úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Vallecamonica - Entrylist

Startovní listina závodu ME

  1   Pagliarello Giovanni        Fiat Siata 508 Mille Miglia     BC 1150
  4   Brambilla Paolo Carlo       Fiat 600 Abart 750              GT (GT-GTS) 850
  7   Cocchetti Arrigo            Fiat 1100/103                   T (T-TC) 1150
  11  Belli Guido                 Austin Mini Cooper Mk1          T (T-TC) 1000
  12  Angelo Giovanni             Ford Anglia                     T (T-TC) 1000
  16  Cecil Franticek             Hakar                           BC 1150
  21  Frenguellotti Marco         Fiat Abarth 850 Tc              T (T-TC) 850
  25  Rebasti Luciano             Fiat Abarth 1000 Tc             T (T-TC) 1000
  26  Rebasti Roberto             Fiat Abarth 1000 Tc             T (T-TC) 1000
  31  Ravelli Damioli Cecilio     Lancia Fulvia Coupe'            T (T-TC) 1300
  32  Grossi Fernando             Lancia Fulvia Coupe'            T (T-TC) 1300
  33  Burini Andrea               Morris Mini Cooper S            T (T-TC) 1300
  34  Viscardi Luca               Austin Mini Cooper S            T (T-TC) 1300
  38  Sambo Giovanni              Alfa Romeo Giulia Gta           T (T-TC) 1600
  44  Borghi Paolo                Triumph Spitfire                GT (GT-GTS) 1300
  49  Arno Neubauer               Porsche 911                     GT(GT-GTS) 2000
  54  Bastini Walter              Marcos Mini 998                 GTP 1000
  58  Caffi Alex                  Lotus Mercury Sports            BC 1600
  59  Zavarini Roberto            Merlyn Mk.VI                    BC 1600
  71  Vanin Roberto               Innocenti Mini Cooper           T (T-TC) 1000
  72  Riva Ruggero                Innocenti Mini Cooper Saloon    T (T-TC) 1000
  76  Cavagna Ezio                Alfa Romeo Junior Gta           T (T-TC) 1300
  81  Cossetti Mauro              Alfa Romeo Giulia Super         T (T-TC) 1600
  86  Benusiglio Renato           BMW 2002Tii                     T (T-TC) 2000
  91  De Santi Stefano            Alpine A 110 - 1300 G           GT (GT-GTS) 1300
  95  Biancotti Marcello          Triumph TR6 Pi                  GT (GT-GTS) +2000
 101  Lavecchia Antonio           Fiat Giannini 590 Gt            TC 850
 105  Bertolazzi Guido            Fiat 128                        TC 1300
 108  Quegliotti Ezio             BMW 1600-2                      TC 1600
 112  Ronchi Otello               BMW 2002Ti                      T 2000
 115  Vassello Vincenzo           Alpine A 110 - 1300 S           GT (GT-GTS) 1300
 118  Camossi Antonio             Lancia Fulvia Coupe'            GT (GT-GTS) 1600
 121  Poccedro Roberto            Renault Alpine A110-1600        GT 1600
 125  Bianchini Maurizio          Alpine A 110 - 1300             GTS 1300
 126  Pauli Walter                Alpine A 110 - 1300 S           GTS 1300
 129  Volpinari Piergiovanni      Lotus Europa                    GTS 1600
 133  Riccardi Bruno              Porsche 911 T                   GTS 2000
 136  Vescio Bruno                Fiat Giannini 700 R             TC 850
 139  Arrighi Fortunato           Innocenti Mini Cooper           T 1300
 141  Falorni Carlo               Innocenti Mini Cooper           T 1300
 142  Bossoni Nerino              Innocenti Mini Cooper           T 1300
 146  Tardia Niccolo'             BMW 2002Tii                     T 2000
 147  Poponi Marco                BMW 2002Tii                     T 2000
 148  Pendini Vittorio            Alfa Romeo 2000 Gt Veloce       T 2000
 151  Bonucci Uberto              Osella PA3 BMW                  BC 2000
 152  Peroni Giuliano             Osella PA3 BMW                  BC 2000
 156  Comelli Massimo             Alfa Romeo 33 SC 12 Sport       BC +2000
 161  Cremonesi Franco            Osella PA5                      BC 2000
 162  Guerini Walter              Porsche 911                     SIL +2000
 165  Benelli Roberto             Osella PA4                      BC 2000
 201  Tacchini Mario              Fiat Punto Sporting
 202  Fettolini Sandokan          Peugeot 106 Rally               N       1400
 203  Zatti Giovanni              Peugeot 106 Rally               N       1400
 204  Baisotti Carlo              Peugeot 106 Rally               N       1400
 205  Zenara Nicola               Peugeot 106 Rally               N       1400
 206  Loffredo Giovanni           Peugeot 106 Rally               N       1400
 207  Vetorel Fabrizio            Peugeot 106 Rally               N       1400
 208  Branchi Fabio               Peugeot 106 Rally               N       1400
 209  Terlizzi Raffaele           Peugeot 106 Rally               N       1400
 211  Franzoni Angelo             Peugeot 106 Rally               N       1400
 212  Winklev Helmath             Peugeot 106 Rally               N       1400
 213  Morandell Simon             Peugeot 106 Rally               N       1400
 214  Tignosone Filippo           Peugeot 106 Rally               N       1400
 215  Karlegger Hans              Peugeot 106 Rally               N       1300
 216  Marceca Francesco Paolo     Peugeot 106 Rally               N       1300
 217  Loffredo Giovanni           Peugeot 106 Rally               N       1300
 218  Pedretti Luigi              Peugeot 106 Rally               N       1600
 219  Milani Samanta              Peugeot 106 Rally               N       1600
 221  De Ciantis Claudio          ??                              N       1600
 222  Maffessoli Marco            Citroen Saxo                    N       1600
 223  Spacco Roberto              Peugeot 106 Rally               N       1600
 224  Vedovello Riccardo          Peugeot 106 Rally               N       1600
 225  Paderni Giuseppe            Peugeot 106 Rally               N       1600
 226  Bondioni Ilario             Peugeot 106 Rally               N       1600
 227  Pedersini Pierdomenico      Peugeot 106 Rally               N       1600
 228  Maffolini Fabio             Peugeot 106 Rally               N       1300
 229  Ballarini Francesco         Citroen Saxo                    N       1600
 231  Angeli Giovanni             Peugeot 106 16 V                N       1600
 232  Giannoccaro Giovanni        Peugeot 106 16 V                N       1600
 233  Andreoli Adriano            Peugeot 106 Rally               N       1600
 234  Squassina Nicola            Peugeot 106 Rally               N       1600
 235  Novaglio Nicola             Peugeot 106 Rally               N       1600
 236  Buiatti Gino                Honda Civic Ek4                 N       1600
 237  Lamberti Gabriele           Citroen Saxo Vts                N       1600
 238  Facchinetti Roberto         Peugeot 106 Rally               N       1600
 239  Spossetti Emanuele          Peugeot 106 Rally               N       1600
 241  Armeni Alberto              Honda Civic Vti                 N       1600
 242  Burlotti Pierluigi          Peugeot 106 Rally               N       1600
 243  Drago Andrea                Peugeot 106 Rally               N       1600
 251  Maione Enrico               Renault Clio Williams           N       2000
 252  Cinella Roberto             Renault Clio Williams           N       2000
 253  Cardone Antonio             Renault Clio Williams           N       2000
 254  Borghetti Fabio             Renault Clio Rs Light           N       2000
 255  Antonicelli Abramo          Renault Clio                    N       2000
 256  Orsignola Carlino           Alfa Romeo 155                  N       2000
 257  Marchiol Gianni             Honda Type R                    N       2000
 258  Anesi David                 Opel Astra                      N       2000
 259  Mendeni Bortolo             Peugeot 206 Rc                  N       2000
 271  Putelli Franco              Honda Integra                   N       2000
 272  Chiavaroli Roberto          Peugeot 306                     N       2000
 273  Armeni Ivan                 Renault Clio Rs Light           N       2000
 274  Caldera Claudio             Renault Clio Williams           N       2000
 275  Bendotti Gianpietro         Renault Clio Rs Light           N       2000
 276  Maffeis Giordano            Renault Clio Williams           N       2000
 277  Burlotti Mario              Renault Clio Williams           N       2000
 278  Ducoli Federico             Renault Clio Rs Light           N       2000
 279  Bettoni Marco               Renault Clio Rs Light           N       2000
 281  Tottoli Roberto             Renault Clio Rs Light           N       2000
 282  Vellucci Carlo              Renault Clio Williams           N       2000
 283  Negrente Bruno              Renault Clio Rs Light           N       2000
 284  Tosini Luca                 Honda Civic Type-R              N       2000
 289  Capriati Nicola             BMW M3                          N      +3000
 291  Ravelli Mario               Ford Escort Cosworth            N      +3000
 292  Ravelli Roberto             Ford Escort Cosworth            N      +3000
 293  Cantu' Umberto              Fiat Coupe' Turbo               N      +3000
 294  Sigorini Fulvio             Subaru Impreza Sti              N      +3000
 295  Bernardi Benedetto          Subaru Impreza Sti              N      +3000
 296  Zanardini Mirko             Subaru Impreza Sti              N      +3000
 297  Molinaro Eugenio            Ford Escort Cosworth            N      +3000
 298  Vardanega Lino              BMW M3 E36                      N      +3000
 299  Florian Roland              BMW M3                          N      +3000
 301  Ingrassia Renzo             BMW M3 E36                      N      +3000
 302  Losman David                Subaru WRX                      N      +3000
 303  Voves Jiri                  Subaru Impreza                  N      +3000
 304  Krug Reiner                 BMW M3                          N      +3000
 305  Jurena Peter                Mitsubishi Lancer Evo           N      +3000
 306  Benes Oskar                 Ford Escort Cosworth            N      +3000
 315  Di Feo Silvana              Seat Ibiza                      A/D     2000
 316  Bonvicini Mose              BMW 330D                        A/D     2000
 318  Alberti Mauro               Fiat 600 Abarth                 A       1150
 323  Beretta Giulio              Volkswagen Polo                 A       1400
 324  Rea Giovanni                Peugeot 106 Xsi                 A       1400
 325  Beltramini Alessandro       Peugeot 206 Xsi                 A       1400
 326  Putelli Massimo             Peugeot 106                     A       1400
 327  Grifoni Bruno               Peugeot 106 Rally               A       1400
 328  Brasi Giancarlo             Volkswagen Polo                 A       1400
 335  Darioesopo Bruno            Alfa Romeo 33                   A       1600
 336  Crucitti Francesco          Alfa Romeo 33                   A       1600
 337  Baresi Andrea               Honda Civic Vtec                A       1600
 338  Picchi Luciano              Peugeot 106 Rally 16 V          A       1600
 339  Zanardini Marco             Peugeot 106 Rally 16 V          A       1600
 341  Benvenuti Vincenzo          Peugeot 106 Rally 16 V          A       1600
 342  Savino Gian Antonio         Peugeot 106 Rally 16 V          A       1600
 343  Franzoni Ruggero            Citroen Saxo                    A       1600
 345  Spadafora Roberto           Peugeot 106 Rally 16 V          A       1600
 351  Cinelli Angela              Renault Clio Williams           A       2000
 352  Andreoli Stefano            Renault Clio Williams           A       2000
 353  Falcetta Eligio             Renault Megane                  A       2000
 354  Butturini Rosario           Peugeot 306                     A       2000
 355  Parrino Francesco           Renault Clio Williams           A       2000
 356  Crupi Oscar                 Opel Astra                      A       2000
 357  Raffetti Filippo            Renault Clio                    A       2000
 358  Marozzi Lukas               Renault Clio Williams           A       2000
 359  Morandell Massimo           Renault Clio Williams           A       2000
 361  Corsini Thorsten            Renault Clio Williams           A       2000
 368  Loeber Liska                BMW 325i                        A       3000
 369  Vladimtr Maurizio           BMW M3                          A      +3000
 374  Tomasoni Federico           Mitsubishi Lancer Evo           A      +3000
 375  Raffetti Felice             Toyota Celica Gt4               A      +3000
 376  Ducoli Armin                Mitsubishi Lancer Evo           A      +3000
 377  Hafner Armin                BMW M3                          A      +3000
 378  Brunner Rudy                Ford Escort Cosworth            A      +3000
 379  Bicciato Martin             Mitsubishi Lancer Evo           A      +3000
 381  Kois Robert                 Ford Escort Cosworth            A      +3000
 382  Senkyr Olivo                BMW M3                          A      +3000
 388  Brescianini Massimo         Fiat 600 - Kit                  E1/     1600
 389  Vedovello Maurizio          Volkswagen Lupo Cup             E1/     1600
 391  Mensi Andrea                Fiat Uno                        E1/     1600
 392  Triscari                    Citroen Saxo Vts 16V            E1/     1600
 393  Maffessoli Giuliano         Citroen Saxo Vts 16V            E1/     1600
 394  Girelli Diego               Peugeot 106 Kit                 E1/     1600
 395  Martellucci Gianni          Fiat Punto Kit                  E1      1600
 396  Armeni Alessio              Renault Clio S 1600             E1/     1600
 397  Mame' Andrea                Citroen Saxo Vts 16V            E1/     1600
 398  Romano Tiziano              Fiat Punto S 1600               E1/     1600
 399  Michl Josef                 Škoda 130 RS                    E1/SP   1300
 401  Jakes Miroslav              Škoda Felicia - Kit Car         E1/     1400
 405  Intermite Francesco         Fiat Stilo Trofeo               E1/     2000
 406  Campa Vladimiro             Alfa Romeo 147 Cup              E1/     2000
 407  Angotti Pietro Paolo        Lotus Elise Cup                 E1      2000
 408  Leogrande Francesco         Lotus Exige                     E1      2000
 409  Pizio Marco                 Renault Clio Rs                 E1/     2000
 411  Calabretto Michele          Renault Clio Rs                 E1/     2000
 412  Baita Dario                 Renault Clio Rs Cup             E1/     2000
 413  Pietti Edgardo              Renault Clio Cup                E1/     2000
 414  Degiacomi Pietro            Renault Clio Rs Cup             E1/     2000
 415  Rigamonti Antonio           Opel Astra Opc                  E1/SP   2000
 416  De Bellis Riccardo          Renault Clio Maxi               E1/     2000
 417  Grillo Davide               Renault Clio Maxi               E1/     2000
 418  Pasquali Romano             Renault Megane                  E1/     2000
 419  Brusa Aldo                  Audi A4                         E1/     2000
 421  Leonardi Giorgio            Audi A4                         E1/     2000
 422  Chiavo Jaean-Marc           Peugeot 306 16 S                E1/SP   2000
 423  Michl Dan                   Peugeot 306 16 S                E1/SP   2000
 424  Kusi Tomas                  Peugeot 306 16 S                E1/SP   2000
 425  Garmanova Gabina            Opel Astra Gsi                  E1/SP   2000
 426  Maly Jaromir                Ford Escort - Maxi Kit          E1/A    2000
 427  Martin German               Opel Astra Opc                  E1/SP   2000
 428  Vojacek Lucas               Ford Escort Rs 2000             E1/SP   2000
 429  Vojacek Petr                Opel Astra Opc                  E1/SP   2000
 435  Pitorri Maurizio            Renault Clio V6                 E1/     3000
 436  Vispa Diego                 Renault Clio V6                 E1/     3000
 437  Del Cotto Maurizio          BMW M3                          E1/     3000
 438  Iacoangeli Marco            BMW 320i                        E1/     3000
 446  Dal Ben Luciano             Ferrari F/360 - Modena          E1/GT  +3000
 447  Isolani Leonardo            Ferrari F/360 - Modena          E1/GT  +3000
 448  Faustinelli Fabio           Porsche 993                     E1/GT  +3000
 449  Spatti Sebastiano           Ford Escort Cosworth            E1/    +3000
 451  Redolfi Orlando             Toyota Corolla WRC              E1/    +3000
 452  Perini Franco               Porsche 993                     E1/GT  +3000
 453  Pierdomenico Stefano        Ferrari F/360 - Modena          E1/    +3000
 454  Giuliani Fulvio             Lancia Delta Evoluzion          E1/    +3000
 455  Di Giuseppe Roberto         Alfa Romeo 155 Gta              E1/    +3000
 456  Gramenzi Marco              Chrysler Viper                  E1/GT  +3000
 501  Itamaha Elis                VW Lupo
 502  Celano Giuseppe             VW Lupo
 503  Maniero Massimo             VW Lupo
 504  Ragazzi Riccardo            VW Lupo
 505  Buiatti Michele             VW Lupo
 506  Moreale Michele             VW Lupo
 507  Franceschetti Matteo        VW Lupo
 508  Blasi Raffaele              VW Lupo
 509  Caserza Guido               VW Lupo
 512  Mascitti Tommaso            VW Lupo
 514  Sacco Giovanni              VW Lupo
 515  Anesi Domenico              VW Lupo
 516  Moreale Marianna            VW Lupo
 525  Peroni Stefano              Osella PA20/S                   CN      3000
 526  Martinez Giuseppe           Osella PA21                     CN      1600
 531  Chinicci Alberto            Osella PA21/S                   CN      2000
 532  Pedroni Gabriella           Osella PA21 Junior              CN      2000
 533  Gomboso Alan                Osella PA21/S                   CN      2000
 534  Baccaro Pasquale            Osella PA21 Junior              CN      2000
 535  Sio Luciano                 Osella PA21/S                   CN      2000
 541  Bologna Erasmo G.Pietro     Osella PA21 S Honda             CN      2000
 542  Bellin Ezio                 Osella PA21/S                   CN      2000
 543  Licheri Michele             Osella PA21/S                   CN      2000
 544  Romano Cataldo              Osella PA21 S Renault           CN      2000
 545  Roasio Maurizio             Osella PA21/S                   CN      2000
 547  Bruccoleri Luigi            Osella PA21 Honda               CN      2000
 548  Iaquinta Rosario            Picchio                         CN      2000
 549  Irlando Pasquale            Osella PA21 S Honda             CN      2000
 551  Magliona Omar               Osella PA21/S                   CN      2000
 552  Ragazzi Roberto             Osella PA21 Honda               CN      2000
 553  Gervasi Massimo             Osella PA20/S                   CN      2000
 554  Fattorini Fabrizio          Osella PA21/S                   CN      2000
 555  Ballatori Pietro Angelo     Osella PA21 Honda               CN      2000
 556  Faggioli Simone             Osella PA21/S                   CN      2000
 557  Camarlinghi Michele         Osella PA21/S                   CN      2000
 558  Bedini Piergiorgio          Osella PA21/S                   CN      2000
 559  Putelli Giovanni            Lucchini SN87                   CN      2500
 571  Moratelli Matteo            Bogani Alfa Romeo               CN      3000
 572  Brandi Silvano              Symbol Alfa Romeo               CN      3000
 573  Presti Giuseppe             Lucchini BMW                    CN      2500
 579  Albanti Alberto             Osella PA20/S                   CN      3000
 581  Chimmici Paolo              Osella PA20/S                   CN      3000
 582  Bonetti Erminio             Osella PA20 BMW                 CN      3000
 583  Asta Salvatore              Osella PA20 S                   CN      3000
 584  Gnesato Nello               Olmas BMW                       CN      3000
 585  Zerla Adriano               Osella PA21 Honda               CN      3000
 586  Cinelli Franco              Osella PA20/S                   CN      3000
 587  Chiminelli Giuseppe         Osella BMW                      CN      3000
 588  D'Alpaos Fausto             ??                              CN      3000
 589  Napione Renzo               Osella PA20 S                   CN      3000
 591  Kramsky Otakar              Osella BMW - K 04               CN      3000
 592  Bormolini Fausto            Osella PA20 S                   CN      3000
 593  De Biasi Andrea             Osella PA20/S                   CN      3000
 594  Regosa Giulio               Osella PA20 S                   CN      3000


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 9.7.2004
Přečteno: 1 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist