úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí nad Orlicí - Výsledky neděle

Neoficiální výsledky druhého závodu

   1.      4    Krajči Jaroslav       Lola B02/50                     E2+2000          1:53,35    1:52,64        3:45,99
   2.      13   Krámský Otakar ing.   Reynard K-08                    E2+2000          1:53,51    1:54,34        3:47,85
   3.      1    Nevěřil Dušan         Lola B02/50                     E2+2000          1:55,05    1:55,83        3:50,88
   4.      3    Svoboda Milan         Dallara STV                     E2-2000          1:56,54    1:55,87        3:52,41
   5.     243   Vondrák Petr          March 752 F2                    HA-S3            2:00,72    2:00,81        4:01,53
   6.      15   Kostruh David         Norma MF20                      C-2000           2:00,93    2:00,94        4:01,87
   7.      79   Plasa Georg           BMW 320 V8 Judd                 E1+2000          2:00,84    2:01,15        4:01,99
   8.      25   Rokyta Petr           Martini F2                      E2-2000          2:00,52    2:02,28        4:02,80
   9.      11   Öppinger Erich        Osella PA16                     C-3000           2:03,13    2:03,65        4:06,78
  10.     121   Michl Dan             Michl 08/04                     E1-2000          2:04,80    2:03,66        4:08,46
  11.      7    Prášková Edita        Dallara STV                     E2-2000          2:04,08    2:04,43        4:08,51
  12.     130   Pailer Felix          Lancia Delta Integrale 16V TurboE1 OSK+2000      2:05,05    2:05,83        4:10,88
  13.      22   Burian Vladimír       Lucchini P3-B2                  C-3000           2:05,61    2:05,28        4:10,89
  14.      76   Pregartnet Herbert    Porsche 911 GT2                 E1+2000          2:07,22    2:05,93        4:13,15
  15.      10   Rybníček Marek        Mitsubishi Colt Evo 550         E1+2000          2:06,95    2:07,49        4:14,44
  16.      6    Krajčí Andrej         Opel Lotus                      E2-2000          2:06,00    2:09,08        4:15,08
  17.      19   Brebsom Nicolas       Osella PA20S                    C-2000           2:08,56    2:08,25        4:16,81
  18.      27   Stollnberger Andreas  Opel Lotus                      E2-2000          2:09,10    2:08,80        4:17,90
  19.      9    Janík Václav          BMW 320 JSP                     E1+2000          2:10,25    2:10,54        4:20,79
  20.      26   Líbal Petr            BMW M3 GTR                      E1+2000          2:10,85    2:10,30        4:21,15
  21.      21   Vodička Richard       Mitsubishi Lancer Evo 9         E1+2000          2:11,20    2:11,84        4:23,04
  22.     129   Auer Michael          VW Scirocco                     E1 OSK-2000      2:12,15    2:11,50        4:23,65
  23.      72   Vitver Vladimír       WR-9                            E1-2000          2:12,41    2:11,70        4:24,11
  24.      48   Drotár Igor           Škoda Octavia WRC               A+2000           2:12,73    2:11,42        4:24,15
  25.      20   Jureňa Peter          Mitsubishi Lancer Evo IX        N+2000           2:12,16    2:12,05        4:24,21
  26.      2    Komárek David         Mitsubishi Eclipse Evo 600      E1+2000          2:06,47    2:19,83        4:26,30
  27.     231   Vondrák Pavel         Dangel Simca JRD                HA-S2            2:13,15    2:14,18        4:27,33
  28.      47   Malý Jaromír          Subaru Impreza                  A+2000           2:17,09    2:12,24        4:29,33
  29.      54   Schweiger Christian   VW Golf IV KitCar               A-2000           2:14,27    2:15,23        4:29,50
  30.      12   Prandl Wolfgang       Nissan Dallara F3000            E2+2000          2:15,33    2:14,57        4:29,90
  31.      61   Maier Helmut          VW Spiess Golf 16V              E1-1600          2:15,81    2:15,21        4:31,02
  32.     123   Krampota Ivo          BMW M3                          E1+2000          2:15,35    2:16,26        4:31,61
  33.     132   Hähnel Helmut         Lancia Delta Integrale          E1 OSK+2000      2:15,77    2:16,66        4:32,43
  34.     120   Kašpárek Tomáš        VW Golf                         E1-2000          2:16,60    2:16,12        4:32,72
  35.      38   Daniel Antonín ing.   BMW M3                          A+2000           2:15,75    2:18,59        4:34,34
  36.     131   Urban Bohuslav        Škoda Fabia KitCar              E1-2000          2:13,91    2:21,23        4:35,14
  37.      56   Fischer Alfred        VW Golf IV KitCar               A-2000           2:17,63    2:17,56        4:35,19
  38.     128   Boháč Milan           Renault Clio                    E1-2000          2:17,82    2:18,39        4:36,21
  39.     122   Werner Jud            VW Golf 16V                     E1 OSK-2000      2:19,40    2:18,96        4:38,36
  40.     125   Chlum Pavel           Škoda Felicia Pick-up           E1-1600          2:20,16    2:19,21        4:39,37
  41.      91   Jerman Martin         Alfa Romeo 147                  SP               2:19,60    2:20,14        4:39,74
  42.     138   Prokop Matej          Ford Puma                       E1-2000          2:20,27    2:20,79        4:41,06
  43.      95   Los Jiří jr.          Opel Astra OPC                  SP               2:21,26    2:20,99        4:42,25
  44.      75   Sedláček Jiří         BMW ST 08                       E1+2000          2:21,81    2:20,69        4:42,50
  45.      55   Fischer Martin        Peugeot 106 KitCar              A-1600           2:20,06    2:22,76        4:42,82
  46.     179   Tykal Petr            Easter MTX 1-03                 HA-C4            2:21,66    2:21,53        4:43,19
  47.     555   Jančík Jaroslav       BMW 130i MTX                    E1+2000          2:21,37    2:22,09        4:43,46
  48.     666   Holoch Roman          Alfa Romeo 147 SP               SP               2:21,96    2:21,82        4:43,78
  49.     320   Štilec Roman          Honda Civic                     E1-1600          2:21,74    2:22,57        4:44,31
  50.     202   Král Oskar            Škoda 130RS                     HA-C3            2:22,21    2:22,92        4:45,13
  51.      93   Jermanová Gabriela    Opel Astra OPC                  SP               2:23,31    2:22,16        4:45,47
  52.      50   Samek Martin          Ford Focus                      A-2000           2:23,74    2:22,95        4:46,69
  53.     201   Kolář Pavel           Škoda 130RS                     HA-C3            2:23,90    2:23,25        4:47,15
  54.     242   Klesnil Dan           MTX 1-06                        HA-S3            2:26,74    2:21,98        4:48,72
  55.     377   Čermák Jan            Renault Clio RS                 E1-2000          2:24,98    2:23,96        4:48,94
  56.     252   Theuretsbacher Leo    BMW 2002 Ti                     HA-C2            2:24,95    2:24,21        4:49,16
  57.      49   Záhlava Miroslav      BMW M3                          A+2000           2:24,45    2:24,95        4:49,40
  58.     241   Mikov Ondřej          MTX1-03                         HA-C4            2:24,47    2:25,03        4:49,50
  59.      28   Doležal Viktor        BMW 130i                        E1-2000          2:26,35    2:23,81        4:50,16
  60.     207   Galáš Milan           BMW 2002 Ti                     HA-S1            2:26,03    2:25,27        4:51,30
  61.      41   Kobrle Jan            BMW M3                          A+2000           2:18,15    2:34,50        4:52,65
  62.      40   Kresta Lukáš          BMW M3                          A+2000           2:26,42    2:26,49        4:52,91
  63.     208   Michl Josef           Škoda 130RS                     HA-C2            2:27,51    2:25,73        4:53,24
  64.     217   Táborský Radovan      Fiat 128 Rally                  HA-S1            2:26,94    2:26,77        4:53,71
  65.      69   Vonšák Jakub          Delta III                       NF               2:28,27    2:26,53        4:54,80
  66.      62   de Cillia Michael     Ford Sebat Fiesta RS            E1 OSK-1600      2:28,45    2:27,09        4:55,54
  67.     184   Gratzer August        Lancia Beta C Coupe             HA-C3            2:29,70    2:28,00        4:57,70
  68.     113   Miloň Ján             Subaru Impreza STi              S+2000           2:28,27    2:29,48        4:57,75
  69.     119   Kašpárek Jan          Škoda Fabia                     E1-1400          2:28,47    2:29,28        4:57,75
  70.     191   Vaľko Lubomír         Škoda 130RS                     HA-C3            2:29,08    2:28,82        4:57,90
  71.      58   Trnka Jan             Škoda Felicia                   E1-1400          2:29,29    2:28,89        4:58,18
  72.     205   Adámek Miroslav       NSU TT                          HA-S1            2:29,86    2:30,03        4:59,89
  73.      33   Čambálik Bohumír      Peugeot 306 S16                 N-2000           2:29,38    2:30,89        5:00,27
  74.      42   Ambrúz Peter          Opel Astra GSI 16V              E1-2000          2:30,26    2:33,49        5:03,75
  75.     220   Stejskal Milan        Fiat 128SC                      HA-C2            2:31,38    2:33,77        5:05,15
  76.     139   Pastva Zdenko         Renault Clio RS 2.0             E1-2000          2:33,97    2:33,98        5:07,95
  77.     214   Indra Jindřich        Škoda 120S                      HA-C2            2:34,41    2:33,92        5:08,33
  78.     142   Schwan Roman          Renault Clio Williams           E1H-2000         2:34,38    2:35,29        5:09,67
  79.     224   Šorman Jozef          Škoda 130RS                     HA-C3            2:35,98    2:33,91        5:09,89
  80.     777   Jančík Milan          BMW 130i MTX                    E1+2000          2:34,21    2:36,21        5:10,42
  81.     203   Dlouhý Petr           Škoda 130RS                     HA-C3            2:35,17    2:35,73        5:10,90
  82.      31   Rozum Ctirad          Peugeot 306 S16                 N-2000           2:33,91    2:37,11        5:11,02
  83.      44   Škarpíšek Sergej      Opel Kadett GSI 16V             E1+2000          2:36,24    2:38,90        5:15,14
  84.     255   Brozovič Zlatko       Opel Manta B GT/E               HA-C3            2:38,28    2:37,25        5:15,53
  85.     218   Konicar Vladimír      BMW 2002 Ti                     HA-C1            2:37,96    2:37,95        5:15,91
  86.     211   Kolář Petr            Škoda 110R                      HA-C3            2:37,44    2:39,35        5:16,79
  87.     251   Siegmann Lars         Lotus Elan 1600                 HA-C1            2:41,81    2:42,20        5:24,01
  88.     206   Raška Stanislav       VW Golf 1.6GTi                  HA-S1            2:42,18    2:42,19        5:24,37
  89.     102   Ludvig Branislav      Fiat Seicento Sporting          E1-1400          2:42,55    2:42,19        5:24,74
  90.     254   Alič Mihael           Opel Kadett C-GTE               HA-C3            2:43,03    2:43,52        5:26,55
  91.     180   Stará Kamila          Easter MTX 1-03                 HA-C4            2:32,30    2:54,59        5:26,89
  92.     215   Indrová Michaela      Škoda 120S                      HA-C2            2:45,47    2:44,97        5:30,44
  93.     112   Kuča František        Honda Civic Type-R              S-2000           2:44,67    2:46,06        5:30,73
  94.      77   Baránek Jaroslav      Kia Ceed                        E1+2000          2:47,77    2:45,61        5:33,38
  95.     219   Pavličík Lukáš        VW Golf 1.6GTi                  HA-S1            2:48,16    2:46,40        5:34,56
  96.     253   Grumich Mário         Škoda 120S                      HA-C3            2:48,14    2:46,85        5:34,99
  97.     114   Vas Kristián          Renault Clio 1.8 16V            S-2000           2:49,24    2:53,14        5:42,38
  98.     257   Štěrba Josef          Fiat Abarth TC1000              HA-C1            2:53,68    2:51,51        5:45,19
  99.     232   Čečil František       Hakar                           HA-C1            3:07,23    3:08,41        6:15,64
          127   Meixner Richard       Škoda Octavia KitCar            E1-2000          2:21,86      DNF          --:--,--
           92   Vojáček Lukáš         Opel Astra OPC                  SP               2:23,52      DNF          --:--,--
          210   Sekyrka Zdeněk        Škoda 130RS                     HA-S1            2:25,21      DNF          --:--,--
          221   Zátopek Radim         Fiat 127A                       HA-S1            2:53,60      DNF          --:--,--
          109   Kačeriak Ivan         Peugeot 205 GTi                 S-2000             DNF      2:55,04        --:--,--
          110   Ježek Radim           Škoda Felicia                   E1-1400          2:55,10      DNS          --:--,--
           78   Koiš Martin           Ford Focus                      E1+2000          5:19,00      DNS          --:--,--
          124   Patočka Karel         VW Caddy 1:6 16V                E1-1600            DNF        DNS          --:--,--
           24   Beneš Miloš           Ralt RT23                       E2+2000            DNF        DNS          --:--,--
           17   Vítek Petr            Osella PA 20S                   C+2000             DNF        DNS          --:--,--
          141   Šípek Martin          BMW M3 VPT                      E1+2000            DNF        DNS          --:--,--
          134   Jelinek Michael       Subaru Ledinegg Impreza         E1 OSK+2000        DNF        DNS          --:--,--
          137   Gróf Marián           Suzuki Swift                    E1-1600            DNS        DNS          --:--,--
          140   Mandák Koloman        Opel Kadett GSi                 E1-2000            DNS        DNS          --:--,--
          222   Štěrba Václav         Fiat 127A                       HA-S1              DNS        DNS          --:--,--
          244   Prášek Jaroslav       Chevron B42                     HA-S3              DNS        DNS          --:--,--
           23   Waldy Herman          Reynard 94D                     E2+2000            DNS        DNS          --:--,--
          126   Fiausch Heiko         Opel Astra GSi 16V              E1 OSK-2000        DNS        DNS          --:--,--


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 25.5.2008
Přečteno: 3619 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist