úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Náměšť n.Oslavou - výsledky SO

Sobotní závod 8.5.

 1.  2  Miloš Beneš            Lucchini                1:50,90  C            0:54,94 0:55,96   DNS
2.  4  Dušan Nevěřil          Lola - Zytec            1:53,63  E2  nad 2000 0:56,18 0:57,45 0:57,82
3.  3  Milan Svoboda          Reynard 032             1:53,99  E2  do 2000  0:58,03 0:57,40 0:56,59
4.  5  David Komárek          Mitsubishi EVO 550      2:01,06  M   nad 2000 1:00,96 1:00,45 1:00,61
5.  7  Miroslav Fajkus        DALLARA/F393            2:02,14  E2  do 2000  1:01,33 1:00,81 1:01,70
6.  6  Tomáš Vavřinec, JUDR.  Lancia Integrale        2:02,20  M   nad 2000 1:00,87 1:01,41 1:01,33
7.  11 Josef Komárek, MVDr.   Mitsubishi EVO 550      2:04,79  M   nad 2000 1:03,04 1:02,77 1:02,02
8.  55 Jaromír Malý           Ford Escort Maxi Kit    2:06,15  A   do 2000  1:03,44 1:03,21 1:02,94
9. 251 Petr Rokyta            MTX 203 Spider          2:10,83  HA  H14      1:09,10 1:06,05 1:04,78
10.252 Petr Vondrák           MTX 201                 2:11,00  HA  H14      1:05,27 1:05,73 1:06,75
11. 57 Jan Vonka              Porsche                 2:11,49  M   nad 2000 1:05,76 1:05,73   DNS
12. 58 Eduard Patera          Subaru Impreza          2:11,72  A   nad 2000 1:06,12 1:05,84 1:05,88
13. 15 Oskar Beneš            Ford Escort Cosworth    2:12,90  N   nad 2000 1:06,71 1:06,19 1:07,13
14.288 Edita Prášková         Spider Škoda            2:13,76  HA  H14      1:11,94 1:07,66 1:06,10
15. 90 Petr Vojáček           Opel Astra OPC          2:14,38  SP           1:08,42 1:07,36 1:07,02
16. 56 Václav Janík           BMW M3 3,2              2:15,12  A   nad 2000 1:08,03 1:07,95 1:07,17
17.281 Aleš Mlejnek           MTX 1-04 KIN            2:15,19  HA  H19      1:07,98 1:08,52 1:07,21
18. 14 Dan Michl              Peugeot 306             2:15,54  SP           1:07,62 1:07,92 1:08,40
19. 37 Milan Liška            Proton Perth            2:15,58  N   nad 2000 1:08,07 1:08,10 1:07,51
20. 31 Jiří Voves             Subaru Impreza VRX      2:15,63  N   nad 2000 1:07,78 1:07,91 1:07,85
21. 30 David Losman           Subaru Impreza VRX      2:16,28  N   nad 2000 1:09,65 1:07,82 1:08,46
22. 99 Tomáš Kusý             Peugeot 306             2:16,40  SP           1:09,56 1:08,56 1:07,84
23. 51 Kuba Zdeněk            Ford Fucus              2:17,43  A   do 2000  1:08,97 1:08,46   DNS
23. 35 Marek Vejražka         Ford Escort Cosworth    2:17,43  N   nad 2000 1:08,83 1:08,60 1:09,88
25. 32 Jan Vávra              Ford Escort Cosworth    2:19,16  N   nad 2000 1:10,72 1:09,54 1:09,62
26. 50 Vladimír Šnajdr        Suzuki Swift GTI 16 V   2:20,09  A   do 1400  1:10,00 1:10,09 1:10,33
27. 40 Milan Kašpárek         Š Felicia Kit Car       2:20,28  A   do 1400  1:10,90 1:10,03 1:10,25
28. 95 Martin Rybníček        Ford Escort RS 2000     2:20,61  SP             DNS   1:09,87 1:10,74
29. 34 Václav Šlajchrt sen.   Ford Escort RS Cosworth 2:20,82  N   nad 2000 1:11,45 1:10,09 1:10,73
30. 91 Martin Jerman          Opel Astra OPC          2:22,09  SP           1:11,61 1:11,85 1:10,48
31. 43 Jan Trnka              Š Felicia Kit Car       2:23,35  A   do 1400  1:11,89 1:12,12 1:11,46
32. 41 Miroslav Jakeš         Š Felicia Kit Car       2:23,69  A   do 1400  1:11,77 1:11,92 1:12,24
33.202 Zdeněk Konečný         BMW 2002 TI             2:24,85  HA  H7       1:12,22 1:12,63   DNS
34. 20 Milan Boháč            Renault  Clio           2:25,09  N   do 2000  1:12,47 1:12,96 1:12,62
35.287 Petr Tykal             F-Easter MTX 1-03       2:25,11  HA  H19      1:14,74 1:12,97 1:12,14
36. 52 Jan Franěk             Ford Escort RS 2000     2:26,43  A   do 2000  1:13,08 1:13,35   DNS
37.283 Marek Hamrle           F-Easter MTX 1-03       2:26,92  HA  H19      1:13,24 1:13,68 1:14,33
38.141 Martin Nikorjak        Škoda 130 LR            2:27,34  M   do 1400  1:14,94 1:14,35 1:12,99
39.117 Ladislav Machalík      Felicia Pick-UP         2:27,93  M   do 1600  1:15,10 1:13,91 1:14,02
40.285 Zdeněk Hnilička        MTX 1-03                2:28,38  HA  H19      1:14,77 1:14,09 1:14,29
41.124 Vladimír Myslivec      Felicia Pick-UP         2:28,78  M   do 1600  1:14,39 1:14,64 1:14,39
42.200 Jarin Mikulenka        BMW                     2:28,99  HA  H7       1:16,11 1:14,54 1:14,45
43. 92 Lukáš Vojáček          Ford Escort RS 2000     2:29,37  SP           1:16,71 1:14,60 1:14,77
44. 62 Bohdan Novotný         Subaru Impreza          2:29,41  A   nad 2000 1:17,39 1:14,73 1:14,68
45.118 Georgi Popov           Felicia Pick-UP         2:30,15  M   do 1600  1:15,28 1:16,16 1:14,87
46.115 Martina Straková       Felicia Pick-UP         2:30,63  M   do 1600  1:15,45 1:15,18   DNS
47.116 Pavel Chlum            Felicia Pick-UP         2:30,83  M   do 1600  1:15,14 1:15,69 1:16,13
48.207 Michal Sum jun.        BMW 2002                2:31,23  HA  H7       1:15,55 1:16,14 1:15,68
49.224 Pavel Kolář            Š 110                   2:32,95  HA  H5       1:16,21 1:16,99 1:16,74
50.119 Ladislav Udržal        Felicia Pick-UP         2:35,75  M   do 1600  1:17,52 1:18,23 1:18,79
51.204 Vladimír Konicar       BMW 2002 TI             2:37,76  HA  H7       1:20,24 1:18,97 1:18,79
52. 19 Petr Záruba            Honda Civic             2:39,55  N   do 2000  1:21,59 1:20,58 1:18,97
53. 93 Gábina Jermanová       Opel Astra Gsi          2:40,67  SP           1:21,24 1:22,27 1:19,43
53.215 Jiří Svoboda           Š 110 L                 2:40,67  HA  H5       1:19,61 1:21,06   DNS
55.294 Ondřej Mikov           MTX 1-03                2:53,30  HA  H19      1:33,23 1:20,07   DNF
56.291 Kamila Stará           F-Škoda MTX 1-05        2:57,80  HA  H18      1:36,91 1:29,94 1:27,86
57.203 Stanislav Raška        Š 1000 MB               3:04,12  HA  H1       1:32,38 1:31,74   DNS
58.220 Josef Štěrba           Fiat ABARTH             3:09,16  HA  H1       1:35,29 1:35,13 1:34,03
59.208 Václav Štěrba          Fiat 127                3:10,19  HA  H5       1:34,52 1:35,92 1:35,67
   135 Aleš Neterda           Lancia Delta                     M   nad 2000 1:11,73   DNS     DNS
   201 Jaroslav Straka        BMW 3.0 CSL                      HA  H7         DNF     DNS     DNS
   212 Milan Galáž            BMW 2002                         HA  H7         DNF     DNS     DNS
   296 Adam Klus              FE Avia AE - 2                   HA  H19        DNF     DNS     DNS
    1  Otakar Krámský, Ing.   Osella-BMW K-04                  C              DNS     DNS     DNS
    94 Petr Benedikt          Opel Astra                       SP             DNS     DNS     DNS
       Diskvalifikováni:
   125 Marek Rybníček         VW Golf 4                        M   do 2000    DSQ
   123 Karel Patočka          Felicia Pick-UP                  M   do 1600    DSQ





Literatura, odkazy, zdroje

neoficiální listina - OPRAVENÉ VÝSLEDKY po diskvalifikacích

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 8.5.2004
Přečteno: 2976 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist