úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Lanškroun - entrylist

Předběžná startovní listina OEZ Prix na vrchu Laudon

           Skupina  N od 1401 do 2000 ccm

303     Henrich Řeháček       M+M KOVO MAREK          Škoda Fabia

           Skupina  N od 1401 do 2000 ccm

19      Petr Záruba           Horácký Autoklub        Honda Civic
20      Milan Boháč           Milan Boháč             Renault Clio
22      Tomáš Hank            ÚAMK Racing             Renault Clio

           Skupina  N nad 2000 ccm

15      Oskar Beneš           BP VISCO Team           Ford Escort RS Cosworth
30      David Losman          CARDO RACING TEAM       Subaru Impreza
31      Jiří Voves            JV autosport            Subaru Impreza WRX Sti
33      Václav Šlajchrt       Václav Šlajchrt         Ford Escort RS Cosworth
38      Ivo Klestil           RK RACINK               Subaru Impreza WRX
301     Michal Sedláček       M+M KOVO MAREK          Mitsubishi Lancer Evo VI
333     David Marek           M+M KOVO MAREK          Mitsubishi Lancer Evo VI

           Skupina A do 1400 ccm

48      Jan Hosnedl           ÚAMK Racing             Škoda Fabia
50      Vladimír Šnajdr       Vladimír Šnajdr         Suzuki Swift GTI 16V
60      Miroslav Jakeš        CARDO RACING TEAM       Škoda Felicia KIT Car
199     Milan Kašpárek        AMK ECCE HOMO TEAM      Škoda Felicia KIT Car

           Skupina  A od 1401 do 2000 ccm

53      Eduard Patera         ÚAMK RACING             Ford Escort  Kit Car
55      Jaromír Malý          BP VISCO Team           Ford Escort  Kit Car
302     Petr Halbrštát        M+M KOVO MAREK          Škoda Felicia 1,6

           Skupina  A  nad 2000 ccm

56      Václav Janík          BMW ENSELAD CZ          BMW M3
63      Ivo Krampota          BMW ENSELAD CZ          BMW M3

           Skupina SUPER PRODUCTION

90      Petr Vojáček          CARDO RACING TEAM       Opel Astra OPC
91      Martin Jerman         CARDO RACING TEAM       Opel Astra OPC
92      Lukáš Vojáček         CARDO RACING TEAM       Ford Escort RS 2000
93      Gábina Jermanová      CARDO RACING TEAM       Opel Astra GSI 16V
94      Petr Benedikt         ÚAMK Racing             Opel Astra GSI 16V
95      Martin Rybníček       ASK Náměšť nad Oslavou  Ford Escort RS 2000
99      Tomáš Kusý            Tomáš Kusý              Peugeot 306

           Skupina  M do 1400 ccm

141     Martin Nikorjak       Martin Nikorjak         Škoda 130 LR

           Skupina  M do 1600 ccm

110     Radim Ježek           ARC Prostějov v AČR     Škoda Favorit

           Skupina  M do 1600

78      Štefan Szöke          Štefan Szöke            Š - Pick-up
115     Martina Straková      JASTER SPORT KLUB       Š - Pick-up
116     Pavel Chlum           AMK V AČR JESENNÝ       Š - Pick-up
117     Ladislav Machalík     AUTOSPORT PEGAS         Š - Pick-up
120     Tibor Bartúnek        BMW ENSELAD CZ          Citroën Saxo
123     Karel Patočka         Karel Patočka           Š - Pick-up
124     Vladimír Myslivec     Myslivec Miloslav       Š - Pick-up

           Skupina  M do 2000

125     Marek Rybníček        ASK Náměšť nad Oslavou  VW Golf IV

           Skupina  M nad 2000 ccm

5       David Komárek         KOMVET RACING TEAM      Mitsubishi Evo 500
6       JUDr.Tomáš Vavřinec   MOTORSPORT VAVŘINEC     Lancia Integrale Evo V
11      MVDr.Josef Komárek    KOMVET RACING TEAM      Mitsubishi Evo 500
105     Jiří Sedláček         Motorsport Sekanina     BMW M3
132     Jan Vávra             ÚAMK RACING             Honda Civic

           Skupina NF národní formule do 1400 ccm

9       Jiří Hrbáč            Petr Vítek              Delta III

           Skupina E2 od 1600 ccm do 2000 ccm

3       Milan Svoboda         J.S.C. racing           Reynard 032
7       Miroslav Fajkus       Miroslav Fajkus - RacingDallara F393

           Skupina E2 nad 2000 ccm

4       Dušan Nevěřil         Czech National Team     Lola T96

           Skupina C

1       Ing. Otakar Krámský   BMW Krámský Team        Osella - BMW K-04
2       Miloš Beneš           GMS RACING TEAM         Lucchini P3 96M

         Historická vozidla

          Kategorie 1

          H1 do 1000 ccm

203     Stanislav Raška       Václav Štěrba           Škoda 1000 MB

          H5 do 1300 ccm

205     Zdeněk Sekyrka        Jaroslav Prášek         Škoda 130 RS
208     Václav Štěrba         Václav Štěrba           Fiat 127
218     Michal Patera         AUTOSPORT PEGAS         Fiat 128 SC
221     Radovan Táborský      Václav Štěrba           Fiat 127
224     Pavel Kolář           AUTOSPORT PEGAS         Škoda 110 MB
264     Oskar Král            ARC PROSTĚJOV           Škoda 130 RS

          H6 do 1600 ccm

        Ivo Pavličík          Václav Štěrba           VW Golf 1,6 Gti

          H7 nad 1600 ccm

51      Petr Kolář            AUTOSPORT PEGAS         Škoda 1000 MB B5
201     Jaroslav Straka       JASTER SPORT KLUB       BMW 3,0 CSL
202     Zdeněk Konečný        Conetol s.r.o.          BMW 2002 Ti
204     Vladimír Konicar      SK Industrietechnik     BMW 2002 Ti

          Kategorie 2

          H14 nad 1300 ccm

251     Petr Rokyta           Motor Sport Promotion   MTX Spider 2-03
282     Jan Kelar             CARDO RACING TEAM       BMW MTX 2-03
288     Edita Prášková        Jaroslav Prášek         Škoda Baghira

          Kategorie 3

          H18 do1150 ccm

291     Kamila Stará          SK Industrietechnik     FŠ-MTX 1-05

          H19 do 1300 ccm

283     Marek Hamrle          SK Industrietechnik     Easter MTX 1-03
285     Zdeněk Hnilička       AK TIŠNOV v AČR         Easter MTX 1-03
287     Petr Tykal            SK Industrietechnik     Easter MTX 1-03
294     Ondřej Mikov          Ondřej Mikov            Easter MTX 1-03
296     Mgr. Adam Klus        Mgr. Adam Klus          AVIA AE-2

          H20 nad 1300 ccm

286     Jaroslav Prášek       Jaroslav Prášek         F2 Chevron B42
295     Pavel Prášek          Jaroslav Prášek         F3 Chevron B 38




Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme pořadatelům za zaslání předběžné startovní listiny

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 19.8.2004
Přečteno: 3879 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist