úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rieti - Výsledky závodu

Současné vozy

 1.   668  ZARDO Denny                   I  Osella PA20/S              1.  CN      1.     2 6:01,84
 2.   667  IAQUINTA Rosario              I  Osella Honda PA21/s        2.  CN      2.     2 6:04,90
 3.   688  BORMOLINI Fausto              I  Osella PA20/S              3.  CN      1.     4 6:05,75
 4.   687  MERLI Cristian                I  Osella PA20/S              4.  CN      2.     4 6:05,98
 5.   689  REGOSA Giulio                 I  Osella PA20/S              5.  CN      3.     4 6:06,55
 6.   701  NAPIONE Renzo                 I  Reynard 01-L               1.  D-E2    1.  3000 6:06,55
 7.   657  FATTORINI Fabrizio            I  Osella Honda PA21          6.  CN      3.     2 6:09,90
 8.   683  SATTA Marco                   I  Osella PA20/S              7.  CN      4.     4 6:12,96
 9.   691  KRAMSKY Otakar               CZ  Osella BMW K05             8.  CN      1.     3 6:14,23
 10.  663  ROMANO Aldo                   I  Osella PA21/s Honda        9.  CN      4.     2 6:15,49
 11.  654  BRUCCOLERI Luigi              I  Osella PA 21/S             10. CN      5.     2 6:16,41
 12.  655  PERONI Fabrizio               I  LUCCHINI HONDA             11. CN      6.     2 6:26,16
 13.  659  INGRASSIA Renzo               I  PICCHIO LIGHT              12. CN      7.     2 6:28,48
 14.  662  RAGAZZI Roberto               I  Osella PA21/s Honda        13. CN      8.     2 6:29,06
 15.  405  NAPPI Piero                   I  Ferrari 550 Maranell       1.  GT      1.  3000 6:29,23
 16.  685  BIELANSKU Stanislao           I  Lucchini BMW SP98          14. CN      5.     4 6:29,71
 17.  644  IRLANDO Pasquale              I  Osella PA21 Junior         15. CN      1.     1 6:30,30
 18.  682  SCOLA Emilio                  I  Osella PA20/S              16. CN      6.     4 6:31,65
 19.  686  MAGGIANI Renzo                I  Osella PA20/S              17. CN      7.     4 6:32,59
 20.  656  GERVASI Massimo               I  Osella PA20/S              18. CN      9.     2 6:36,77
 21.  404  GRAMENZI Marco                I  Chrysler Viper             2.  GT      2.  3000 6:37,19
 22.  546  DI GIUSEPPE Roberto           I  ALFA ROMEO 155 GTA         1.  E1      3.  3000 6:37,32
 23.  545  MOLINARO Eugenio              I  ALFA ROMEO 155 GTA         2.  E1      4.  3000 6:38,09
 24.  665  ZERLA Adriano                 I  Osella Pa21/s              19. CN     10.     2 6:42,99
 25.  613  RUSSO Walter                  I  Lucchini sp 98             1.  E2      2.     3 6:48,40
 26.  402  ISOLANI Leonardo              I  FERRARI 360 MODENA         3.  GT      5.  3000 6:53,65
 27.  607  SCOLA Domenico                I  Osella PA/21               2.  E2     11.     2 6:55,55
 28.  642  BRAGAGNI Ennio                I  Osella PA21                20. CN      2.     1 6:58,99
 29.  535  IACOANGELI Maurizio           I  BMW M3                     3.  E1      2.  3000 6:59,93
 30.  244  MALY Jaromir                 CZ  Ford Escorth               1.  A       1.  2000 7:00,49
 31.  534  VEZZOSI Massimo               I  Alfa Romeo 155 DTM         4.  E1      3.  3000 7:01,53
 32.  606  ANGELINI Fabio                I  Osella PA20/S Honda        3.  E2     12.     2 7:04,67
 33.  242  DE BELLIS Riccardo            I  Renault Clio Maxi          5.  E1      2.  2000 7:06,53
 34.  643  PEDRETTI Luigi                I  Osella PA21 Junior         21. CN      3.     1 7:07,99
 35.  243  MICHL Dan                    CZ  Skoda Octavia Kit Ca       6.  E1      3.  2000 7:09,91
 36.  199  WEIDINGER Jorg                D  BMW M3 E36 3.2             1.  N       6.  3000 7:10,04
 37.  408  PIERDOMENICO Stefano          I  FERRARI 360 MODENA         4.  GT      7.  3000 7:10,37
 38.  536  DEL COTTO Maurizio            I  BMW M3                     7.  E1      4.  3000 7:11,68
 39.  264  BICCIATO Rudy                 I  Mitsubishi Lancer EV       2.  A       8.  3000 7:11,85
 40.  522  LUCIANI Alessandro            I  ALFA ROMEO 147 CUP         8.  E1      4.  2000 7:15,88
 41.  265  LISKA Vladimir               CZ  BMW M3 E36 3.2             3.  A       9.  3000 7:16,16
 42.  542  PELOROSSO Fabio               I  Ford Escorth Coswort       9.  E1     10.  3000 7:17,38
 43.  195  VARDANEGA Lino                I  BMW M3 E36 3.2             2.  N      11.  3000 7:19,45
 44.  407  PERINI Franco                 I  Porsche 933 GT             5.  GT     12.  3000 7:19,50
 45.  263  SANDRONI Sauro                I  BMW M3 E36 3.2             4.  A      13.  3000 7:20,25
 46.  403  PUTELLI Franco                I  Ferrari 355                6.  GT     14.  3000 7:20,33
 47.  681  BRANDI Silvano                I  Osella PA20                22. CN      8.     4 7:20,57
 48.  225  PICCHI Andrea                 I  Peugeot 106 1.6 16v        5.  A       1.  1600 7:20,70
 49.  308  GIOBBI Claudio                I  Alfa Romeo 147             1.  SP      5.  2000 7:22,51
 50.  193  RAGAZZI Riccardo              I  BMW M3 E36 3.2             3.  N      15.  3000 7:24,80
 51.  198  VOVES Jiri                   CZ  Subaru Impreza             4.  N      16.  3000 7:24,94
 52.  222  SPADAFORA Roberto             I  Peugeot 106 rallye         6.  A       2.  1600 7:26,39
 53.  189  VELLUCCCI Carlo               I  BMW M3 E36 3.2             5.  N      17.  3000 7:27,20
 54.  533  IACOVELLA Angelo              I  BMW M3                     10. E1      5.  3000 7:30,09
 55.  241  MAROZZI Filippo               I  Renault Clio William       7.  A       6.  2000 7:30,80
 56.  181  CALABRETTO Michele            I  Renault Clio RS            6.  N       7.  2000 7:31,75
 57.  511  RUSSO Raffaele                I  Peugeot 205                11. E1      8.  2000 7:31,87
 58.  223  CRUCITTI Bruno                I  PEUGEOT 106 R              8.  A       3.  1600 7:31,98
 59.  521  SALVATORI Attilio             I  Renault Clio Cup           12. E1      9.  2000 7:32,92
 60.  182  TOSINI Luca                   I  Honda Civic Typer          7.  N      10.  2000 7:33,18
 61.  149  DELLA SALA Luca               I  Honda Typer                8.  N      11.  2000 7:34,74
 62.  239  PANCOTTI Amedeo               I  Alfa Romeo 156             9.  A      12.  2000 7:35,26
 63.  211  BRASI Giancarlo               I  Volkswagen Polo            10. A       1.  1400 7:38,39
 64.  159  BENEDETTI Gianluca            I  OPEL ASTRA GSI             9.  N      13.  2000 7:40,93
 65.  505  MERLI Nicola                  I  Citroen Saxo VST           13. E1      4.  1600 7:42,18
 66.  151  MAMMARELLA Andrea             I  Renault Clio William       10. N      14.  2000 7:43,39
 67.  141  CICCAGLIONNI Matteo           I  Peugeot 106 1.6 16v        11. N       5.  1600 7:43,67
 68.  169  MARCHIOL Gianni               I  Honda Civic Type-R         12. N      15.  2000 7:44,31
 69.  147  ANGELINI Giovanni             I  Peugeot 106 1.6 16v        13. N       6.  1600 7:44,35
 70.  518  CIOGLI Luigino                I  Renault Clio Cup           14. E1     16.  2000 7:44,72
 71.  148  GIANNOCCARO Giovanni          I  Peugeot 106 1.6 16v        14. N       7.  1600 7:45,20
 72.  154  GIAMPIETRI Emiliano           I  OPEL ASTRA GSI             15. N      17.  2000 7:47,80
 73.  218  DEL PRETE Stefano             I  Peugeot 106 1.6 16v        11. A       8.  1600 7:48,24
 74.  515  RONZONI Roberto               I  Renault Clio Cup           15. E1     18.  2000 7:48,40
 75.  252  LOEBER Thorsten               D  BMW 325                    12. A       6.  3000 7:48,45
 76.  301  TAVANI Giuliano               I  BMW 320i                   2.  SP     19.  2000 7:48,45
 77.  206  MARINO Angelo                 I  PEUGEOT 106 R              13. A       2.  1400 7:48,63
 78.  152  MONTANARO Oronzo              I  RENAULT MEGANE             16. N      20.  2000 7:49,14
 79.  143  SCAPPA Antonio                I  Peugeot 106 1.6 16v        17. N       9.  1600 7:49,77
 80.  602  CAPUCCI Marco                 I  AMS Honda                  4.  E2      4.     1 7:50,24
 81.  513  SBROLLINI Marco               I  Renault Clio               16. E1     21.  2000 7:50,45
 82.  133  GHIZZONI Serafino             I  Peugeot 106 rallye         18. N      10.  1600 7:50,99
 83.  519  BUTTOLETTI Graziano           I  Alfa Romeo 147 GTA         17. E1     22.  2000 7:52,44
 84.  166  CICALESE Francesco Paolo      I  Renault Clio William       19. N      23.  2000 7:52,58
 85.  142  CHIAVAROLI Roberto            I  Citroen Saxo VST           20. N      11.  1600 7:52,88
 86.  205  FABRIZI Tito                  I  PEUGEOT 106 R              14. A       3.  1400 7:53,90
 87.  165  VIGGIANI Mario Riccardo       I  Renault Clio William       21. N      24.  2000 7:54,18
 88.  236  ANGELINI Paolo                I  Opel Astra OPC             15. A      25.  2000 7:54,61
 89.  126  AIELLO Marco                  I  Peugeot 106 rallye         22. N      12.  1600 7:54,73
 90.  208  REA Giovanni                  I  Peugeot 106 XSI            16. A       4.  1400 7:54,77
 91.  514  CHERUBINI Stefano             I  Renault Clio Cup           18. E1     26.  2000 7:55,16
 92.  209  GRIFONI Bruno                 I  Peugeot 106 rallye         17. A       5.  1400 7:55,71
 93.  146  COLELLA Tommaso               I  Peugeot 106 1.6 16v        23. N      13.  1600 7:56,09
 94.  502  GANDINI Angelo                I  Peugeot 205                19. E1      6.  1400 7:57,65
 95.  158  CIFERRI Alberto               I  Renault Clio William       24. N      27.  2000 7:57,69
 96.  238  CINELLI Roberto               I  Renault Clio William       18. A      28.  2000 7:58,15
 97.  164  FORTI Antonio                 I  OPEL ASTRA GSI             25. N      29.  2000 8:00,43
 98.  306  VOJACEK Petr                 CZ  BMW 320i                   3.  SP     30.  2000 8:00,59
 99.  145  FACCHINETTI Roberto           I  Peugeot 106 1.6 16v        26. N      14.  1600 8:03,13
100.  134  PEROTTI Antonio               I  Peugeot 106 1.6 16v        27. N      15.  1600 8:03,32
101.  303  JERMAN Martin                CZ  Opel Astra OPC             4.  SP     31.  2000 8:03,74
102.  201  ROMOLI Cristiano              I  CITROEN AX GTI             19. A       7.  1400 8:04,56
103.  191  PITORRI Maurizio              I  Mitsubishi Lancer EV       28. N      18.  3000 8:05,00
104.  261  CARUGNO Francesco             I  BMW M3 E36 3.2             20. A      19.  3000 8:06,42
105.  139  MARINO Matteo                 I  Peugeot 106 rallye         29. N      16.  1600 8:06,44
106.  162  MARCHIONI Tiziano             I  Renault Clio RS            30. N      32.  2000 8:06,73
107.  231  LORE' Giuseppe                I  Renault Clio RS            21. A      33.  2000 8:09,11
108.  221  SPAZIANI Maurizio             I  PEUGEOT 106 R              22. A      17.  1600 8:11,09
109.  136  PROVARONI Luciano             I  Peugeot 106 1.6 16v        31. N      18.  1600 8:12,81
110.  214  FINESTAURIi Emanuele          I  Peugeot 106 1.6 16v        23. A      19.  1600 8:13,03
111.  118  DE CIANTIS Claudio            I  Peugeot 106 rallye         32. N       8.  1400 8:16,53
112.  119  PANGRAZI Vincenzo             I  Peugeot 106 rallye         33. N       9.  1400 8:18,40
113.  123  LOFFREDO Gianni               I  Peugeot 106 rallye         34. N      10.  1400 8:18,46
114.  121  GIARDINI Gabriele             I  Peugeot 106 rallye         35. N      11.  1400 8:20,24
115.  125  LELLI Paolo                   I  CITROEN SAXO VTS           36. N      20.  1600 8:20,46
116.  144  MERCATI Lorenzo               I  Peugeot 106 1.6 16v        37. N      21.  1600 8:22,90
117.  112  CUOGO Maurizio                I  Peugeot 106 rallye         38. N      12.  1400 8:26,09
118.  168  CINELLIClaudio                I  Renault Clio RS            39. N      34.  2000 8:27,60
119.  302  RYBNICEK Martin              CZ  Ford Escort                5.  SP     35.  2000 8:31,84
120.  305  VOJACEK Lucas                CZ  Opel Astra OPC             6.  SP     36.  2000 8:36,59
121.  304  JERMANOVA Gabina             CZ  Ford Escort                7.  SP     37.  2000 8:39,73
122.  512  ALFANO Luigi                  I  OPEL ASTRA GSI             20. E1     38.  2000 8:47,46
123.  401  DI FEO Silvana                I  Mazda MX5                  7.  GT     39.  2000 9:08,57
 AB   107  SPADONI Valentino             I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 AB   131  GIGLIARELLI Achille           I  Citroen Sxo VTS                N           1600
 AB   135  POMPEI Elio                   I  CITROEN SAXO VTS               N           1600
 AB   184  FONTI Matteo                  I  Fiat Uno Turbo i.e.            N           3000
 AB   194  FLORIAN Roland                I  BMW M3 E36 3.2                 N           3000
 AB   234  CAMPOGIANI Massimo            I  Alfa Romeo 145                 A           2000
 AB   531  ZEPPILLI Luigi                I  FIAT UNO TURBO                 E1          3000
 AB   537  IACOANGELI Marco              I  BMW 320i                       E1          3000
 AB   541  MARCHESE Gennaro              I  Ford Escorth Coswort           E1          3000
 AB   544  GIULIANI Fulvio               I  LANCIA DELTA EVO               E1          3000
 AB   641  GULLO Claudio                 I  Osella PA21 Junior             CN             1
 AB   669  FAGGIOLI Simone               I  Osella Pa21/s                  CN             2
 AB   684  ABBATISTA Sandro              I  Osella PA20 BMW                CN             4
 FTM  101  POLCHI Luigi                  I  FIAT CINQUECENTO               N           1150
 FTM  103  DIONISI Giuliano              I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  104  FISTOLA Claudio               I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  105  DI MUZIO Emiliano             I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  108  AIELLO Giovanni               I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  109  CANCEMI Francesco             I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  111  OSTUNI Sante                  I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  113  GELIDI Nicola                 I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  114  BIANCHI Benito                I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  115  CAPPELLETTI Daniele           I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  116  ALFONSETTI Angelo             I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  122  ALBERTIi Mauro                I  MG Rover 105                   N           1400
 FTM  128  OSTUN Filippo                 I  Peugeot 106 rallye             N           1400
 FTM  138  CECCA Davide                  I  Opel Corsa GSI                 N           1600
 FTM  153  RAMACOGI Maurizio             I  Renault Clio William           N           2000
 FTM  155  FABRIZI Marco                 I  Renault Clio William           N           2000
 FTM  157  TAVANI Marcello               I  Peugeot 205 1.9 GTI            N           2000
 FTM  161  SEBASTIANI Enrico Maria       I  Renault Clio William           N           2000
 FTM  167  BABALINI Patrizio             I  Renault Clio William           N           2000
 FTM  202  PAOLUCCI Gianluca             I  CITROEN AX GTI                 A           1400
 FTM  207  SERI Nicholas                 I  Peugeot 106 rallye             A           1400
 FTM  232  BENEDETTI Giovanni            I  OPEL ASTRA GSI                 A           2000
 FTM  233  SBROLLINI Claudio             I  Opel Vectra                    A           2000
 FTM  251  PICCINELLISilvano             I  BMW M3                         A           3000
 FTM  604  COSCARELLA Fabio              I  Osella Pa21/s                  E2             1
 NS   127  PARISE Gaetano                I  Peugeot 106 rallye             N           1600
 NS   129  MENICUCCI Carlo               I  Peugeot 106 1.6 16v            N           1600
 NS   156  LUNARI Fabrizio               I  Renault Clio William           N           2000
 NS   224  COLLIA Perry                  I  Peugeot 106 rallye             A           1600
 NS   237  TORBI Fabrizio                I  Renault Clio William           A           2000
 NS   516  BRUNOZZI Gianluca             I  RENAULT MEGANE CUP             E1          2000
 NS   523  GABRIELLI Alessandro          I  Audi A4                        E1          2000
 NS   532  MARINO Eugenio Donato         I  Renault 5 GT Turbo             E1          3000
 NS   601  BIANCHINI Marcello            I  Merlin Honda                   E2             1
 NS   611  DI NICOLA Francesco           I  Symbol Sport                   E2             3
 NS   614  BEDINI Piergiorgio            F  Osella PA20/S                  E2             4
 NS   651  GROMENEDA Alessandro          I  Osella Pa21/s                  CN             2
 NS   661  BACCARO Pasquale              I  Osella Pa21/s                  CN             2
 NS   664  GOMBOSO Alan                  I  Osella PA 21/S                 CN             2


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 4.7.2005
Přečteno: 2867 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist