úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Subida Al Fito - Trénink

Sobotní tréninky

  1.    1   Ander Vilariòo           Vilariòo Motor Sport             E2   2:34,344       ( 2:36,147 ,    2:34,344)
  2.    3   Fausto Bormolini         Fausto Bormolini                 E2   2:41,927       ( 2:46,659 ,    2:41,927)
  3.    7   Andrés Vilariòo          Vilariòo Motor Sport             CN   2:47,000       ( 2:47,157 ,    2:47,000)
  4.    4   Renzo Napione            Renzo Napione                    E2   2:47,610       ( 2:53,415 ,    2:47,610)
  5.    2   Laszlo Szasz             Szasz Motorsport                 E2   2:48,309       ( 2:50,737 ,    2:48,309)
  6.    66  Gorka Apalantza          Vilariòo Motor Sport             CM   2:49,600       ( 2:51,153 ,    2:49,600)
  7.    5   Milan Svoboda            Czech National Team              E2   2:50,573       ( 2:58,028 ,    2:50,573)
  8.    67  Lauren García            Langreo Motor Club               CM   2:51,092       ( 2:51,495 ,    2:51,092)
  9.    73  Roberto Fueyo            Auto Mercado Astur               CM   2:51,384       ( 2:51,384 ,    2:52,839)
 10.    64  Pedro Roca               Escudería Drach                  CM   2:51,630       ( 2:56,717 ,    2:51,630)
 11.    72  Víctor Manuel Pardeiro   Langreo Motor Club               CM   2:52,836       ( 2:53,832 ,    2:52,836)
 12.    65  José Antonio Román       Automóvil Club Almería           CM   2:53,321       ( 2:54,063 ,    2:53,321)
 13.    68  J. Iván Suárez           A. C. P. A.                      CM   2:53,693       ( 2:53,693 ,            )
 14.    69  Oscar Palacio            Gaitero Competición              CM   2:53,909       ( 2:53,909 ,            )
 15.    84  Jesús Alvarez            Gaitero Competición              CM   2:54,287       ( 2:54,287 ,    2:54,744)
 16.    85  Javier Otero             Gaitero Competición              CM   2:54,311       ( 3:03,395 ,    2:54,311)
 17.    9   Lanfranco Evans          Lanfranco Evans                  CN   2:54,646       ( 3:01,034 ,    2:54,646)
 18.    70  Pancho Egózkue           Eguzki Sport                     CM   2:55,279       ( 2:57,305 ,    2:55,279)
 19.    74  Juan Carlos Sanmartín    Langreo Motor Club               CM   2:55,595       ( 2:55,959 ,    2:55,595)
 20.    79  Aritz Egozkue            A. D. C. Sport                   CM   2:55,771       ( 3:01,384 ,    2:55,771)
 21.    75  Aitor Erro               Aitor Erro Espinosa              CM   2:56,036       ( 2:57,287 ,    2:56,036)
 22.    71  Antonio Ruíz             Escudería del Mármol             CM   2:56,815       ( 2:58,619 ,    2:56,815)
 23.    8   Otakar Kramský           Czech National Team              CN   2:58,908       ( 3:06,161 ,    2:58,908)
 24.    16  José Antonio López-FombonB9 Racing                        A2   2:58,972       ( 3:01,800 ,    2:58,972)
 25.    87  José María Castro        Turón Arráss                     CM   2:59,374       ( 3:02,074 ,    2:59,374)
 26.    86  Christian Villar         Gaitero Competición              CM   2:59,667       ( 3:00,448 ,    2:59,667)
 27.    77  Fernando Altimira        Moto Club Manresa                CM   3:01,317       ( 3:03,442 ,    3:01,317)
 28.    83  Alberto Alonso           Leioa Racing Taldea              CM   3:02,061       ( 3:06,072 ,    3:02,061)
 29.    76  Luis Jesús Fernández     C. D. Adal Sport                 CM   3:02,358       ( 3:06,727 ,    3:02,358)
 30.    20  Jesús Fernández          B9 Racing                        A2   3:02,371       ( 3:04,652 ,    3:02,371)
 31.    11  Leonardo Isolani         Isolani Racing Team             GT1   3:02,399       ( 3:04,479 ,    3:02,399)
 32.    17  José Antonio Aznar       Escudería del Mármol             A2   3:02,604       ( 3:04,192 ,    3:02,604)
 33.    82  Francisco Fontanellas    Moto Club Igualada               CM   3:03,901       ( 3:10,670 ,    3:03,901)
 34.    91  Juan Carlos Cueva        Club Automóvil Siero             CM   3:04,237       ( 3:07,170 ,    3:04,237)
 35.    90  Borja Villar             Gaitero Competición              CM   3:05,257       (          ,    3:05,257)
 36.    59  Marcelino Hevia          Red Concesionarios Fiat Asturia S20   3:05,846       ( 3:10,267 ,    3:05,846)
 37.    10  Lionel Champeloiver      Lionel Champelovier              CN   3:05,951       ( 3:09,736 ,    3:05,951)
 38.    18  Raúl Borreguero          Escudería Bengala                A2   3:06,083       ( 3:06,284 ,    3:06,083)
 39.    12  Estefano Pier Domenico   Isolani Racing Team             GT1   3:06,567       ( 3:13,400 ,    3:06,567)
 40.    37  Luis Flores              Automóvil Club Alcalans           A   3:06,730       ( 3:09,235 ,    3:06,730)
 41.    89  Rafael Armas             Gaitero Competición              CM   3:06,817       ( 3:10,801 ,    3:06,817)
 42.    50  Peter Jureòa             Matador Motorsport                N   3:07,149       ( 3:07,845 ,    3:07,149)
 43.    19  José Javier Fernández    B9 Racing                        A2   3:08,783       ( 3:10,888 ,    3:08,783)
 44.    48  Carlos Angel Márquez     Red Concesionarios Fiat Asturia   A   3:08,943       ( 3:13,500 ,    3:08,943)
 45.    36  Václav Janík             Czech National Team               A   3:09,063       ( 3:13,083 ,    3:09,063)
 46.    47  Julio César Castrillo    A. C. P. A.                      SA   3:09,174       ( 3:09,174 ,    3:09,274)
 47.    28  Claudio Giobbi           Claudio Giobbi                  S20   3:09,219       ( 3:15,398 ,    3:09,219)
 48.    35  Niko Pulic               BMW Kramsky Team                  A   3:09,231       ( 3:13,864 ,    3:09,231)
 49.    56  Rainer Krug              Rainer Krug                       N   3:10,624       ( 3:12,794 ,    3:10,624)
 50.    23  Víctor Abrahám Gutiérrez Pravia Autocompetición           A2   3:11,003       ( 3:14,064 ,    3:11,003)
 51.    43  Félix Alvarez            Auto Mercado Astur                A   3:11,571       ( 3:12,437 ,    3:11,571)
 52.    15  Sergio Díaz              Auto Mercado Astur              GT3   3:11,699       ( 3:14,708 ,    3:11,699)
 53.    53  Francisco J. Agüí        Automóvil Club Granada            N   3:12,291       ( 3:14,829 ,    3:12,291)
 54.    98  Cristian Januel          Christian Januel                  E   3:12,741       ( 3:41,714 ,    3:12,741)
 55.    81  Fernando Fontanellas     Moto Club Igualada               CM   3:13,319       ( 3:14,335 ,    3:13,319)
 56.    54  José Joaquín Fernández   Automóvil Club Ibiza              N   3:13,417       ( 3:19,175 ,    3:13,417)
 57.    57  Vladimír Doubek          Czech National Team               N   3:14,273       ( 3:14,547 ,    3:14,273)
 58.    51  Jakeš Miroslav           Yakes Miroslav                    N   3:14,892       ( 3:14,892 ,            )
 59.    52  Jiøí Voves               JV Autosport                      N   3:15,317       ( 3:16,509 ,    3:15,317)
 60.    14  Giacomo Fiertler         Isolani Racing Team             GT1   3:15,789       ( 3:28,025 ,    3:15,789)
 61.    26  Isaac Moro               B9 Racing                        A2   3:16,560       ( 3:17,504 ,    3:16,560)
 62.    99  Rubén Bulnes             Gaitero Competición             A 1/  3:16,970       ( 3:16,970 ,    3:18,315)
 63.    39  José Carlos Lirola       Automóvil Club Almería            A   3:17,749       ( 3:17,749 ,            )
 64.    40  Julián Maregil           Automóvil Club Alicante           A   3:17,769       ( 3:20,622 ,    3:17,769)
 65.    92  Rafael Serratosa         Automóvil Club Alcalans           H   3:18,146       ( 3:21,147 ,    3:18,146)
 66.    41  Gregorio Castro          Auto Mercado Astur                A   3:19,076       ( 3:19,402 ,    3:19,076)
 67.    88  Ignacio Fragale          Valdés Racing                    CM   3:19,224       ( 3:25,533 ,    3:19,224)
 68.    38  Manuel Maldonado         Automóvil Club Almería            A   3:19,238       ( 3:20,368 ,    3:19,238)
 69.    21  Roberto González         Auto Mercado Astur               A2   3:19,474       ( 3:24,494 ,    3:19,474)
 70.    46  Ernesto González         ARJ Motorsport                    A   3:22,358       ( 3:25,489 ,    3:22,358)
 71.    27  Antonio Ortuòo           Automóvil Club Arnedo             A   3:23,504       ( 3:24,513 ,    3:23,504)
 72.    93  Miguel Angel Clemente    Escudería del Mármol              H   3:24,200       ( 3:24,200 ,            )
 73.    97  Juan Carlos Encinas      Troncomóvil Sport                HA   3:24,314       ( 3:37,275 ,    3:24,314)
 74.    22  José María Martínez      Escudería Ourense                A2   3:24,795       ( 3:25,301 ,    3:24,795)
 75.    61  Ramón Andrés             S.I.F. Motor                      N   3:25,532       ( 3:27,842 ,    3:25,532)
 76.    55  Rubén Bayo               Auto Mercado Astur                N   3:25,598       ( 3:27,176 ,    3:25,598)
 77.    33  Petr Vojáèek             Czech National Team              SP   3:26,019       ( 3:27,427 ,    3:26,019)
 78.    44  César Gutiérrez          Valdés Racing                     A   3:26,456       ( 3:34,902 ,    3:26,456)
 79.    45  David Caldevilla         ARJ Motorsport                    A   3:26,692       ( 3:30,426 ,    3:26,692)
 80.    24  August Navarro           Escudería Anetlla del Vallés     A2   3:28,004       ( 3:35,012 ,    3:28,004)
 81.    29  David Losman             Czech National Team              SP   3:28,047       ( 3:29,519 ,    3:28,047)
 82.    62  Javier Antonio Díaz      Club Automóvil Siero              N   3:28,735       ( 3:32,997 ,    3:28,735)
 83.   104  José Antonio Insausti    Lagun Artea                      SA   3:29,121       ( 3:32,072 ,    3:29,121)
 84.    80  Egoi Eder Valdés         Eguzki Sport                     CM   3:30,716       ( 3:30,716 ,    4:09,354)
 85.   103  Daniel Fernández         Laciana Motor                    SA   3:31,974       ( 3:37,086 ,    3:31,974)
 86.   106  Jonathan Mortera         ARJ Motorsport                   XS   3:33,629       ( 3:33,629 ,    3:34,222)
 87.    31  Gabriela Jermanová       Auto Kelly Racing Team           SP   3:33,645       ( 3:45,063 ,    3:33,645)
 88.    63  Ignacio Huerta           S.I.F. Motor                      N   3:33,780       ( 3:34,035 ,    3:33,780)
 89.    96  Alvaro del Cueto         Auto Mercado Astur               HA   3:34,189       ( 3:34,592 ,    3:34,189)
 90.    32  Jerman Martin            Czech National Team              SP   3:34,212       ( 3:34,212 ,            )
 91.   100  José Luis Alvarez        Gaitero Competición              SA   3:35,142       ( 3:35,142 ,    3:36,508)
 92.    25  Antonio Casal            Mallacina Sport                  A2   3:35,478       ( 3:40,049 ,    3:35,478)
 93.    49  Miguel García            A. C. P. A.                       A   3:38,977       ( 3:42,740 ,    3:38,977)
 94.    94  Antonio Testillano       Auto Mercado Astur                H   3:41,845       ( 3:47,923 ,    3:41,845)
 95.   101  Martín Antonio Alonso    Escudería Moscona                SA   3:44,385       ( 3:45,578 ,    3:44,385)
 96.    95  Javier Muòoz             Auto Mercado Astur                H   3:45,506       ( 3:52,023 ,    3:45,506)
 97.   105  Julián Vázquez           Turón Arráss                     XS   3:48,313       ( 3:55,580 ,    3:48,313)
 98.    34  Petr Žižkovský           Petr Žižkovský                   SP   3:55,444       ( 3:56,079 ,    3:55,444)
 99.    60  José Luis Muòoz          Asturtrial 4x4                    N   3:59,427       ( 4:10,576 ,    3:59,427)


Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 12.5.2007
Pøeèteno: 3841 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist