úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg 2008 - Entrylist

Předběžná startovní listina

                                                                                                              ME Zona Rakousko
  1  Hermann WALDY/A             MSC Rottenegg                     Reynard 94D                       D/E2             X (+2000)
  2  Josef TARMANN/A             derselbe                          Lola T96/50                       D/E2             X (+2000)
  3  Hubert GALLI /A             derselbe                          Reynard BMW Can-Am                D/E2             X (+2000)
  5  Jarsolav KRAJCI/SK          derselbe                          Lola B2/50                        D/E2      X      X (+2000)
  6  Gerard VIARINO/F            derselbe                          Lola T98/50                       D/E2      X      X (+2000)
  7  Milos BENEŠ/CZ              GMS Racing TEAM                   Ralt RT23                         D/E2      X      X (+2000)
  8  Simone FAGGIOLI/I           OSELLA Engineering ORL            Osella PA27                       D/E2      X      X (+2000)
  9  Laszlo SZASZ/HU             Szasz Motorsport KFT              Reynard Zytek F3000               D/E2      X      X (+2000)
 10  Fausto BORMOLINI/I          derselbe                          Reynard 95D                       D/E2      X      X (+2000)
 11  Otakar KRAMSKY/CZ           Chech National Team               Reynard E2                        D/E2      X      X (+2000)
 12  Renzo NAPIONE/I             derselbe                          Reynard K02                       D/E2      X      X (+2000)
 13  Vladimir STANKOVIC/SLO      Insport                           Lola F3000 Ford                   D/E2      X      X (+2000)
 14  Ggraziano MAMPRIN/I         SCUDERIA VILLORBA CORSE SrL       Osella PA20/S                     D/E2      X      X (+2000)
 15  Denny ZARDO/I               SCUDERIA VILLORBA CORSE SrL       Reynard Formula Nippon            D/E2      X      X (+2000)
 16  Wolfgang PRANDL/A           derselbe                          Nissan Dallara World Series F3000 D/E2      X      X (+2000)
 17  Dusan NEVERIL/CZ            Speedmaster Racing Team           Lola D03/50                       D/E2      X      X (+2000)
 18  Wolfgang TERSCHL/A          MSC Molln                         Pro Sport 3000                    D/E2      X      X (+2000)
 20  Georg PACHER/A              derselbe                          Prc Tr I I I                      D/E2      X      X (-2000)
 21  Milan SVOBODA/CZ            JSC Racing Pelhrimov              Dallara STV 2000                  D/E2      X      X (-2000)
 22  Franz RENNER /A             Hist.RacingTeamAustria            Reynard Formel 3                  D/E2      X      X (-2000)
 23  Erich EIBL/A                derselbe                          Renault F2000                     D/E2      X      X (-2000)
 24  Wolfgang KORP/A             derselbe                          Reynard Formel Ford 2000 Rf       D/E2      X      X (-2000)
 25  Petr ROKYTA/CZ              Alfa Klub v. ACR                  Martini F2                        D/E2      X      X (-2000)
 26  Dietmar KEMPF/A             derselbe                          Renault Formel Renault 97         D/E2      X      X (-2000)
 27  Andreas STOLLNBERGER/A      derselbe                          Formel Opel Lotus                 D/E2      X      X (-2000)
 30  Maurizio ROASIO/I           derselbe                          Osella PA21/S                     CN        X      X (-2000)
 31  Roman HOFFAMANN/A           derselbe                          Prc Honda                         CN        X      X (-2000)
 32  Cestaro GIANNI/I            SCUDERIA VILLORBA CORSE SrL       Osella PA21/S                     CN        X      X (-2000)
 35  Evans INFRANO/I             derselbe                          Osella PA20/S                     D/E2/C3 X (E2)   X (+2000)
 36  Erich ÖPPINGER/D            derselbe                          Osella PA16                       D/E2/C3 X (E2)   X (+2000)
 37  Klaus HOFFMANN/D            ADAC Team Nordbayern              Stenger ES CN BMW                 D/E2/C3 X (E2)   X (+2000)
 38  Nicolas BREBSOM/LUX         derselbe                          Osella PA20/S                     D/E2/C3 X (E2)   X (+2000)
 40  Boris MILJEVIC/BIH          SAK PRODRIVER                     Radical Sr-3                      D/E2/C3 X (E2)   X (-2000)
 41  Peter PERHOFER/A            derselbe                          Tiga  FZR                         D/E2/C3 X (E2)   X (-2000)
 42  Luigi BORMOLINI/I           derselbe                          Osella PA9                        D/E2/C3 X (E2)   X (-2000)
 43  Erich EDLINGER/A            derselbe                          BMW 320 Irl                       E1
 44  Dan MICHL/CZ                Chech National Team               Michl 8.1                         E1
 46  Helmut HARRER/A             derselbe                          Merzedes 190 2,3 16V              H/E1                X
 47  Gottfried HÖLLERBAUER/A     derselbe                          Lancia Integrale Hf-Turbo 16V     H/E1                X
 48  Rupert  SCHWAIGER /A        derselbe                          Porsche 911 3,6 Bi-Turbo          H/E1                X
 49  Werner KARL/A               Racing-Team ZKW                   VW Golf I 16V Turbo               H/E1                X
 50  Bruno IANNELLO/I            Ecurie Basilisk                   Lancia Delta S4                   H/E1
 51  Felix PAILER/A              derselbe                          Lancia Delta Integrale Turbo      H/E1                X
 52  Herbert PREGARTNER/A        MSC Rottenegg                     Porsche 911 Turbo Ferstl          H/E1                X
 53  Hans-Peter LABER/A          derselbe                          Ford Gabat Cosworth               H/E1                X
 54  Andreas GABAT/A             derselbe                          Ford Gabat Cosworth               H/E1                X
 55  Ernst ZINK/A                derselbe                          Ford Gabat Cosworth Wrc           H/E1                X
 56  Franz NOWAK/A               derselbe                          Lancia Delta Integrale 16V        H/E1                X
 57  Johann LAVERNAK/A           derselbe                          Mazda 323 Gt-R                    H/E1                X
 58  Karl-Heinz BINDER/A         derselbe                          Ford Sierra Rs 500                H/E1                X
 59  Janos KLINK/H               RICH SPORT EGYESÜLE               Ford Escort Cosworth              H/E1
 60  Bernhard LENZ /A            derselbe                          BMW M3 E36 3.0                    H/E1                X
 61  Helmut HÄHNEL /A            derselbe                          Lancia Delta Integrale            H/E1                X
 62  Reinhard SCHLEGL/A          derselbe                          Ford Escort Cosworth Turbo        H/E1                X
 63  Bernhard PERMETINGER/A      derselbe                          BMW E30 M3                        H/E1                X
 64  Werner HOFER/A              derselbe                          Ford Wrc Cosworth                 H/E1                X
 65  Hubert KARNER/A             derselbe                          Vw Käfer                          H/E1                X
 66  Gernot CHLUPACEK/A          derselbe                          Ford Pb Ultimate Cosworth Wrc     H/E1                X
 67  Manfred WURZWALLNER/A       derselbe                          BMW E21                           H/E1                X
 68  Vinzenz KROISLEITNER/A      derselbe                          Ford Gabat Cosworth               H/E1                X
 69  Gottfried TRAINTINGER/A     derselbe                          Opel Kadett C Gte                 H/E1                X
 70  Peter DEINBACHER/A          MSRR Neulengbach                  Ford Sierra Cosworth Rs200        H/E1                X
 71  Michael JELINEK/A           derselbe                          Subaru Ledinegg Imprezza Sti Evo2 H/E1                X
 72  Reinhold NAUSCHNEGG/A       derselbe                          Opel Calibra Turbo                H/E1                X
 73  Willi FREUDENSCHUSS/A       derselbe                          BMW E30                           H/E1                X
 75  Johannes WALLNER/A          derselbe                          Ford Escort Mk1                   H/E1                X
 76  Jürgen PRATL/A              derselbe                          Renault Clio Williams             H/E1                X
 77  Roland EDER /A              derselbe                          Vw golf Gti 16 V                  H/E1                X
 78  Domenico DALL'O /I          derselbe                          Peugeot 405 Mi 16                 H/E1
 79  Karl  Heinz SCHAUPERL/A     derselbe                          Vw Käfer                          H/E1                X
 80  Michael WELS/A              derselbe                          Vw Sirocco 16V                    H/E1                X
 81  Franz PROBST/A              derselbe                          Vw Golf 1 16V                     H/E1                X
 82  Johannes PAPST/A            derselbe                          Opel Kadett D                     H/E1                X
 83  Michael AUER/A              derselbe                          Vw Sirocco 16V                    H/E1                X
 84  Hermann BLASL/A             derselbe                          Opel Kadett C 16V                 H/E1                X
 85  Werner JUD/A                derselbe                          Vw Golf  Gti 16V                  H/E1                X
 86  Markus BURGHART/A           Racingteam ZKW Mürztal            Vw Kawe Golf2 Gti 16V             H/E1                X
 87  Werner KOGLER/A             derselbe                          Vw Golf 1  Typ 17                 H/E1                X
 88  Patrick ORASCHE/A           derselbe                          Vw Golf 2 Gti 16V                 H/E1                X
 89  Christian ZOTTLER/A         derselbe                          Opel Kadett-C 16V                 H/E1                X
 90  Christian TSCHEMER/A        derselbe                          Opel Kadett Gsi 16V               H/E1                X
 91  Heiko FIAUSCH/A             derselbe                          Opel Astra Gsi 16V                H/E1                X
 92  Christian KÜBERL /A         MSFP Putzmannsdorf                BMW M3 -320Is                     H/E1                X
 93  Martin GOLLINGER/A          derselbe                          Vw Automeister Unger Golf         H/E1                X
 94  Franz HAIDER /A             derselbe                          Vw Golf 1  Typ 17                 H/E1                X
 96  Gerhard  LECHNER /A         derselbe                          VW Golf Gti 16 V                  H/E1                X
 97  Erich  EDER/A               derselbe                          Vw Golf 16 V                      H/E1                X
 98  Nicola GANZ/I               derselbe                          Citroen Saxo                      H/E1
 99  Robert KLAUS/A              MSC Rottenegg                     Peugeot                           H/E1                X
 100 Manuel MICHALKO/A           Racing Team ZKW                   Citroen Saxo Vts                  H/E1                X
 101 Franz ROIDER/A              derselbe                          Ford Fiesta Rs                    H/E1                X
 102 Thomas HOLZMANN/A           derselbe                          Alfa Romeo 33                     H/E1                X
 103 Erich NÖMAYR/A              derselbe                          Opel Kadett C Coupe               H/E1                X
 104 Michael DE CILLIA/A         derselbe                          Ford Sebat Fiesta Rs              H/E1                X
 105 Jo KRAMMER/A                derselbe                          Alfa Romeo Sprint 16V Evo         H/E1                X
 106 Norbert STRASSER/A          derselbe                          Toyota Corolla Ae 86              H/E1                X
 107 Helmut MAIER/D              MSC Rottenegg                     Vw Spiess Golf                    H/E1
 108 Robert UNGER /A             derselbe                          VW Golf Gti 16V                   H/E1                X
 110 Peter FUCHSBICHLER /A       Racing Team ZKW                   Vw Polo 8V                        H/E1                X
 111 GERALD PUCHER /A            derselbe                          Susuki Swift  Gti                 H/E1                X
 112 Thomas STRASSER/A           derselbe                          Vw Polo Coupe 86C                 H/E1                X
 113 Christian GLANTSCHNIG/A     derselbe                          Vw Polo                           H/E1                X
 114 Michael FASERL/A            derselbe                          Vw Polo                           H/E1                X
 115 Gunter STROHMAEIER/A        derselbe                          Alfa Romeo Sud Ti                 H/E1                X
 116 Manuel KODELJA/HR           BUZET Autosport                   Suzuki Swift                      H/E1
 117 Hans THALMAYR/A             derselbe                          Puch 650 Tr                       H/E1                X
 118 Gerhard SCHERMANN/A         derselbe                          Suzuki Swift                      H/E1                X
 119 Andreas LATTNER/A           MSC Molln                         Suzuki Swift Gti                  H/E1                X
 120 Claudio GIOBBI/I            derselbe                          Alfa Romeo 156GTA Super 2000      S20       X
 122  /CZ                        BMW Kramsky Team                  BMW 320I                          SP        X
 123 Petr VOJACEK/CZ             Czech National Team               Alfa Romeo 147SP                  SP        X
 124 N. RUSIAN/CZ                                                  Alfa Romeo SP                     SP        X
 125 Lukas VOJACEK/CZ            Dekra Racing Team                 Opel Astra Opc Sp                 SP        X
 126 Gabriela JERMANOVA/CZ       Dekra Racing Team                 Opel Astra Opc Sp                 SP        X
 127 Martin JERMAN/CZ            Czech National Team               Alfa Romeo 147SP                  SP        X
 130 Silvano BRANDI/I            Team Sportcarsracing              Chevrolet Corvette C5R Gt1        GT        X
 131 GIACOMO FIRTLER/I           ISOLANI Racing Team S.R.L         Ferrari 575 GTC                   GT        X
 132 Stefano PIERDOMENICO/I      ISOLANI Racing Team S.R.L         Ferrari 360                       GT        X
 133 Leonardo ISOLANI/I          ISOLANI Racing Team S.R.L         Ferrari 360 NGT                   GT        X
 134 Silvana DIFEC/I             Team Sportcarsracing              Mazda MX5 GT2                     GT        X
 136 Achim KRAIM /D              MSC Rodenstein e.V ADEC           Mitsubischi Evo VIII              A         X
 137 Nico PULIC/CZ               BMW Team Kramsky                  BMW  M3                           A         X
 138 Alfred HILGER/D             derselbe                          BMW E36 M3                        A         X
 139  No Name/                   Czech National Team               Subaru Impreza Sti                A         X
 141 Otto LEIRER/A               derselbe                          Fiat Stilo 1.9 Jtd Diesel         A         X      X (+2000)
 143 Matteo BOTTACIN/I           derselbe                          Renault Sgt Turbo                 A         X
 144 Rene MARTINEK/A             MSC Rottenegg                     Honda Civic Type R                A         X      X (-2000)
 145 Helmut HERZOG/A             derselbe                          Renault Cliio                     A         X      X (-2000)
 146 Stefan WIEDENHOFER/A        derselbe                          Renault Megane                    A         X      X (-2000)
 147  No Name /                  MSC Rottenegg                     Vw Golf                           A         X
 148 Christian SCHWEIGER/A       derselbe                          Vw Golf Iv Kitcar                 A         X      X (-2000)
 149 Rainer KREMAIER/A           MSC Rottenegg                     Peugeot 306                       A         X      X (-2000)
 150 Friedrich MÜHLBACHER /A     derselbe                          Seat Ibiza                        A         X      X (-2000)
 151 Kurt RITZBERGER/A           MSC Rottenegg                     Peugeot 306                       A         X      X (-2000)
 153 David DOPPELREITER /A       derselbe                          Peugeot 206                       A         X      X (-2000)
 154 Alfio STOKOVIC/HR           BUZET Autosport                   Citroen Saxo Vts                  A         X
 155 Alfred FISCHER/A            MSC Rottenegg                     Peugeot 106 Kitcar                A         X      X (-2000)
 156 Martin FISCHER/A            MSC Rottenegg                     Peugeot 106 Kitcar                A         X      X (-2000)
 158 Jiri VOVES/CZ               Czech National Team               Subaru Imprezza                   N         X
 159 Dieter HOLZER/A             derselbe                          Mitsubishi Evo VII                N         X      X (+2000)
 160 Miroslav JAKES/CZ           Czech National Team               Mitsubishi Lancer Evo IX          N         X
 161 Gerd JESCHEK/A              derselbe                          BMW M3 3,2                        N         X      X (+2000)
 162 Roland WANEK/D              MSC Ruhr-Blitz                    Mitsubishi Lancer Evo IX          N         X
 163 Rainer KRUG/D               Ehlhalten                         BMW M3                            N         X
 165 Hans BREI/A                 MSRR-Neulengbach                  Honda Civic Type R                N         X      X (-2000)
 166 Matej GRUDNIK/SLO           Auto Club V-Racing                Renault Clio 2.0 Rs               N         X
 167 Daniel WOLLINGER /A         derselbe                          Ford Fiesta St                    N         X      X (-2000)
 168 Bernhard GASSLER/A          MSC Rottenegg                     Honda Civic Type R                N         X      X (-2000)
 169 Hermann jun. WALDY/A        derselbe                          Honda Civic Type R                N         X      X (-2000)
 171 Viliam PRODAN /HR           Buzet Autosport                   Peugeot 106 Rally                 N         X
 172 Werner WINDSTEIG/A          derselbe                          Citroen Saxo Vts                  N         X      X (-2000)
 174 Freidrich HUBER/A           Hist.RacingTeamAustria            Lola T328SV                       HA            X  C (-2000)
 175 Bernhard PONGRATZ/A         derselbe                          Maco Toyota F3                    HA        X   X  C (-2000)
 177 Karin RENNER /A             Hist.RacingTeamAustria            Formel Ford Van Diemern           HA        X   X  C (-1600)
 178 Kurt LIENTSCHER/A           derselbe                          PRS RH02 Formel Ford              HA        X   X  C (-1600)
 179 Petr TYKAL/CZ               Stara Kamila                      MTX 1-03                          HA        X   X
 180 Kamila STARA/CZ             Stara Kamila                      MTX 1-03                          HA        X   X
 182 Alfred STOITZNER/A          Hist.RacingTeamAustria            Lola 497                          HA        X   X  C (-1600)
 184 August GRATZER/A            derselbe                          Lancia Beta Coupe 2000            HA        X   X  X (-2500)
 185 Adi HOCHECKER/A             Hist.RacingTeamAustria            Opel Kadett C Coupe               HA        X   X  X (-2500)
 186 Alois HECHENLEITNER/A       derselbe                          Ford Escort Rs 2000 Mkii          HA        X   X  X (-2500)
 187 Gert KERSCHBAUMER/A         Sebat - Racing                    Ford Escort Rs 2000               HA        X   X  X (-2500)
 188 Gerhard BRANDSTÄTTER/A      derselbe                          Alfa Romeo Sud Sprint             HA        X   X  X (-1600)
 189 Michael PENZ/A              derselbe                          Vw Golf 17                        HA        X   X  X (-1600)
 190 Josef OBERMOSER/A           derselbe                          Alfa Romeo Sprint Veloce 1,5      HA        X   X  X (-1600)
 192 Markus KOFLER/A             derselbe                          Ford Escort Gt                    HA        X   X  X (-1300)
 193 PAVEL KOFLAR/Cz             Czech National Team               Skoda 130RS                       HA        X   X
 194 Jindrich INDRA/CZ           Czech National Team               Skoda 110L                        HA        X   X
 195 Oskar KRAL/CZ               Czech National Team               Skoda 130RS                       HA        X   X
 197 Hannes DOBLHOFER/A          Hist.RacingTeamAustria            Porsche 911 RSR                   HA        X   X
 198 Michael MITTERER/A          derselbe                          Mazda RX3                         HA        X   X
 200 Lino BERTOZZI/I             derselbe                          Ford Escort Rs                    HA        X   X
 201 Manfred PALMBERGER/A        derselbe                          Fiat Abarth 124 Rally             HA        X   X  X (-2500)
 202 Vladimir KONICAR/CZ         Kamila Stara                      BMW 2002Ti                        HA        X   X
 203 Leo THEURETSBACHER/A        Hist.RacingTeamAustria            BMW 2002Ti                        HA        X   X  X (-2500)
 204 Franz SPÖRK/A               derselbe                          Fiat Spezial 124                  HA        X   X  X (-2500)
 205 Stefan SKRABAL/A            derselbe                          Ford Escort 2000                  HA        X   X  X (-2500)
 206 Max LAMPELMAIER/A           Ford Racing Club                  Ford Escort 1800                  HA        X   X  X (-2500)
 207 Metod PAPEZ/SLO             AD - Studenec - Sevnica           Ford Escort Rs 2000               HA        X   X
 208 Walther STIETKA/A           Hist.RacingTeamAustria            Vw 1302 S                         HA        X   X  X (-1600)
 210 Frantisek ORAVERC/SK        derselbe                          Skoda 130RS                       HA        X   X
 211 Dieter PÖGL/A                                                 Opel Kadett                       HA        X   X  X (-1300)
 212 Erich ENZBERGER/A           Hist.RacingTeamAustria            Fiat Abarth 1000 Tc               HA        X   X  X (-1300)
 213 Gerd FISCHER/A              Hist.RacingTeamAustria            Ford Escort Gt                    HA        X   X  X (-1300)
 214 Jozef SORMAN/SK             derselbe                          Skoda 130RS                       HA        X   X
 215 Michaela INDROVA/CZ         INDRA Jindrich                    Skoda 120 S                       HA        X   X
 216 Josef MICHL/CZ              Czech National Team               Skoda 130RS                       HA        X   X
 217 Viltor FISCHER/CH           Swiss Historic Racing Team        Alpine A110                       HA        X
 218 Milan STEJSKAL/CZ           Czech National Team               Fiat 128SC                        HA        X   X
 220 Hans JUD/A                  derselbe                          Jaguar XK120  Roadster            HA        X   X  X (+2500)
 222 Werner Anton GRÜNKRANZ/A    Toni Maroni Racing                TVR Grantura Mk Ii                HA        X   X  X (-1600)
 224 Guido BELLI/I               derselbe                          Lancia Fulvia Zagato              HA        X   X
 226 Bianco DAL/I                derselbe                          Fiat Abarth 1000 Tc               HA        X   X
 228 Wolfgang VALA/A                                               Steyr Puch 650 Tr                 HA        X   X  X (-850)
 229 Günter ZAHKER/A             Fa. Phychotherapie                Steyr Puch 650 Tr                 HA        X   X  X (-850)
 230 Norbert KNES/A              derselbe                          Steyr Puch 650 Tr                 HA        X   X  X (-850)
 231 Jürgen PACHTEU/A            derselbe                          Steyr Puch 650 Tr                 HA        X   X  X (-850)
 232 Günther KREMEL/A            Hist.RacingTeamAustria            Steyr Puch 650 Tr                 HA        X   X  X (-850)
 233 Christian HOLZER /A         derselbe                          Steyr Puch 650 Tr                 HA        X   X  X (-850)
 235 Frantisek CECIL/CZ          Czech National Team               Hakar                             HA        X   X




Literatura, odkazy, zdroje

www.msc-bruck.at

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 22.4.2008
Přečteno: 6905 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist