úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Kohoutovice - Výsledky neděle

Neoficiální absolutní pořadí závodu

 1.    6   Beneš Miloš             Lucchini P3/B2             C            CN  00:55,24   00:55,91   00:55,39   02:46,54
 2.    2   Svoboda Milan           Dallara 302                E2     E2do2000  00:55,86   00:56,38   00:56,39   02:48,63
 3.    3   Fajkus Miroslav         Lucchini  P3-95M           C            CN  00:56,80   00:56,52   00:57,69   02:51,01
 4.    7   Komárek David           Mitsubishi Lancer Evo      A      Anad2000  01:01,02   01:00,61   01:01,16   03:02,79
 5.   82   Kostruh David           Dallara F393               E2     E2do2000  01:01,72   01:00,73   01:00,52   03:02,97
 6.   122  Novotný Martin          Opel Speedster             M       Mdo2000  01:02,64   01:02,21   01:02,10   03:06,95
 7.   10   Rybníček Marek          Škoda Octavia              M       Mdo2000  01:02,74   01:02,51   01:02,99   03:08,24
 8.   13   Kašpárek Milan          Š Felicia MM02             M       Mdo2000  01:04,93   01:03,58   01:04,06   03:12,57
 9.   242  Rokyta Petr             MTX Spider 2-03            K2          H14  01:04,64   01:04,48   01:04,41   03:13,53
10.   63   Hrbáč Jiří              Delta III                  NF               01:04,26   01:04,88   01:05,01   03:14,15
11.   43   Líbal Petr              BMW M3                     A      Anad2000  01:05,26   01:04,55   01:05,08   03:14,89
12.   117  Urban Bohuslav          Škoda Fabia                M       Mdo2000  01:04,98   01:05,00   01:05,63   03:15,61
13.   98   Zahradníček Milan       Peugeot 306                SP               01:08,67   01:09,10   01:09,13   03:26,90
14.   91   Jerman Martin           Alfa Romeo 147             SP               01:10,54   01:09,47   01:07,92   03:27,93
15.   100  Losman David            Peugeot 306 S16            SP               01:09,25   01:10,74   01:08,69   03:28,68
16.   99   Kusý Tomáš              Peugeot 306                SP               01:09,28   01:09,68   01:09,79   03:28,75
17.   261  Klus Adam               Avia AE 2                  K3          H19  01:10,25   01:09,42   01:09,32   03:28,99
18.   92   Vojáček Lukáš           Opel Astra OPC             SP               01:09,58   01:10,19   01:09,46   03:29,23
19.   50   Samek Martin            Ford Escort RS 2000        A       Ado2000  01:09,86   01:10,25   01:09,29   03:29,40
20.   93   Jermanová Gabriela      Opel Astra OPC             SP               01:11,37   01:10,77   01:10,08   03:32,22
21.   202  Kolář Pavel             Škoda 130RS                K1           H5  01:10,92   01:11,26   01:11,36   03:33,54
22.   203  Konečný Zdeněk          BMW 2002 Ti                K1           H7  01:11,24   01:11,26   01:11,51   03:34,01
23.   219  Foral Lubomír           Formule Easter             K3          H19  01:11,13   01:11,78   01:11,87   03:34,78
24.   28   Boháč Milan             Renault Clio               N       Ndo2000  01:11,56   01:11,51   01:12,07   03:35,14
25.   201  Král Oskar              Škoda 130RS                K1           H5  01:12,50   01:12,39   01:12,32   03:37,21
26.   55   Kašpárek Tomáš          Felicia Kit Car            A       Ado1400  01:13,06   01:12,83   01:12,43   03:38,32
27.   124  Patočka Karel           Felicia Pick-UP            M       Mdo1600  01:13,40   01:12,64   01:12,67   03:38,71
28.   206  Vondrák Martin          Škoda 130 RS               K1           H5  01:13,15   01:13,31   01:12,80   03:39,26
29.   126  Popov Georgi            Felicia Pick-UP            M       Mdo1600  01:13,32   01:13,29   01:13,17   03:39,78
30.   207  Sekyrka Zdeněk          Škoda 130 RS               K1           H5  01:13,67   01:13,35   01:13,37   03:40,39
31.   123  Ježek Radim             Škoda Favorit              M       Mdo1600  01:14,02   01:13,42   01:13,38   03:40,82
32.   208  Galáš Milan             BMW 2002 Ti                K1           H7  01:12,41   01:15,73   01:13,46   03:41,60
33.   57   Trnka Jan               Felicia Kit Car            A       Ado1400  01:13,52   01:14,26   01:13,96   03:41,74
34.   101  Rejlek Jakub            Ford Escort RS2000         SP               01:14,72   01:14,61   01:14,02   03:43,35
35.   26   Blahout Filip           Honda Civic                N       Ndo2000  01:15,81   01:16,08   01:15,59   03:47,48
36.   102  Žižkovský Petr MUDr.    Ford Escort RS 2000        SP               01:16,32   01:15,76   01:15,98   03:48,06
37.   210  Dlouhý Petr             Škoda 130 RS               K1           H5  01:19,34   01:18,79   01:18,62   03:56,75
38.   222  Táborský Radovan        Fiat Rally                 K1           H5  01:19,21   01:18,80   01:18,84   03:56,85
39.   264  Mikov Ondřej            MTX 1-03                   K3          H19  01:20,52   01:36,46   01:16,44   04:13,42
40.   137  Očenáš Jiří             Ford Fiesta                M       Mdo1400  01:26,32   01:24,59   01:24,15   04:15,06
41.   19   Friedrich Lukáš         Škoda Felicia 1,3          A       Ado1400  01:27,18   01:25,72   01:25,60   04:18,50
      22   Jakeš Miroslav          Mitubishi Lancer Evo       N       Nnad200     DNS        DNS        DNS         N
      42   Patera Eduard           Subaru Impreza 555         A      Anad2000  01:07,24   01:09,52      DNF         N
      44   Krampota Ivo            BMW M3                     A      Anad2000     DNF        DNS        DNS         N






Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme pořadatelům za poskytnutí výsledků, další info na www.vonka.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 26.6.2006
Přečteno: 4158 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist