úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Vallecamonica - tréninky

Kompletní výsledky tréninku

 1.   586 CINELLI Franco            I Osella Pa 20/s              4:02,470  4:05,11  4:02,47 CN/4
 2.   592 BORMOLINI Fausto          I Osella Pa 20/s              4:04,420  4:05,30  4:04,42 CN/4
 3.   594 REGOSA Giulio             I Osella Pa 20/s              4:04,700  4:07,84  4:04,70 CN/4
 4.   593 DE BIASI Andrea           I Osella Pa 20/s              4:05,260           4:05,26 CN/4
 5.   556 FAGGIOLI Simone           I Osella Pa 21/s              4:06,010  4:06,83  4:06,01 CN/2
 6.   549 IRLANDO Pasquale          I Osella Pa 21/s Honda        4:06,870  4:09,40  4:06,87 CN/2
 7.   551 MAGLIONA Omar             I Osella Pa 21/s              4:06,990  4:11,35  4:06,99 CN/2
 8.   589 NAPIONE Renzo             I Osella Pa 20/s              4:09,330  4:13,29  4:09,33 CN/4
 9.   554 FATTORINI Fabrizio        I Osella Pa 21/s              4:09,440  4:11,67  4:09,44 CN/2
 10.  541 BOLOGNA Erasmo G.Pietro   I Osella Pa 21/s Honda        4:09,670  4:14,74  4:09,67 CN/2
 11.  591 KRAMSKY Otakar           CZ Osella Bmw K 04             4:10,360  4:12,46  4:10,36 CN/4
 12.  548 IAQUINTA Rosario          I Picchio                     4:16,590  4:44,21  4:16,59 CN/2
 13.  557 CAMARLINGHI Michele       I Osella Pa 21/s              4:16,920  4:23,07  4:16,92 CN/2
 14.  587 CHIMINELLI Giuseppe       I Osella Bmw                  4:17,650  5:15,62  4:17,65 CN/4
 15.  553 GERVASI Massimo           I Osella Pa 20/s              4:18,280  4:25,43  4:18,28 CN/2
 16.  547 BRUCCOLERI Luigi          I Osella Pa 21/s Honda        4:18,740  4:25,59  4:18,74 CN/2
 17.  151 BONUCCI Uberto            I Osella Pa 3 Bmw             4:19,270  4:19,27  4:21,42 H1-BC 2000
 18.  558 BEDINI Piergiorgio       MC Osella Pa 21/s              4:20,140  4:22,85  4:20,14 CN/2
 19.  152 PERONI Giuliano           I Osella Pa 3 Bmw             4:20,290  4:23,78  4:20,29 H1-BC 2000
 20.  156 COMELLI Massimo           I Alfa Romeo 33 Sc 12 Sport   4:23,000  4:23,00  4:24,57 H2-BC 2000+
 21.  585 ZERLA Adriano             I Osella Pa 21 Honda          4:25,520  4:40,92  4:25,52 CN/4
 22.  455 DI GIUSEPPE Roberto       I Alfa Romeo 155 Gta          4:25,690  4:26,72  4:25,69 E1 3000+
 23.  456 GRAMENZI Marco            I Chrysler Viper              4:25,960  4:33,70  4:25,96 E1 3000+
 24.  165 BENELLI Roberto           I Osella Pa 4                 4:27,360  4:28,79  4:27,36 I-BC 2000
 25.  573 PRESTI Giuseppe           I Lucchini Bmw                4:27,640  4:35,22  4:27,64 CN/3
 26.  555 BALLATORI Pietro Angelo   I Osella Pa 21/s Honda        4:28,220  4:28,22          CN/2
 27.  438 IACOANGELI Marco          I Bmw 320 I                   4:28,590  4:31,39  4:28,59 E1 3000
 28.  542 BELLIN Ezio               I Osella Pa 21/s              4:30,760  4:30,76  5:11,96 CN/2
 29.  421 LEONARDI Giorgio          I Audi A4                     4:30,910           4:30,91 E1 2000
 30.  544 ROMANO Cataldo            I Osella Pa 21/s Renault      4:30,970  4:49,38  4:30,97 CN/2
 31.  447 ISOLANI Leonardo          I Ferrari F/360 - Modena N-gt 4:31,110  4:31,11  4:31,66 E1 3000+
 32.  448 FAUSTINELLI Fabio         I Porsche 993                 4:32,190  4:32,19  4:33,56 E1 3000+
 33.  525 PERONI Stefano            I Osella Pa 20/s              4:32,850  4:44,37  4:32,85 CN/1
 34.  552 RAGAZZI Roberto           I Osella Pa 21/s Honda        4:33,370  4:33,37  4:39,21 CN/2
 35.  378 BRUNNER Armin             I Ford Escort Cosworth        4:33,400  4:36,61  4:33,40 A 3000+
 36.  379 BICCIATO Rudy             I Mitsubishi Lancer Evo       4:34,680  4:35,18  4:34,68 A 3000+
 37.  382 SENKYR Robert            CZ Bmw M3                      4:35,160  4:37,42  4:35,16 A 3000+
 38.  579 ALBANTI Alberto           I Osella Pa 20/s              4:35,360  4:36,70  4:35,36 CN/4
 39.  418 PASQUALI Romano           I Renault Megane              4:35,400  4:35,40  4:36,80 E1 2000
 40.  369 VLADIMTR Liska           CZ Bmw M3                      4:36,630  4:43,61  4:36,63 A 3000
 41.  381 KOIS Martin              SK Ford Escort Cosworth        4:36,970  4:43,72  4:36,97 A 3000+
 42.  526 MARTINEZ Giuseppe         I Osella Pa 21                4:37,100  4:37,10          CN/1
 43.  451 REDOLFI Orlando           I Toyota Corolla Wrc          4:37,400  4:37,40          E1 3000+
 44.  426 MALY Jaromir             CZ Ford Escort - Maxi Kit      4:37,930  4:48,59  4:37,93 A 2000
 45.  377 HAFNER Armin              I Bmw M3                      4:38,540  4:40,85  4:38,54 A 3000+
 46.  408 LEOGRANDE Francesco       I Lotus Exige                 4:38,740  4:45,42  4:38,74 E1 2000
 47.  375 RAFFETTI Federico         I Toyota Celica Gt4           4:38,770  4:39,85  4:38,77 A 3000+
 48.  417 GRILLO Davide             I Renault Clio Maxi           4:39,260  4:39,26  4:40,56 E1 2000
 49.  416 DE BELLIS Riccardo        I Renault Clio Maxi           4:39,530  4:41,46  4:39,53 E1 2000
 50.  298 VARDANEGA Lino            I Bmw M3 E36                  4:40,870  4:49,52  4:40,87 N 3000+
 51.  407 ANGOTTI Pietro Paolo      I Lotus Elise Cup             4:41,680  4:48,67  4:41,68 E1 2000
 52.  559 PUTELLI Giovanni          I Lucchini Sn 87              4:42,350  4:45,93  4:42,35 CN/2
 53.  58  CAFFI Alex               MC Lotus Mercury Sports        4:43,310  4:43,31  4:45,64 F-BC 1600
 54.  582 BONETTI Erminio           I Osella Pa 20/s Bmw          4:43,910  4:53,74  4:43,91 CN/4
 55.  533 GOMBOSO Alan              I Osella Pa 21/s              4:43,960  4:43,96  4:55,87 CN/1
 56.  305 JURENA Peter             SK Mitsubishi Lancer Evo Vii   4:44,270  4:44,27  4:46,08 N 3000+
 57.  301 INGRASSIA Renzo           I Bmw M3 E36                  4:44,510  5:00,61  4:44,51 N 3000+
 58.  297 MOLINARO Eugenio          I Ford Escort Cosworth        4:45,070  4:49,92  4:45,07 N 3000+
 59.  419 BRUSA Aldo                I Audi A4                     4:45,750  4:47,46  4:45,75 E1 2000
 60.  299 FLORIAN Roland            I Bmw M3                      4:46,220  4:46,22  4:57,78 N 3000+
 61.  296 ZANARDINI Mirko           I Subaru Impreza Sti          4:46,490  4:47,08  4:46,49 N 3000+
 62.  357 RAFFETTI Oscar            I Renault Clio                4:47,610  4:50,07  4:47,61 A 2000
 63.  291 RAVELLI Mario             I Ford Escort Cosworth        4:49,520  4:55,19  4:49,52 N 3000+
 64.  304 KRUG Reiner               D Bmw M3                      4:50,120  4:51,35  4:50,12 N 3000+
 65.  306 BENES Oskar              CZ Ford Escort Cosworth        4:50,230  4:50,23  4:56,75 N 3000+
 66.  397 MAMÉ Andrea              I Citroen Saxo Vts 16v        4:50,760  4:50,76  4:51,90 E1 1600
 67.  396 ARMENI Alessio            I Renault Clio S 1600         4:51,320  4:57,10  4:51,32 E1 1600
 68.  437 DEL COTTO Maurizio        I Bmw M3                      4:51,590  4:52,69  4:51,59 E1 3000
 69.  391 MENSI Maurizio            I Fiat Uno                    4:51,600  5:09,35  4:51,60 E1 1600
 70.  449 SPATTI Sebastiano         I Ford Escort Cosworth        4:51,930  4:59,24  4:51,93 E1 3000+
 71.  338 PICCHI Andrea             I Peugeot 106 Rally 16 V      4:52,660  4:52,66          A 1600
 72.  283 NEGRENTE Bruno            I Renault Clio Rs Light       4:53,190  4:53,19  4:54,53 N 2000
 73.  59  ZAVARINI Roberto          I Merlyn Hk Vi                4:53,560  5:02,74  4:53,56 F-BC 1600
 74.  303 VOVES Jiri               CZ Subaru Impreza              4:53,760  4:57,38  4:53,76 N 3000+
 75.  336 CRUCITTI Bruno            I Alfa Romeo 33               4:53,930  5:00,58  4:53,93 A 1600
 76.  413 PIETTI Edgardo            I Renault Clio Cup            4:53,970  4:59,36  4:53,97 E1 2000
 77.  532 PEDRONI Gabriella         I Osella Pa 21 Junior         4:54,270  5:03,11  4:54,27 CN/1
 78.  284 TOSINI Luca               I Honda Civic Type-r          4:54,420  4:54,42  4:55,60 N 2000
 79.  356 CRUPI Francesco           I Opel Astra                  4:54,550  4:54,55  4:58,81 A 2000
 80.  414 DEGIACOMI Pietro          I Renault Clio Rs Cup         4:55,370  5:03,27  4:55,37 E1 2000
 81.  398 ROMANO Tiziano            I Fiat Punto S 1600           4:55,640  4:58,51  4:55,64 E1 1600
 82.  452 PERINI Franco             I Porsche 993                 4:55,950  4:55,95  5:11,89 E1 3000+
 83.  358 MAROZZI Filippo           I Renault Clio Williams       4:56,220  4:59,04  4:56,22 A 2000
 84.  292 RAVELLI Roberto           I Ford Escort Cosworth        4:56,580  4:56,58          N 3000+
 85.  272 CHIAVAROLI Roberto        I Peugeot 306                 4:57,370  5:01,82  4:57,37 N 2000
 86.  251 MAIONE Enrico             I Renault Clio Williams       4:57,450  4:59,41  4:57,45 N 2000
 87.  422 CHIAVO Jean - Marc        F Peugeot 306 16 S            4:58,070  4:59,50  4:58,07 E1 2000
 88.  423 MICHL Dan                CZ Peugeot 306 16 S            4:58,100  4:58,10  5:00,23 E1 2000
 89.  275 BENDOTTI Gianpietro       I Renault Clio Rs Light       4:58,690  5:03,43  4:58,69 N 2000
 90.  376 DUCOLI Felice             I Mitsubishi Lancer Evo Vi    4:58,810  4:58,81          A 3000+
 91.  453 PIERDOMENICO Stefano      I Ferrari F/360 - Modena      5:00,700  5:00,70  5:06,81 E1 3000+
 92.  253 CARDONE Antonio           I Renault Clio Williams       5:00,730  5:00,89  5:00,73 N 2000
 93.  411 CALABRETTO Michele        I Renault Clio Rs             5:01,120  5:06,58  5:01,12 N 2000
 94.  271 PUTELLI Franco            I Honda Integra               5:01,310  5:05,20  5:01,31 N 2000
 95.  218 PEDRETTI Luigi            I Peugeot 106 Rally           5:01,700  5:06,02  5:01,70 N 1600
 96.  368 LOEBER Thorsten           D Bmw - 325 I                 5:02,400  5:05,42  5:02,40 A 3000
 97.  295 BERNARDI Benedetto        I Subaru Impreza Sti          5:02,930  5:09,45  5:02,93 N 3000+
 98.  231 ANGELINI Giovanni         I Peugeot 106 16 V            5:03,210  5:03,21  5:13,14 N 1600
 99.  342 SAVINO Vincenzo           I Peugeot 106 Rally 16 V      5:03,340  5:03,62  5:03,34 A 1600
100.  281 TOTTOLI Roberto           I Renault Clio Rs Light       5:04,100  5:04,10          N 2000
101.  239 SPOSETTI Emanuele         I Peugeot 106 Rally           5:04,670  5:04,67          N 1600
102.  257 MARCHIOL Gianni           I Honda Type R                5:04,740  5:09,22  5:04,74 N 2000
103.  223 SPACCO Roberto            I Peugeot 106 Rally           5:05,240  5:07,28  5:05,24 N 1600
104.  324 REA Giovanni              I Peugeot 106 Xsi             5:05,500  5:14,74  5:05,50 A 1400
105.  238 FACCHINETTI Roberto       I Peugeot 106 Rally           5:05,680  5:08,97  5:05,68 N 1600
106.  361 CORSINI Massimo           I Renault Clio Williams       5:06,410  5:55,68  5:06,41 A 2000
107.  412 BAITA Dario               I Renault Clio Rs Cup         5:06,800  5:11,53  5:06,80 E1 2000
108.  289 CAPRIATI Nicola           I Bmw M3                      5:06,980           5:06,98 N 3000
109.  243 DRAGO Andrea              I Peugeot 106 Rally           5:07,010  5:09,44  5:07,01 N 1600
110.  435 PITORRI Maurizio          I Renault Clio V6             5:08,120  5:25,23  5:08,12 E1 3000
111.  259 MENDENI Bortolo           I Peugeot 206 Rc              5:08,570  5:12,61  5:08,57 N 2000
112.  294 SIGORINI Fulvio           I Subaru Impreza Sti          5:09,270  5:09,27  5:09,82 N 3000+
113.  337 BARESI Francesco          I Honda Civic Vtec            5:09,410  5:11,06  5:09,41 A 1600
114.  571 MORATELLI Matteo          I Bogani Alfa Romeo           5:09,550  5:09,55  5:20,57 CN/3
115.  282 VELLUCCI Carlo            I Renault Clio Williams       5:09,970           5:09,97 N 2000
116.  406 CAMPA Vladimiro           I Alfa Romeo 147 Cup          5:10,150  5:10,15          E1 2000
117.  409 PIZIO Marco               I Renault Clio Rs             5:10,610  5:14,29  5:10,61 N 2000
118.  279 BETTONI Marco             I Renault Clio Rs Light       5:10,670  5:12,33  5:10,67 N 2000
119.  316 BONVICINI Mosè           I Bmw 330d                    5:11,130  5:17,54  5:11,13 A D 2000+
120.  339 ZANARDINI Luciano         I Peugeot 106 Rally 16 V      5:11,330  5:11,33  5:59,52 A 1600
121.  352 ANDREOLI Angela           I Renault Clio Williams       5:12,130  5:18,97  5:12,13 N 2000
122.  354 BUTTURINI Eligio          I Peugeot 306                 5:12,270  5:22,65  5:12,27 A 2000
123.  325 BELTRAMINI Alessandro     I Peugeot 206 Xsi             5:12,280  5:15,75  5:12,28 A 1400
124.  514 SACCO Giovanni            I Lupo                        5:12,500  5:22,85  5:12,50 Lupo
125.  236 BUIATTI Gino              I Honda Civic Ek4             5:12,970  5:22,25  5:12,97 N 1600
126.  505 BUIATTI Michele           I Lupo                        5:13,220  5:13,22  5:14,34 Lupo
127.  509 CASERZA Guido             I Lupo                        5:14,270  5:14,85  5:14,27 Lupo
128.  254 BORGHETTI Fabio           I Renault Clio Rs Light       5:14,630  5:19,67  5:14,63 N 2000
129.  277 BURLOTTI Mario            I Renault Clio Williams       5:14,840  5:18,02  5:14,84 N 2000
130.  225 PADERNI Giuseppe          I Peugeot 106 Rally           5:15,130  5:17,24  5:15,13 N 1600
131.  508 BLASI Raffaele            I Lupo                        5:15,430  5:22,86  5:15,43 Lupo
132.  507 FRANCESCHETTI Matteo      I Lupo                        5:15,700  5:19,92  5:15,70 Lupo
133.  213 MORANDELL Simon           I Peugeot 106 Rally           5:15,780  5:17,95  5:15,78 N 1400
134.  133 RICCARDI Bruno            I Porsche 911 T               5:16,190  5:18,82  5:16,19 G2-GTS 2000
135.  318 ALBERTI Mauro             I Fiat 600 Abarth             5:16,640  5:17,13  5:16,64 A 1150
136.  374 BRANDI Silvano            I Mitsubishi Lancer Evo Vi    5:16,820  5:20,33  5:16,82 A 3000+
137.  504 RAGAZZI Riccardo          I Lupo                        5:16,950  5:16,95          Lupo
138.  126 PAULI Walter             CH Alpine A 110 - 1300 S       5:17,540  5:20,90  5:17,54 G2-GTS 1300
139.  235 NOVAGLIO Nicola           I Peugeot 106 Rally           5:17,680  5:20,20  5:17,68 N 1600
140.  534 BACCARO Pasquale          I Osella Pa 21 Junior         5:17,790           5:17,79 CN/1
141.  234 SQUASSINA Nicola          I Peugeot 106 Rally           5:17,990  5:19,70  5:17,99 N 1600
142.  515 ANESI Domenico            I Lupo                        5:18,330  5:23,29  5:18,33 Lupo
143.  241 ARMENI Alberto            I Honda Civic Vti             5:18,410  5:18,41          N 1600
144.  506 MOREALE Michele           I Lupo                        5:18,460  5:26,98  5:18,46 Lupo
145.  392 TRISCARI Andrea           I Citroen Saxo Vts 16v        5:18,820  5:18,82  5:19,64 N 1600
146.  129 VOLPINARI Piergiovanni    I Lotus Europa                5:19,200  5:19,20          G2-GTS 1600
147.  502 CELANO Giuseppe           I Lupo                        5:19,480  5:24,05  5:19,48 Lupo
148.  355 PARRINO Rosario           I Renault Clio Williams       5:19,510  5:26,41  5:19,51 N 2000
149.  436 VISPA Diego               I Renault Clio V6             5:19,840  5:19,84  5:26,94 E1 3000
150.  389 VEDOVELLO Massimo         I Volkswagen Lupo Cup         5:20,010  5:22,82  5:20,01 E1 1600
151.  214 TIGNONSINI Filippo        I Peugeot 106 Rally           5:20,680  5:24,32  5:20,68 N 1400
152.  222 MAFFESSOLI Marco          I Citroen Saxo                5:21,060  5:30,72  5:21,06 N 1600
153.  351 CINELLI Roberto           I Renault Clio Williams       5:21,100  5:25,04  5:21,10 A 2000
154.  212 WINKLER Helmuth           I Peugeot 106 Rally           5:21,350  5:30,15  5:21,35 N 1400
155.  242 BURLOTTI Pierluigi        I Peugeot 106 Rally           5:21,750  5:22,15  5:21,75 N 1600
156.  255 ANTONICELLI Abramo        I Renault Clio                5:21,920  5:33,62  5:21,92 N 2000
157.  503 MANIERO Massimo           I Lupo                        5:22,000  5:32,41  5:22,00 Lupo
158.  208 BRANCHI Fabio             I Peugeot 106 Rally           5:22,480  5:23,77  5:22,48 N 1400
159.  415 RIGAMONTI Antonio         I Opel Astra Opc              5:22,490  5:26,44  5:22,49 N 2000
160.  207 VETTOREL Fabrizio         I Peugeot 106 Rally           5:22,670  5:25,85  5:22,67 N 1400
161.  233 ANDREOLI Adriano          I Peugeot 106 Rally           5:23,140  5:27,20  5:23,14 N 1600
162.  226 BONDIONI Ilario           I Peugeot 106 Rally           5:24,480  5:24,48          N 1600
163.  237 LAMBERTI Gabriele         I Citroen Saxo Vts            5:24,900  5:29,96  5:24,90 N 1600
164.  274 CALDERA Claudio           I Renault Clio Williams       5:25,040  5:25,07  5:25,04 N 2000
165.  205 ZENDRA Nicola             I Peugeot 106 Rally           5:25,120  5:28,70  5:25,12 N 1400
166.  293 CANTÙ Umberto            I Fiat Coupé Turbo           5:25,510  5:25,51          N 3000+
167.  215 KARLEGGER Hans            I Peugeot 106 Rally           5:25,530  5:25,53  5:26,69 N 1400
168.  276 MAFFEIS Giordano          I Renault Clio Williams       5:25,760  5:35,27  5:25,76 N 2000
169.  219 MILANI Samanta            I Peugeot 106 Rally           5:26,070  5:27,08  5:26,07 N 1600
170.  224 VEDOVELLO Riccardo        I Peugeot 106 Rally           5:26,490  5:33,10  5:26,49 N 1600
171.  326 PUTELLI Massimo           I Peugeot 106                 5:26,590  5:30,86  5:26,59 A 1400
172.  353 FALCETTA Stefano          I Renault Megane              5:26,680  6:16,76  5:26,68 A 2000
173.  278 DUCOLI Federico           I Renault Clio Rs Light       5:27,010  5:35,87  5:27,01 N 2000
174.  512 MASCITTI Tommaso          I Lupo                        5:27,060  5:38,16  5:27,06 Lupo
175.  143 MICHL Josef              CZ Skoda 130 Rs                5:27,180  5:34,70  5:27,18 H1-T 1300
176.  229 BALLARINI Francesco       I Citroen Saxo                5:27,190  5:31,48  5:27,19 N 1600
177.  258 ANESI David               I Opel Astra                  5:27,700  5:33,91  5:27,70 N 2000
178.  256 ORSIGNOLA Carlino         I Alfa Romeo 155              5:27,970  5:36,21  5:27,97 N 2000
179.  211 FRANZONI Angelo           I Peugeot 106 Rally           5:28,350  5:28,44  5:28,35 N 1400
180.  147 POPONI Marco              I Bmw 2002 Tii                5:28,830  5:28,83  5:28,91 H1-T 2000
181.  38  SAMBO Giovanni            I Alfa Romeo Giulia Gta       5:29,050  5:29,05  5:30,18 F-T (T-TC) 1600
182.  146 TARDIA Niccolò           I Bmw 2002 Tii                5:29,890  5:29,89  5:31,01 H1-T 2000
183.  121 POCCEDRO Roberto          I Renault Alpine A110-1600    5:30,060  5:30,06  5:31,37 G2-GT 1600
184.  405 INTERMITE Francesco       I Fiat Stilo Trofeo           5:30,460  5:38,78  5:30,46 A 2000
185.  33  BURINI Andrea             I Morris Mini Cooper S        5:30,910  5:30,91  5:33,12 F-T (T-TC) 1300
186.  393 MAFFESSOLI Giuliano       I Citroen Saxo Vts 16v        5:31,530  5:38,43  5:31,53 N 1600
187.  535 SIO Luciano               I Osella Pa 21/s              5:33,190  7:58,36  5:33,19 CN/1
188.  501 MAHA Elis                 I Lupo                        5:34,280  5:37,81  5:34,28 Lupo
189.  228 MAFFOLINI Fabio           I Peugeot 106 Rally           5:34,740  5:37,70  5:34,74 N 1400
190.  209 TERLIZZI Raffaele         I Peugeot 106 Rally           5:34,770  5:34,77  5:35,13 N 1400
191.  112 RONCHI Otello             I Bmw 2002 Ti                 5:34,830  5:34,83  5:34,90 G2-T 2000
192.  273 ARMENI Ivana              I Renault Clio Rs Light       5:35,930  5:35,93  6:02,76 N 2000
193.  34  VISCARDI Luca             I Austin Mini Cooper S        5:36,200  5:37,13  5:36,20 F-T (T-TC) 1300
194.  335 "DARIOESOPO"              I Alfa Romeo 33               5:36,720  5:44,38  5:36,72 A 1600
195.  25  REBASTI Luciano           I Fiat Abarth 1000 Tc         5:36,830           5:36,83 F-T (T-TC) 1000
196.  76  CAVAGNA Ezio              I Alfa Romeo Junior Gta       5:37,060  5:37,06          G1-T (T-TC) 1300
197.  227 PEDERSINI Pierdomenico    I Peugeot 106 Rally           5:37,640  5:43,97  5:37,64 N 1600
198.  216 MARCECA Francesco Paolo   I Peugeot 106 Rally           5:37,940  5:43,18  5:37,94 N 1400
199.  115 VASSELLO Vincenzo         I Alpine A 110 - 1300 S       5:38,340  5:38,34  5:46,79 G2-GT (GT-GTS) 1300
200.  516 MOREALE Marianna          I Lupo                        5:42,110  5:50,63  5:42,11 Lupo
201.  148 PENDINI Vittorio          I Alfa Romeo 2000 Gt Veloce   5:42,290  5:44,62  5:42,29 H1-T 2000
202.  543 LICHERI Michele           I Osella Pa 21/s              5:42,320  6:04,04  5:42,32 CN/1
203.  162 GUERINI Walter            I Porsche 911                 5:42,590  5:42,59          I-SIL 2000+
204.  204 BAISOTTI Carlo            I Peugeot 106 Rally           5:45,570  5:51,33  5:45,57 N 1400
205.  203 ZATTI Giovanni            I Peugeot 106 Rally           5:47,160  5:53,14  5:47,16 N 1400
206.  44  BORGHI Paolo              I Triumph Spitfire            5:48,100  5:54,22  5:48,10 F-GT (GT-GTS) 1300
207.  323 BERETTA Giulio            I Volkswagen Polo             5:48,810  5:55,30  5:48,81 A 1400
208.  49  ARNO Neubauer            CZ Porsche 911                 5:49,330  5:55,71  5:49,33 F-GT(GT-GTS) 2000
209.  142 BOSSONI Nerino            I Innocenti Mini Cooper       5:49,440  5:58,91  5:49,44 H1-T 1300
210.  31  RAVELLI DAMIOLI Cecilio   I Lancia Fulvia Coupé        5:50,360  5:55,85  5:50,36 G1-T (T-TC) 1300
211.  118 CAMOSSI Antonio           I Lancia Fulvia Coupé        5:51,310  5:51,31  6:06,92 G2-GT (GT-GTS) 1600
212.  388 BRESCIANINI Olivo         I Fiat 600 - Kit              5:51,380  5:52,53  5:51,38 E1 1600
213.  86  BENUSIGLIO Renato         I Bmw 2002 Tii                5:51,710  6:00,90  5:51,71 G1-T (T-TC) 2000
214.  141 FALORNI Carlo             I Innocenti Mini Cooper       5:55,780  5:55,78          H1-T 1300
215.  91  DE SANTI Stefano          I Alpine A 110 - 1300 G       5:57,610  6:05,95  5:57,61 G1-GT (GT-GTS) 1300
216.  315 DI FEO Silvana            I Seat Ibiza                  6:02,840  6:06,00  6:02,84 A D 2000
217.  136 VESCIO Bruno              I Fiat Giannini 700 R         6:07,220  6:15,78  6:07,22 I-TC 850
218.  105 BERTOLAZZI Guido          I Fiat 128                    6:07,470  6:07,47  6:11,32 G2-TC 1300
219.  328 BRASI Giancarlo           I Peugeot 106                 6:10,350  6:10,35          A 1400
220.  101 LAVECCHIA Antonio         I Fiat Giannini 590 Gt        6:16,460  6:16,46          G2-TC 850
221.  202 FETTOLINI Sandokan        I Peugeot 106 Rally           6:17,010  6:20,65  6:17,01 N 1400
222.  108 QUAGLIOTTI Ezio           I Bmw 1600-2                  6:19,360  6:23,39  6:19,36 G2-TC 1600
223.  201 TACCHINI Mario            I Fiat Punto Sporting         6:19,980  6:21,16  6:19,98 F. Start
224.  81  COSSETTI Mauro            I Alfa Romeo Giulia Super     6:23,820  6:29,64  6:23,82 G1-T (T-TC) 1600
225.  54  BASTINI Walter            I Marcos Mini 998             6:32,630  6:32,63          F-GTP 1000
226.  72  RIVA Ruggero              I Innocenti Mini Cooper Saloo 6:36,640  6:36,64  6:46,78 G1-T (T-TC) 1000
227.  12  ANGELO Giovanni B.        I Ford Anglia                 6:39,990  6:39,99  6:45,42 E-T (T-TC) 1000
228.  95  BIANCOTTI Marcello        I Triumph Tr 6 Pi             6:44,380  6:44,38  6:52,59 G1-GT (GT-GTS) 2000+
229.  343 FRANZONI Gian Antonio     I Citroen Saxo                6:44,590  6:44,59          A 1600
230.  11  BELLI Guido               I Austin Mini Cooper Mk1      6:48,270  6:48,27  6:50,19 E-T (T-TC) 1000
231.   7  COCCHETTI Arrigo          I Fiat 1100/103               6:50,360  6:50,36          E-T (T-TC) 1150
232.  16  CECIL Franticek          CZ Hakar                       6:57,410  7:09,51  6:57,41 E-BC 1150
233.   4  BRAMBILLA Paolo Carlo     I Fiat 600 Abart 750          7:05,970  7:05,97          E-GT (GT-GTS) 850
234.   1  PAGLIARELLO Giovanni      I Fiat Siata 508 Mille Miglia 7:38,360  7:38,36  7:38,36 D-BC 1150


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 11.7.2004
Přečteno: 1 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist