HONDA Civic Type R                   2:38.099   N-2000
  79.    175  PONGRATZ Bernhard          A   derselbe                          Maco Toyota F3                       2:38.242   D3-2000
  80.    114  FASERL Michael             A   derselbe                          VW Polo                              2:38.897   E1 OSK-1400
  81.    119  LATTNER Andreas            A   MSC Molln                         SUZUKI Swift GTI                     2:38.923   E1 OSK-1400
  82.     76  PRATL Jürgen               A   derselbe                          RENAULT Clio Williams                2:39.361   E1 OSK-2000
  83.     72  NAUSCHNEGG Reinhold        A   derselbe                          OPEL CALIBRA Turbo                   2:40.327   E1 OSK+2000
  84.    127  JERMAN Martin             CZ   Czech National Team               ALFA ROMEO 147 SP                    2:40.378   SP-2000
  85.    124  HOLOCH ROMAN              CZ   MUDr. PETR ZIZKOUSKY              ALFA ROMEO SP                        2:40.404   SP-2000
  86.    166  GRUDNIK Matej             SLO  Auto Club V-Racing                RENAULT Clio 2.0 RS                  2:41.327   N-2000
  87.    111  PUCHER GERALD              A   derselbe                          Susuki Swift  GTI                    2:41.409   E1 OSK-1400
  88.    195  KRAL Oskar                CZ   Czech National Team               SKODA RS 130                         2:41.584   C1-1300
  89.    118  SCHERMANN Gerhard          A   derselbe                          SUZUKI Swift                         2:41.684   E1 OSK-1400
  90.    185  HOCHECKER Adi              A   Hist.RacingTeamAustria            OPEL Kadett C Coupe                  2:41.692   C2-2000
  91.    145  HERZOG Helmut              A   derselbe                          RENAULT Cliio                        2:42.197   A-2000
  92.    182  STOITZNER Alfred           A   Hist.RacingTeamAustria            LOLA 497                             2:42.442   C4-2000
  93.    154  STOKOVIC Alfio            HR   BUZET Autosport                   CITROEN Saxo VTS                     2:42.458   A-1600
  94.    113  GLANTSCHNIG Christian      A   derselbe                          VW Polo                              2:42.698   E1 OSK-1400
  95.    140  GREZL David               CZ   Buggyra International Racing      BMW M3                               2:42.781   A+3000
  96.     93  GOLLINGER Martin           A   derselbe                          VW Automeister Unger Golf            2:42.820   E1 OSK-2000
  97.     65  KARNER Hubert              A   derselbe                          VW Käfer                             2:42.850   E1 OSK+2000
  98.    103  NÖMAYR Erich               A   derselbe                          OPEL Kadett C Coupe                  2:43.268   E1 OSK-1600
  99.    198  MITTERER Michael           A   derselbe                          MAZDA RX 3                           2:43.470   B6+2000
  100.    88  ORASCHE Patrick            A   derselbe                          VW Golf 2 GTI 16V                    2:43.816   E1 OSK-2000
  101.   165  BREI Hans                  A   MSRR-Neulengbach                  Honda Civic Type R                   2:43.951   N-2000
  102.   117  THALMAYR Hans              A   derselbe                          PUCH 650 TR                          2:44.052   E1 OSK-1400
  103.   126  JERMANOVA Gabriela        CZ   Dekra Racing Team                 OPEL Astra OPC SP                    2:44.198   SP-2000
  104.   184  GRATZER August             A   derselbe                          Lancia Beta  Coupe 2000              2:44.240   C2-2000
  105.   203  THEURETSBACHER Leo         A   Hist.RacingTeamAustria            BMW 2002 ti                          2:44.465   B5-2000
  106.   179  TYKAL Petr                CZ   Stara Kamila                      Formula Easter MTX 1-03              2:45.248   D2-1600
  107.   187  KERSCHBAUMER Gert          A   Sebat - Racing                    FORD ESCORT RS 2000                  2:45.480   C2-2000
  108.   197  DOBLHOFER Hannes           A   Hist.RacingTeamAustria            PORSCHE 911 RSR                      2:45.964   B6+2000
  109.    89  ZOTTLER Christian          A   derselbe                          OPEL kadett-C 16V                    2:45.964   E1 OSK-2000
  110.   142  NEMECEK Peter              A   MSC Rottenegg                     BMW 320D                             2:46.220   A-D+2000
  111.   104  DE CILLIA Michael          A   derselbe                          FORD SEBAT Fiesta RS                 2:46.272   E1 OSK-1600
  112.    70  DEINBACHER Peter           A   MSRR Neulengbach                  FORD SIERRA Cosworth RS200           2:46.647   E1 OSK+2000
  113.    87  KOGLER Werner              A   derselbe                          VW Golf 1  Typ 17                    2:46.693   E1 OSK-2000
  114.   168  GASSLER Bernhard           A   MSC Rottenegg                     HONDA Civic Type R                   2:47.142   N-2000
  115.   216  MICHL Josef               CZ   Czech National Team               SKODA 130 RS                         2:48.293   B3-1300
  116.    23  EIBL Erich                 A   derselbe                          Renault F2000                        2:48.377   D,E2-2000
  117.    94  HAIDER Franz               A   derselbe                          VW Golf 1  Typ 17                    2:48.557   E1 OSK-2000
  118.   178  LIENTSCHER Kurt            A   derselbe                          PRS RH02 Formel Ford                 2:48.906   D2-1600
  119.    57  SCHAFFERNAK Johann         A   derselbe                          MAZDA 323 GT-R                       2:49.264   E1 OSK+2000
  120.   167  WOLLINGER Daniel           A   derselbe                          FORD Fiesta ST                       2:49.340   N-2000
  121.    75  WALLNER Johannes           A   derselbe                          FORD ESCORT MK1                      2:49.470   E1 OSK-2000
  122.    98  GANZ Nicola                I   derselbe                          CITROEN SAXO                         2:49.493   E1 OSK-1600
  123.   116  KODELJA Manuel            HR   BUZET Autosport                   SUZUKI Swift                         2:49.786   E1 OSK-1400
  124.   193  KOLAR Pavel               Cz   Czech National Team               SKODA  130RS                         2:50.030   C1-1300
  125.    79  SCHAUPERL Karl  Heinz      A   derselbe                          VW Käfer                             2:50.652   E1 OSK-2000
  126.   190  OBERMOSER Josef            A   derselbe                          ALFA ROMEO Sprint Veloce 1,5         2:53.505   C2-2000
  127.   204  SPÖRK Franz                A   derselbe                          Fiat Spezial 124                     2:53.731   B5-2000
  128.    90  TSCHEMER Christian         A   derselbe                          OPEL Kadett Gsi 16V                  2:54.194   E1 OSK-2000
  129.   172  WINDSTEIG Werner           A   derselbe                          CITROEN Saxo VTS                     2:54.520   N-1600
  130.   149  KREMAIER Rainer            A   MSC Rottenegg                     PEUGEOT 306                          2:54.820   A-2000
  131.    49  KARL Werner                A   Racing-Team ZKW                   KaWe Golf I 16v Turbo                2:54.824   E1 OSK+2000
  132.   112  STRASSER Thomas            A   derselbe                          VW Polo Coupe 86C                    2:55.815   E1 OSK-1400
  133.   211  PÖGL Dieter                A   derselbe                          OPEL KADETT                          2:57.040   B3-1300
  134.   171  PRODAN Viliam             HR   Buzet Autosport                   Peugeot  106 Rally 1,6               2:57.455   N-1600
  135.   141  LEIRER Otto                A   derselbe                          FIAT STILO 1.9 Jtd Diesel            2:57.931   A-D+2000
  136.   214  SORMAN Jozef              SK   derselbe                          SKODA 130 RS                         2:59.455   C1-1300
  137.   218  STEJSKAL Milan            CZ   Czech National Team               FIAT 128 SC                          2:59.884   B3-1300
  138.    24  KORP Wolfgang              A   derselbe                          Reynard Formel Ford 2000 RF          3:00.078   D,E2-2000
  139.   191  VALKO Lubomir             Cz   Valco Racing Team                 SKODA  130RS                         3:01.238   C1-1300
  140.   207  PAPEZ Metod               SLO  AD - Studenec - Sevnica           FORD ESCORT RS 2000                  3:01.318   B5-2000
  141.   219  SIEGMANN Lars              D   derselbe                          LOTUS ELAN 1600                      3:01.672   A8-1600
  142.   202  KONICAR Vladimir          CZ   Kamila Stara                      BMW 2002 ti                          3:03.191   A5-2000
  143.   125  VOJACEK Lukas             CZ   Dekra Racing Team                 FORD ESCORD RS 2000                  3:03.648   SP-2000
  144.   194  INDRA Jindrich            CZ   Czech National Team               SKODA  110L                          3:04.506   C1-1300
  145.    73  FREUDENSCHUSS Willi        A   derselbe                          BMW E30                              3:06.141   E1 OSK+2000
  146.   189  PENZ Michael               A   derselbe                          VW Golf 17                           3:06.534   C2-2000
  147.   180  STARA Kamila              CZ   Stara Kamila                      Formula Easter MTX 1 -03             3:07.570   D2-1600
  148.   217  FISCHER Viltor            CH   Swiss Historic Racing Team        ALPINE A 110                         3:09.009   B3-1300
  149.   233  HOLZER Christian           A   derselbe                          Steyr Puch 650 TR                    3:10.045   A1-850
  150.   201  PALMBERGER Manfred         A   derselbe                          FIAT Abarth 124 Rally                3:11.911   B5-2000
  151.   222  GRÜNKRANZ Werner Anton     A   derselbe                          TVR GRANTURA MK II                   3:14.340   A4-1600
  152.   208  STIETKA Walther            A   Hist.RacingTeamAustria            VW 1302 S                            3:16.789   B4-1600
  153.   231  PACHTEU Jürgen             A   derselbe                          Steyr Puch 650 TR                    3:23.021   A1-850
  154.   229  ZANKER Günter              A   derselbe                          Steyr Puch 650 TR                    3:23.127   A1-850
  155.   224  BELLI Guido                I   derselbe                          LANCIA Fulvia Zagato                 3:23.974   A3-1300
  156.   192  KOFLER Markus              A   derselbe                          Ford Escort GT                       3:24.001   C1-1300
  157.   212  ENZBERGER Erich            A   Hist.RacingTeamAustria            FIAT ABARTH 1000 TC                  3:27.364   B2-1150
  158.   232  KREMEL Günther             A   Hist.RacingTeamAustria            Steyr Puch 650 TR                    3:30.587   A1-850
  159.   230  KNES Norbert               A   derselbe                          Steyr Puch 650 TR                    3:37.571   A1-850
  160.   235  CECIL Frantisek           CZ   Czech National Team               HAKAR                                3:41.971   A7-1300
  161.   228  VALA Wolfgang              A   derselbe                          Steyr Puch 650 TR                    3:44.666   A1-850
  162.   220  JUD Hans                   A   derselbe                          JAGUR XK 120  Roadster               4:17.762   A6+2000
         213  FISCHER Gerd               A   Hist.RacingTeamAustria            FORD Escort GT                                  B3-1300
          82  PAPST Johannes             A   derselbe                          OPEL Kadett D                                   E1 OSK-2000




Literatura, odkazy, zdroje

www.msc-bruck.at

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 28.4.2008
Přečteno: 3802 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist