úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a tŭmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg 2011 - Top Speed - mìĝení rychlosti

Poĝadí dle namìĝenŭch rychlostí na rovince

   1.      1   FAGGIOLI Simone               I     OSELLA FA 30                            D,E2 SS-3000                  229,3 km/h
   2.      4   BORMOLINI Fausto              I     REYNARD K 02                            D,E2 SS-3000                  219,5 km/h
   3.     10   KRAJCI Jaroslav              CZ     LOLA B02/50                             D,E2 SS-3000                  211,8 km/h
   4.     30   ZERLA Adriano                 I     OSELLA PA 30                           CN/E2 SC-3000                  205,7 km/h
   5.     12   RITCHEN Billy                 F     LOLA 99/BS1                             D,E2 SS-3000                  203,4 km/h
   6.     44   EDLINGER Erich             A (St)   BMW 320 IRL                               E2 SH+2000                  198,9 km/h
   7.      5   KRAMSKY Otakar               CZ     REYNARD K 11                            D,E2 SS-3000                  194,6 km/h
   8.      7   SVOBODA Milan                CZ     LOLA T96/50                             D,E2 SS-3000                  193,5 km/h
   9.      6   BENES Milos                  CZ     RALT RT23 F3000                         D,E2 SS-3000                  192,5 km/h
  10.     11   JANIK Vaclav                 CZ     LOLA B02/50                             D,E2 SS-3000                  191,5 km/h
  11.      9   STEINER Marcel               CH     OSELLA Zytec FA 30                      D,E2 SS-3000                  190,5 km/h
  12.     55   PAILER Felix               A (St)   LANCIA Integrale                         E1 OSK+2000                  188,5 km/h
  13.     31   ÖPPINGER Erich                A     OSELLA PA 16                           CN/E2 SC-3000                  187,5 km/h
  14.     85   MARKO Andreas              A (St)   AUDI A4 STW Quattro                      E1 OSK-2000                  185,6 km/h
  15.     93   AUER Michael               A (St)   VW SIROCCO GTR II                        E1 OSK-2000                  184,6 km/h
  16.     212  BORMOLINI Luigi               I     OSELLA PA 9                              Hist-J / JR                  183,7 km/h
  17.     39   NEVERIL Dusan                CZ     NORMA M20 F                            CN/E2 SC-2000                  181,8 km/h
  18.     75   STERNAD Diethard           A (St)   ALFA ROMEO 156 STW                       E1 OSK-2000                  181,8 km/h
  19.     42   PLASA Georg                   D     BMW 134 Judd                              E2 SH+2000                  180,0 km/h
  20.     63   KRAINC Sinisa                HR     FORD Eskort Cosworth                     E1 OSK+2000                  179,1 km/h
  21.     215  VONDRAK Martin               CZ     MARCH 712 M                                  D3-2000                  179,1 km/h
  22.     21   MANDL Anton                A (St)   OPEL Lotus                              D,E2 SS-2000                  178,2 km/h
  23.     188  WANEK Roland                  D     MITSUBISHI Lancer EVO IX                      N+3000                  176,5 km/h
  24.     81   WELS Michael               A (St)   LEDINEGG Scirocco 16V                    E1 OSK-2000                  175,6 km/h
  25.     17   NOVY Lubor                   CZ     DALLARA VSC 302                         D,E2 SS-2000                  174,8 km/h
  26.     114  STRASSER Norbert Jun.       A (S)   TOYOTA Corolla AE86                      E1 OSK-1600                  173,9 km/h
  27.     117  MICHALKO Manuel            A (NÖ)   CITROEN SAXO                             E1 OSK-1600                  173,9 km/h
  28.     177  MIKULASTIK Silvester         CZ     SKODA Octavia                                 A+3000                  173,9 km/h
  29.     92   FIAUSCH Heiko              A (St)   OPEL Astra 16V                           E1 OSK-2000                  173,1 km/h
  30.     173  MALY Jaromir                 CZ     SUBARU Impreza STI                            A+3000                  173,1 km/h
  31.     54   SEIDL Manuel               A (St)   PORSCHE 996 GT3 Cup                      E1 OSK+2000                  171,4 km/h
  32.     107  PROBST Franz                A (S)   VW Golf I 16V                            E1 OSK-2000                  170,6 km/h
  33.     115  SCHNEIDER Valentin            A     VW TSM Golf I 16V                        E1 OSK-1600                  170,6 km/h
  34.     193  BORKOVIC Dusan               SRB    MITSUBISHI Evo IX                             N+3000                  170,6 km/h
  35.     165  FISCHER Alfred             A (OÖ)   MITSUBISHI Evo VIII                           A+3000                  169,8 km/h
  36.      2   WALDY Hermann               A (K)   LOLA F3000 B06 /51                      D,E2 SS-3000                  169,0 km/h
  37.     45   LENZ Bernhard              A (St)   BMW E36 M3                                E2 SH+2000                  168,2 km/h
  38.     95   EMSENHUBER Michael         A (NÖ)   VW Corrado 16V                           E1 OSK-2000                  168,2 km/h
  39.     189  PREK Ales                    SLO    MITSUBISHI Lancer                             N+3000                  168,2 km/h
  40.     119  EDER Erich                 A (NÖ)   VW Golf Gti 16V                          E1 OSK-1600                  167,4 km/h
  41.     126  STRASSER Thomas Jun.        A (T)   VW Polo 16V                              E1 OSK-1400                  167,4 km/h
  42.     52   PIZZOLATO Claudio             A     FORD Gabat Cosworth                      E1 OSK+2000                  166,7 km/h
  43.     76   BLASL Hermann              A (OÖ)   OPEL Kadett C Coupe                      E1 OSK-2000                  166,7 km/h
  44.     150  FRIESZL Erwin              A (St)   KTM X-BOW                                      X-Bow                  166,7 km/h
  45.     171  VOJACEK Lukas                CZ     Mitsubischi EVO VIII                          A+3000                  165,9 km/h
  46.     191  DYTKO Pawel                  PL     MITSUBISHI Lancer EVO X                       N+3000                  165,9 km/h
  47.     15   GRADISCHNIG Bernhard        A (K)   DALLARA F 303                           D,E2 SS-2000                  165,1 km/h
  48.     29   ROASIO Maurizio               I     OSELLA PA 30                           CN/E2 SC-3000                  164,4 km/h
  49.     43   ADELBRECHT Otto             A (K)   BMW Compact                               E2 SH+2000                  164,4 km/h
  50.     66   WIEDENHOFER Andreas        A (St)   MAZDA 323 BG Turbo 4WD                   E1 OSK+2000                  164,4 km/h
  51.     13   BUTORAC Dino                 HR     RENAUTLT Formula 2.0                    D,E2 SS-2000                  163,6 km/h
  52.     112  KRAMMER Jo                 A (St)   ALFA ROMEO 33 16V EVO                    E1 OSK-1600                  163,6 km/h
  53.     175  WIEDENHOFER Stefan         A (St)   Mitsubischi Evo VI WRC                        A+3000                  163,6 km/h
  54.     33   BEHNKE Michael                A     OSELLA PA 20                           CN/E2 SC-3000                  162,9 km/h
  55.     35   MÜLLER Urs                   CH     OSELLA PA 30                           CN/E2 SC-3000                  162,9 km/h
  56.     96   ORASCHE Patrick             A (K)   VW Golf II GTI 16V                       E1 OSK-2000                  162,9 km/h
  57.     101  KOGLER Werner              A (NÖ)   VW Golf I                                E1 OSK-2000                  162,2 km/h
  58.     170  PAPST Mario                A (St)   SUBARU Impreza GT                             A+3000                  162,2 km/h
  59.     172  SCHWEIGER Christian        A (St)   Mitsubischi Lancer EVO VII                    A+3000                  162,2 km/h
  60.     174  FUCHS Manfred              A (St)   Mitsubischi EVO VIII                          A+3000                  162,2 km/h
  61.     180  JESCHEK Gerd               A (St)   RENAULT Clio R3                               A-2000                  162,2 km/h
  62.     183  RITZBERGER Kurt            A (OÖ)   PEUGEOT 306 GTI                               A-2000                  162,2 km/h
  63.     32   VITEK Petr                   CZ     OSELLA PA 20S                          CN/E2 SC-3000                  160,7 km/h
  64.     47   PACHER Georg                A (T)   PRC TR V                                  E2 SH-2000                  160,7 km/h
  65.     86   NEUMAYR Christopher         A (S)   FORD ESCORD RS 2000                      E1 OSK-2000                  160,7 km/h
  66.     97   PETTER Richard              A (V)   BMW 2002 16V                             E1 OSK-2000                  160,7 km/h
  67.     159  LANG Alfred                A (St)   KTM X-BOW                                      X-Bow                  160,7 km/h
  68.     87   ROIDER Franz                A (S)   FORD Mondeo STW                          E1 OSK-2000                  160,0 km/h
  69.     169  SCHNELLMANN Roger            CH     Mitsubischi Lancer EVO VIII                   A+3000                  160,0 km/h
  70.     89   JUD Werner                 A (St)   VW Golf II 16 V                          E1 OSK-2000                  159,3 km/h
  71.     104  WALLNER Johannes            A (T)   FORD Escort MK1                          E1 OSK-2000                  159,3 km/h
  72.     184  KOZAR Yevhen                 CZ     OPEL Astra OPC                                A-2000                  159,3 km/h
  73.     69   NAUSCHNEGG Reinhold        A (St)   OPEL CALIBRA Turbo 2WD                   E1 OSK+2000                  158,6 km/h
  74.     84   BLASL Manuel               A (St)   VW Golf 17                               E1 OSK-2000                  158,6 km/h
  75.     231  HOCHEGGER Adi              A (NÖ)   OPEL Kadett C Coupe                          C2-2000                  158,6 km/h
  76.     56   HANDLECHNER Georg           A (S)   FORD Sierra Cosworth                     E1 OSK+2000                  157,9 km/h
  77.     83   BURGHART Markus            A (St)   VW Golf 17                               E1 OSK-2000                  157,9 km/h
  78.     91   ENDRESS Michael               A     AUDI 80 Coupe                            E1 OSK-2000                  157,2 km/h
  79.     108  HABELER Markus             A (NÖ)   VW Scirocco                              E1 OSK-2000                  157,2 km/h
  80.     203  HINTERHOFER Heimo          A (St)   OPEL Astra GSI 16V                            N-2000                  157,2 km/h
  81.     204  MAYER Chris-Andre          A (St)   OPEL Astra F GSI 16V                          N-2000                  156,5 km/h
  82.     27   GALLI Hubert                A (K)   DALLARA INDYCAR IRL9                    D,E2 SS+3000                  155,8 km/h
  83.     166  KALTEIS Martin             A (NÖ)   Mitsubischi Lancer EVO VII                    A+3000                  155,8 km/h
  84.     197  LOS Jiri                     CZ     SUBARU Impreza WRX Sti                        N+3000                  155,8 km/h
  85.     109  SCHWAB Günther              A (T)   RENAULT Clio RS Cup                      E1 OSK-2000                  155,2 km/h
  86.     190  HOLZER Dieter              A (St)   MITSUBISHI Evo VIII                           N+3000                  155,2 km/h
  87.     34   BEHNKE Peter                  A     OSELLA PA 20                           CN/E2 SC-3000                  154,5 km/h
  88.     230  FORSTINGER Werner           A (S)   FORD Escort RS 2000                          C2-2000                  154,5 km/h
  89.     58   ZLATKOV Nikolay              BG     AUDI Quattro S1                          E1 Int+2000                  153,8 km/h
  90.     77   THEIMER Jiri                 CZ     PEUGEOT 306 Maxi                         E1 OSK-2000                  153,8 km/h
  91.     186  MARTINEK Rene              A (OÖ)   HONDA Civic Type R                            A-2000                  153,8 km/h
  92.     196  DREYFÜRST Ludger              D     MITSUBISHI CTO                                N+3000                  153,2 km/h
  93.     156  CVORNJEK Richard           A (St)   KTM X-BOW                                      X-Bow                  152,5 km/h
  94.     73   BRACHT Jürgen                 D     LANCIA Delta                             E1 OSK+2000                  151,9 km/h
  95.     79   HOHENWARTER Mario          A (St)   FORD Focus ST170                         E1 OSK-2000                  151,9 km/h
  96.     120  WINDBACHER Rudolf          A (St)   HONDA CRX-VTEC                           E1 OSK-1600                  151,9 km/h
  97.     133  FASERL Michael              A (T)   VW Polo                                  E1 OSK-1400                  151,3 km/h
  98.     232  KLEINER Thomas              A (T)   FORD Escort                                  C2-2000                  151,3 km/h
  99.     240  KRAL Oskar                   CZ     SKODA 130 RS                                 C1-1300                  151,3 km/h
  100.    244  MARTINELLI Walter          A (St)   ALFA Romea 2000 Bertone                      B5-2000                  151,3 km/h
  101.    276  FRÖTSCHER Gregor            A (T)   MORRIS Mini Cooper S                         A3-1300                  151,3 km/h
  102.    19   HECHE Yann                   CH     Formel Renault FR                       D,E2 SS-2000                  150,6 km/h
  103.    106  KOBER Stefan               A (St)   RENAULT Clio RS Cup                      E1 OSK-2000                  150,6 km/h
  104.    163  GABAT Günther              A (St)   FORD Escort Gabat Cosworth Turbo              A+3000                  150,6 km/h
  105.    113  STRASSER Michael            A (S)   TOYOTA Corolla AE86                      E1 OSK-1600                  150,0 km/h
  106.    22   BOUVIER Christian             F     TATTUS FR2000                           D,E2 SS-2000                  149,4 km/h
  107.    246  THEURETSBACHER Leo         A (NÖ)   BMW 2002 ti                                  B5-2000                  149,4 km/h
  108.    248  LAMPELMAIER Max             A (S)   FORD ESCORT RS 1800                          B5-2000                  149,4 km/h
  109.    142  MADRIAN Ferdinand           A (K)   KTM X-BOW                                      X-Bow                  148,1 km/h
  110.    71   ENGELMANN Bernhard         A (St)   VOLVO 740                                E1 OSK+2000                  147,5 km/h
  111.    125  PUCHER Gerald              A (St)   SUZUKI Swift Gti Mk 1                    E1 OSK-1400                  147,5 km/h
  112.    16   WALDY Hermann Jun.          A (K)   DALLARA F 395                           D,E2 SS-2000                  146,9 km/h
  113.    68   MÜLLNER Andreas            A (NÖ)   BMW E36 M3                               E1 OSK+2000                  146,9 km/h
  114.    128  MILLAUER Gerhard           A (OÖ)   SUZUKI Swift GTI 16V                     E1 OSK-1400                  146,9 km/h
  115.    129  STRASSER Gerald             A (S)   VW Polo                                  E1 OSK-1400                  146,9 km/h
  116.    147  HIRSCHER Marcel             A (S)   KTM X-BOW                                      X-Bow                  146,9 km/h
  117.    205  GASSLER Bernhard           A (OÖ)   HONDA Civic Type R                            N-2000                  146,9 km/h
  118.    61   ZHIVKOV Daniel               BG     LANCIA Delta Integrale                   E1 Int+2000                  146,3 km/h
  119.    167  TAUS Kerstin               A (St)   SUBARU Impreza HC                             A+3000                  146,3 km/h
  120.    195  MUHVIC Tomislav              HR     MITSUBISHI Evo IX                             N+3000                  146,3 km/h
  121.    269  VACEK Lubomir                CZ     BMW 2002 ti                                  A5-2000                  146,3 km/h
  122.    36   WILHELM Philipp               D     PRC PR6 BMW M3 B+4                     CN/E2 SC-3000                  145,7 km/h
  123.    38   PERONI Fabrizio               I     LUCCHINI P3 97M                        CN/E2 SC-2000                  145,7 km/h
  124.    94   PABST Johannes             A (St)   OPEL Kadett D                            E1 OSK-2000                  145,7 km/h
  125.    122  MAIER Helmuth                 A     VW Spiess Golf                           E1 OSK-1600                  145,7 km/h
  126.    234  PENZ Michael                A (K)   VW Golf I GTI                                C2-2000                  145,7 km/h
  127.    249  BRUNNER Franz              A (OÖ)   OPEL Kadett B                                B5-2000                  145,7 km/h
  128.    141  SONNBERGER Hubert          A (OÖ)   KTM X-BOW                                      X-Bow                  145,2 km/h
  129.    223  ALMERAS Jean Marie            F     Porsche 935 3,5L                             C5+2000                  145,2 km/h
  130.    235  ERLACHER Bernhard           A (T)   FORD Fiesta MK1                              C2-2000                  145,2 km/h
  131.    65   TRAINTINGER Gottfried       A (S)   OPEL Kadett C Coupe                      E1 OSK+2000                  144,6 km/h
  132.    67   KARNER Dominik             A (St)   VW Käfer WRC                             E1 OSK+2000                  144,6 km/h
  133.    100  POVODEN Martin             A (St)   RENAULT Megane Coach WD                  E1 OSK-2000                  144,6 km/h
  134.    105  PETER Guido                   D     VW TSM Golf 18V                          E1 OSK-2000                  144,6 km/h
  135.    202  SCHUTTING Wolfgang         A (St)   RENAULT Clio                                  N-2000                  144,6 km/h
  136.    207  KERN Dominik               A (St)   CITROEN SAXO 1,6 VTS Cup                      N-1600                  144,0 km/h
  137.    270  MICHL Josef                  CZ     PORSCHE 911S                                 A5-2000                  143,4 km/h
  138.    272  KONICAR Vladimir             CZ     BMW 2002 ti                                  A5-2000                  143,4 km/h
  139.    18   TARMANN Josef               A (W)   DALLARA - Mercedes F302                 D,E2 SS-2000                  142,9 km/h
  140.    274  OBERMOSER Josef             A (T)   ALFA ROMEO Sprint Veloce 1,5                 A4-1600                  142,9 km/h
  141.    182  GRÜNAUER Stefan             A (B)   RENAULT Megane                                A-2000                  142,3 km/h
  142.    199  JERMAN Martin                CZ     MITSUBISHI Lancer EVO X                       N+3000                  142,3 km/h
  143.    50   THALMAYR Hans               A (S)   STEYR Puch 650TR                         E1 Int-2000                  141,7 km/h
  144.    70   JELINEK Michael            A (St)   SUBARU Impreza EVO II                    E1 OSK+2000                  141,7 km/h
  145.    168  HERNADI Lazlo                 H     Mitsubischi Lancer EVO VIII                   A+3000                  141,7 km/h
  146.    228  POINTNER Wolfgang           A (T)   FORD Capri 3000GT                            C3+2000                  141,7 km/h
  147.    130  THALMAYR Stefan             A (S)   SUZUKI Swift GTR                         E1 OSK-1400                  140,6 km/h
  148.    164  PEDRONI Gabriella             I     Mitsubischi Lancer EVO VIII                   A+3000                  139,5 km/h
  149.    187  KRAMMER Andreas            A (St)   ALFA ROMEO 33 1,7 16V                         A-2000                  139,5 km/h
  150.    57   HOFER Werner               A (St)   FORD Eskort WRC                          E1 OSK+2000                  139,0 km/h
  151.    238  KOFLER Markus               A (T)   FORD Escort M22                              C1-1300                  139,0 km/h
  152.    134  BLECHER Johann             A (NÖ)   MINI AUSTIN MORIS CoperS                 E1 OSK-1400                  137,9 km/h
  153.    225  STOITZNER Alfred            A (V)   LOLA 497                                     C4-2000                  137,9 km/h
  154.    82   MAJKOVSKY Manfred          A (St)   RENAULT Coupe Megane                     E1 OSK-2000                  137,4 km/h
  155.    239  DLOUHY Petr                  CZ     SKODA 130 RS                                 C1-1300                  137,4 km/h
  156.    211  FREUDENSCHUSS Willi        A (NÖ)   BMW E30 323i                             Hist-J / JR                  136,4 km/h
  157.    247  PAPEZ Metod                  SLO    FORD ESCORT RS 2000                          B5-2000                  136,4 km/h
  158.    64   PERMETINGER Bernhard        A (S)   BMW M3 E30                               E1 OSK+2000                  135,8 km/h
  159.    198  SAJLEROVA Gabriela           CZ     MITSUBISHI Lancer EVO X                       N+3000                  135,8 km/h
  160.    179  BLAHO Dan                    CZ     ALFA Romeo 147 SP                             A-2000                  135,3 km/h
  161.    181  BENESOVA Dominika            CZ     ALFA Romeo 147                                A-2000                  135,3 km/h
  162.    208  WINDSTEIG Werner           A (NÖ)   CITROEN Saxo VTS                              N-1600                  135,3 km/h
  163.    210  COLLISI Stephan               D     BENKE Condor                             Hist-J / JR                  135,3 km/h
  164.    40   BLUM Mario                  A (V)   PRC                                    CN/E2 SC-2000                  134,8 km/h
  165.    102  HAIDER Franz                A (W)   VW Golf 17                               E1 OSK-2000                  134,8 km/h
  166.    62   KOTHGASSNER Oswald          A (V)   MITSUBISHI Lancer EVO VI                      N+3000                  133,8 km/h
  167.    99   STEINLECHNER Gernot         A (T)   OPEL Corsa                               E1 OSK-2000                  131,4 km/h
  168.    264  ULZ Patrick                A (St)   ALFA ROMEO Sud TI                            A7-1300                  131,4 km/h
  169.    217  KARL August                A (NÖ)   VW Austro V                                  D2-1600                  130,9 km/h
  170.    233  SCHÜTZ Thomas               A (K)   RENAULT 5 Alpine                             C2-2000                  130,9 km/h
  171.    245  BERTOZZI Lino                 A     FORD ESCORT RS                               B5-2000                  130,9 km/h
  172.    253  KURKA Erwin                A (NÖ)   RENAULT Alpine A110                          B3-1300                  130,9 km/h
  173.    237  SCHRÖCKER Gerald           A (St)   ALFA ROMEO Sud                               C1-1300                  130,4 km/h
  174.    80   WALLNER Werner             A (St)   BMW 320i                                 E1 OSK-2000                  129,5 km/h
  175.    221  TYKAL Petr                   CZ     MTX 1-03                                     D2-1600                  129,5 km/h
  176.    194  BENES Oskar                  CZ     MITSUBISHI Evo X                              N+3000                  129,0 km/h
  177.    157  SIMBÜRGER Sandra           A (NÖ)   KTM X-BOW                                      X-Bow                  128,6 km/h
  178.    281  PACHTEU Jürgen             A (St)   Steyr Puch 650 TR                             A1-850                  128,6 km/h
  179.    131  SCHNIDAR Michael           A (St)   HONDA Civic                              E1 OSK-1400                  128,1 km/h
  180.    161  MÜHLBACHER Friedrich       A (NÖ)   SEAT Ibiza SP                                 A-2000                  128,1 km/h
  181.    256  FISCHER Gerd               A (NÖ)   FORD Escort 1300 GT                          B3-1300                  127,2 km/h
  182.    262  INDROVA Michaela             CZ     SKODA 110L                                   B2-1150                  127,2 km/h
  183.    251  STIETKA Walther             A (K)   VW 1302 S                                    B4-1600                  126,8 km/h
  184.    279  VALA Wolfgang              A (OÖ)   Steyr Puch 650 TR                             A1-850                  125,9 km/h
  185.    88   ROSNER Christian            A (W)   HONDA Civic                              E1 OSK-2000                  122,4 km/h
  186.    219  HUBER Friedrich             A (T)   LOLA T328 SV                                 D2-1600                  122,4 km/h
  187.    255  BOCK Friedrich                A     FORD Escort 1300 GT                          B3-1300                  122,4 km/h
  188.    267  LABNER Reinhard            A (St)   Ferrari 250 GT                               A6+2000                  121,6 km/h
  189.    271  KLICHA Ivan                  CZ     VOLVO 544 Sport                              A5-2000                  120,8 km/h
  190.    260  INDRA Jindrich               CZ     SKODA 110L                                   B2-1150                  117,3 km/h
  191.    218  KOMORNIK Walter             A (T)   LOLA T250 SV                                 D2-1600                  116,1 km/h
  192.    220  KOGLER Helmut               A (W)   MERLYN MK 17 / S                             D2-1600                  115,4 km/h
  193.    278  BAIER Thomas               A (OÖ)   Steyr Puch 650 TR                             A1-850                  114,6 km/h
  194.    280  ESTERBAUER Johannes        A (OÖ)   Steyr Puch 650 TR                             A1-850                  114,3 km/h
  195.    227  GRESSL Engelbert           A (St)   Porsche Carrera 911RS                        C3+2000                  112,9 km/h
  196.    143  JAROSZEWICZ Joanna           PL     KTM X-BOW                                      X-Bow                  105,0 km/h
  197.    259  NESETRIL Pavel               CZ     SKODA 110L                                   B2-1150                   99,2 km/h
  198.    258  ENZBERGER Erich            A (NÖ)   FIAT Abarth                                  B2-1150                   91,8 km/h
           8   SZASZ Laszlo                  H     REYNARD F Zytek                         D,E2 SS-3000                    0,0
          110  TEUFEL Andreas             A (NÖ)   VW Polo 16V                              E1 OSK-1600                    0,0
          111  UNGER Robert               A (St)   VW Golf Gti 16V                          E1 OSK-1600                    0,0
          116  HUTTER Gregor              A (St)   ALFA ROMEO 145                           E1 OSK-1600                    0,0
          123  HOLZMANN Thomas            A (St)   ALFA ROMEO 33                            E1 OSK-1600                    0,0
          135  SCHERMANN Gerhard           A (B)   SUZUKI Swift                             E1 OSK-1400                    0,0
          152  GLATZ Mario                A (St)   KTM X-BOW                                      X-Bow                    0,0




Literatura, odkazy, zdroje

http://www.rechbergrennen.com

Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 2.5.2011
Pĝeèteno: 3523 x
Stránka aktualizována: 3.5.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2011


Stránky vrchy.com jsou nezávislŭm informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist