úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí nad Orlicí - Entrylist

Předběžný seznam přihlášených

SOUDOBÉ AUTOMOBILY
p.č. start. č.    Príjmení     Jméno   Stát           Soutěžící                    Vozidlo            sk.     třída
 1.      31    Rozum         Ctirad     SK  CR Racing Team                Peugeot 306 S 16             N      -2000
 2.      33    Čambálik      Bohumír    SK  CR Racing Team                Peugeot 306 S 16             N      -2000
 3.      20    Jureňa        Peter      SK  Magic Racing team             Mitsubishi Lancer Evo IX     N      +2000
 4.      21    Vodička       Richard    CZ  Komvet racing                 Mitsubishi Lancer Evo6       N      +2000
 5.      39    Cibulka       Jaroslav   SK  Jaroslav Cibulka              Honda Civic 1,6 Vti          N      +2000

 6.      51    Lednár        Vladimír   SK  Maiko Motorsport              Škoda Fabia                  A      -1400
 7.      55    Fischer       Martin     A   MCS Rottenegg                 Peugeot 106 Kitcar           A      -1600
 8.      50    Samek         Martin     CZ  Racing team 3L                Ford Fokus Kit car           A      -2000
 9.      52    Leirer        Otto       A   Otto Leirer                   Fiat Stilo                   A      -2000
 10.     53    Ritzberger    Kurt       A   MCS Rottenegg                 Peugeot 306                  A      -2000
 11.     54    Schweiger     Christian  A   Christian Schweiger           VW Golf IV Kit Car           A      -2000
 12.     56    Fischer       Alfred     A   MCS Rottenegg                 Volkswagen Golf IV Kitcar    A      -2000
 13.     8     Komárek       Josef      CZ  Komvet racing                 Mitsubishi Lancer Evo 9      A      +2000
 14.     38    Ing.Daniel    Antonín    CZ  SVC Náchod Motorsport         BMW M3                       A      +2000
 15.     40    Kresta        Lukáš      CZ  Buggyra Internacionál racing  BMW M3 3,2 E36               A      +2000
 16.     41    Kobrle        Jan        CZ  Buggyra Internacionál racing  BMW M3 3,2 E36               A      +2000
 17.     47    Malý          Jaromír    CZ  Jaromír Malý                  Subaru Impreza Sti           A      +2000
 18.     48    Drotár        Igor       SK  Slovakia rally systém         Škoda Octavia WRC            A      +2000
 19.     49    Záhlava       Miroslav   SK  Ing. Miroslav Záhlava         BMW M3                       A      +2000

 20.     91    Jerman        Martin     CZ  Czech National Team           Alfa Romeo                   SP
 21.     92    Vojáček       Lukáš      CZ  Dekra Racing Team             Opel Astra                   SP
 22.     93    Jermanová     Gabriela   CZ  Dekra Racing Team             Opel Astra                   SP
 23.     95    Los ml.       Jiří       CZ  3L Racing                     Opel Astra OPC               SP
 24.     98    Špalek        Jiří       CZ  KT Motorsport s.r.o.          Peugeot 306                  SP
 25.     99    Kusý          Tomáš      CZ  KT Motorsport s.r.o.          Peugeot 306                  SP
 26.    666    Holoch        Roman      CZ  MUDr. Petr Žižkovský          Alfa Romeo 147 SP            SP

 27.    109    Kačeriak      Ivan       SK  Ivan Kačeriak                 Peugeot 205 Gti              S      -2000
 28.    112    Kuča          František  SK  František Kuča                Honda Civic  Type R          S      -2000
 29.    114    Vas           Kristián   SK  Kristián Vas                  Renault Clio 1,8  16V        S      -2000
 30.    115    Zuzák         Peter      SK  Peter Zuzák                   Renault Clio                 S      -2000
 31.    113    Miloň         Ján        SK  M.I.P. Racing Team s.r.o.     Subaru Sti                   S      +2000

 32.    142    Schwan        Roman      CZ  AZ Pneu racing team           Renault Clio Williams       E1-H    -2000

 33.     58    Trnka         Jan        CZ  Autoklub v AČR Jesenný        Škoda Felicia                E1     -1400
 34.    110    Ježek         Radim      CZ  AZ Pneu racing team           Škoda Felicia                E1     -1400
 35.    116    Schermann     Gerhard    A   Gerhard Schermann             Suzuki Swift                 E1     -1400
 36.     59    Ing.Los       Jiří       CZ  3L Racing                     Škoda Pick-Up                E1     -1600
 37.     60    Rybníček      Martin     CZ  3L Racing                     Škoda Pick-Up KLBR           E1     -1600
 38.     61    Maier         Helmut     D   MSC Rotteneg                  VW Spiess Golf 16V           H      -1600
 39.     62    de Cillia     Michael    A   Michael de Cillia             Ford Sebat Fiesta RS       E1 OSK   -1600
 40.    108    Nömayr        Erich      A   Erich Nömayr                  Opel Kadett C Coupe        E1 OSK   -1600
 41.    119    Kašpárek      Jan        CZ  AMK ECCE HOMO                 VW Golf                      E1     -1600
 42.    124    Patočka       Karel      CZ  3L Racing                     VW Caddy 1,6 16V             E1     -1600
 43.    125    Chlum         Pavel      CZ  Automoto Klub v AČR Jesenný   Škoda Felicia Pick-up        E1     -1600
 44.    137    Gróf          Marián     SK  A-Auto s.r.o.                 Suzuki Swift                 E1     -1600
 45.    320    Štilec        Roman      CZ  RRT s.r.o.                    Honda Civic                  E1     -1600
 46.     42    Ambrúz        Peter      SK  EMS Motorsport Slovakia       Opel Astra GSI 16V           E1     -2000
 47.     72    Vitver        Vladimír   CZ  SVC Náchod Motorsport         WR-9                         E1     -2000
 48.    118    Konček        Julo       SK  JUKO a CO Racing Scuderia     Vauxhall/Opel Vectra         E1     -2000
 49.    120    Kašpárek      Tomáš      CZ  AMK ECCE HOMO                 VW Golf                      E1     -2000
 50.    122    Werner        Jud        A   Jud Werner                    VW Golf 16 V               E1 OSK   -2000
 51.    126    Fiausch       Heiko      A   HeikoFiausch                  Opel Astra GSI 16V         E1 OSK   -2000
 52.    127    Meixner       Richard    CZ  Camurra Racing Team           Škoda Octavia                E1     -2000
 53.    128    Boháč         Milan      CZ  Boháč Milan                   Renault Clio                 E1     -2000
 54.    129    Auer          Michael    A   Auer Michael                  VW Scirocco                E1 OSK   -2000
 55.    131    Urban         Bohuslav   CZ  Camurra Racing Team           Škoda Fabia                  E1     -2000
 56.    138    Prokop        Matej      SK  Gimax Racing team             Ford Puma                    E1     -2000
 57.    139    Pastva        Zdenko     SK  M.I.P. Racing Team s.r.o.     Renault Clio RS 2.0          E1     -2000
 58.    140    Mandák        Koloman    SK  Koloman MANDÁK                Opel Kadett Gsi              E1     -2000
 59.     2     Komárek       David      CZ  Komvet racing                 Mitsubishi Eclipse Evo 600   E1     +2000
 60.     9     Janík         Václav     CZ  Buggyra Internacionál racing  BMW 320 JSP                  E1     +2000
 61.     10    Rybníček      Marek      CZ  Komvet racing                 Mitsubishi COLT EVO 550      E1     +2000
 62.     18    Kašpárek      Milan      CZ  Czech National Team           Audi TT- R DTM               E1     +2000
 63.     26    Líbal         Petr       CZ  Šenkýř Motorsport             BMW M3 GTR                   E1     +2000
 64.     44    Škarpíšek     Sergej     SK  EMS Motorsport Slovakia       OPEL Kadett Gsi 16V          E1     +2000
 65.     57    Braun         Milan      CZ  Šenkýř Motorsport             BMW M3 GTR                   E1     +2000
 66.     75    Sedláček      Jiří       CZ  AMK ECCE HOMO                 BMW ST 08                    E1     +2000
 67.     76    Pregartner    Herbert    A   MSC Rottenegg                 Porsche 911 GT2              E1     +2000
 68.     77    Baránek       Jaroslav   SK  Autotechna-Jaroslav Baránek   Kia Ceed                     E1     +2000
 69.     78    Koiš          Martin     SK  Ford team RS Slovakia         Ford Fokus                   E1     +2000
 70.     79    Plasa         Georg      D   MSC am Tegernsee              BMW 320 V8 Judd              E1     +2000
 71.    117    Gottfried     Höllerbau  A   Gottfried Höllerbauer         Lancia Delta integrale       E1     +2000
 72.    121    Michl         Dan        CZ  Czech National Team           Michl 0804                   E1     +2000
 73.    123    Krampota      Ivo        CZ  AK Vsetín v AČR               BMW M3                       E1     +2000
 74.    130    Pailer        Felix      A   Felix Pailer                  Lancia integrale 16V Turbo E1 OSK   +2000
 75.    132    Hähnel        Helmut     A   Hähnel Helmut                 Lancia Delta integrale     E1 OSK   +2000
 76.    134    Jelinek       Michael    A   Jelinek Michael               Subaru Ledinegg Imprezza   E1 OSK   +2000
 77.    141    Šípek         Martin     CZ  SVC Náchod Motorsport         BMW M3                       E1     +2000
 78.    143    Karl          Werner     A   Racing team ZKV               VW Golf 16 V Turbo         E1 OSK   +2000
 79.    555    Jančík        Jaroslav   CZ  Jančík Team Prague            BMW 130i MTX                 E1     +2000
 80.    777    Jančík        Milan      CZ  Jančík Team Prague            BMW 130i MTX                 E1     +2000

 81.     15    Kostruh       David      CZ  Speedmaster racing team       Norma M-20                   CN     -2000
 82.     16    Miljevič      Boris     BIH  Masarykova                    Radical SR3                  CN     -2000
 83.     17    Vítek         Petr       CZ  AZ Pneu racing team           Osella PA 20 S               CN     -2000
 84.     19    Brebsom       Nicolas   Lux  Brebsom Nicolas               Osella PA 20 S               CN     +2000
 85.     11    Öppinger      Erich      A   Erich Öppinger                Osella PA 16                 CN     -3000
 86.     22    Burian        Vladimír   CZ  GMS Racing Team               Lucchini P3-B2               CN     -3000

 87.     69    Vonšák        Jakub      CZ  AZ Pneu racing team           Delta III                    NF

 88.     3     Svoboda       Milan      CZ  JSC Racing Pelhřimov          Dallara STV 2000             E2     -2000
 89.     6     Krajčí        Andrej     SK  Jaroslav Krajčí               Opel Lotus                   E2     -2000
 90.     7     Prášková      Edita      CZ  JSC Racing Pelhřimov          Dallara STV 2000             E2     -2000
 91.     25    Rokyta        Petr       CZ  Alfa klub v AČR               Martini F2                   E2     -2000
 92.     27    Stollnberger  Andreas    A   Stollnberger Andreas          Formule Opel Lotus           E2     -2000
 93.     1     Nevěřil       Dušan      CZ  Speedmaster racing team       Lola B 03/50                 E2     +2000
 94.     4     Krajčí        Jaroslav   SK  Jaroslav Krajčí               LOLA 302-50                  E2     +2000
 95.     12    Prandl        Wolfgang   A   Wolfgang Prandl               Nissan Dallara F3000         E2     +2000
 96.     13    Ing.Krámský   Otakar     CZ  BMW Krámský team              Reynard K 08                 E2     +2000
 97.     14    Stankovič     Vladimír  SLO  In Šport Slovenija            Formule 3000 Lola Ford       E2     +2000
 98.     23    Waldy         Herman     A   Msc Rottenegg                 Formel 3000 reynard 94D      E2     +2000
 99.     24    Beneš         Miloš      CZ  GMS Racing Team               Ralt RT 23                   E2    + 2000
HISTORICKÉ AUTOMOBILY
p.č. start. č.    Príjmení     Jméno   Stát           Soutěžící                    Vozidlo            cat.    třída
 1.     257    Štěrba        Josef      CZ  Václav Štěrba                 Fiat ABARTH TC1000           C1
 2.     232    Čečil         František  CZ  Czech National Team           Hakar                        C1    A7-1300
 3.     251    Siegmann      Lars       D   Lars Siegmann                 Lotus Elan 1600              C1    A8-1600
 4.     218    Konicar       Vladimír   CZ  Kamila Stará                  BMW 2002 Ti                  C1    A5-2000

 5.     208    Michl         Josef      CZ  Czech National Team           Skoda 130 RS                 C2    B3-1300
 6.     214    Indra         Jindřich   CZ  Czech National Team           Škoda 120 S                  C2    B3-1300
 7.     215    Indrová       Michaela   CZ  Jindřich Indra                Škoda 120 S                  C2    B3-1300
 8.     220    Stejskal      Milan      CZ  Czech National Team           Fiat 128 SC                  C2    B3-1300
 9.     252    TheuretsbacherLeo        A   Historic Racing Team Austria  BMW 2002 Ti                  C2    B5-2000

 10.    201    Kolář         Pavel      CZ  Czech National Team           Škoda 130 RS                 C3    C1-1300
 11.    211    Kolář         Petr       CZ  Autosport Pegas               Škoda 110R                   C3    C1-1300
 12.    191    Valko         Lubomír    SK  Valko racing team             Škoda 130 RS                 C3    C1-1300
 13.    202    Král          Oskar      CZ  Czech National Team           Škoda 130 RS                 C3    C1-1300
 14.    203    Dlouhý        Petr       CZ  Autosport Pegas               Škoda 130 RS                 C3    C1-1300
 15.    224    Šorman        Jozef      SK  Racing Team Šorman            Škoda 130 RS                 C3    C1-1300
 16.    253    Grumich       Mário      SK  Mário Grumich                 Škoda 120 S                  C3    C1-1300
 17.    184    Gratzer       August     A   August Gratzer                Lancia Beta coupe 2000       C3    C2-2000
 18.    185    Hochecker     Adi        A   Historic Racing Team Austria  Opel Kadett C Coupe          C3    C2-2000
 19.    254    Alič          Mihael     HR  Udruga Klakson                Opel Kadet C -GTE            C3    C2-2000
 20.    255    Brozovič      Zlatko     HR  Udruga Klakson                Opel Manta B GT/E            C3    C2-2000
 21.    256    Radan         Hrvoje     HR  Udruga Klakson                Opel Askona B2.0             C3    C2-2000

 22.    241    Mikov         Ondřej     CZ  Ondřej Mikov                  MTX 1-03                     C4    D2-1300
 23.    179    Tykal         Petr       CZ  Kamila Stará                  F-Easter MTX 1-03            C4    D2-1600
 24.    180    Stará         Kamila     CZ  Kamila Stará                  F-Easter MTX 1-03            C4    D2-1600

 25.    221    Zátopek       Radim      CZ  Václav Štěrba                 Fiat 127 A                   S1      B2
 26.    222    Štěrba        Václav     CZ  Václav Štěrba                 Fiat 127 A                   S1      B2
 27.    205    Adámek        Mirolav    CZ  Miroslav Adámek               NSU TT                       S1      B3
 28.    207    Galáš         Milan      CZ  Klub Racing Team Znojmo IV.   BMW 2002 Ti                  S1      B5
 29.    204    Jelínek       Libor      CZ  Válek racing autosport        BMV 3.0 ccl                  S1      B6
 30.    206    Raška         Stanislav  CZ  Arvest Rally Team             VW Golf 1.6GTi               S1      C2
 31.    217    Táborský      Radovan    CZ  Arvest Rally Team             Fiat 128 Rally               S1
 32.    219    Pavličík      Lukáš      CZ  Arvest Rally Team             VW Golf 1.6GTi              S1       C2
 33.    210    Sekyrka       Zdeněk     CZ  Šenkýř Motorsport             Škoda 130 RS                 S1      C5

 34.    231    Vondrák       Pavel      CZ  Petr Vondrák                  Dangel Simca JRD             S2      H14

 35.    242    Klesnil       Dan        CZ  ACR Bohemia, spol.s.r.o.      MTX 1-06                     S3      H19
 36.    243    Vondrák       Petr       CZ  Petr Vondrák                  March 752 F2                 S3      H20
 37.    244    Prášek        Jaroslav   CZ  JSC racing Pelhřimov          Chevron B 42                 S3      H20
 38.    245    Mgr.Klus      Adam       CZ  Mgr.Adam Klus                 Avia AE-2                    S3


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 23.5.2008
Přečteno: 4420 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist