úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rieti - Entrylist/startovní listina

Současné a historické vozy

  702  Tschager Franz          I  Lola T96-50                   D-E2             3000
  701  Napione Renzo           I  Reynard 01-L                  D-E2             3000
  691  Kramsky Otakar         CZ  Osella BMW K05                 CN              3000
  689  Regosa Giulio           I  Osella PA20/s                  CN              3000
  688  Bormolini Fausto        I  Osella PA20/s                  CN              3000
  687  Merli Cristian          I  Osella PA20/s                  CN              3000
  686  Maggiani Renzo          I  Osella PA20/s                  CN              3000
  685  Bielansky Stanislao     I  Lucchini BMW SP98              CN              3000
  684  Abbatista Sandro        I  Osella PA20 BMW                CN              3000
  683  Satta Marco             I  Osella PA20/s                  CN              3000
  682  Scola Emilio            I  Osella Pa20/s                  CN              3000
  681  Brandi Silvano          I  Osella PA20                    CN              3000
  669  Faggioli Simone         I  Osella PA21/s                  CN              2000
  668  Zardo Denny             I  Osella PA20/s                  CN              2000
  667  Iaquinta Rosario        I  Osella Honda PA21/s            CN              2000
  666  Cinelli Franco          I  Osella PA21/s                  CN              2000
  665  Zerla Adriano           I  Osella PA21/s                  CN              2000
  664  Gomboso Alan            I  Osella PA 21/s                 CN              2000
  663  Romano Aldo             I  Osella PA21/S Honda            CN              2000
  662  Ragazzi Roberto         I  Osella PA21/s Honda            CN              2000
  661  Baccaro Pasquale        I  Osella PA21/s                  CN              2000
  659  Ingrassia Renzo         I  Picchio Light                  CN              2000
  658  Caldani Gianluca        I  Osella PA21/s                  CN              2000
  657  Fattorini Fabrizio      I  Osella Honda PA21              CN              2000
  656  Gervasi Massimo         I  Osella PA20/s                  CN              2000
  655  Peroni Fabrizio         I  Lucchini Honda                 CN              2000
  654  Bruccoleri Luigi        I  Osella PA 21/S                 CN              2000
  653  Roasio Maurizio         I  Osella PA21/s                  CN              2000
  652  Vaccaro Pasquale        I  Osella PA21/s                  CN              2000
  651  Gromeneda Alessandro    I  Osella PA21/s                  CN              2000
  644  Irlando Pasquale        I  Osella PA21 junior             CN              1600
  643  Pedretti Luigi          I  Osella PA21 Junior             CN              1600
  642  Bragagni Ennio          I  Osella PA21                    CN              1600
  641  Gullo Claudio           I  Osella PA21 Junior             CN              1600
  614  Bedini Piergiorgio      F  Osella PA20/S                  E2     E2 - 4
  613  Russo Valter            I  Lucchini sp 98                 E2     E2 - 3
  612  Scalercio Eugenio       I  Lucchini P3 92                 E2     E2 - 3
  611  Di Nicola Francesco     I  Symbol Sport                   E2     E2 - 3
  607  Scola Domenico          I  Osella PA/21                   E2     E2 - 2
  606  Angelini Fabio          I  Osella PA20/S Honda            E2     E2 - 2
  604  Coscarella Fabio        I  Osella Pa21/s                  E2     E2 - 1
  603  Radicci Vito            I  Lucchini Honda                 E2     E2 - 1
  602  Capucci Marco           I  AMS Honda                      E2     E2 - 1
  601  Bianchini Marcello      I  Merlin Honda                   E2     E2 - 1
  546  Di Giuseppe Roberto     I  Alfa Romeo 155 GTA         E1 ITALIA  > 3000
  545  Molinaro Eugenio        I  Alfa Romeo 155 GTA         E1 ITALIA  > 3000
  544  Giuliani Fulvio         I  Lancia Delta EVO           E1 ITALIA  > 3000
  542  Pelorosso Fabio         I  Ford Escorth Cosworth      E1 ITALIA  > 3000
  541  Marchese Gennaro        I  Ford Escorth Cosworth      E1 ITALIA  > 3000
  537  Iacoangeli Marco        I  BMW 320i                   E1 ITALIA           3000
  536  Del Cotto Maurizio      I  BMW M3                     E1 ITALIA           3000
  535  Iacoangeli Maurizio     I  BMW M3                     E1 ITALIA           3000
  534  Vezzosi Massimo         I  Alfa Romeo 155 DTM         E1 ITALIA           3000
  533  Iacovella Angelo        I  BMW M3                     E1 ITALIA           3000
  532  Marino Eugenio Donato   I  Renault 5 GT Turbo         E1 ITALIA           3000
  531  Zeppilli Luigi          I  Fiat Uno Turbo             E1 ITALIA           3000
  523  Gabrielli Alessandro    I  Audi A4                    E1 ITALIA           2000
  522  Luciani Alessandro      I  Alfa Romeo 147 Cup         E1 ITALIA           2000
  521  Salvatori Attilio       I  Renault Clio Cup           E1 ITALIA           2000
  518  Buttoletti Graziano     I  Alfa Romeo 147 GTA         E1 ITALIA           2000
  518  Ciogli Luigino          I  Renault Clio Cup           E1 ITALIA           2000
  516  Brunozzi Gianluca       I  Renault Megane Cup         E1 ITALIA           2000
  515  Ronzoni Roberto         I  Renault Clio Cup           E1 ITALIA           2000
  514  Cherubini Stefano       I  Renault Clio Cup           E1 ITALIA           2000
  513  Sbrollini Marco         I  Renault Clio               E1 ITALIA           2000
  512  Alfano Luigi            I  Opel Astra GSI             E1 ITALIA           2000
  511  Russo Raffaele          I  Peugeot 205                E1 ITALIA           2000
  505  Merli Nicola            I  Citroen Saxo VST           E1 ITALIA           1600
  502  Gandini Angelo          I  Peugeot 205                E1 ITALIA           1400
  501  Gabrielli Gianni        I  Volkswagen Polo            E1 ITALIA           1400
  408  Pierdomenico Stefano    I  Ferrari 360 Modena            GT4      > 3000
  407  Perini Franco           I  Porsche 933 GT                GT3      > 3000
  406  Valentini Massimo       I  Porsche 996                   GT3      > 3000
  405  Nappi Piero             I  Ferrari 550 Maranello        GT/GT1    > 3000
  404  Gramenzi Marco          I  Crisler Viper                GT/GT1    > 3000
  403  Putelli Franco          I  Ferrari 355                  GT/GT2    > 3000
  402  Isolani Leonardo        I  Ferrari 360 Modena           GT/GT2    > 3000
  401  Di Feo Silvana          I  Mazda MX5                    GT/GT2            2000
  308  Giobbi Claudio          I  Alfa Romeo 147                 SP              2000
  307  Vladimir Doubek        CZ  Peugeot 306 S16                SP              2000
  306  Vojacek Petr           CZ  BMW 320i                       SP              2000
  305  Vojacek Lucas          CZ  Opel Astra OPC                 SP              2000
  304  Jermanova Gabina       CZ  Ford Escort                    SP              2000
  303  Jerman Martin          CZ  Opel Astra OPC                 SP              2000
  302  Los Jiri               CZ  Opel Astra OPC                 SP              2000
  301  Tavani Giuliano         I  BMW 320i                       SP              2000
  265  Liska Vladimir         CZ  BMW M3 E36 3.2                 A      > 3000
  264  Bicciato Rudy           I  Mitsubishi Lancer EVO          A      > 3000
  263  Sandroni Mauro          I  BMW M3 E36 3.2                 A      > 3000
  262  Martellucci Gianni      I  Mitsubishi Lancer EVO          A      > 3000
  261  Carugno Francesco       I  BMW M3 E36 3.2                 A      > 3000
  252  Loeber Thorsten         D  BMW 325                        A               3000
  251  Piccinelli Silvano      I  BMW M3                         A               3000
  244  Maly Jaromir           CR  Ford Escorth                   A               2000
  243  Michl Dan              CZ  Skoda Octavia Kit Car          A               2000
  242  De Bellis Riccardo      I  Renault Clio  Maxi        A / E1 Itali         2000
  241  Marozzi Filippo         I  Renault Clio Williams          A               2000
  239  Pancotti Amedeo         I  Alfa Romeo 156                 A               2000
  238  Cinelli Roberto         I  Renault Clio Williams          A               2000
  237  Torbi Fabrizio          I  Renault Clio Williams          A               2000
  236  Angelini Paolo          I  Opel Astra OPC                 A               2000
  235  Vivone Sabato           I  Renault Clio Williams          A               2000
  234  Campogiani Massimo      I  Alfa Romeo 145                 A               2000
  233  Sbrollini Claudio       I  Opel Vectra                    A               2000
  232  Benedetti Giovanni      I  Opel Astra GSI                 A               2000
  231  Lor? Giuseppe           I  Renault Clio RS                A               2000
  222  Picchi Andrea           I  Peugeot 106 1.6 16v            A               1600
  221  Collia Perry            I  Peugeot 106 rallye             A               1600
  219  Crucitti Bruno          I  Peugeot 106 rallye             A               1600
  218  Spadafora Roberto       I  Peugeot 106 rallye             A               1600
  216  Spaziani Maurizio       I  Peugeot 106 rallye             A               1600
  215  Marcucci Maurizio       I  Peugeot 106 rallye             A               1600
  214  Del Prete Stefano       I  Peugeot 106 1.6 16v            A               1600
  213  Romoli Dario            I  Peugeot 106 rallye             A               1600
  212  Zecca Aldo              I  Peugeot 106 1.6 16v            A               1600
  211  Finestauri Emanuele     I  Peugeot 106 1.6 16v            A               1600
  208  Brasi Giancarlo         I  Volkswagen Polo                A               1400
  207  Grifoni Bruno           I  Peugeot 106 rallye             A               1400
  206  Rea Giovanni            I  Peugeot 106 XSI                A               1400
  205  Seri Nicholas           I  Peugeot 106 rallye             A               1400
  204  Marino Angelo           I  Peugeot 106 XSI                A               1400
  203  Fabrizi Tito            I  Peugeot 106 rallye             A               1400
  202  Martino Giuseppe        I  Peugeot 106 rallye             A               1400
  201  Rodino Gianluca         I  Peugeot 106 rallye             A               1400
  199  Weidinger Jorg          D  BMW M3 E36 3.2                 N      > 3000
  198  Voves Jiri             CZ  Subaru Impreza                 N      > 3000
  197  Losman David           CZ  Subaru Impreza VRX             N      > 3000
  196  Charvin Jean Mars       F  Mitsubishi EVO 8               N      > 3000
  195  Vardenega Lino          I  BMW M3 E36 3.2                 N      > 3000
  194  Florian Roland          I  BMW M3 E36 3.2                 N      > 3000
  193  Ragazzi Riccardo        I  BMW M3 E36 3.2                 N      > 3000
  192  Zanardini Mirko         I  Subaru Impreza STI             N      > 3000
  191  Pitorri Maurizio        I  Mitsubishi Lancer EVO VI       N      > 3000
  189  Vellucci Carlo          I  BMW M3 E36 3.2                 N      > 3000
  186  Esteve Bruno            F  BMW M3                         N               3000
  185  Ferretti Giovanni       I  BMW M3                         N               3000
  184  Fonti Matteo            I  Fiat Uno Turbo i.e.            N               3000
  183  Giovannetti Franco      I  Fiat Uno Turbo i.e.            N               3000
  182  Tosini Luca             I  Honda Civic Typer              N               2000
  181  Calabretto Michele      I  Renault Clio RS                N               2000
  169  Marchiol Gianni         I  Honda Civic Type-R             N               2000
  168  Cinelli Claudio         I  Renault Clio RS                N               2000
  167  Babalini Patrizio       I  Renault Clio Williams          N               2000
  166  Cicalese Francesco Pao  I  Renault Clio Williams          N               2000
  165  Viggiani Mario Riccard  I  Renault Clio Williams          N               2000
  164  Forti Antonio           I  Opel Astra GSI                 N               2000
  163  Alfonsi Matteo          I  Alfa Romeo 156                 N               2000
  162  Marchioni Tiziano       I  Renault Clio RS                N               2000
  161  Sebastiani Enrico Mari  I  Renault Clio Williams          N               2000
  159  Benedetti Gianluca      I  Opel Astra GSI                 N               2000
  158  Ciferri Alberto         I  Renault Clio Williams          N               2000
  157  Tavani Marcello         I  Peugeot 205 1.9 GTI            N               2000
  156  Lunari Fabrizio         I  Renault Clio Williams          N               2000
  155  Fabrizi Marco           I  Renault Clio Williams          N               2000
  154  Giampietri Emiliano     I  Opel Astra GSI                 N               2000
  153  Ramacogi Maurizio       I  Renault Clio Williams          N               2000
  152  Montanaro Oronzo        I  Renault Megane                 N               2000
  151  Mammarella Andrea       I  Renault Clio Williams          N               2000
  149  Della Sala Luca         I  Honda Typer                    N               2000
  148  Giannoccaro Giovanni    I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  147  Angelini Giovanni       I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  146  Colella Tommaso         I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  145  Facchinetti Roberto     I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  144  Mercati Lorenzo         I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  143  Scappa Antonio          I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  142  Chiavaroli Roberto      I  Citroen Saxo VST               N               1600
  141  Ciccaglioni Matteo      I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  139  Marino Matteo           I  Peugeot 106 rallye             N               1600
  138  Cecca Davide            I  Opel Corsa GSI                 N               1600
  137  Vivone Antonio          I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  136  Provaroni Luciano       I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  135  Pompei Elio             I  Citroen Saxo VTS               N               1600
  134  Perotti Antonio         I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  133  Ghizzoni Serafino       I  Peugeot 106 rallye             N               1600
  132  Manzara Giuseppe        I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  131  Gigliarelli Achille     I  Citroen Sxo VTS                N               1600
  129  Menicucci Carlo         I  Peugeot 106 1.6 16v            N               1600
  128  Ostuni Filippo          I  Peugeot 106 rallye             N               1600
  127  Parise Gaetano          I  Peugeot 106 rallye             N               1600
  126  Aiello Marco            I  Peugeot 106 rallye             N               1600
  125  Lelli Paolo             I  Citroen Saxo VTS               N               1600
  123  Loffredo Gianni         I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  122  Alberti Mauro           I  MG Rover 105                   N               1400
  121  Giardini Gabriele       I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  119  Pangrazi Vincenzo       I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  118  De Ciantis Claudio      I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  116  Alfonsetti Angelo       I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  115  Cappelletti Daniele     I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  114  Bianchi Benito          I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  113  Gelidi Nicola           I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  112  Cuogo Maurizio          I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  111  Ostuni Sante            I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  109  Cancemi Francesco       I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  108  Aiello Giovanni         I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  107  Spadoni Valentino       I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  106  Di Giuseppe Luca        I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  105  Di Mario Emiliano       I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  104  Fistola Claudio         I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  103  Dionisi Giuliano        I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  102  Leocata Giosue'         I  Peugeot 106 rallye             N               1400
  101  Polchi Luigi            I  Fiat Cinquecento               N               1400


  92   Tozzi Carlo             I  Peugeot 205 T16               VSOS    B
  91   Giusti Fabrizio         I  Porsche 911                   VSOS    B
  88   Panichi Cristiano       I  Renault 5 Alpine Turbo        VSOS    A
  87   Vitali Alessio          I  Opel Kadett GSI               VSOS    A
  85   Cenci Giuliano          I  Alfa Romeo Sprint             VSOS    A
  84   Scappa Luca             I  Alfa Romeo 33                 VSOS    A
  83   Cimarelli Ferdinando    I  Alfa Romeo 33                 VSOS    A
  82   Contardi Maurizio       I  Alfa Romeo 33                 VSOS    A
  81   Carelli Gianluigi       I  Alfa Romeo 33                 VSOS    A
  69   Zaino Adamo             I  Peugeot 205 Rallye            VSOS    A
  68   Rossi Domenico          I  Peugeot 205 Rallye            VSOS    A
  67   Paolucci Gianluca       I  Citroen AX GTI                VSOS    A
  66   Gelain Roberto          I  Peugeot 205 Rallye            VSOS    A
  65   Romoli Cristiano        I  Citroen AX GTI                VSOS    A
  63   Gabrielli Gianni        I  Autobianchi A112 Abarth       VSOS    A
  62   Salvati Enzo            I  Fiat Panda 45                 VSOS    A
  61   Lancioni Loretta        I  Ford Escort RS Turbo          VSOS    N
  59   Lancioni Bruno          I  Ford Escort RS Turbo          VSOS    N
  58   Santoro Antonio         I  Ford Escort RS Turbo          VSOS    N
  57   Naldini Marco           I  BMW M3                        VSOS    N
  54   Di Domizio Massimo      I  Peugeot 205 Rallye            VSOS    N
  52   Di Casmirro Silvio      I  Peugeot 205 Rallye            VSOS    N
  51   Iantorno Francesco      I  Peugeot 205 Rallye            VSOS    N
  23   Pompei Gianluigi        I  Peugeot 205 Rallye            VSOS    N


   1   Frenguellotti Marco     I  Fiat Abarth 850                HA     T
   2   Orazioli Marcello       I  Fiat Abarth 1000               HA     T
   3   Lazzari Sergio          I  Alfa Romeo Giulietta           HA     T
   4   Iavicoli Raffaele       I  Alfa Romeo Giulia              HA     T
   5   Mastronicola Antonio    I  Ford Cotina Lotus              HA     T
   6   Meoni Antonio           I  Fiat Abarth 1000               HA     GT
   7   Rossi Tommaso           I  Alfa Romeo Sprint Veloce       HA     GT
   8   Bastini Walter          I  Marcos Mini                    HA     GTP
   9   Gerardi Biagio          I  Austin Hearly                  HA     BC
  11   Lo Duca Giuseppe        I  BMW 2002                       HA     T
  12   Cari Luigi              I  BMW 2002 ti                    HA     T
  14   Zazzetta Massimo        I  A112 Abarth                    HA     TC
  15   Brigotti Bruno          I  Alfa Romeo Gt Junior           HA     TC
  16   Ciccaglioni Carlo       I  BMW 2002                       HA     TC
  18   Carpani Emidio          I  BMW 2002 ti                    HA     TC
  19   Giuliani Giuliano       I  BMW 2002                       HA     TC
  21   Savoca Antonino         I  BMW 2002 Turbo                 HA     TC
  22   Russo Alessandro        I  Porsche 911 Carrera            HA     GT
  23   D'Annunzio Aldo         I  Fiat 126                       HA     GTS
  24   Capriotti Luigi         I  Lancia Fulvia HF               HA     GTS
  25   Ronconi Massimo         I  Porsche 914                    HA     GTS
  26   Bonucci Umberto         I  Osella PA3                     HA     BC
  27   Morselli Ferdinando     I  VW Golf GTI                    HA     T
  28   Bigliazzi Amerigo       I  Alfa Romeo Alfetta GT          HA     T
  29   Innocenti Giancalo      I  Peugeot 104 ZS                 HA     TC
  31   Colapicchioni Luciano   I  Fiat 128                       HA     TC
  32   Santulli Domenico       I  Fiat Ritmo 75                  HA     TC
  33   Lorenzi Gino            I  Fiat 650                       HA     SIL
  34   Ambroso Giovanni        I  AMS Sport                      HA     BC


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 1.7.2005
Přečteno: 3698 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist