úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg 2011 - výsledky/results

Soudobé vozy

Rank StN Driver / Fahrer NAT Competitor / Bewerber Vehicle / Fahrzeug Class Rk Counts Time 1 Rk km/h Time 2 Rk km/h TotalTime Gap/Diff Gap/Diff.Rk
1 1 FAGGIOLI Simone I OSELLA ENGINEERING OSELLA FA 30 D,E2 SS-3000 1 2 2:22.886 (9) (127.2) 2:07.216 (1) (142.9) 4:30.102 0:00.000 0:00.000
2 9 STEINER Marcel CH Equipe Bernoise OSELLA Zytec FA 30 D,E2 SS-3000 2 2 2:18.347 (1) (131.4) 2:16.081 (4) (133.6) 4:34.428 0:04.326 0:04.326
3 7 SVOBODA Milan CZ VSC Racing Pelhrimov LOLA T96/50 D,E2 SS-3000 3 2 2:19.245 (4) (130.6) 2:15.431 (3) (134.2) 4:34.676 0:04.574 0:00.248
4 10 KRAJCI Jaroslav CZ NUTREND RACING LOLA B02/50 D,E2 SS-3000 4 2 2:20.236 (5) (129.6) 2:15.187 (2) (134.5) 4:35.423 0:05.321 0:00.747
5 6 BENES Milos CZ Czech National Team RALT RT23 F3000 D,E2 SS-3000 5 2 2:19.004 (2) (130.8) 2:18.925 (5) (130.9) 4:37.929 0:07.827 0:02.506
6 11 JANIK Vaclav CZ Czech National Team LOLA B02/50 D,E2 SS-3000 6 2 2:22.005 (8) (128.0) 2:21.507 (7) (128.5) 4:43.512 0:13.410 0:05.583
7 12 RITCHEN Billy F derselbe LOLA 99/BS1 D,E2 SS-3000 7 2 2:23.168 (10) (127.0) 2:22.563 (9) (127.5) 4:45.731 0:15.629 0:02.219
8 5 KRAMSKY Otakar CZ KRAMSKY Otokar REYNARD K 11 D,E2 SS-3000 8 2 2:26.100 (13) (124.4) 2:21.674 (8) (128.3) 4:47.774 0:17.672 0:02.043
9 85 MARKO Andreas A (St) derselbe AUDI A4 STW Quattro E1 OSK-2000 1 2 2:19.066 (3) (130.7) 2:31.915 (19) (119.7) 4:50.981 0:20.879 0:03.207
10 44 EDLINGER Erich A (St) derselbe BMW 320 IRL E2 SH+2000 1 2 2:30.146 (28) (121.1) 2:22.884 (10) (127.2) 4:53.030 0:22.928 0:02.049
11 30 ZERLA Adriano I derselbe OSELLA PA 30 CN/E2 SC-3000 1 2 2:32.961 (37) (118.9) 2:20.370 (6) (129.5) 4:53.331 0:23.229 0:00.301
12 193 BORKOVIC Dusan SRB derselbe MITSUBISHI Evo IX N+3000 1 2 2:21.657 (6) (128.3) 2:36.221 (24) (116.4) 4:57.878 0:27.776 0:04.547
13 55 PAILER Felix A (St) derselbe LANCIA Integrale E1 OSK+2000 1 2 2:33.219 (38) (118.7) 2:26.520 (12) (124.1) 4:59.739 0:29.637 0:01.861
14 189 PREK Ales SLO AMK ATOM MITSUBISHI Lancer N+3000 2 2 2:23.560 (11) (126.6) 2:37.692 (29) (115.3) 5:01.252 0:31.150 0:01.513
15 42 PLASA Georg D MSC am Tegernsee BMW 134 Judd E2 SH+2000 2 2 2:38.757 (60) (114.5) 2:23.293 (11) (126.9) 5:02.050 0:31.948 0:00.798
16 34 BEHNKE Peter A derselbe OSELLA PA 20 CN/E2 SC-3000 2 2 2:35.587 (47) (116.8) 2:27.190 (14) (123.5) 5:02.777 0:32.675 0:00.727
17 93 AUER Michael A (St) derselbe VW SIROCCO GTR II E1 OSK-2000 2 2 2:21.670 (7) (128.3) 2:42.613 (43) (111.8) 5:04.283 0:34.181 0:01.506
18 191 DYTKO Pawel PL derselbe MITSUBISHI Lancer EVO X N+3000 3 2 2:28.094 (19) (122.8) 2:36.629 (25) (116.1) 5:04.723 0:34.621 0:00.440
19 117 MICHALKO Manuel A (NÖ) derselbe CITROEN SAXO E1 OSK-1600 1 2 2:24.254 (12) (126.0) 2:40.852 (36) (113.0) 5:05.106 0:35.004 0:00.383
20 169 SCHNELLMANN Roger CH ACS Schweiz Mitsubischi Lancer EVO VIII A+3000 1 2 2:27.455 (17) (123.3) 2:38.647 (32) (114.6) 5:06.102 0:36.000 0:00.996
21 173 MALY Jaromir CZ Czech National Team SUBARU Impreza STI A+3000 2 2 2:26.406 (15) (124.2) 2:39.876 (34) (113.7) 5:06.282 0:36.180 0:00.180
22 70 JELINEK Michael A (St) derselbe SUBARU Impreza EVO II E1 OSK+2000 2 2 2:28.968 (22) (122.0) 2:37.957 (31) (115.1) 5:06.925 0:36.823 0:00.643
23 33 BEHNKE Michael A derselbe OSELLA PA 20 CN/E2 SC-3000 3 2 2:39.056 (63) (114.3) 2:27.889 (15) (122.9) 5:06.945 0:36.843 0:00.020
24 188 WANEK Roland D MSC-Ruhr-Blitz Bochum MITSUBISHI Lancer EVO IX N+3000 4 2 2:28.406 (20) (122.5) 2:39.960 (35) (113.7) 5:08.366 0:38.264 0:01.421
25 75 STERNAD Diethard A (St) derselbe ALFA ROMEO 156 STW E1 OSK-2000 3 2 2:26.262 (14) (124.3) 2:42.342 (40) (112.0) 5:08.604 0:38.502 0:00.238
26 29 ROASIO Maurizio I derselbe OSELLA PA 30 CN/E2 SC-3000 4 2 2:39.948 (67) (113.7) 2:29.424 (17) (121.7) 5:09.372 0:39.270 0:00.768
27 15 GRADISCHNIG Bernhard A (K) derselbe DALLARA F 303 D,E2 SS-2000 1 2 2:37.596 (56) (115.4) 2:33.119 (22) (118.7) 5:10.715 0:40.613 0:01.343
28 13 BUTORAC Dino HR derselbe RENAUTLT Formula 2.0 D,E2 SS-2000 2 2 2:37.963 (58) (115.1) 2:32.945 (21) (118.9) 5:10.908 0:40.806 0:00.193
29 190 HOLZER Dieter A (St) derselbe MITSUBISHI Evo VIII N+3000 5 2 2:29.520 (25) (121.6) 2:41.473 (38) (112.6) 5:10.993 0:40.891 0:00.085
30 197 LOS Jiri CZ Czech National Team SUBARU Impreza WRX Sti N+3000 6 2 2:28.917 (21) (122.1) 2:42.571 (42) (111.8) 5:11.488 0:41.386 0:00.495
31 58 ZLATKOV Nikolay BG derselbe AUDI Quattro S1 E1 Int+2000 1 2 2:41.482 (74) (112.6) 2:30.811 (18) (120.5) 5:12.293 0:42.191 0:00.805
32 39 NEVERIL Dusan CZ Speedmaster Racing Team NORMA M20 F CN/E2 SC-2000 1 2 2:45.759 (87) (109.7) 2:26.696 (13) (123.9) 5:12.455 0:42.353 0:00.162
33 114 STRASSER Norbert Jun. A (S) derselbe TOYOTA Corolla AE86 E1 OSK-1600 2 2 2:27.728 (18) (123.1) 2:45.872 (52) (109.6) 5:13.600 0:43.498 0:01.145
34 107 PROBST Franz A (S) derselbe VW Golf I 16V E1 OSK-2000 4 2 2:27.319 (16) (123.4) 2:46.981 (56) (108.9) 5:14.300 0:44.198 0:00.700
35 76 BLASL Hermann A (OÖ) derselbe OPEL Kadett C Coupe E1 OSK-2000 5 2 2:30.249 (29) (121.0) 2:44.159 (46) (110.7) 5:14.408 0:44.306 0:00.108
36 171 VOJACEK Lukas CZ Czech National Team Mitsubischi EVO VIII A+3000 3 2 2:29.051 (23) (122.0) 2:45.966 (53) (109.5) 5:15.017 0:44.915 0:00.609
37 156 CVORNJEK Richard A (St) derselbe KTM X-BOW X-Bow 1 2 2:30.360 (30) (120.9) 2:44.973 (47) (110.2) 5:15.333 0:45.231 0:00.316
38 177 MIKULASTIK Silvester CZ Walassky rally klub SKODA Octavia A+3000 4 2 2:30.623 (31) (120.7) 2:45.721 (51) (109.7) 5:16.344 0:46.242 0:01.011
39 69 NAUSCHNEGG Reinhold A (St) derselbe OPEL CALIBRA Turbo 2WD E1 OSK+2000 3 2 2:32.930 (36) (118.9) 2:43.699 (44) (111.1) 5:16.629 0:46.527 0:00.285
40 165 FISCHER Alfred A (OÖ) MSC Rottenegg MITSUBISHI Evo VIII A+3000 5 2 2:32.555 (35) (119.2) 2:44.142 (45) (110.8) 5:16.697 0:46.595 0:00.068
41 73 BRACHT Jürgen D derselbe LANCIA Delta E1 OSK+2000 4 2 2:31.197 (33) (120.2) 2:45.703 (50) (109.7) 5:16.900 0:46.798 0:00.203
42 119 EDER Erich A (NÖ) derselbe VW Golf Gti 16V E1 OSK-1600 3 2 2:29.309 (24) (121.8) 2:48.158 (62) (108.1) 5:17.467 0:47.365 0:00.567
43 95 EMSENHUBER Michael A (NÖ) derselbe VW Corrado 16V E1 OSK-2000 6 2 2:29.837 (26) (121.3) 2:47.656 (60) (108.4) 5:17.493 0:47.391 0:00.026
44 150 FRIESZL Erwin A (St) derselbe KTM X-BOW X-Bow 2 2 2:30.860 (32) (120.5) 2:46.738 (55) (109.0) 5:17.598 0:47.496 0:00.105
45 174 FUCHS Manfred A (St) derselbe Mitsubischi EVO VIII A+3000 6 2 2:32.136 (34) (119.5) 2:45.582 (49) (109.8) 5:17.718 0:47.616 0:00.120
46 172 SCHWEIGER Christian A (St) derselbe Mitsubischi Lancer EVO VII A+3000 7 2 2:38.858 (62) (114.4) 2:39.488 (33) (114.0) 5:18.346 0:48.244 0:00.628
47 199 JERMAN Martin CZ Evolution Racing MITSUBISHI Lancer EVO X N+3000 7 2 2:30.025 (27) (121.2) 2:48.458 (63) (107.9) 5:18.483 0:48.381 0:00.137
48 17 NOVY Lubor CZ VSC Racing Pelhrimov DALLARA VSC 302 D,E2 SS-2000 3 2 2:41.229 (73) (112.8) 2:37.403 (27) (115.5) 5:18.632 0:48.530 0:00.149
49 66 WIEDENHOFER Andreas A (St) derselbe MAZDA 323 BG Turbo 4WD E1 OSK+2000 5 2 2:37.856 (57) (115.2) 2:41.074 (37) (112.9) 5:18.930 0:48.828 0:00.298
50 21 MANDL Anton A (St) derselbe OPEL Lotus D,E2 SS-2000 4 2 2:46.312 (90) (109.3) 2:32.711 (20) (119.0) 5:19.023 0:48.921 0:00.093
51 163 GABAT Günther A (St) MSC Rottenegg FORD Escort Gabat Cosworth Turbo A+3000 8 2 2:34.195 (41) (117.9) 2:45.202 (48) (110.0) 5:19.397 0:49.295 0:00.374
52 87 ROIDER Franz A (S) derselbe FORD Mondeo STW E1 OSK-2000 7 2 2:34.555 (44) (117.6) 2:47.100 (57) (108.8) 5:21.655 0:51.553 0:02.258
53 92 FIAUSCH Heiko A (St) derselbe OPEL Astra 16V E1 OSK-2000 8 2 2:33.997 (39) (118.1) 2:47.729 (61) (108.4) 5:21.726 0:51.624 0:00.071
54 2 WALDY Hermann A (K) MSC Rottenegg LOLA F3000 B06 /51 D,E2 SS-3000 9 2 2:52.750 (104) (105.2) 2:29.160 (16) (121.9) 5:21.910 0:51.808 0:00.184
55 198 SAJLEROVA Gabriela CZ Evolution Racing MITSUBISHI Lancer EVO X N+3000 8 2 2:35.643 (48) (116.8) 2:47.345 (58) (108.6) 5:22.988 0:52.886 0:01.078
56 183 RITZBERGER Kurt A (OÖ) MSC Rottenegg PEUGEOT 306 GTI A-2000 1 2 2:34.185 (40) (117.9) 2:48.884 (64) (107.6) 5:23.069 0:52.967 0:00.081
57 164 PEDRONI Gabriella I derselbe Mitsubischi Lancer EVO VIII A+3000 9 2 2:34.223 (42) (117.9) 2:50.372 (70) (106.7) 5:24.595 0:54.493 0:01.526
58 84 BLASL Manuel A (St) derselbe VW Golf 17 E1 OSK-2000 9 2 2:35.728 (50) (116.7) 2:49.176 (65) (107.5) 5:24.904 0:54.802 0:00.309
59 27 GALLI Hubert A (K) derselbe DALLARA INDYCAR IRL9 D,E2 SS+3000 1 2 2:47.574 (94) (108.5) 2:37.581 (28) (115.4) 5:25.155 0:55.053 0:00.251
60 108 HABELER Markus A (NÖ) derselbe VW Scirocco E1 OSK-2000 10 2 2:34.600 (45) (117.6) 2:51.010 (72) (106.3) 5:25.610 0:55.508 0:00.455
61 112 KRAMMER Jo A (St) derselbe ALFA ROMEO 33 16V EVO E1 OSK-1600 4 2 2:35.536 (46) (116.9) 2:50.134 (69) (106.9) 5:25.670 0:55.568 0:00.060
62 180 JESCHEK Gerd A (St) SCHLAGER Rally Sport RENAULT Clio R3 A-2000 2 2 2:39.591 (65) (113.9) 2:46.350 (54) (109.3) 5:25.941 0:55.839 0:00.271
63 186 MARTINEK Rene A (OÖ) MSC Rottenegg HONDA Civic Type R A-2000 3 2 2:36.782 (54) (116.0) 2:49.489 (66) (107.3) 5:26.271 0:56.169 0:00.330
64 89 JUD Werner A (St) derselbe VW Golf II 16 V E1 OSK-2000 11 2 2:34.397 (43) (117.7) 2:52.345 (74) (105.5) 5:26.742 0:56.640 0:00.471
65 31 ÖPPINGER Erich A Automobilclub-München OSELLA PA 16 CN/E2 SC-3000 5 2 2:52.627 (103) (105.3) 2:34.630 (23) (117.6) 5:27.257 0:57.155 0:00.515
66 22 BOUVIER Christian F derselbe TATTUS FR2000 D,E2 SS-2000 5 2 2:51.054 (101) (106.3) 2:37.333 (26) (115.6) 5:28.387 0:58.285 0:01.130
67 54 SEIDL Manuel A (St) derselbe PORSCHE 996 GT3 Cup E1 OSK+2000 6 2 2:50.947 (100) (106.3) 2:37.731 (30) (115.3) 5:28.678 0:58.576 0:00.291
68 96 ORASCHE Patrick A (K) derselbe VW Golf II GTI 16V E1 OSK-2000 12 2 2:39.667 (66) (113.9) 2:50.124 (68) (106.9) 5:29.791 0:59.689 0:01.113
69 101 KOGLER Werner A (NÖ) derselbe VW Golf I E1 OSK-2000 13 2 2:37.585 (55) (115.4) 2:52.496 (75) (105.4) 5:30.081 0:59.979 0:00.290
70 170 PAPST Mario A (St) derselbe SUBARU Impreza GT A+3000 10 2 2:35.685 (49) (116.8) 2:54.552 (82) (104.2) 5:30.237 1:00.135 0:00.156
71 86 NEUMAYR Christopher A (S) derselbe FORD ESCORD RS 2000 E1 OSK-2000 14 2 2:38.795 (61) (114.5) 2:52.161 (73) (105.6) 5:30.956 1:00.854 0:00.719
72 82 MAJKOVSKY Manfred A (St) derselbe RENAULT Coupe Megane E1 OSK-2000 15 2 2:36.234 (52) (116.4) 2:55.764 (85) (103.4) 5:31.998 1:01.896 0:01.042
73 184 KOZAR Yevhen CZ 3L Racing Team OPEL Astra OPC A-2000 4 2 2:39.420 (64) (114.0) 2:52.892 (78) (105.2) 5:32.312 1:02.210 0:00.314
74 91 ENDRESS Michael A MSC Rottenegg AUDI 80 Coupe E1 OSK-2000 16 2 2:41.127 (72) (112.8) 2:52.532 (76) (105.4) 5:33.659 1:03.557 0:01.347
75 168 HERNADI Lazlo H THAC Mitsubischi Lancer EVO VIII A+3000 11 2 2:36.051 (51) (116.5) 2:57.640 (89) (102.3) 5:33.691 1:03.589 0:00.032
76 77 THEIMER Jiri CZ derselbe PEUGEOT 306 Maxi E1 OSK-2000 17 2 2:41.748 (75) (112.4) 2:52.637 (77) (105.3) 5:34.385 1:04.283 0:00.694
77 196 DREYFÜRST Ludger D derselbe MITSUBISHI CTO N+3000 9 2 2:42.007 (76) (112.2) 2:52.932 (79) (105.1) 5:34.939 1:04.837 0:00.554
78 109 SCHWAB Günther A (T) derselbe RENAULT Clio RS Cup E1 OSK-2000 18 2 2:40.615 (69) (113.2) 2:54.343 (80) (104.3) 5:34.958 1:04.856 0:00.019
79 79 HOHENWARTER Mario A (St) derselbe FORD Focus ST170 E1 OSK-2000 19 2 2:44.407 (84) (110.6) 2:50.668 (71) (106.5) 5:35.075 1:04.973 0:00.117
80 141 SONNBERGER Hubert A (OÖ) derselbe KTM X-BOW X-Bow 3 2 2:42.128 (77) (112.1) 2:54.539 (81) (104.2) 5:36.667 1:06.565 0:01.592
81 19 HECHE Yann CH Ecurie des Ordons Formel Renault FR D,E2 SS-2000 6 2 2:54.647 (108) (104.1) 2:42.401 (41) (111.9) 5:37.048 1:06.946 0:00.381
82 104 WALLNER Johannes A (T) derselbe FORD Escort MK1 E1 OSK-2000 20 2 2:36.737 (53) (116.0) 3:00.778 (97) (100.6) 5:37.515 1:07.413 0:00.467
83 128 MILLAUER Gerhard A (OÖ) AMSC - Ennstal SUZUKI Swift GTI 16V E1 OSK-1400 1 2 2:40.655 (70) (113.2) 2:57.387 (88) (102.5) 5:38.042 1:07.940 0:00.527
84 203 HINTERHOFER Heimo A (St) derselbe OPEL Astra GSI 16V N-2000 1 2 2:43.651 (81) (111.1) 2:55.260 (83) (103.7) 5:38.911 1:08.809 0:00.869
85 105 PETER Guido D derselbe VW TSM Golf 18V E1 OSK-2000 21 2 2:41.052 (71) (112.9) 2:57.877 (90) (102.2) 5:38.929 1:08.827 0:00.018
86 61 ZHIVKOV Daniel BG derselbe LANCIA Delta Integrale E1 Int+2000 2 2 2:58.201 (114) (102.0) 2:41.850 (39) (112.3) 5:40.051 1:09.949 0:01.122
87 205 GASSLER Bernhard A (OÖ) MSC Rottenegg HONDA Civic Type R N-2000 2 2 2:43.684 (82) (111.1) 2:56.954 (87) (102.7) 5:40.638 1:10.536 0:00.587
88 88 ROSNER Christian A (W) Polizei Motorsport Wien HONDA Civic E1 OSK-2000 22 2 2:42.160 (78) (112.1) 2:59.549 (93) (101.3) 5:41.709 1:11.607 0:01.071
89 204 MAYER Chris-Andre A (St) derselbe OPEL Astra F GSI 16V N-2000 3 2 2:46.021 (89) (109.5) 2:55.761 (84) (103.4) 5:41.782 1:11.680 0:00.073
90 142 MADRIAN Ferdinand A (K) derselbe KTM X-BOW X-Bow 4 2 2:44.446 (85) (110.6) 2:58.388 (91) (101.9) 5:42.834 1:12.732 0:01.052
91 43 ADELBRECHT Otto A (K) derselbe BMW Compact E2 SH+2000 3 2 2:55.957 (109) (103.3) 2:47.386 (59) (108.6) 5:43.343 1:13.241 0:00.509
92 133 FASERL Michael A (T) derselbe VW Polo E1 OSK-1400 2 2 2:43.867 (83) (110.9) 3:00.590 (96) (100.7) 5:44.457 1:14.355 0:01.114
93 67 KARNER Dominik A (St) derselbe VW Käfer WRC E1 OSK+2000 7 2 2:49.920 (97) (107.0) 2:56.025 (86) (103.3) 5:45.945 1:15.843 0:01.488
94 106 KOBER Stefan A (St) derselbe RENAULT Clio RS Cup E1 OSK-2000 23 2 2:47.240 (93) (108.7) 2:59.241 (92) (101.4) 5:46.481 1:16.379 0:00.536
95 195 MUHVIC Tomislav HR derselbe MITSUBISHI Evo IX N+3000 10 2 2:45.680 (86) (109.7) 3:01.399 (98) (100.2) 5:47.079 1:16.977 0:00.598
96 147 HIRSCHER Marcel A (S) derselbe KTM X-BOW X-Bow 5 2 2:42.784 (79) (111.7) 3:05.063 (105) (98.2) 5:47.847 1:17.745 0:00.768
97 83 BURGHART Markus A (St) derselbe VW Golf 17 E1 OSK-2000 24 2 2:47.939 (96) (108.3) 3:00.558 (95) (100.7) 5:48.497 1:18.395 0:00.650
98 181 BENESOVA Dominika CZ ENOBLE Racing Klub Vacr ALFA Romeo 147 A-2000 5 2 2:42.861 (80) (111.6) 3:05.649 (108) (97.9) 5:48.510 1:18.408 0:00.013
99 113 STRASSER Michael A (S) derselbe TOYOTA Corolla AE86 E1 OSK-1600 5 2 2:38.267 (59) (114.9) 3:11.614 (113) (94.9) 5:49.881 1:19.779 0:01.371
100 94 PABST Johannes A (St) derselbe OPEL Kadett D E1 OSK-2000 25 2 2:46.960 (91) (108.9) 3:03.605 (100) (99.0) 5:50.565 1:20.463 0:00.684
101 130 THALMAYR Stefan A (S) derselbe SUZUKI Swift GTR E1 OSK-1400 3 2 2:47.799 (95) (108.3) 3:04.804 (103) (98.4) 5:52.603 1:22.501 0:02.038
102 120 WINDBACHER Rudolf A (St) derselbe HONDA CRX-VTEC E1 OSK-1600 6 2 2:40.190 (68) (113.5) 3:13.620 (114) (93.9) 5:53.810 1:23.708 0:01.207
103 159 LANG Alfred A (St) derselbe KTM X-BOW X-Bow 6 2 2:50.909 (99) (106.4) 3:03.317 (99) (99.2) 5:54.226 1:24.124 0:00.416
104 179 BLAHO Dan CZ ENOBLE Racing Klub Vacr ALFA Romeo 147 SP A-2000 6 2 2:51.618 (102) (105.9) 3:05.003 (104) (98.3) 5:56.621 1:26.519 0:02.395
105 129 STRASSER Gerald A (S) derselbe VW Polo E1 OSK-1400 4 2 2:47.114 (92) (108.8) 3:09.653 (111) (95.9) 5:56.767 1:26.665 0:00.146
106 71 ENGELMANN Bernhard A (St) derselbe VOLVO 740 E1 OSK+2000 8 2 2:54.549 (106) (104.2) 3:03.688 (101) (99.0) 5:58.237 1:28.135 0:01.470
107 166 KALTEIS Martin A (NÖ) RALLY ABST Mitsubischi Lancer EVO VII A+3000 12 2 2:50.835 (98) (106.4) 3:07.451 (109) (97.0) 5:58.286 1:28.184 0:00.049
108 99 STEINLECHNER Gernot A (T) derselbe OPEL Corsa E1 OSK-2000 26 2 2:56.610 (111) (102.9) 3:03.693 (102) (99.0) 6:00.303 1:30.201 0:02.017
109 207 KERN Dominik A (St) derselbe CITROEN SAXO 1,6 VTS Cup N-1600 1 2 2:56.491 (110) (103.0) 3:05.574 (107) (98.0) 6:02.065 1:31.963 0:01.762
110 202 SCHUTTING Wolfgang A (St) derselbe RENAULT Clio N-2000 4 2 2:57.197 (113) (102.6) 3:05.130 (106) (98.2) 6:02.327 1:32.225 0:00.262
111 102 HAIDER Franz A (W) derselbe VW Golf 17 E1 OSK-2000 27 2 2:54.598 (107) (104.1) 3:08.508 (110) (96.4) 6:03.106 1:33.004 0:00.779
112 134 BLECHER Johann A (NÖ) derselbe MINI AUSTIN MORIS CoperS E1 OSK-1400 5 2 2:54.154 (105) (104.4) 3:09.933 (112) (95.7) 6:04.087 1:33.985 0:00.981
113 167 TAUS Kerstin A (St) derselbe SUBARU Impreza HC A+3000 13 2 2:45.789 (88) (109.7) 3:20.853 (115) (90.5) 6:06.642 1:36.540 0:02.555
114 45 LENZ Bernhard A (St) derselbe BMW E36 M3 E2 SH+2000 4 2 3:23.887 (119) (89.2) 2:50.045 (67) (106.9) 6:13.932 1:43.830 0:07.290
115 18 TARMANN Josef A (W) derselbe DALLARA - Mercedes F302 D,E2 SS-2000 7 2 3:17.647 (117) (92.0) 3:00.024 (94) (101.0) 6:17.671 1:47.569 0:03.739
116 208 WINDSTEIG Werner A (NÖ) derselbe CITROEN Saxo VTS N-1600 2 2 3:02.288 (115) (99.7) 3:22.934 (118) (89.6) 6:25.222 1:55.120 0:07.551
117 157 SIMBÜRGER Sandra A (NÖ) derselbe KTM X-BOW X-Bow 7 2 2:57.117 (112) (102.6) 3:28.256 (119) (87.3) 6:25.373 1:55.271 0:00.151
118 100 POVODEN Martin A (St) derselbe RENAULT Megane Coach WD E1 OSK-2000 28 2 3:06.844 (116) (97.3) 3:22.598 (117) (89.7) 6:29.442 1:59.340 0:04.069
119 131 SCHNIDAR Michael A (St) derselbe HONDA Civic E1 OSK-1400 6 2 3:17.807 (118) (91.9) 3:21.707 (116) (90.1) 6:39.514 2:09.412 0:10.072
120 143 JAROSZEWICZ Joanna PL derselbe KTM X-BOW X-Bow 8 2 3:25.341 (120) (88.5) 3:44.584 (120) (80.9) 7:09.925 2:39.823 0:30.411
OUT 126 STRASSER Thomas Jun. A (T) derselbe VW Polo 16V E1 OSK-1400 1 2:31.048 (0) (120.4) OUT OUT
OUT 65 TRAINTINGER Gottfried A (S) derselbe OPEL Kadett C Coupe E1 OSK+2000 1 2:35.019 (0) (117.3) OUT OUT
OUT 68 MÜLLNER Andreas A (NÖ) derselbe BMW E36 M3 E1 OSK+2000 1 2:42.308 (0) (112.0) OUT OUT
OUT 182 GRÜNAUER Stefan A (B) derselbe RENAULT Megane A-2000 1 2:49.204 (0) (107.4) OUT OUT
OUT 187 KRAMMER Andreas A (St) derselbe ALFA ROMEO 33 1,7 16V A-2000 1 2:52.120 (0) (105.6) OUT OUT
OUT 80 WALLNER Werner A (St) derselbe BMW 320i E1 OSK-2000 1 2:56.841 (0) (102.8) OUT OUT
OUT 38 PERONI Fabrizio I derselbe LUCCHINI P3 97M CN/E2 SC-2000 1 2:56.944 (0) (102.7) OUT OUT
OUT 62 KOTHGASSNER Oswald A (V) derselbe MITSUBISHI Lancer EVO VI N+3000 1 2:59.701 (0) (101.2) OUT OUT
OUT 50 THALMAYR Hans A (S) derselbe STEYR Puch 650TR E1 Int-2000 1 3:03.838 (0) (98.9) OUT OUT
OUT 36 WILHELM Philipp D derselbe PRC PR6 BMW M3 B+4 CN/E2 SC-3000 1 3:20.943 (0) (90.5) OUT OUT
OUT 4 BORMOLINI Fausto I derselbe REYNARD K 02 D,E2 SS-3000 0 OUT OUT
OUT 16 WALDY Hermann Jun. A (K) derselbe DALLARA F 395 D,E2 SS-2000 0 OUT OUT
OUT 35 MÜLLER Urs CH derselbe OSELLA PA 30 CN/E2 SC-3000 0 OUT OUT
OUT 47 PACHER Georg A (T) derselbe PRC TR V E2 SH-2000 0 OUT OUT
OUT 57 HOFER Werner A (St) derselbe FORD Eskort WRC E1 OSK+2000 0 OUT OUT
OUT 63 KRAINC Sinisa HR A.K. KLEK FORD Eskort Cosworth E1 OSK+2000 0 OUT OUT
OUT 64 PERMETINGER Bernhard A (S) derselbe BMW M3 E30 E1 OSK+2000 0 OUT OUT
OUT 115 SCHNEIDER Valentin A derselbe VW TSM Golf I 16V E1 OSK-1600 0 OUT OUT
OUT 175 WIEDENHOFER Stefan A (St) derselbe Mitsubischi Evo VI WRC A+3000 0 OUT OUT
DNS 32 VITEK Petr CZ Czech National Team OSELLA PA 20S CN/E2 SC-3000 0 DNS
DNS 40 BLUM Mario A (V) PRC Rennsporttechnik PRC CN/E2 SC-2000 0 DNS
DNS 52 PIZZOLATO Claudio A derselbe FORD Gabat Cosworth E1 OSK+2000 0 DNS
DNS 56 HANDLECHNER Georg A (S) derselbe FORD Sierra Cosworth E1 OSK+2000 0 DNS
DNS 81 WELS Michael A (St) derselbe LEDINEGG Scirocco 16V E1 OSK-2000 0 DNS
DNS 97 PETTER Richard A (V) derselbe BMW 2002 16V E1 OSK-2000 0 DNS
DNS 122 MAIER Helmuth A H+R Spezialfedern VW Spiess Golf E1 OSK-1600 0 DNS
DNS 125 PUCHER Gerald A (St) derselbe SUZUKI Swift Gti Mk 1 E1 OSK-1400 0 DNS
DNS 194 BENES Oskar CZ ENOBLE Racing Klub Vacr MITSUBISHI Evo X N+3000 0 DNS





Literatura, odkazy, zdroje

http://www.rechbergrennen.com

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 2.5.2011
Přečteno: 2506 x
Stránka aktualizována: 3.5.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2011


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist