úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Subida Al Fito - Výsledky/results

Neoficiální výsledky závodu

1.      1  Reynard F3000         Vilarino Motor Sport       Ander Vilariòo             05:08,062     02:33,951      02:34,111    E2
2.      3  Reynard 95 D          Fausto Bormolini           Fausto Bormolini           05:19,743     02:40,093      02:39,650    E2
3.      4  Reynard K 02          Renzo Napione              Renzo Napione              05:30,085     02:46,318      02:43,767    E2
4.      2  Reynard Zytek F3000   Szasz Motorsport           Laszlo Szasz               05:30,246     02:46,560      02:43,686    E2
5.     64  Silvercar             Escudería Drach            Pedro Roca                 05:38,782     02:48,909      02:49,873    CM
6.     66  Speedcar GT - R       Vilariòo Motor Sport       Gorka Urkola Apalantza     05:40,258     02:50,634      02:49,624    CM
7.     65  Speedcar GTR 1000     Automóvil Club Almería     Jose Antonio Roman         05:41,694     02:49,901      02:51,793    CM
8.     67  BRC CM05              Langreo Motor Club         Lauren Garcia              05:43,747     02:51,427      02:52,320    CM
9.     69  Speedcar GT 1000      Gaitero Competición        Oscar Arias Palacio        05:44,245     02:52,043      02:52,202    CM
10.    72  BRC CM-05             Langreo Motor Club         Victor M. Fdez Pardeiro    05:44,846     02:52,352      02:52,494    CM
11.    73  Speedcar GTR 1000     Auto Mercado Astur         Roberto Fueyo              05:45,566     02:54,318      02:51,248    CM
12.    68  Silvercar             A. C. P. A.                Jose Ivan Suarez           05:46,331     02:53,322      02:53,009    CM
13.    75  Silvercar 1000        Aitor Erro Espinosa        Aitor Erro                 05:48,152     02:53,201      02:54,951    CM
14.    70  Silvercar             Eguzki Sport               Francisco Egozkue          05:48,422     02:54,829      02:53,593    CM
15.    84  Speedcar GT 1000      Gaitero Competición        Jesus Alvarez              05:48,931     02:53,240      02:55,691    CM
16.    79  Speedcar GT 1000      Adc Sport                  Aritz Egozkue              05:49,659     02:55,920      02:53,739    CM
17.    85  Speedcar GT 1000      Gaitero Competición        Javier Somoano Otero       05:50,339     02:54,983      02:55,356    CM
18.     8  Osella BMW            Czech National Team        Otakar Krámský             05:55,467     02:55,636      02:59,831    CN
19.    86  Speedcar GT 1000      Gaitero Competición        Cristian Villar            05:57,449     02:59,432      02:58,017    CM
20.    20  Audi A4 ST            B9 Racing                  Jesus Fernandez            05:58,934     02:58,364      03:00,570    A2
21.    16  Audi A4 ST            B9 Racing                  Jose Antonio Lopez Fombona 05:59,061     03:00,753      02:58,308    A2
22.    80  Speedcar GT 1000      Eguzki Sport               Egoi Eder Valdes           06:00,817     03:00,803      03:00,014    CM
23.    17  Audi A4 ST            Escudería Del Mármol       Jose Antonio Aznar         06:02,990     03:02,410      03:00,580    A2
24.    82  Speedcar GTR 1000     Moto Club Igualada         Francisco Fontanellas      06:03,640     03:01,988      03:01,652    CM
25.    11  Ferrari 575 GTC       Isolani Racing Team        Leonardo Isolani           06:04,588     03:03,137      03:01,451    GT
26.    90  Speedcar GTR 1000     Gaitero Competición        Borja Villar               06:04,992     03:03,109      03:01,883    CM
27.    37  Peugeot 206 WRC       Automóvil Club Alcalans    Luis Rodriguez Flores      06:05,065     03:02,539      03:02,526     A
28.    76  Speedcar GT 1000      C. D. Adal Sport           Luis Jesus Fernandez       06:06,651     03:02,961      03:03,690    CM
29.    59  Fiat Punto S2000      Red Concesionarios Fiat    Mercelino Hevia            06:06,663     03:03,234      03:03,429   S20
30.    18  Audi A4 ST            Escudería Bengala          Raul Borreguero            06:07,096     03:02,978      03:04,118    A2
31.    50  Mitsubishi Evo IX     Matador Motorsport         Peter Jureòa               06:07,222     03:03,811      03:03,411     N
32.    78  Speedcar GT 1000      Escudería Del Mármol       Victor Manuel Molina       06:09,027     03:04,389      03:04,638    CM
33.    12  Ferrari 360           Isolani Racing Team        Estefano Pier Domenico     06:09,592     03:04,858      03:04,734    GT
34.    87  Speedcar GTR 1000     Turón Arráss               Jose Maria Iglesias Castro 06:10,102     03:09,098      03:01,004    CM
35.    56  BMW M3                Rainer Krug                Rainer Krug                06:13,564     03:07,619      03:05,945     N
36.    89  Speedcar GT 1000      Gaitero Competición        Rafael Armas               06:14,752     03:07,111      03:07,641    CM
37.    57  BMW M3                Czech National Team        Vladimír ml. Doubek        06:15,984     03:08,761      03:07,223     N
38.    52  Subaru Impreza        Jv Autosport               Jiøí Voves                 06:16,767     03:08,628      03:08,139     N
39.    48  Fiat Punto S1600      Red Concesionarios Fiat    Carlos Angel Marquez       06:16,892     03:08,227      03:08,665     A
40.    36  BMW M3                Czech National Team        Václav Janík               06:16,911     03:07,388      03:09,523     A
41.    10  Norma M20             Lionel Champelovier        Lionel Champelovier        06:17,360     03:06,328      03:11,032    CN
42.    71  BRC CM 02             Escudería Del Mármol       Antonio Ruiz               06:18,396     03:04,965      03:13,431    CM
43.    47  Renault Maxi Megane   A. C. P. A.                Julio Cesar Castrillo      06:19,231     03:14,752      03:04,479    SA
44.    39  BMW M3                Automóvil Club Almería     Jose Carlos Lirola         06:20,367     03:10,480      03:09,887     A
45.    54  Mitsubishi Lancer Evo Automóvil Club Ibiza       Jose Joaquin Fernandez     06:20,926     03:10,754      03:10,172     N
46.    91  Speedcar gt 1000      Club Automóvil Siero       Juan Carlos Cueva          06:21,197     03:16,096      03:05,101    CM
47.    53  Mitsubishi Lancer Evo Automóvil Club Granada     Francisco J. Agui          06:21,323     03:11,135      03:10,188     N
48.    99  Citroen AX Sport      Gaitero Competición        Ruben Bulnes               06:23,910     03:12,275      03:11,635   A 1/2
49.    98  CG 1600               Cristian Januel            Christian Januel           06:24,634     03:11,996      03:12,638     E
50.    23  Renault Megane        Pravia Autocompetición     Victor Gutierrez Abraham   06:26,870     03:13,610      03:13,260    A2
51.    38  Seat Ibiza Kit Car    Automóvil Club Almería     Manuel Maldonado           06:29,199     03:13,611      03:15,588     A
52.    40  Citroen Saxa          Automóvil Club Almería     Julian Maregil             06:29,788     03:14,865      03:14,923     A
53.    81  Speedcar GT 1000      Moto Club Igualada         Fernando Fontanellas       06:32,758     03:21,131      03:11,627    CM
54.    26  Renault Clio Sport    B9 Racing                  Isaac Rio Moro             06:33,323     03:16,384      03:16,939    A2
55.    14  Ferrari 360           Isolani Racing Team        Giacomo Fiertler           06:34,055     03:17,488      03:16,567    GT
56.    41  Volvo S 60            Auto Mercado Astur         Gregorio Castro            06:36,261     03:17,347      03:18,914     A
57.    21  Renault Clio          Auto Mercado Astur         Roberto Gonzalez           06:36,266     03:18,333      03:17,933    A2
58.    27  Renault Clio Sport    Automovil Club Arnedo      Antonio Ortuòo             06:36,970     03:20,176      03:16,794     A
59.    33  Alfa Romeo 147        Czech National Team        Petr Vojáèek               06:41,213     03:20,348      03:20,865    SP
60.    92  Jaguar E Type         Automóvil Club Alcalans    Rafael Serratosa           06:41,215     03:19,352      03:21,863     H
61.    97  Talbot Simca Rallye   Troncomóvil Sport          Juan Carlos Encinas        06:41,809     03:19,959      03:21,850    HA
62.    55  Honda Cupra R         Auto Mercado Astur         Ruben Castro Bayo          06:42,677     03:21,629      03:21,048     N
63.    32  Alfa Romeo 147        Czech National Team        Martin Jerman              06:43,309     03:21,390      03:21,919    SP
64.    29  Peugeot 306 S16       Czech National Team        David Losman               06:43,886     03:21,855      03:22,031    SP
65.    51  Mitsubishi Lancer Evo Yakes Miroslav             Miroslav Jakeš             06:44,112     03:18,797      03:25,315     N
66.    22  Seat León Supercopa 06Escudería Ourense          Jose Maria Martinez        06:48,950     03:23,527      03:25,423    A2
67.    61  Citroen Saxo          S.I.F. Motor               Ramon Andres               06:51,686     03:25,939      03:25,747     N
68.    45  Renault Clio Williams Arj Motorsport             David Caldevilla           06:56,943     03:26,595      03:30,348     A
69.    88  Speedcar GT 1000      Valdés Racing              Ignacio Fragale            06:57,295     03:38,412      03:18,883    CM
70.    31  Opel Astra OPC        Auto Kelly Racing Team     Gabriela Jermanová         06:57,388     03:29,298      03:28,090    SP
71.    44  Ford Escort Coswhort  Valdés Racing              Cesar Fernandez Gutierrez  07:00,163     03:26,383      03:33,780     A
72.    103 Peugeot 205 Rallye    Laciana Motor              Daniel Fernandez           07:00,834     03:29,734      03:31,100    SA
73.    62  Citroen Saxo VTS 16v  Club Automóvil Siero       Javier Antonio Diaz        07:00,851     03:30,306      03:30,545     N
74.    106 Peugeot 205 Rallye    Arj Motorsport             Jhonatan Montes Mortera    07:04,130     03:31,442      03:32,688    XS
75.    100 Opel Kadett GSi       Gaitero Competición        Jose Luis Alvarez          07:10,236     03:35,930      03:34,306    SA
76.    49  Peugeot 206 XS        A. C. P. A.                Miguel Garcia              07:18,445     03:39,416      03:39,029     A
77.    101 Lancia Delta HF IntegrEscudería Moscona          Martin Antonio Alonso      07:27,218     03:46,716      03:40,502    SA
78.    94  Porsche 911 Carrera   Auto Mercado Astur         Antonio Testillano         07:33,355     03:44,465      03:48,890     H
79.    95  BMW 3.0 CSL           Auto Mercado Astur         Javier Muòoz               07:35,879     03:49,802      03:46,077     H
80.    105 Peugeot 106 Rallye    Turón Arráss               Julian Vazquez             07:36,502     03:47,462      03:49,040    XS
81.    34  Ford Escort RS2000    Petr Zizkovsky             Petr Žižkovský             08:00,519     04:02,294      03:58,225    SP
82.    25  Renault Clio Sport    Mallacina Sport            Antonio Suarez Casal       09:19,667     05:47,407      03:32,260    A2
83.     9  Osella PA 20 S        Lanfranco Evans            Lanfranco Evans            11:35,461     08:29,459      03:06,002    CN
84.    104 Opel Kadett GSi       Lagun Artea                José Antonio Insausti      28:03,803     24:32,816      03:30,987    SA


        7  Norma M20             Vilarino Motor Sport       Andres Vilariòo            00:00,000  Avería mecánica No toma la sal CN
       19  Audi A4 ST            B9 Racing                  Jose Javier Fernandez      00:00,000  Avería mecánica No toma la sal A2
       28  Alfa Romeo 156 GTA    Claudio Giobbi             Claudio Giobbi             00:00,000  Avería mecánica No toma la salS20
       35  BMW M3                Bmw Kramsky Team           Niko Puliè                 00:00,000  Avería mecánica No toma la sal  A
       60  Citroen Saxo VTS      Asturtrial 4X4             Jose Luis Muòoz            00:00,000  No toma la salidNo toma la sal  N
       74  BRC CM 05             Langreo Motor Club         Juan Carlos Pena Sanmartin 00:00,000  Salida de carretNo toma la sal CM
       83  Speedcar GT 1000      Leioa Racing Taldea        Alberto Alonso             00:00,000  Avería mecánica No toma la sal CM
       93  Fiat 124 Especial 1800Escudería Del Mármol       Miguel Angel Clemente      00:00,000  No toma la salidNo toma la sal  H
       96  Ford Capri 3.0        Auto Mercado Astur         Alvaro Del Cueto           00:00,000  Avería mecánica No toma la sal HA
        5  Dallara STV           Czech National Team        Milan Svoboda              02:48,621     02:48,621    No toma la sal E2
       77  BRC                   Moto Club Manresa          Fernando Altimira          03:00,674     03:00,674    No toma la sal CM
       15  Porsche 996 GT3       Auto Mercado Astur         Sergio Glez Diaz           03:12,951     03:12,951    Avería mecánic GT
       43  Mitsubishi Evo VIII   Auto Mercado Astur         Felix Alvarez              03:17,605     03:17,605    Avería mecánic  A
       46  Renault Clio Williams Arj Motorsport             Ernesto Gonzalez           03:21,125     03:21,125    Avería mecánic  A
       24  Seat León             Escuderia Anetlla Del ValleAugust Navarro             03:25,836     03:25,836    Avería mecánic A2
       63  Peugeot 106 Rallye    S.I.F. Motor               Ignacio del Valle Huerta   03:34,503  Avería mecánica   03:34,503     N



Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 13.5.2007
Pøeèteno: 3387 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist