úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg - Výsledky závodu / Race results

Kompletní pořadí

 1.    9  REGOSA Giulio             I   Lola - Sc.Ateneo              D/E2-3,0  02:21,843    02:27,183    04:49,026
 2.   10  BORMOLINI Fausto          I   Lola F 3000                   D/E2-3,0  02:26,342    02:29,311    04:55,653
 3.    3  SZASZ Laszlo             H    Reynard Zytek F 3000          D/E2-3,0  02:27,150    02:30,637    04:57,787
 4.   41  WAGNER Arnold             D   Osella PA 20 S                C,CN+2,0  02:27,468    02:30,393    04:57,861
 5.   16  SEMLBAUER Patrick        CZ   Opel Lotus                    D/E2-2,0  02:28,865    02:29,476    04:58,341
 6.    6  NAPIONE Renzo             I   Reynard F 3000                D/E2-3,0  02:27,021    02:31,475    04:58,496
 7.   53  PAILER Felix              A   Lancia Delta Integrale          H+2000  02:28,677    02:30,550    04:59,227
 8.    5  WALDY Hermann             A   Reynard 94 D Formel 3000      D/E2-3,0  02:27,192    02:32,472    04:59,664
 9.   63  LABER Hans-Peter          A   Ford Gabat Cossie               H+2000  02:30,358    02:30,449    05:00,807
 10.  38  ÖPPINGER Erich            D   Osella PA 16                  C,CN+2,0  02:28,186    02:33,508    05:01,694
 11.   4  NEVERILL Dusan           CZ   Lola T96/50                   D/E2-3,0  02:28,064    02:33,967    05:02,031
 12.  65  STROBL Alexander          A   Ford Gabbat Cosworth            H+2000  02:33,152    02:33,413    05:06,565
 13.   7  STANKOVIC Vladimir       SLO  Lola F 3000                   D/E2-3,0  02:34,285    02:33,759    05:08,044
 14.  54  PREGARTNER Herbert        A   Weitec Porsche 911 GT2          H+2000  02:33,628    02:34,535    05:08,163
 15.  29  KRAMSKY Otakar           CZ   Osella BMW K-08                CN-3000  02:33,188    02:35,672    05:08,860
 16.  69  NOWAK Franz               A   Lancia Delta Integrale          H+2000  02:35,645    02:33,429    05:09,074
 17.  84  LANDL Gerhard             A   BMW 318 is                      H-2000  02:36,838    02:36,924    05:13,762
 18.  72  SCHWAIGER Rupert          A   Porsche 911 3,6 Bi-Turbo        H+2000  02:37,569    02:37,509    05:15,078
 19.  71  KROISLEITNER Vinzenz      A   Ford Gabat Cosworth             H+2000  02:38,258    02:37,704    05:15,962
 20.  145 MICHL Dan                CZ   Skoda Oktavia Kit Car           A-2000  02:41,218    02:35,699    05:16,917
 21.   8  SLADECKA Juraj           SK   Lola Zytek  3000              D/E2-3,0  02:34,808    02:42,544    05:17,352
 22.  108 MARKO Andreas             A   Ledinegg Golf GTI 16V           H-1600  02:37,897    02:40,957    05:18,854
 23.  15  VILARINO Angela           E   Coloni F 2000                 D/E2-2,0  02:41,342    02:38,104    05:19,446
 24.  18  MAUHART Florian           A   Formel Renault Ermoly FRE     D/E2-2,0  02:38,506    02:41,060    05:19,566
 25.  66  HÄHNEL Helmut             A   Lancia Delta Integrale          H+2000  02:43,624    02:37,704    05:21,328
 26.  161 WEIDINGER Jörg            D   BMW M3                          N+3000  02:41,000    02:40,333    05:21,333
 27.  152 MALY Jaromir             CZ   Ford Escort Kit Car             A-2000  02:40,658    02:40,778    05:21,436
 28.  138 KOSCIUSZO Jan            PL   Ford Focus WRC                  A+3000  02:39,936    02:42,552    05:22,488
 29.  162 WANEK Roland              D   BMW M3 Coupe                    N+3000  02:41,798    02:41,822    05:23,620
 30.  136 HILGER Alfred             D   BMW M3 E 36                     A+3000  02:43,121    02:41,726    05:24,847
 31.  81  EDER Roland               A   VW Golf GTI 16V                 H-2000  02:40,551    02:44,374    05:24,925
 32.  163 DOUBEK Vladimir          CZ   BWM M 3                         N+3000  02:44,019    02:41,112    05:25,131
 33.  168 VODICKA Richard          CZ   BMW M3                          N+3000  02:44,256    02:41,254    05:25,510
 34.  140 LISKA Vladimir           CZ   BMW M 3                         A+3000  02:44,174    02:41,403    05:25,577
 35.  166 KRUG Rainer               D   BMW M3                          N+3000  02:44,929    02:41,697    05:26,626
 36.  165 STRNAD Anton             SK   Mitsubishi Evo VII              N+3000  02:44,031    02:42,955    05:26,986
 37.  73  HOFER Werner              A   Ford Escort Cosworth WRC        H+2000  02:44,079    02:43,261    05:27,340
 38.  89  GOLLINGER Martin          A   VW Automeister Golf I           H-2000  02:45,984    02:42,608    05:28,592
 39.  154 SCHWEIGER Christian       A   VW Golf IV Kit Car              A-2000  02:42,431    02:46,643    05:29,074
 40.  157 FISCHER Alfred            A   Peugeot 106 KITCAR              A-1600  02:47,179    02:43,012    05:30,191
 41.  155 FISCHER Martin            A   Peugeot 106 KITCAR              A-1600  02:44,038    02:46,234    05:30,272
 42.  167 JURENA Peter             SK   Mitsubishi Lancer EVO 7         N+3000  02:47,235    02:45,024    05:32,259
 43.  111 PACHER Georg              A   Puch 500                      D/E2-1,6  02:46,663    02:46,107    05:32,770
 44.  117 BEDINI Piergiorgio       MC   Alfa Romeo 147                 SP-2000  02:44,202    02:48,775    05:32,977
 45.  191 HUBER Friedrich           A  Lola T 328 SV 1977            HR Racing  02:50,317    02:43,134    05:33,451
 46.  103 KLAUS Robert              A   Peugeot 205                     H-1600  02:47,437    02:46,224    05:33,661
 47.  75  SCHLEGL Reinhard          A   Ford Cosworth                   H+2000  02:42,575    02:51,091    05:33,666
 48.  151 RITZBERGER Kurt           A   Peugeot 306                     A-2000  02:48,863    02:44,837    05:33,700
 49.  169 VOVES Jiri               CZ   Subaru Imprezza                 N+3000  02:51,028    02:43,046    05:34,074
 50.  24  SVOBODA Milan            CZ   Dallara 302                   D/E2-2,0  03:09,318    02:24,998    05:34,316
 51.  101 PETTER Richard            A   BMW 2002   16V                  H-2000  02:44,535    02:49,820    05:34,355
 52.  82  GROSSAUER Jürgen          A   Honda Civic                     H-2000  02:47,679    02:47,413    05:35,092
 53.  144 MARTINEK Rene             A   Honda Civic Typ R               A-2000  02:48,711    02:46,702    05:35,413
 54.  39  BREBSOM Nicolas          LU   Osella PA 20 S                C,CN+2,0  02:47,084    02:48,496    05:35,580
 55.  97  LIENDL Christian          A   VW Golf I GTI                   H-2000  02:48,199    02:48,146    05:36,345
 56.  177 PREK  Ales               SLO  Honda Civic Typ R               N-2000  02:49,837    02:46,525    05:36,362
 57.  60  TRAINTINGER Gottfried     A   Opel Kadett C Coupe GT/E        H+2000  02:48,055    02:50,465    05:38,520
 58.  78  WIEDERHOFER Stefan        A   Mazda 323 GT-R                  H+2000  02:49,829    02:48,797    05:38,626
 59.  85  BLASL Hermann             A   Opel C Kadett 16V               H-2000  02:50,469    02:48,696    05:39,165
 60.  62  KARL Werner jun.          A   VW Golf 1 16V Trubo             H+2000  02:50,105    02:49,327    05:39,432
 61.  105 STRASSER Norbert          A   Toyota Corolla AE 86            H-1600  02:49,987    02:49,490    05:39,477
 62.  135 HERNADI Laszlo            H   BWM M 3                         A+3000  02:50,736    02:49,086    05:39,822
 63.  126 VOJACEK Petr             CZ   Alfa Romeo 147                 SP-2000  02:47,290    02:53,547    05:40,837
 64.  127 LOSMANN David            CZ   Peugeot 306 S 16               SP-2000  02:49,770    02:51,381    05:41,151
 65.  120 JERMANOVA Gabriela       CZ   Opel Astra OPC                 SP-2000  02:52,532    02:49,453    05:41,985
 66.  128 GIOBBI Claudio            I   BMW 320i                       SP-2000  02:52,778    02:49,386    05:42,164
 67.  142 HERZOG Helmut             A   Renault Megane Coupe            A-2000  02:52,350    02:51,235    05:43,585
 68.  178 AUER Michael              A   Renault Clio Williams           N-2000  02:49,379    02:54,572    05:43,951
 69.  147 HOLZER Dieter             A   VW Golf GTI 16V                 A-2000  02:54,586    02:50,222    05:44,808
 70.  68  HOBACHER Raimund          A   Ford Sierra Cosworth            H+2000  02:52,529    02:52,392    05:44,921
 71.  14  TARMANN Josef             A   Dallara F302                  D/E2-2,0  02:49,052    02:55,995    05:45,047
 72.  87  JUD  Werner               A   VW Golf II 16 V                 H-2000  02:50,531    02:54,685    05:45,216
 73.  92  KÜBERL Christian          A   BMW M3                          H-2000  02:53,511    02:51,935    05:45,446
 74.  173 VRPCIC Almir             BIH  Honda Civic Type R              N-2000  02:56,099    02:50,290    05:46,389
 75.  176 DE FLORIAN Umberto        A   Renault Clio Williams           N-2000  02:55,688    02:51,533    05:47,221
 76.  187 PONGRATZ Bernhard         A  Mako Toyota F3 1978           IR Racing  02:58,400    02:48,880    05:47,280
 77.  206 HOCHEGGER Adi             A  Opel Kadett C Coupe 1976        I -2500  02:58,659    02:49,228    05:47,887
 78.  196 BORMOLINI Luigi           I  Porsche 930 Turbo 1979          I +2500  02:56,990    02:50,929    05:47,919
 79.  98  SCHWAB Günther            A   Renault Sport Clio Cup          H-2000  02:54,887    02:53,330    05:48,217
 80.  160 NEMECEK Peter             A   BMW  320 Diesel                ADiesel  02:58,920    02:50,636    05:49,556
 81.  214 HECHENLEITNER Alois       A  Ford Ecort RS 2000 1976        H2 -2500  03:01,620    02:48,287    05:49,907
 82.  207 THEURETSBACHER Leo        A  BMW 2002 ti 1971               G2 -2500  03:01,449    02:48,693    05:50,142
 83.  106 PUCHER Gerald             A   Suzuki GTI Twincam 16V          H-1400  02:52,069    02:58,669    05:50,738
 84.  216 KRAL Oskar               CZ  Skoda 130 RS 1976              H2 -1300  02:55,696    02:55,941    05:51,637
 85.  99  ROTH Anton                A   Renault Maxi Megane             H-2000  02:55,187    02:57,238    05:52,425
 86.  107 NÖMAYR Erich              A   Opel Kadett C                   H-1600  02:55,170    02:57,467    05:52,637
 87.  79  BINDER Karl Heinz         A   Ford Sierra RS 500              H+2000  02:57,087    02:56,396    05:53,483
 88.  180 LEITGEB Cristoph          A   Ford Fiesta ST                  N-2000  02:58,610    02:55,417    05:54,027
 89.  83  BAHUSLAV URBAN           CZ   Skoda Fabia                     H-2000  02:55,403    02:58,659    05:54,062
 90.  194 BOSCH Hermann             A  Lotus 69  Formel 3 1971       GR Racing  03:07,097    02:47,156    05:54,253
 91.  179 HOFSTÄTTER Rene           A   Ford Fiesta ST                  N-2000  02:59,812    02:55,836    05:55,648
 92.  19  ZMESKAL Milos            CZ   Dallara 399                   D/E2-2,0  03:00,009    02:56,670    05:56,679
 93.  181 WOLLINGER Daniel          A   Ford Fiesta ST                  N-2000  03:00,860    02:57,164    05:58,024
 94.  129 MILJEVIC Boris           BIH  Alfa Romeo 156 16V TS          SP-2000  03:01,159    02:58,402    05:59,561
 95.  124 JERMANN Martin           CZ   Alfa Romeo 147                 SP-2000  03:03,234    02:56,755    05:59,989
 96.  171 DEMIROVIC' Enis          BIH  Honda Integra Type R            N-2000  03:03,660    02:56,866    06:00,526
 97.  113 THALMAYER  Hans           A   Steyr Puch 650                 E1-1400  03:00,343    03:00,915    06:01,258
 98.  212 GLEICHWEIT Erich          A  Fiat 124 Special 1600 1972     H1 -1600  03:02,119    03:00,302    06:02,421
 99.  182 WINTER Rene               A   Ford Fiesta ST                  N-2000  03:04,269    02:59,259    06:03,528
100.  88  PÖLZGUTER Andreas         A   Opel Kadett E GSI               H-2000  03:03,030    03:02,714    06:05,744
101.  185 WINDSTEIG Werner          A   Citroen Saxo VTS                N-1600  03:06,438    03:00,454    06:06,892
102.  188 RENNER Franz              A  Formel Ford van Diemen 1976   HR Racing  03:10,603    02:57,114    06:07,717
103.  20  BLUMAUER  Werner          A   Formel Ford MW Eigenbau       D/E2-2,0  03:01,463    03:06,600    06:08,063
104.  183 HARTL Dominik             A   Ford Fiesta ST                  N-2000  03:08,443    03:00,144    06:08,587
105.  158 RIGOLET Andre             A   Citroen Saxo                    A-1600  03:06,045    03:03,972    06:10,017
106.  74  Ing. NAUSCHNEGG Reinhold  A   Opel Calibra Turbo 2WD          H+2000  03:05,369    03:04,805    06:10,174
107.  195 TYKAL Petr               CZ  Formula Easter MTX 1-03 197   HR Racing  03:09,706    03:00,833    06:10,539
108.  90  HAIDER  Franz             A   VW Golf I                       H-2000  03:02,472    03:08,842    06:11,314
109.  137 TOTH Josef               CZ   BMW M3                          A+3000  03:12,841    02:58,919    06:11,760
110.  208 SKRABAL Stefan            A  Ford Escort RS 2000 1977        I -2500  03:08,076    03:03,754    06:11,830
111.  93  BURGHART Markus           A   VW Golf 2 GTI 16V               H-2000  03:04,720    03:07,701    06:12,421
112.  204 KONICAR Vladimir         CZ  BMW 2002 ti 1971               G2 -2500  03:09,721    03:05,000    06:14,721
113.  148 RABELHOFER Stefan         A   Renault Megane Coupe            A-2000  03:10,735    03:04,444    06:15,179
114.  210 THEUSSL Willibald         D  Lotus Elan S1 GTS 1964          F -1600  03:15,353    02:59,869    06:15,222
115.  132 BRANDI Silvano            I   Chevrolet Corvette C5R         GT+3000  03:07,363    03:08,573    06:15,936
116.  149 MÜHLBACHER Friedrich      A   Seat Ibiza                      A-2000  03:13,263    03:05,816    06:19,079
117.  159 PUCHER Martin             A   VW Golf IV TDI                 ADiesel  03:12,321    03:07,127    06:19,448
118.  100 WERNLE Adolf              A   Daihatsu Charade GTI Turbo      H-2000  03:09,033    03:10,912    06:19,945
119.  198 SPÖRK Franz               A  Fiat Special 1973              H1 -2500  03:15,970    03:07,014    06:22,984
120.  221 STEJSKAL Milan           CZ  Fiat 128 SC 1975               H1 -1300  03:13,203    03:12,712    06:25,915
121.  213 OBERMOSER Joseph          A  Alfa Romeo Sprint Cup 1979      I -1600  03:17,993    03:10,826    06:28,819
122.  220 PATERA Michal            CZ  Fiat 128 SC 1975               H1 -1300  03:18,026    03:13,302    06:31,328
123.  67  MOSER Michael             A   Fiat Uno Turbo                  H+2000  03:13,704    03:18,521    06:32,225
124.  224 HOLZER Christian          A  Steyr Puch 650 TR 1963           F -850  03:21,748    03:14,517    06:36,265
125.  215 ENZBERGER Erich           A  Ford Escort GT 1300 1971       G2 -1300  03:23,171    03:17,165    06:40,336
126.  203 KERSCHBAUMER Gert         A  Ford Escort RS 2000 1976       H2 -2500  03:27,490    03:16,028    06:43,518
127.  218 Dipl.Ing. STIETKA Walter  A  VW Käfer 1302 1971             G2 -1600  03:27,451    03:21,738    06:49,189

          Nicht gewertet / not classified:
      199 MITTERER Michael          A  Mitu Mazda RX3 Wankel 1973     H1 -2500 ausgef/ret
      211 NEUHAUSER Helmut          A  VW Golf 1   GTI 1976           H2 -1600 ausgef/ret
      193 KOMORNIK Walter           A  Lola T250 SV 1970             GR Racing ausgef/ret
      112 FASERL Michael            A   VW Polo                         H-1400 ausgef/ret
      122 VOJACEK Lukas            CZ   Opel Astra OPC                 SP-2000 ausgef/ret
      102 HOLZMANN Thomas           A   Alfa Romeo 145 16V              H-1600 ausgef/ret
      184 MEINDL Manfred            A   Citroen Saxo VTS                N-1600 ausgef/ret
      51  IANELLO Bruno             I   Lancia Delta S4                 H+2000 not startet
      42  BENES Milos              CZ   Luccini P3/B2                 C,CN+2,0 not startet
      174 BREI Hans                 A   Opel Astra GSI 16V              N-2000 not startet
      59  RIEGLER Leo               A   Ford Sierra Cosworth            H+2000 not startet
      150 RAMIC Fadil               A   Renault Clio Sport              A-2000 not startet
      34  CAMARLINGHI Michele       I   Osella PA 21/S                 CN-2000 not startet
      28  GAZZIERO Stefano          I   Osella PA 20/S                 CN-3000 not startet
      21  WIPFLER Anton             A   Renault Formel 2000           D/E2-2,0 not startet
      23  EIBL Erich                A   Renault Formel 2000           D/E2-2,0 ausgef/ret
       1  GALLI Hubert              A   Interserie Reynard BMW        D/E2+3,0 not startet
      189 STARA Kamila             CZ  Formula Easter MTX 1-03 197   HR Racing not startet
      164 VARDANEGA Lino            I   BMW M3 E 36                     N+3000  02:41,812   ausgef/ret
      190 LINTSCHER Kurt            A  PRS RH02 Formel  Ford 1976    HR Racing  04:17,308   not startet




Literatura, odkazy, zdroje

Special thanks:
to organisators MSC Bruck for nice race and cool organisation
to Tonda Malý for having place in his car on the road to Rechberg and back to home
to Jirka Koubek for having place in his car during the weekend
to Krámský, Villorba Corse with Camarlinghi and Gazziero for keeping group CN alive
to Wagner, Öppinger, Brebsom, Beneš, Pregartner, Schwaiger, Iannielo, Galli, Brandi, Pailer, Petter... for showing us the most beautiful cars
to Bormolini, Bedini and Vardanega for having smile on their face when we meet :)
to all fan who came to see this race
to all who read this :)

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 4.5.2006
Přečteno: 7007 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist