úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí nad Orlicí - Entrylist

Startovní listina Ústecká 21

SOUČASNÉ AUTOMOBILY

SKUPINA N do 1600 ccm
   176    Windsteig   Werner     A  WERNER WINDSTEIG             CITROEN SAXO VTS

SKUPINA N  1401 - 2000 ccm
    18    Struckmann  Walter     D  STRUCKMANN WALTER            HONDA TYPE R
    20    Boháč       Milan      CZ MILAN BOHÁČ                  RENAULT CLIO
    22    Hank        Tomáš      CZ ÚAMK RACING                  RENAULT CLIO WILLIAMS
    28    Rozum       Rado       SK MIP RACING TEAM              PEUGEOT 306 RS
    29    Kubica      Boris      SK MIP RACING TEAM              PEUGEOT 306 RS
   167    Gassler     Bernhard   A  MSC ROTTENEGG                PEUGEOT 306 S-16

SKUPINA N nad 2000 ccm
    30    Losman      David      CZ CARDO RACING TEAM            SUBARU IMPREZA WRX
    31    Voves       Jiří       CZ JV AUTOSPORT                 SUBARU IMPREZA
    67    Jureňa      Peter      SK MATADOR PNEUSPORT            MITSUBISHI  EVO VII.

SKUPINA A do 1400 ccm
    40    Kašpárek    Tomáš      CZ AMK ECCE HOMO TEAM           ŠKODA FELICIA KIT CAR
    41    Blahout     Filip      CZ FRANTIŠEK BLAHOUT
    42    Kočiš       Jan        CZ RESL RACING                  ŠKODA FELICIA
    43    Trnka       Jan        CZ RESL RACING                  ŠKODA FELICIA KIT CAR
    44    Bažant      Michal     CZ RESL RACING                  ŠKODA FABIA

SKUPINA A do 1600 ccm
   152    Fischer     Alfred     A  MSC ROTTENEGG                PEUGEOT 106 KIT CAR

SKUPINA A 1401 - 2000 ccm
    9     Malý        Jaromír    CZ CZECH NATIONAL TEAM          FORD ESCORT KIT CAR
    12    Patera      Eduard     CZ ÚAMK RACING                  FORD ESCORT KIT
    35    Nešpor      Radek      CZ ÚAMK RACING                  FORD ESCORT MAXI
    38    Pastorek    Pavol      SK MIP RACING TEAM              ŠKODA OCTAVIA
    39    Pastva      Zdenko     SK MIP RACING TEAM              ŠKODA OCTAVIA KIT CAR
    51    Kochta      Petr       CZ AMK ECCE HOMO TEAM           FORD ESCORT 2000 RS
    53    Theimer     Jiří       CZ THEIMER JIŘÍ                 PEUGEOT 306 S-16
    55    Kuba        Zdeněk     CZ ÚAMK RACING                  FORD FOKUS KIT CAR
   142    Ritzberger  Kurt       A  MSC ROTTENEGG                PEUGEOT 306
   145    Fischer     Martin     A  FISCHER MARTIN               OPEL ASTRA GSI 16 V
   148    Schweiger   Christian  A  SCHWEIGER CHRISTIAN          RENAULT MEGANE COOPE

SKUPINA A nad 2000 ccm
    11    Janík       Václav     CZ CZECH NATIONAL TEAM          BMW M3
    59    Krampota    Ivo        CZ KRAMPOTA IVO                 BMW M3
    60    Líbal       Petr       CZ LÍBAL PETR                   BMW M3 E 36

SKUPINA SP
    90    Vojáček     Petr       CZ AUTO KELLY RACING TEAM       BMW 320 i
    91    Jerman      Martin     CZ AUTO KELLY RACING TEAM       OPEL ASTRA OPC
    92    Vojáček     Lukáš      CZ AUTO KELLY RACING TEAM       OPEL ASTRA OPC
    93    Jermanová   Gabriela   CZ AUTO KELLY RACING TEAM       FORD ESCORT RS 2000
    94    Zahradníček Milan      CZ TOMÁŠ KUSÝ                   PEUGEOT 306
    95    Benedikt    Petr       CZ ÚAMK RACING                  OPEL ASTRA Gsi
    96    Los         Jiří       CZ AUTO KELLY RACING TEAM       OPEL ASTRA OPC
    97    Jakeš       Miroslav   CZ CARDO RACING                 PEUGEOT 306 S 16
    98    Los         Jiří       CZ AUTO KELLY RACING TEAM       CITROEN XARA Vti
    99    Kusý        Tomáš      CZ TOMÁŠ KUSÝ                   PEUGEOT 306
   100    Koller      Josef      CZ AUTO KELLY RACING TEAM       FORD ESCORT RS 2000
   100    Reitl       Libor      CZ AUTO KELLY RACING TEAM       FORD ESCORT RS 2000
   101    Samek       Martin     CZ AUTO KELLY RACING TEAM       FORD ESCORT RS 2000

SKUPINA M do 1600 ccm
   111    Sopuch      Martin     CZ MARTIN SOPÚCH MS AUTOTEAM    FORD PUMA
   114    Chlum       Pavel      CZ AUTOMOTOKLUB V AČR JESENNÝ   ŠKODA FELICIA PICK-UP
   115    Patočka     Karel      CZ AUTOMOTOKLUB V AČR JESENNÝ   ŠKODA FELICIA PICK-UP
   119    Straková    Martina    CZ JASTER SPORT KLUB            ŠKODA FELICIA PICK-UP
   120    Ježek       Radim      CZ ARC PROSTĚJOV v AČR          ŠKODA FAVORIT
   125    Myslivec    Vladimír   CZ MILOSLAV MYSLIVEC            ŠKODA FELICIA PICK-UP
   126    Machalík    Ladislav   CZ AUTOSPORT PEGAS              ŠKODA PICK-UP

SKUPINA M do 2000 ccm
    14    Rybníček    Marek      CZ ASK NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU       VW GOLF IV MR
   121    Urban       Bohuslav   CZ CAMURRA s.r.o.               ŠKODA OCTAVIA
   122    Novotný     Martin     CZ MARTIN NOVOTNÝ               OPEL SPEEDSTER
   124    Jupa        Jiří       CZ KŘENEK MOTORSPORT            ŠKODA OCTAVIA

SKUPINA M nad 2000 ccm
    4     Komárek     David      CZ EVOCARS - KOMVET             MITSUBISHI  EVO 550
    6     Komárek     Josef      CZ EVOCARS - KOMVET             MITSUBISHI  EVO 550
    13    JUDr.VavřineTomáš      CZ MOTORSPORT VAVŘINEC          LANCIA INTEGRALE EVO V.
   130    Vrabec      Vladimír   CZ AUTO KELLY RACING TEAM       BMW M3
   131    Sedláček    Jiří       CZ MOTORSPORT SEKANINA          BMW M3
   133    Suchý       Dan        CZ D+M RACING                   BMW M3



SKUPINA H+E1/F(OSK) do 1600 ccm
   195    Marko       Andreas    A  ANDREAS MARKO                LEDINNEGG GOLF Gti
   197    Maier       Helmut     D  MSC - ROTTENEG H+R           VOLKSWAGEN GOLF

SKUPINA H+E1/F(OSK) do 2000 ccm
    26    Kmeť        František  SK AUTOŠPORT KMEŤ               VOLKSWAGEN GOLF

SKUPINA H+E1/F(OSK) nad 2000 ccm
    52    Pailer      Felix      A  PAILER FELIX                 LANCIA DELTA INTEGRALE
   123    Kašpárek    Milan      CZ AMK ECCE HOMO TEAM           ŠKODA FABIA MM 02

SKUPINA E1 nad 2000 ccm
    27    Konček      Julo       SK JUKO RACING SCUDERIA         BMW M3
    68    Ďurovkin    Marek      SK INCAR MOTORSPORT TEAM        FORD ESCORT COSWORTH

SKUPINA NF do 1400 ccm
    66    Hrbáč       Jiří       CZ VÍTEK PETR                   DELTA III


SKUPINA E2 do 2000 ccm
    3     Svoboda     Milan      CZ CZECH NATIONAL TEAM          DALLARA 302
    7     Fajkus      Miroslav   CZ MIROSLAV FAJKUS-RACING       DALLARA F393
    8     Semlbauer   Patrik     CZ JAN SEMLBAUER                OPEL LOTUS
    15    Zmeškal     Miloš      CZ ZMEŠKAL MILOŠ                RALT O32-742
    16    Sladečka    Juraj      SK INCAR MOTORSPORT TEAM        OPEL LOTUS

SKUPINA E2 nad 2000 ccm
    5     Nevěřil     Dušan      CZ CZECH NATIONAL TEAM          LOLA-ZYTEC
    24    Vilariňo    Ander      E  VILARIŇO MOTORSPORT          REYNARD-HONDA
    25    Martinez    Inigo      E  VILARIŇO MOTORSPORT          REYNARD-HONDA
    32    Krajčí      Jaroslav   SK INCAR MOTORSPORTTEAM         LOL A ZYTEC F 3000

SKUPINA C
    1     Ing.Krámský Otakar     CZ BMW KRÁMSKÝ TEAM             OSELLA-BMW K-04
    2     Beneš       Miloš      CZ GMS RACING TEAM              LUCCINI P3 96M

HISTORICKÉ AUTOMOBILY

KATEGORIE 1 ME

   236    Kremel      Gunter    A   HISTORIC RACING TEAM AUSTRIA STEYR PUCH 650 TR
   270    Dott.Livio  Uderzo    IT  "OBELIX"                     BERTONE SPORTPRINZ

KATEGORIE 2 ME
   187    Enzberger   Erich     A   HISTORIC RACING TEAM AUSTRIA FORD ESCORT 1300 GT
   205    Konicar     Vladimír  CZ  SK INDUSTRIE TECHNIK MODŘICE BMW 2002 Ti
   223    Štěrba      Josef     CH  JOSEF ŠTĚRBA                 FIAT ABARTH 1000 TC
   227    TheuretsbachLeo       A   HISTORIC RACING TEAM AUSTRIA BMW 2001 Ti
   296    Walter      Pauli     CH  SWISS HISTORIC RACING TEAM   ALPINE 1300 S
   297    Doblhofer   Hannes    A   HISTORIC RACING TEAM AUSTRIA PORSCHE CARRERA
   298    Papež       Metod     SLO AD STUDENEC                  FORD ESCORT  RS 2000
   299    Foral       Lubomír   CZ  HONDA CLUB v AČR             ŠKODA 120 S

KATEGORIE 3 ME
   199    Eisenhut    Ueli      CH  GHS                          LOLA T 492
   200    Valko       Lubomír   SK  VALKO RACING TEAM            ŠKODA 130 RS
   213    Neubaeur    Arnošt    CZ  CZECH NATIONAL TEAM          PORSCHE 911

KATEGORIE 4 ME
   228    Stoitzner   Alfred    A   STOITZNER ALFRED             LOTUS 41 F2
   253    Tykal       Petr      CZ  SK INDUSTRIETECHNIK MODŘICE  FE MTX1-03
   265    Čečil       František CZ  CZECH NATIONAL TEAM          HAKAR
   267    Stará       Kamila    CZ  SK INDUSTRIETECHNIK MODŘICE  FE MTX1-03
   269    Černý       Miloš     CZ  FRANTIŠEK ČEČIL              AERO MINOR SPORT

KATEGORIE  1 MČR
   201    Straka      Jaroslav  CZ  JASTER SPORT KLUB            BMW 3,0 CSL
   202    Konečný     Zdeněk    CZ  CONETOL s.r.o.               BMW 2002 Ti
   203    Raška       Stanislav CZ  VÁCLAV ŠTÉRBA                VW GOLF 1.6 Gti
   204    Král        Oskar     CZ  ARC PROSTĚJOV v AČR          ŠKODA 130 RS
   206    Kolář       Pavel     CZ  AUTOSPORTPEGAS               ŠKODA 130 RS
   208    Sekyrka     Zdeněk    CZ  JAROSLAV PRÁŠEK              ŠKODA 130 RS
   209    Michl       Josef     CZ  CZECH NATIONAL TEAM          ŠKODA 130 RS
   210    Štěrba      Václav    CZ  VÁCLAV ŠTÉRBA                FIAT 127
   212    Galaš       Milan     CZ  KLUB RACING TEAM ZNOJMO V AČRBMW 2002 Ti
   214    Ing, VondrákZdeněk    CZ  ING. VONDRÁK ZDENĚK          AUSTIN HEALEY
   215    Táborský    Radovan   CZ  VÁCLAV ŠTÉRBA                FIAT 127
   220    Patera      Michal    CZ  AUTOSPORTPEGAS               FIAT 128 COUPE
   221    Stejskal    Milan     CZ  GMS RACING                   FIAT 128 RALLY
   222    Prudil      Jakub     CZ  AUTOSPORTPEGAS               FIAT 128 RALLY
   224    Vondrák     Martin    CZ  VONDRÁK ZDENĚK               ŠKODA 130 RS
   225    Adámek      Miroslav  CZ  MIROSLAV ADÁMEK              NSU-TT
   226    Dlouhý      Petr      CZ  JAROSLAV PRÁŠEK              ŠKODA 130 RS
   295    Soumar      Jiří      CZ  AUTO JANÁK                   ŠKODA 110L
   295    Mihulka     Roman     CZ  AUTO JANÁK                   ŠKODA 110L

KATEGORIE 2 MČR
   257    Hnilička    Zdeněk    CZ  AK TIŠNOV v  AČR             MTX 1-03
   259    Prášek      Pavel     CZ  JAROSLAV PRÁŠEK              CHEVRON B 38 F 3
   260    Vondrák     Petr      CZ  VONDRÁK ZDENĚK ING.          MTX 2-01 BMW ALPINE
   261    Rokyta      Petr      CZ  MTX PRAHA                    MTX SPIDER
   262    Prášková    Edita     CZ  JAROSLAV PRÁŠEK              CHEVRON B 42 F2
   263    Vondrák     Pavel     CZ  VONDRÁK ZDENĚK               ŠKODA 1000 MB-B5
   268    Klus        Adam      CZ  ADAM KLUS                    AVIA AE-2
   294    Mikov       Ondřej    CZ  ONDŘEJ MIKOV                 MTX 1-03




Literatura, odkazy, zdroje

http://www.sweb.cz/ustecka21

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 26.5.2005
Přečteno: 4886 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist