úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Kohoutovice - Entrylist

Předběžný seznam přihlášených

    2    Svoboda Milan                     Dallara 302                                 E2/-2000
    3    Fajkus Miroslav                   Lucchini P3-95M                                    C
    5    Komárek Josef, MVDr.              Mitsubishi Lancer Evo                        M/+2000
    6    Beneš Miloš                       Lucchini P3/B2                                     C
    7    Komárek David                     Mitsubishi Lancer Evo                        A/+2000
   10    Rybníček Marek                    Škoda Octavia                                M/-2000
   13    Kašpárek Milan                    Škoda Fabia MM02                             M/-2000
   19    Friedrich Lukáš                   Škoda Felicia 1,3                            A/-1400
   22    Jakeš Miroslav                    Mitsubishi Lancer Evo                        N/+2000
   26    Blahout Filip                     Honda Civic                                  N/-2000
   28    Boháč Milan                       Renault Clio                                 N/-2000
   42    Patera Eduard                     Subaru Impreza 555                           A/+2000
   43    Líbal Petr                        BMW M3                                       A/+2000
   44    Krampota Ivo                      BMW M3                                       A/+2000
   50    Samek Martin                      Ford Escort RS 2000                          A/-2000
   55    Kašpárek Tomáš                    Felicia kitcar                               A/-1400
   63    Hrbáč Jiří                        Delta III                                         NF
   82    Kostruh David                     Dallara F 393                               E2/-2000
   91    Jerman Martin                     Alfa Romeo 147                                    SP
   92    Vojáček Lukáš                     Opel Astra OPC                                    SP
   93    Jermanová Gabriela                Opel Astra OPC                                    SP
   95    Los Jiří, ml.                     Opel Astra OPC                                    SP
   96    Vacek Oldřich                     Ford Escort RS 2000                               SP
   98    Zahradníček Milan                 Peugeot 306                                       SP
   99    Kusý Tomáš                        Peugeot 306                                       SP
   100   Losman David                      Peugeot 306 S16                                   SP
   101   Rejlek Jakub                      Ford Escort RS 2000                               SP
   102   Žižkovský Petr                    Ford Escort RS 2000                               SP
   117   Urban Bohuslav                    Škoda Fabia                                  M/-2000
   123   Ježek Radim                       Škoda Favorit                                M/-1600
   124   Patočka Karel                     Škoda Felicia Pick-up                        M/-1600
   125   Chlum Pavel                       Škoda Felicia Pick-up                        M/-1600
   126   Popov Georgi                      Škoda Felicia Pick-up                        M/-1600
   127   Udržal Ladislav                   Škoda Felicia Pick-up                        M/-1600
   137   Očenáš Jiří                       Ford Fiesta                                  M/-1400
   201   Král Oskar                        Škoda 130 RS                                   K1/H5
   202   Kolář Pavel                       Škoda 130 RS                                   K1/H5
   203   Konečný Zdeněk                    BMW 2002 Ti                                    K1/H7
   206   Vondrák Martin                    Škoda 130 RS                                   K1/H5
   207   Sekyrka Zdeněk                    Škoda 130 RS                                   K1/H5
   208   Galáš Milan                       BMW 2002 Ti                                    K1/H7
   210   Dlouhý Petr                       Škoda 130 RS                                   K1/H5
   217   Svoboda Jiří                      Škoda 130 LR                                   K1/H5
   219   Foral Lubomír                     Formule Easter                                 K1/H5
   222   Táborský Radovan                  Fiat 128 Rally                                 K1/H5
   242   Rokyta Petr                       MTX Spider 2-03                               K2/H14
   261   Klus Adam                         Avia AE2                                      K3/H19
   264   Mikov Ondřej                      MTX 1-03                                      K3/H19


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 22.6.2006
Přečteno: 3520 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist