úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Jarní cena Brna - výsledky SuperSprint Challenge

Tréninkové časy a výsledky závodů


1. TRÉNINK
  1. 60 GP Racing Team                          
        Peter      MILAVEC                       /A   Lola-Audi Turbo       13                         1:59.509  162.756          
  2.  1 PRC - Sports Car Racing                 
        Wolfgang   PAYR                          /F   PRC - BMW             12                         2:01.118  160.594     1.609
  3.  3 PRC - Sports Car Racing                 
        Gerd       BEISEL                        /D   PRC - Mugen           11                         2:03.175  157.912     3.666
  4.  2 Osella Germania                         
        Sabrina    HUNGERBUEHLER                 /CH  Osella - BMW          14                         2:03.795  157.122     4.286
  5. 10 Cardo Racing                            
        Michal     DOLAK                         /CZ  PRC - BMW             10                         2:04.027  156.828     4.518
  6. 33 Tessitore Racing                        
        "TESSITORE"                              /SLO PRC - Opel             9                         2:07.582  152.458     8.073
  7. 32 Pink Shark Motorsport                   
        Wolfgang   DIETMANN                      /A   Argo - Alfa           10                         2:10.948  148.539    11.439
  8. 34 PRC - Sports Car Racing                 
        Gerhard    MUENCH                        /D   PRC - Opel             7                         2:11.838  147.536    12.329
  9. 31 Tessitore Racing                        
        Burkhard   STRICKER                      /CH  PRC - Opel             6                         2:11.914  147.451    12.405
 10. 38 Peter Korman                            
        Peter      KORMANN                       /D   PRC - Opel            12                         2:13.513  145.685    14.004
 11. 37 AMS                                     
        Georg      HALLAU                        /D   PRC - Opel            11                         2:14.196  144.944    14.687
 12. 41 Vondrak Zdenek                          
        Martin     VONDRAK                       /CZ  PRC - Alfa            13                         2:14.309  144.822    14.800
 13. 63 Henry Buettner                          
        Henry      BUETTNER                      /D   Reynard Ford Coswort   6                         2:15.422  143.632    15.913
 14. 30 PRC - Sports Car Racing                 
        Pius       TRUFFER                       /CH  PRC - Opel            11                         2:16.308  142.698    16.799
 15. 83 Lubomir Glogar                          
        Lubomir    GLOGAR                        /CZ  Eufra                 12                         2:16.843  142.140    17.334
 16. 80 Scuderia Avus                           
        Manfred    KUHN                          /D   Reynard BMW           13                         2:18.085  140.862    18.576
 17. 82 Helmut Rokitta                          
        Helmut     ROKITTA                       /D   Formel Renault Tatuu  12                         2:19.028  139.906    19.519
 18. 81 Marcel Baierle                          
        Marcel     BAIERLE                       /D   Formel Koenig          6                         2:19.153  139.780    19.644
 19. 86 AMS                                     
        Thomas     WOLFERT                       /D   Formel Koenig         10                         2:20.444  138.496    20.935
 20. 36 Klaus Essig                             
        Klaus      ESSIG                         /D   PRC - Opel            12                         2:21.337  137.621    21.828
 21. 40 Prasek Jaroslav                         
        Edita      PRASKOVA                      /CZ  Baghira - Skoda        5                         2:26.544  132.731    27.035
 22. 39 Pfeiffer Racing                         
        Kamilla    STARA                         /CZ  PRC - Opel             9                         2:29.284  130.294    29.775
 23. 42 Hans Peter Voigt                        
        Hans Peter VOIGT                         /D   PRC Ford              11                         2:34.866  125.598    35.357

NESTARTOVALI.  NO START.  
 24.  7 Michal Pavlik                           
        Michal     PAVLIK                        /CZ  PRC - BMW              0                                                     
 25. 62 G.M. Racing Team                        
        Jean-C.    MONBARON                      /CH  Reynard Judd           0                                                     


CASOVY LIMIT.  LAP-TIME LIMIT.  :    2:35.362

2. TRÉNINK
  1. 60 GP Racing Team                          
        Peter      MILAVEC                       /A   Lola-Audi Turbo        9                         1:59.449  162.838          
  2.  1 PRC - Sports Car Racing                 
        Wolfgang   PAYR                          /F   PRC - BMW              7                         2:00.890  160.897     1.441
  3.  3 PRC - Sports Car Racing                 
        Gerd       BEISEL                        /D   PRC - Mugen           10                         2:02.926  158.232     3.477
  4. 10 Cardo Racing                            
        Michal     DOLAK                         /CZ  PRC - BMW             11                         2:03.910  156.976     4.461
  5. 33 Tessitore Racing                        
        "TESSITORE"                              /SLO PRC - Opel             5                         2:07.887  152.094     8.438
  6. 34 PRC - Sports Car Racing                 
        Gerhard    MUENCH                        /D   PRC - Opel             4                         2:10.908  148.584    11.459
  7. 32 Pink Shark Motorsport                   
        Wolfgang   DIETMANN                      /A   Argo - Alfa            8                         2:11.581  147.824    12.132
  8. 41 Vondrak Zdenek                          
        Martin     VONDRAK                       /CZ  PRC - Alfa            11                         2:12.733  146.541    13.284
  9. 37 AMS                                     
        Georg      HALLAU                        /D   PRC - Opel            12                         2:14.526  144.588    15.077
 10. 38 Peter Korman                            
        Peter      KORMANN                       /D   PRC - Opel            10                         2:14.885  144.203    15.436
 11. 30 PRC - Sports Car Racing                 
        Pius       TRUFFER                       /CH  PRC - Opel            12                         2:15.151  143.920    15.702
 12. 80 Scuderia Avus                           
        Manfred    KUHN                          /D   Reynard BMW            8                         2:15.223  143.843    15.774
 13. 81 Marcel Baierle                          
        Marcel     BAIERLE                       /D   Formel Koenig         10                         2:15.396  143.659    15.947
 14. 63 Henry Buettner                          
        Henry      BUETTNER                      /D   Reynard Ford Coswort   3                         2:19.261  139.672    19.812
 15. 36 Klaus Essig                             
        Klaus      ESSIG                         /D   PRC - Opel            11                         2:19.629  139.304    20.180
 16. 83 Lubomir Glogar                          
        Lubomir    GLOGAR                        /CZ  Eufra                  4                         2:20.066  138.869    20.617
 17. 82 Helmut Rokitta                          
        Helmut     ROKITTA                       /D   Formel Renault Tatuu   9                         2:20.100  138.836    20.651
 18. 86 AMS                                     
        Thomas     WOLFERT                       /D   Formel Koenig         11                         2:21.186  137.768    21.737
 19. 40 Prasek Jaroslav                         
        Edita      PRASKOVA                      /CZ  Baghira - Skoda        6                         2:27.064  132.261    27.615
 20. 39 Pfeiffer Racing                         
        Kamilla    STARA                         /CZ  PRC - Opel            11                         2:28.151  131.291    28.702

NEKVALIFIKOVANI.  NO QUALIFIED.  
 21. 42 Hans Peter Voigt                        
        Hans Peter VOIGT                         /D   PRC Ford               5                         2:37.510  123.490    38.061

CASOVY LIMIT.  LAP-TIME LIMIT.  :    2:35.284



1. ZÁVOD
  1. 60 GP Racing Team                          
        Peter      MILAVEC                 /A   Lola-Audi Turbo       10    21:32.786  150.457            1:59.966   4 162.136    
  2.  3 PRC - Sports Car Racing                 
        Gerd       BEISEL                  /D   PRC - Mugen           10    21:35.641  150.125     2.855  2:03.322   3 157.724    
  3.  1 PRC - Sports Car Racing                 
        Wolfgang   PAYR                    /F   PRC - BMW             10    21:36.309  150.048     3.523  2:03.383   3 157.646    
  4. 10 Cardo Racing                            
        Michal     DOLAK                   /CZ  PRC - BMW             10    22:05.321  146.763    32.535  2:08.450   3 151.427    
  5. 33 Tessitore Racing                        
        "TESSITORE"                        /SLO PRC - Opel            10    22:12.964  145.922    40.178  2:11.805   4 147.573    
  6. 63 Henry Buettner                          
        Henry      BUETTNER                /D   Reynard Ford Coswort  10    22:22.912  144.841    50.126  2:11.369   4 148.062    
  7. 32 Pink Shark Motorsport                   
        Wolfgang   DIETMANN                /A   Argo - Alfa           10    22:24.431  144.677    51.645  2:13.183   3 146.046    
  8. 34 PRC - Sports Car Racing                 
        Gerhard    MUENCH                  /D   PRC - Opel            10    22:26.005  144.508    53.219  2:13.248   8 145.974    
  9. 41 Vondrak Zdenek                          
        Martin     VONDRAK                 /CZ  PRC - Alfa            10    22:37.522  143.282  1:04.736  2:13.523   6 145.674    
 10. 80 Scuderia Avus                           
        Manfred    KUHN                    /D   Reynard BMW           10    23:06.900  140.247  1:34.114  2:13.689   3 145.493    
 11. 37 AMS                                     
        Georg      HALLAU                  /D   PRC - Opel            10    23:19.068  139.027  1:46.282  2:18.238   6 140.705    
 12. 30 PRC - Sports Car Racing                 
        Pius       TRUFFER                 /CH  PRC - Opel            10    23:21.206  138.815  1:48.420  2:18.093   9 140.853    
 13. 83 Lubomir Glogar                          
        Lubomir    GLOGAR                  /CZ  Eufra                 10    23:31.434  137.809  1:58.648  2:17.240   9 141.728    
 14. 82 Helmut Rokitta                          
        Helmut     ROKITTA                 /D   Formel Renault Tatuu  10    23:33.874  137.571  2:01.088  2:19.269   5 139.664    
 15. 81 Marcel Baierle                          
        Marcel     BAIERLE                 /D   Formel Koenig         10    23:34.413  137.519  2:01.627  2:17.510   9 141.450    
 16. 86 AMS                                     
        Thomas     WOLFERT                 /D   Formel Koenig          9    22:24.539  130.199  -  1 LAP  2:25.570   4 133.618    
 17. 40 Prasek Jaroslav                         
        Edita      PRASKOVA                /CZ  Baghira - Skoda        9    22:38.121  128.897  -  1 LAP  2:25.323   3 133.845    


    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     1:59.966   NR:  60   IN LAP:   4    SPEED: 162.136



2. ZÁVOD
  1. 60 GP Racing Team                          
        Peter      MILAVEC                 /A   Lola-Audi Turbo       10    20:22.980  159.045            1:59.414   5 162.885    
  2.  1 PRC - Sports Car Racing                 
        Wolfgang   PAYR                    /F   PRC - BMW             10    20:44.418  156.305    21.438  2:02.203   2 159.168    
  3. 10 Cardo Racing                            
        Michal     DOLAK                   /CZ  PRC - BMW             10    21:02.239  154.098    39.259  2:04.636   4 156.061    
  4. 33 Tessitore Racing                        
        "TESSITORE"                        /SLO PRC - Opel            10    22:00.034  147.351  1:37.054  2:10.245   3 149.340    
  5. 34 PRC - Sports Car Racing                 
        Gerhard    MUENCH                  /D   PRC - Opel            10    22:01.465  147.192  1:38.485  2:10.877   8 148.619    
  6. 32 Pink Shark Motorsport                   
        Wolfgang   DIETMANN                /A   Argo - Alfa           10    22:18.370  145.333  1:55.390  2:12.845   5 146.417    
  7. 41 Vondrak Zdenek                          
        Martin     VONDRAK                 /CZ  PRC - Alfa            10    22:24.150  144.708  2:01.170  2:13.165   3 146.065    
  8. 63 Henry Buettner                          
        Henry      BUETTNER                /D   Reynard Ford Coswort  10    22:27.223  144.377  2:04.243  2:12.294  10 147.027    
  9. 80 Scuderia Avus                           
        Manfred    KUHN                    /D   Reynard BMW           10    22:30.246  144.054  2:07.266  2:13.413   3 145.794    
 10.  3 PRC - Sports Car Racing                 
        Gerd       BEISEL                  /D   PRC - Mugen            9    18:33.558  157.206  -  1 LAP  2:02.285   4 159.061    
 11. 38 Peter Korman                            
        Peter      KORMANN                 /D   PRC - Opel             9    20:52.329  139.786  -  1 LAP  2:14.696   8 144.405    
 12. 83 Lubomir Glogar                          
        Lubomir    GLOGAR                  /CZ  Eufra                  9    21:04.693  138.419  -  1 LAP  2:18.259   7 140.684    
 13. 81 Marcel Baierle                          
        Marcel     BAIERLE                 /D   Formel Koenig          9    21:05.348  138.348  -  1 LAP  2:15.870   7 143.157    
 14. 82 Helmut Rokitta                          
        Helmut     ROKITTA                 /D   Formel Renault Tatuu   9    21:43.559  134.292  -  1 LAP  2:18.799   7 140.136    
 15. 86 AMS                                     
        Thomas     WOLFERT                 /D   Formel Koenig          9    21:59.672  132.653  -  1 LAP  2:24.228   7 134.861    
 16. 36 Klaus Essig                             
        Klaus      ESSIG                   /D   PRC - Opel             9    22:04.447  132.174  -  1 LAP  2:23.754   7 135.306    
 17. 39 Pfeiffer Racing                         
        Kamilla    STARA                   /CZ  PRC - Opel             9    22:32.663  129.417  -  1 LAP  2:28.185   4 131.260    


    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     1:59.414   NR:  60   IN LAP:   5    SPEED: 162.885








Literatura, odkazy, zdroje

www.automotodrombrno.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Okruhy  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 3.5.2004
Přečteno: 5151 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist