úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Lanškroun - neděle

Neoficiální výsledky nedělního závodu

 1.   1  Ing. Otakar Krámský    Osella - BMW K-04           C         3:14,38  1:36,35  1:38,03    SA
 2.   2  Miloš Beneš            Lucchini P3 96M             C         3:14,89  1:36,99  1:37,90    SA
 3.   3  Milan Svoboda          Reynard 032                 E2 2000-  3:25,04  1:40,55  1:44,49    SA
 4.   7  Miroslav Fajkus        Dallara F393                E2 2000-  3:34,51  1:45,49  1:49,02    SA
 5.   5  David Komárek          Mitsubishi Evo 500          M  2000+  3:37,38  1:48,11  1:49,27    SA
 6.  133 Jan Vonka              Porsche 911 GT3 RS          M  2000+  3:40,16  1:49,87  1:50,29    SA
 7.  286 Jaroslav Prášek        F2 Chevron B42              K3  H20   3:43,44  1:51,90  1:51,54 hist.
 8.  251 Petr Rokyta            MTX Spider 2-03             K2  H14   3:43,96  1:52,52  1:51,44 hist.
 9.   6  JUDr.Tomáš Vavřinec    Lancia Integrale Evo V      M  2000+  3:48,07  1:53,22  1:54,85    SA
10.  148 Petr Vondrák           MTX 2 - 01                  K2  H14   3:48,13  1:55,55  1:52,58 hist.
11.  125 Marek Rybníček         VW Golf IV                  M  2000-  3:52,98  1:56,40  1:56,58    SA
12.  288 Edita Prášková         Škoda Baghira               K2  H14   3:53,32  1:57,45  1:55,87 hist.
13.  55  Jaromír Malý           Ford Escort  Kit Car        A  2000-  3:53,49  1:54,48  1:59,01    SA
14.  311 Bohuslav Urban         Škoda OCTAVIA               M  2000-  3:58,18  1:59,15  1:59,03    SA
15.  15  Oskar Beneš            Ford Escort RS Cosworth     N  2000+  3:59,62  1:58,55  2:01,07    SA
16.  56  Václav Janík           BMW M3                      A  2000+  4:00,32  1:57,93  2:02,39    SA
17.  31  Jiří Voves             Subaru Impreza WRX Sti      N  2000+  4:03,93  2:01,55  2:02,38    SA
18.  333 David Marek            Mitsubishi Lancer Evo VI    N  2000+  4:04,55  2:01,34  2:03,21    SA
19.  94  Petr Benedikt          Opel Astra GSI 16V          SP        4:06,62  2:02,40  2:04,22    SA
20.  96  ing Jiří Los           Opel Astra OPC              SP        4:07,23  2:03,77  2:03,46    SA
21.  201 Jaroslav Straka        BMW 3,0 CSL                 K1   H7   4:07,34  2:03,99  2:03,35 hist.
22.  51  Zdeněk Kuba            Ford FOCUS KIT Car          A  2000-  4:07,98  2:03,88  2:04,10    SA
23.  296 Mgr. Adam Klus         AVIA AE-2                   K3  H19   4:08,93  2:02,70  2:06,23 hist.
24.   9  Jiří Hrbáč             Delta III                   NF 1400-  4:09,03  2:02,46  2:06,57    SA
25.  35  Marek Vejražka         Ford Escort RS Cosworth     N  2000+  4:09,26  2:04,04  2:05,22    SA
26.  132 Jan Vávra              Honda Civic                 M  2000+  4:09,42  2:04,86  2:04,56    SA
27.  41  Miroslav Jakeš         Škoda Felicia KIT Car       A  1400-  4:09,45  2:03,75  2:05,70    SA
28.  99  Tomáš Kusý             Peugeot 306                 SP        4:09,59  2:04,74  2:04,85    SA
29.  98  Martin Rybníček        Ford Escort RS 2000         SP        4:10,08  2:04,70  2:05,38    SA
30.  40  Milan Kašpárek         Škoda Felicia KIT Car       A  1400-  4:10,12  2:05,23  2:04,89    SA
31.  32  Eduard Patera          Ford Escort Cosworth        A  2000+  4:10,53  2:04,55  2:05,98    SA
32.  202 Zdeněk Konečný         BMW 2002 Ti                 K1   H7   4:12,38  2:05,81  2:06,57 hist.
33.  287 Petr Tykal             Easter MTX 1-03             K3  H19   4:16,92  2:08,86  2:08,06 hist.
34.  123 Karel Patočka          Š - Pick-up                 M  1600-  4:17,76  2:08,60  2:09,16    SA
35.  301 Michal Sedláček        Mitsubishi Lancer Evo VI    N  2000+  4:18,20  2:08,53  2:09,67    SA
36.  264 Oskar Král             Škoda 130 RS                K1   H5   4:19,74  2:09,31  2:10,43 hist.
37.  283 Marek Hamrle           Easter MTX 1-03             K3  H19   4:21,87  2:11,00  2:10,87 hist.
38.  33  Václav Šlajchrt        Ford Escort RS Cosworth     N  2000+  4:21,94  2:10,22  2:11,72    SA
39.  43  Jan Trnka              Škoda Felicia KIT Car       A  1400-  4:23,02  2:09,64  2:13,38    SA
40.  22  Tomáš Hank             Renault Clio                N  2000-  4:23,11  2:10,69  2:12,42    SA
41.  78  Štefan Szöke           Š - Pick-up                 M  1600-  4:23,29  2:11,83  2:11,46    SA
42.  116 Pavel Chlum            Š - Pick-up                 M  1600-  4:23,66  2:11,55  2:12,11    SA
43.  120 Tibor Bartúnek         Citroën Saxo                M  1600-  4:24,43  2:11,58  2:12,85    SA
44.  117 Ladislav Machalík      Š - Pick-up                 M  1600-  4:24,55  2:10,93  2:13,62    SA
45.  20  Milan Boháč            Renault Clio                N  2000-  4:24,57  2:11,56  2:13,01    SA
46.  110 Radim Ježek            Škoda Favorit               M  1400-  4:25,84  2:12,31  2:13,53    SA
47.  115 Martina Straková       Š - Pick-up                 M  1600-  4:26,42  2:13,75  2:12,67    SA
48.  124 Vladimír Myslivec      Š - Pick-up                 M  1600-  4:26,76  2:13,24  2:13,52    SA
49.  92  Lukáš Vojáček          Ford Escort RS 2000         SP        4:28,54  2:12,95  2:15,59    SA
50.  51  Pavel Kolář            Škoda 1000 MB B5            K2  H14   4:30,57  2:16,76  2:13,81 hist.
51.  294 Ondřej Mikov           Easter MTX 1-03             K3  H19   4:33,32  2:16,93  2:16,39 hist.
52.  93  Gábina Jermanová       Opel Astra GSI 16V          SP        4:37,31  2:19,52  2:17,79    SA
53.  204 Vladimír Konicar       BMW 2002 Ti                 K1   H7   4:40,48  2:20,18  2:20,30 hist.
54.  218 Michal Patera          Fiat 128 SC                 K1   H5   4:42,86  2:22,02  2:20,84 hist.
55.  291 Kamila Stará           FŠ-MTX 1-05                 K3  H18   4:45,01  2:22,67  2:22,34 hist.
56.  19  Petr Záruba            Honda Civic                 N  2000-  4:46,84  2:22,99  2:23,85    SA
57.  302 Petr Halbrštát         Škoda Felicia 1,6           A  2000-  4:49,01  2:23,71  2:25,30    SA
58.  303 Henrich Řeháček        Škoda Fabia                 N  1400-  5:00,27  2:29,31  2:30,96    SA
59.  141 Martin Nikorjak        Škoda 130 LR                M  1400-  5:13,14  2:10,81  3:02,33    SA
60.  221 Radovan Táborský       Fiat 127                    K1   H5   5:19,44  2:39,85  2:39,59 hist.
     38  Ivo Klestil            Subaru Impreza WRX          N  2000+     -       DNF    2:12,56    SA
     91  Martin Jerman          Opel Astra OPC              SP           -       DNS      DNS      SA
     278 Marek Fried            Peugeot 306                 SP           -     2:07,15    DNS      SA
     11  MVDr.Josef Komárek     Mitsubishi Evo 500          M  2000+     -     1:49,39    DNF      SA
     105 Jiří Sedláček          BMW M3                      M  2000+     -       DNS      DNS      SA
     12  Miloš Zmeškal          Ralt 032                    E2 2000-     -     1:52,37    DNF      SA
     203 Stanislav Raška        Škoda 1000 MB               K1   H1      -       DNF      DNS   hist.
     281 Aleš Mlejnek           MTX 1 - 04                  K3  H19      -     2:03,34    DNF   hist.




Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme panu Bedrovi za poskytnutí výsledků

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 23.8.2004
Přečteno: 2859 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist