úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Jarní cena Brna - výsledky D4

Tréninkové časy a výsledky závodů


VYTRVALOSTNÍ ZÁVOD
  1. 50 AMG M3000 Mercedes                      
        A.CHAROUZ/T.ENGE            CZ /CZ      Mercedes Benz         84  3:01:20.409  150.166            2:01.272   3 160.390    
  2.  4 MB Racing                               
        M.BEZAK ING./A.STUDENIC/P.JUSK /SK /SK  Porsche 911 GT3       78  3:02:07.720  138.837  -  6 LAPS 2:13.258  58 145.963    
  3.  7 Bohemia Racing Team                     
        M.MADERYC/J.ZBOZINEK        CZ /CZ      Audi A4 ST            76  3:01:44.622  135.563  -  8 LAPS 2:15.814  28 143.216    
  4.  6 K + K Racing Team                       
        P.KACIREK/M.KUSIN           CZ /CZ      BMW M3                76  3:02:54.669  134.698  -  8 LAPS 2:19.270  47 139.663    
  5.  2 Machanek Racing                         
        R.MACHANEK/J.HONZIK         SK /CZ      Porsche 911 GT3 RSR   75  3:01:44.120  133.786  -  9 LAPS 2:14.486   8 144.631    
  6. 55 Autoracing Club Bratislava              
        M.KONOPKA/P.PRINC           SK /SK      BMW M3                75  3:03:39.761  132.382  -  9 LAPS 2:22.203  46 136.782    
  7. 23 Matador Hectorra Team                   
        R.SENKYR/S.ROSINA JUN.      CZ /SK      BMW M3                74  3:02:30.763  131.440  - 10 LAPS 2:22.325   4 136.665    
  8. 16 Milan Vankat                            
        M.VANKAT/M.FOUKAL           CZ /CZ      Seat Leon             70  3:01:47.687  124.826  - 14 LAPS 2:28.275   6 131.181    
  9. 70 Gladysz Racing Team                     
        A.GLADYSZ/M.GLADYSZ         PL /PL      VW New Beetle         70  3:01:55.258  124.739  - 14 LAPS 2:28.997  30 130.545    
 10. 88 RACING HARDWARE                         
        R.LUCAK/Z.DUDA              CZ /CZ      Alfa Romeo 147        70  3:02:43.622  124.189  - 14 LAPS 2:32.546  53 127.508    
 11. 74 Micanek Motorsport                      
        P.SUKOP/J.JANAK             CZ /CZ      Renault Clio RS       70  3:03:04.213  123.956  - 14 LAPS 2:26.634  29 132.649    
 12. 28 Cesky Telecom Prima Team                
        J.SEDIVY/M.FORMAN           CZ /CZ /CZ  Alfa Romeo 147        69  3:01:39.816  123.131  - 15 LAPS 2:25.759   7 133.445    
 13. 40 MS Autoteam - Martin Sopuch             
        M.SKALA/J.MENCL             CZ /CZ      Ford Focus            69  3:02:22.008  122.657  - 15 LAPS 2:33.575   6 126.653    
 14. 78 Micanek Motorsport                      
        P.PETERKA ING./M.JERMAN     CZ /CZ      Renault Clio RS       69  3:03:09.912  122.122  - 15 LAPS 2:30.985  65 128.826    
 15. 24 Matador Pneusport                       
        M.PROKOP/T.REBICEK          SK /CZ      Ford Puma             69  3:03:52.485  121.651  - 15 LAPS 2:36.014  28 124.673    
 16. 33 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        V.LIEDL JUN./M.JEZERCAK     SK /SK      Seat Leon             68  3:02:56.405  120.500  - 16 LAPS 2:36.002  33 124.683    
 17. 37 Pekar Josef                             
        J.PEKAR/J.PARMA             CZ /CZ      Peugeot 306           68  3:03:39.168  120.033  - 16 LAPS 2:36.093   5 124.610    
 18. 58 Profi Car                               
        C.HAJEK/M.VLADYKA           CZ /CZ      Skoda Fabia           68  3:03:59.059  119.816  - 16 LAPS 2:38.860  29 122.440    
 19. 53 AB Auto Brejla                          
        F.MARHOUL/O.PILNY           CZ /SK      Skoda Fabia           67  3:02:01.952  119.320  - 17 LAPS 2:38.507  22 122.713    
 20. 79 MSC Gamma Racing                        
        C.STRELL/G.MAYER/W.FRANEK   A  /A  /A   Opel Astra            66  3:01:23.392  117.956  - 18 LAPS 2:33.596  60 126.636    
 21. 81 MSG Gamma Racing                        
        M.ZOTTL/A.KUCHELBACHER      A  /A       Citroen Saxo          66  3:01:41.372  117.761  - 18 LAPS 2:31.473   6 128.411    
 22. 76 Micanek Motorsport                      
        J.NYKODYM/J.MICANEK JUN.    CZ /CZ      Ford Puma             66  3:02:19.282  117.353  - 18 LAPS 2:35.017  55 125.475    
 23. 25 Bohumil Pfeifer                         
        P.SVESTKA/P.SEDLAK          CZ /CZ      Ford Puma             66  3:02:32.808  117.208  - 18 LAPS 2:33.735  29 126.522    
 24. 30 UAMK Racing Club Liberec                
        M.KLASEK/J.DOSTAL           CZ /CZ      Ford Fiesta           65  3:03:28.626  114.847  - 19 LAPS 2:42.333   4 119.820    
 25. 75 Micanek Motorsport                      
        T.KONDELKA/M.MENCNER        CZ /CZ      Ford Puma             64  2:53:05.840  119.861  - 20 LAPS 2:36.408  35 124.359    
 26. 59 Profi Car                     
        I.VRSINSKY/K.VOLAVKA        CZ /CZ      Ford Fiesta           64  3:03:05.182  113.321  - 20 LAPS 2:45.556  46 117.488    
 27. 51 Commerz Racing                          
        J.HONZIK JUN./M.FRIED       CZ /CZ      Ford Fiesta           64  3:03:57.539  112.784  - 20 LAPS 2:46.012  31 117.165    
 28.111 Valek Racing Autosport        
        T.BARTUNEK/T.RUMLENA        CZ /CZ      Ford Fiesta           62  3:03:19.106  109.641  - 22 LAPS 2:46.585  42 116.762    
 29. 52 Bohumil Pfeifer                         
        V.TROJNA/J.ELIAS            CZ /CZ      Ford Fiesta           59  3:02:15.892  104.939  - 25 LAPS 2:52.221  14 112.941    

NEKLASIFIKOVANI.  NO CLASSIFIED.  
 30. 73 Endl - Lindner                          
        J.ENDL/C.LINDNER            A  /A       Alfa Romeo            55  2:34:31.085  115.391  - 29 LAPS 2:33.234   6 126.935 
 31. 42 Autosport Pegas                         
        J.BAZATA/L.MACHALIK         CZ /CZ      Skoda Fabia           52  2:19:28.767  120.860  - 32 LAPS 2:35.498  17 125.087 
 32. 20 Bohumil Pfeifer                         
        H.CHAROUS/D.SUCHY           CZ /CZ      Renault Clio - V6     51  2:26:02.061  113.215  - 33 LAPS 2:31.232   7 128.616 
 33. 72 Katrex - Karolina Autosport             
        K.CZAPKA/N.NURMINEN         PL /FIN     Honda Civic           51  2:28:12.582  111.553  - 33 LAPS 2:29.586  29 130.031 
 34. 10 Hajdusek Stanislav            
        S.HAJDUSEK/Z.HAJDUSEK       CZ /CZ      Tatra Ecorra          42  1:50:07.960  123.629  - 42 LAPS 2:27.012  39 132.308 
 35.  9 BMW Kramsky Team                        
        O.KRAMSKY ING./P.LIBAL      CZ /CZ      BMW M3 GTR            37  1:36:29.558  124.307  - 47 LAPS 2:16.947   4 142.032 
 36. 22 Januska Petr                  
        P.JANUSKA/P.MORAVEC         CZ /CZ      S Pick-up             36  1:39:55.345  116.796  - 48 LAPS 2:32.896   5 127.216 
 37. 14 Vladimir Ostasevski                     
        V.OSTASEVSKI JUN./J.HLAD    CZ /CZ      Peugeot 306           31  1:41:00.707   99.490  - 53 LAPS 2:32.930   6 127.188 
 38. 17 Januska Petr                  
        M.MATEJOVSKY/P.JANUSKA      CZ /CZ      S Pick-up             29  1:18:18.353  120.058  - 55 LAPS 2:39.661   4 121.826 
 39. 15 Matrix Motorsport                       
        P.VENCALEK/M.BOCEK          CZ /CZ      BMW M3                26  1:11:38.066  117.663  - 58 LAPS 2:32.769   2 127.322 
 40. 60 Profi Car                               
        L.BARES/M.MACIKOVA          CZ /CZ      Ford Fiesta           18    50:03.224  116.580  - 66 LAPS 2:42.926   2 119.384 
 41. 11 Valek Racing Autosport                  
        P.VALEK/P.PILLER            CZ /D       BMW M3                11    30:17.460  117.725  - 73 LAPS 2:28.633   4 130.865 
 42. 36 Krenek Motorsport             
        J.JUPA/D.SORM               CZ /CZ      Skoda Octavia          3     7:59.816  121.615  - 81 LAPS 2:21.119   2 137.833 
 43. 39 MS Autoteam - Martin Sopuch             
        V.NOVAK/V.KOBL              CZ /CZ      Ford Focus             0                                                     

NESTARTOVALI.  NO START.  
 44. 98 Hoesel Wolfgang               
        W.HOESEL/K.HOFEN/B.HOFEN    A  /A  /A   Porsche 911            0                                                     


    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     2:01.272   NR:  50   IN LAP:   3    SPEED: 160.390


SPRINT do 1600ccm
  1. 41 Januska Petr                            
        Pavel      MORAVEC                 /CZ  Skoda Fabia           10    29:23.092  110.323            2:46.755   7 116.643    
  2. 56 Januska Petr                            
        Petr       JANUSKA                 /CZ  Skoda Pick up         10    29:47.794  108.798    24.702  2:49.985   4 114.427    
  3. 42 Autosport Pegas                         
        Jiri       BAZATA                  /CZ  Skoda Fabia           10    29:49.216  108.712    26.124  2:49.486  10 114.763    
  4.117 Autosport Pegas                         
        Ladislav   MACHALIK                /CZ  Skoda Pick up         10    29:56.926  108.245    33.834  2:48.541   6 115.407    
  5. 53 AB Auto Brejla                          
        Frantisek  MARHOUL                 /CZ  Skoda Fabia 1400      10    30:12.774  107.299    49.682  2:52.881   4 112.510    
  6. 58 Profi Car                               
        Ctirad     HAJEK                   /CZ  Skoda Fabia           10    30:21.349  106.794    58.257  2:50.157   9 114.311    
  7. 59 Profi Car                               
        Ondrej     PILNY                   /SK  Ford Fiesta           10    30:23.846  106.648  1:00.754  2:53.946   9 111.821    
  8. 48 Branislav Zak                           
        Branislav  ZAK                     /SK  Honda Civic Vti       10    30:45.398  105.402  1:22.306  2:54.293  10 111.598    
  9. 65 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Peter      PAL                     /SK  Skoda Fabia           10    30:48.872  105.204  1:25.780  2:54.916   9 111.201    
 10. 60 Profi Car                               
        Ladislav   BARES                   /CZ  Ford Fiesta           10    30:50.524  105.110  1:27.432  2:56.183  10 110.401    
 11. 30 UAMK - Racing Club Liberec              
        Miroslav   KLASEK                  /CZ  Ford Fiesta           10    31:09.207  104.060  1:46.115  2:56.355   9 110.293    
 12. 64 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Peter      BELES                   /SK  Skoda Fabia           10    31:11.401  103.938  1:48.309  2:56.124  10 110.438    
 13. 68 MS Autoteam - Martin Sopuch             
        Vaclav     NOVAK                   /CZ  Ford Fiesta           10    31:11.580  103.928  1:48.488  2:58.380  10 109.041    
 14.114 Zahradnicek Milan             
        Milan      ZAHRADNICEK             /CZ  Ford Fiesta           10    31:13.993  103.794  1:50.901  2:57.640  10 109.496    
 15. 63 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Marcel     LIEDL                   /SK  Skoda Fabia           10    31:27.893  103.030  2:04.801  3:00.320   9 107.868    
 16. 51 Commerz Racing                          
        Jaroslav   HONZIK JUN.             /CZ  Ford Fiesta           10    31:28.987  102.970  2:05.895  2:58.041  10 109.249    
 17. 67 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Rudolf     RUZA                    /SK  Skoda Fabia           10    32:13.672  100.590  2:50.580  3:03.307   8 106.111    
 18. 54 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Michal     KOBLISEK                /SK  Skoda Fabia           10    32:20.969  100.212  2:57.877  3:03.409   8 106.052    
 19. 47 ARC Prostejov                           
        Oskar      KRAL                    /CZ  Skoda Felicia          9    31:55.313   91.399  -  1 LAP  3:02.338   8 106.674    

NEKLASIFIKOVANI.  NO CLASSIFIED.  
 20. 84 Krenek Motorsport s.r.o.      
        Lucie      VYPLELOVA               /CZ  Skoda Pick-Up          8    25:12.770  102.862  -  2 LAPS 2:58.039   6 109.250 
 21. 52 Bohumil Pfeifer                         
        Romana     HOLUBOVA                /CZ  Ford Fiesta            8    31:52.400   81.368  -  2 LAPS 3:40.146   5  88.354 
 22.110 ARC Prostejov - Klub v ACR              
        Radim      JEZEK                   /CZ  Skoda Favorit          4    13:35.868   95.363  -  6 LAPS 3:05.014   3 105.132 
 23. 46 Honda Klub v ACR                        
        Jiri       OCENAS                  /CZ  S Pick-up              0                                                     
 24. 62 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Vladimir   MOSKO                   /SK  Skoda Fabia            0                                                     


    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     2:46.755   NR:  41   IN LAP:   7    SPEED: 116.643



SPRINT nad 1600ccm neoficiální
  1. 50 AMG M 3000 Mercedes                     
        Antonin    CHAROUZ                 /CZ  Mercedes Benz          7    17:01.067  133.347            2:23.677   2 135.379    
  2. 77 Motorsport R.T.S. Bratislava            
        Andrej     STUDENIC                /SK  Porsche 911 GT3        7    17:12.128  131.918    11.061  2:24.739   3 134.385    
  3.  7 Bohemia Racing Team                     
        Milan      MADERYC                 /CZ  Audi A4 ST             7    17:16.051  131.418    14.984  2:26.269   3 132.980    
  4.  5 Autoracing Club Bratislava              
        Miro       KONOPKA                 /SK  Porsche 911 GT3        7    17:19.711  130.956    18.644  2:25.932   3 133.287    
  5. 29 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Viliam     LIEDL                   /SK  Audi A4                7    17:45.429  127.795    44.362  2:28.057   3 131.374    
  6.  2 Machanek Racing                         
        Rudolf     MACHANEK                /SK  Porsche 911 GT3        7    18:00.832  125.973    59.765  2:29.770   3 129.871    
  7.  4 MB Racing                               
        Milan      BEZAK ING.              /SK  Porsche 911 GT3        7    18:01.560  125.889  1:00.493  2:31.395   3 128.477    
  8. 10 Hajdusek Stanislav                      
        Stanislav  HAJDUSEK                /CZ  Tatra Ecorra           7    18:02.524  125.777  1:01.457  2:33.316   2 126.867    
  9. 55 Autoracing Club Bratislava              
        Atilla     BARTA                   /H   BMW M3                 7    18:03.835  125.624  1:02.768  2:33.194   5 126.968    
 10. 23 Matador Hectora Team                    
        Stefan     ROSINA JUN.             /SK  BMW M3                 7    18:49.827  120.511  1:48.760  2:36.503   3 124.284    
 11. 44 Vladimir Ostasevski                     
        Vladimir   OSTASEVSKI JUN.         /CZ  Peugeot 306            7    19:03.597  119.060  2:02.530  2:40.604   3 121.110    
 12.  8 Cesky Telecom Prima Team                
        Michal     MATEJOVSKY              /CZ  Skoda Octavia SLX      7    19:05.001  118.914  2:03.934  2:40.667   2 121.063    
 13. 57 Pekar Josef                             
        Josef      PEKAR                   /CZ  Peugeot 306            7    19:06.908  118.716  2:05.841  2:40.603   3 121.111    
 14. 72 Katrex - Karolina Autosport   
        Karolina   CZAPKA                  /PL  Honda Civic            7    19:12.225  118.168  2:11.158  2:40.956   3 120.845    
 15. 18 Cesky Telecom Prima Team                
        Miroslav   FORMAN                  /CZ  Skoda Octavia SLX      7    19:21.324  117.242  2:20.257  2:43.127   3 119.237    
 16. 20 Bohumil Pfeifer                         
        Hynek      CHAROUS                 /CZ  Renault Clio - V6      7    19:41.702  115.220  2:40.635  2:45.077   3 117.829    
 17. 25 Bohumil Pfeifer                         
        Petr       SVESTKA                 /CZ  Ford Puma              7    19:51.418  114.281  2:50.351  2:45.304   3 117.667    

NEKLASIFIKOVANI.  NO CLASSIFIED.  
 18. 24 Matador Pneusport                       
        Matej      PROKOP                  /SK  Ford Puma              6    17:03.567  114.018  -  1 LAP  2:46.888   2 116.550 
 19. 33 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Viliam     LIEDL JUN.              /SK  Seat Leon              6    17:07.564  113.575  -  1 LAP  2:47.060   3 116.430 
 20. 38 MS Autoteam - Martin Sopuch             
        Tomas      REBICEK                 /CZ  Ford Puma              6    17:13.848  112.884  -  1 LAP  2:45.671   3 117.406 
 21. 32 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Jan        BALAZ                   /SK  Seat Leon              6    17:14.449  112.819  -  1 LAP  2:48.018   2 115.766 
 22. 39 MS Autoteam - Martin Sopuch             
        Vaclav     KOBL                    /CZ  Ford Focus             6    17:16.953  112.546  -  1 LAP  2:46.561   3 116.779 
 23. 34 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Marek      KRAL                    /SK  Seat Leon              6    17:20.005  112.216  -  1 LAP  2:46.513   3 116.813 
 24. 40 MS Autoteam - Martin Sopuch             
        Martin     SKALA                   /CZ  Ford Focus             6    17:20.231  112.192  -  1 LAP  2:46.717   2 116.670 
 25. 31 AutoSportTeam PRESSKAM                  
        Jaroslav   BARANEK                 /SK  Seat Leon              6    17:53.184  108.747  -  1 LAP  2:50.001   2 114.416 
 26. 88 RACING HARDWARE                         
        Vladimir   FRANC                   /CZ  Alfa Romeo 147         6    18:22.761  105.830  -  1 LAP  2:55.504   2 110.828 
 27. 16 Milan Vankat                            
        Milan      VANKAT                  /CZ  Seat Leon              5    13:39.866  118.622  -  2 LAPS 2:38.011   3 123.098 
 28. 36 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Daniel     SORM                    /CZ  Skoda Octavia          4    10:57.684  118.299  -  3 LAPS 2:39.320   3 122.086 
 29. 28 Cesky Telecom Prima Team                
        Stanislav  LEPKA                   /CZ  Alfa Romeo 147 GTA     1     3:35.791   90.138  -  6 LAPS                    
 30. 11 Valek Racing Autosport                  
        Petr       VALEK                   /CZ  BMW M3                 0                                                     

NESTARTOVALI.  NO START.  
 31.  9 BMW Kramsky Team                        
        Otakar     KRAMSKY ING.            /CZ  BMW M3 GRT             0                                                     
 32. 15 Matrix Motorsport                       
        Petr       VENCALEK                /CZ  BMW M3                 0                                                     
 33. 14 Vladimir Ostasevski           
        Jiri       HLAD                    /CZ  Peugeot 306            0                                                     

    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     2:23.677   NR:  50   IN LAP:   2    SPEED: 135.379






Literatura, odkazy, zdroje

www.automotodrombrno.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Okruhy  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 3.5.2004
Přečteno: 5393 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist