úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Subida Al Fito - Entrylist

Pøedbìžná startovní listina

  1   Ander Vilarino               Vilarino Motor Sport                    Reynard F3000                 E2      26
  2   Laszlo Szasz                 Szasz Motorsport                        Reynard Zytek F3000           E2      26
  3   Fausto Bormolini             Fausto Bormolini                        Reynard 95 D                  E2      26
  4   Otakar Kramsky               Czech National Team                     Osella BMW                    CN        
  5   Renzo Napione                Renzo Napione                           Reynard K 02                  E2      26
  6   Milan Svoboda                Czech National Team                     Dallara STV                   E2      25
  7   Christian Zekte              Szasz Motorsport                        Opel Fórmula 2000             E2      25
  8   Andrés Vilarino              Vilarino Motor Sport                    Norma M20                     CN      22
  9   Lanfranco Evans              Lanfranco Evans                         Osella PA 20 S                CN      23
  10  Lionel Champeloiver          Lionel Champelovier                     Norma M20                     CN      22
  11  Víctor Abrahám Gutiérrez     Pravia Autocompetición                  Osella PA 20 S                CN      23
  12  Leonardo Isolani             Isolani Racing Team                     Ferrari 575 GTC               GT      20
  14  Estefano Pier Domenico       Isolani Racing Team                     Ferrari 360                   GT      20
  15  Giacomo Fiertler             Isolani Racing Team                     Ferrari 360                   GT      20
  16  Sergio Díaz                  Auto Mercado Astur                      Porsche 996 GT3               GT      20
  17  José Antonio López-Fombona   B9 Racing                               Audi A4 ST                    A2      13
  18  José Antonio Aznar           Escudería Del Mármol                    Audi A4 ST                    A2      13
  19  Raúl Borreguero              Escudería Bengala                       Audi A4 ST                    A2      13
  20  José Javier Fernández        B9 Racing                               Audi A4 ST                    A2      13
  21  Jesús Fernández              B9 Racing                               Audi A4 ST                    A2      13
  22  Roberto González             Auto Mercado Astur                      Renault Clio                  A2      13
  23  José María Martínez          Escudería Ourense                       Seat León Supercopa 06        A2      15
  24  August Navarro               Escuderia Anetlla Del Valles            Seat León                     A2      15
  25  Antonio Casal                Mallacina Sport                         Renault Clio Sport            A2      13
  26  Isaac Moro                   B9 Racing                               Renault Clio Sport            A2      13
  27  Antonio Ortu?o               Automovil Club Arnedo                   Renault Clio Sport            A2      13
  28  Claudio Giobbi               Claudio Giobbi                          Alfa Romeo 156 GTA           S20      13
  29  David Losman                 Czech National Team                     Peugeot 306 S16               SP      13
  30  Jiri Los                     Auto Kelly Racing Team                  Opel Astra OPC                SP      13
  31  Gabriela Jermanova           Auto Kelly Racing Team                  Opel Astra OPC                SP      13
  32  Jerman Martin                Czech National Team                     Alfa Romeo 147                SP      13
  33  Petr Vojacek                 Czech National Team                     Alfa Romeo 147                SP      13
  34  Petr Zizkovsky               Petr Zizkovsky                          Ford Escort RS2000            SP      13
  35  Niko Pulic                   Bmw Kramsky Team                        BMW M3                        A       8
  36  Vaclac Jani                  Czech National Team                     BMW M3                        A       10
  37  Luis Flores                  Automóvil Club Alcalans                 Peugeot 206 WRC               A       10
  38  Manuel Maldonado             Automóvil Club Almería                  Seat Ibiza Kit Car            A       8
  39  José Carlos Lirola           Automóvil Club Almería                  BMW M3                        A       10
  40  Gregorio Castro              Auto Mercado Astur                      Volvo S 60                    A       10
  41  Angel Castro                 Auto Mercado Astur                      Volvo S 60                    A       10
  42  Félix Alvarez                Auto Mercado Astur                      Mitsubishi Evo VIII           A       10
  43  César Gutiérrez              Valdés Racing                           Ford Escort Coswhort          A       8
  44  David Caldevilla             Arj Motorsport                          Renault Clio Williams         A       8
  45  Ernesto González             Arj Motorsport                          Renault Clio Williams         A       8
  46  Julio César Castrillo        A. C. P. A.                             Renault Maxi Megane           A       8
  47  Carlos Angel Márquez         Red Concesionarios Fiat Asturias-GaliciaFiat Punto S1600              A       7
  48  Miguel García                A. C. P. A.                             Peugeot 206 XS                A       7
  49  Peter Jurena                 Matador Motorsport                      Mitsubishi Evo IX             N       5
  50  Yakes Miroslav               Yakes Miroslav                          Mitsubishi Lancer Evo IX      N       5
  51  Jiri Voves                   Jv Autosport                            Subaru Impreza                N       5
  52  Francisco J. Agüí            Automóvil Club Granada                  Mitsubishi Lancer Evo IX      N       5
  53  José Joaquín Fernández       Automóvil Club Ibiza                    Mitsubishi Lancer Evo IX      N       5
  54  Rubén Bayo                   Auto Mercado Astur                      Honda Cupra R                 N       5
  55  Rainer Krug                  Rainer Krug                             BMW M3                        N       5
  56  Bladimir Doubek              Czech National Team                     BMW M3                        N       5
  57  Richard Vodicka              Buggyra International Racing System     BMW M3                        N       5
  58  Marcelino Hevia              Red Concesionarios Fiat                 Fiat Punto S2000              N       4
  59  José Luis Mu?oz              Asturtrial 4X4                          Citroen Saxo VTS              N       2
  60  Ramón Andrés                 S.I.F. Motor                            Citroen Saxo                  N       2
  61  Javier Antonio Díaz          Club Automóvil Siero                    Citroen Saxo VTS 16v          N       2
  62  Ignacio Huerta               S.I.F. Motor                            Peugeot 106 Rallye            N       2
  63  Pedro Roca                   Escudería Drach                         Silvercar                     CM
  64  José Antonio Román           Automóvil Club Almería                  Speedcar GTR 1000             CM
  65  Gorka Apalantza              Vilari?O Motor Sport                    Speedcar GT - R               CM
  66  J. Iván Suárez               A. C. P. A.                             Silvercar                     CM
  67  Oscar Palacio                Gaitero Competición                     Speedcar GT 1000              CM
  68  Pancho Egózkue               Eguzki Sport                            Silvercar                     CM
  69  Antonio Ruíz                 Escudería Del Mármol                    BRC CM 02                     CM
  70  Víctor Manuel Pardeiro       Langreo Motor Club                      BRC CM-05                     CM
  71  Roberto Fueyo                Auto Mercado Astur                      Speedcar GTR 1000             CM
  72  Juan Carlos Sanmartín        Langreo Motor Club                      BRC CM 05                     CM
  73  Aitor Erro                   Aitor Erro Espinosa                     Silvercar 1000                CM
  74  Luis Jesús Fernández         C. D. Adal Sport                        Speedcar GT 1000              CM
  75  Fernando Altimira            Moto Club Manresa                       BRC                           CM
  76  Víctor Manuel Molina         Escudería Del Mármol                    Speedcar GT 1000              CM
  77  Aritz Egozkue                Adc Sport                               Speedcar GT 1000              CM
  78  Egoi Eder Valdés             Eguzki Sport                            Speedcar GT 1000              CM
  79  Fernando Fontanellas         Moto Club Igualada                      Speedcar GT 1000              CM
  80  Francisco Fontanellas        Moto Club Igualada                      Speedcar GTR 1000             CM
  81  Lauren García                Langreo Motor Club                      BRC CM 05                     CM
  82  Alberto Alonso               Leioa Racing Taldea                     Speedcar GT 1000              CM
  83  Jesús Alvarez                Gaitero Competición                     Speedcar GT 1000              CM
  84  Javier Otero                 Gaitero Competición                     Speedcar GT 1000              CM
  85  Christian Villar             Gaitero Competición                     Speedcar GT 1000              CM
  86  José María Castro            Turón Arráss                            Speedcar GTR 1000             CM
  87  Ignacio Fragale              Valdés Racing                           Speedcar GT 1000              CM
  88  Rafael Armas                 Gaitero Competición                     Speedcar GT 1000              CM
  89  Borja Villar                 Gaitero Competición                     Speedcar GTR 1000             CM
  90  Juan Carlos Cueva            Club Automóvil Siero                    Speedcar gt 1000              CM
  91  Rafael Serratosa             Automóvil Club Alcalans                 Jaguar E Type                 H       27
  92  Miguel Angel Clemente        Escudería Del Mármol                    Fiat 124 Especial 1800        H       27
  93  Antonio Testillano           Auto Mercado Astur                      Porsche 911 Carrera           H       27
  94  Javier Mu?oz                 Auto Mercado Astur                      BMW 3.0 CSL                   H       27
  95  Alvaro del Cueto             Auto Mercado Astur                      Ford Capri 3.0                H       27
  96  Juan Carlos Encinas          Troncomóvil Sport                       Talbot Simca Rallye           H       27
  97  Cristian Januel              Cristian Januel                         CG 1600                       E       16
  98  Rubén Bulnes                 Gaitero Competición                     Citroen AX Sport            A 1/2     13
  99  José Luis Alvarez            Gaitero Competición                     Opel Kadett GSi               SA      7
 100  Martín Antonio Alonso        Escudería Moscona                       Lancia Delta HF Integrale     SA      8
 101  Gabino Fernández             Mallacina Sport                         Renault 11 Turbo              SA      8
 102  Daniel Fernández             Laciana Motor                           Peugeot 205 Rallye            SA      5
 103  José Antonio Insausti        Lagun Artea                             Opel Kadett GSi               SA      7
 104  Julián Vázquez               Turón Arráss                            Peugeot 106 Rallye            XS      11



Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 8.5.2007
Pøeèteno: 3730 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist