úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Serra da Estrela - Entrylist

Startovní listina

  1  TSCHAGER MOTORSPORT            I    GIULIO REGOSA               I    LOLA-SC ATENEO           2      D/E2
  2  TSCHAGER MOTORSPORT            I    FAUSTO BORMOLINI            I    LOLA                     2      D/E2
  3  SZASZ MOTORSPORT               H    SZASZ LASZLÓ                H    REYNARD F3000            2      D/E2
  4  TSCHAGER MOTORSPORT            I    RENZO NAPIONE               I    REYNARD F3000            2      D/E2
  5  CZECH NATIONAL TEAM            CZ   OTOKAR KRÁMSKÝ             CZ    REYNARD                  2      D/E2
  6  TSCHAGER MOTORSPORT            I    MAURIZIO ROASIO             I    LOLA                     2      D/E2
  7  VILARINO MOTORSPORT            E    INIGO MARTINEZ              E    REYNARD 93 F 3000        2      D/E2
  8  CZECH NATIONAL TEAM            CZ   MILAN SVOBODA              CZ    DALLARA                  2      D/E2
  9  VILARINO MOTORSPORT            E    ANGELA VILARINO             E    COLONI F 2000            2      D/E2
 10  BMW KRÁMSKY TEAM               CZ                                    OSELLA BMW               2       CN
 11  AUTOMERCADO ASTUR              E    ADOLFO FERRON               E    OSELLA  PA 20 S          2       CN
 12  LIONEL CHAMPELOVIER            F    L. CHAMPELOVIER             F    NORMA M 20 CB            2       CN
 14  CARLOS RODRIGUES               P    CARLOS RODRIGUES            P    CVO RO2                  2       CN
 15  SILVANO BRANDI                 I    SILVANO BRANDI              I    CHEVROLET CORV.          1       GT
 16  SILVANA DI FEO                ARG   SILVANA DI FEO             ARG   MAZDA MX 5               1       GT
 17  MANUEL F. DA SILVA             P    MANUEL F. DA SILVA          P    FORD COSWORTH            1       P
 18  ÓSCAR J PARDAL                 P    ÓSCAR PARDAL                P    FORD SIERRA XR 4 I       1       P
 21  CZECH NATIONAL TEAM            CZ   DAN MICHL                  CZ    SKODA OCTAVIA            1       A
 22  CZECH NATIONÁL TEAM            CZ   JAROMÍR MALÝ               CR    FORD ESCORT              1       A
 23  BMW KRÁMSKY TEAM               CZ   JOZEF TÉTH                 SK    BMW M3                   1       A
 24  ALFRED HILGER                  D    ALFRED HILGER               D    BMW E 36/M3              1       A
 25  VR2 MOTORSPORT                 P    ANTÓNIO DA CUNHA            P    BMW M3                   1       A
 26  THORSTEN LOEBER                D    THORSTEN LOEBER             D    BMW 325 i                1       A
 27  AUTOMOBIL C. ALMERIA           E    MANUEL  JOYA                E    SEAT IBIZA KIT CAR       1       A
 28  LUÍS ALEXANDRE CRUZ            P    LUÍS ALEXANDRE              P    OPELCORSA S 1600         1       A
 29  AGOSTINHO T. OLIVEIRA          P    AGOSTINHO OLIVEIRA          P    CITROEN ZX               1       A
 30  JOSÉ C. MAGALHNES              P    JOSÉ MAGALHNES              P    TOYOTA CELICA            1       A
 35  ADAC NORDBAYERN                D    JOERG WEIDINGER             D    BMW M3                   1       N
 36  CZECH NATIONÁL TEAM            CZ   VLADIMIR DUBEK             CZ    BMW M3                   1       N
 37  RAINER KRUG                    D    RAINER KRUG                 D    BMW M3                   1       N
 38  MATADOR MOTORSPORT             SK   PETER JURENA               SK    MITSUBISHI EVO VII       1       N
 39  CZECH NATIONAL TEAM            CZ   JIRI VOVES                 CZ    SUBARU IMPREZA           1       N
 40  LINO VARDANEGA                 I    LINO VARDANEGA              I    BMW M3 E 36              1       N
 41  MIGUEL F. DA SILVA             P    MIGUEL F. SILVA             P    MITSUBISHI EVO V         1       N
 46  ESCUDERIA RIAS BAIXAS          E    DAVID PEQUENO               E    PEUGEOT 106              1       N
 51  PIERGIORGIO BEDINI             MC   PIERGIORGIO BEDINI         MC    ALFA ROMEO 147           1       SP
 52  CLAUDIO GIOBBI                 I    CLAUDIO GIOBBI              I    BMW 320                  1       SP
 53  CZECH NATIONAL TEAM            CZ   PETR VOJÁCEK               CZ    ALFA ROMEO 147           1       SP
 54  CARDO RACING                   CZ   DAVID LOSMAN               CZ    PEUGEOT 306 316          1       SP
 55  AUTO KELLY RACING TEAM         CZ   GAB. JERMANOVÁ             CZ    OPEL ASTRA OPC           1       SP
 56  CZECH NATIONAL TEAM            CZ   MARTIN JERMAN              CZ    ALFA ROMEO 147           1       SP
 57  AUTO KELLY RACING TEAM         CZ   LUKÁS VOJÁCEK              CZ    OPEL ASTRA OPC           1       SP
 58  AUTO KELLY RACING TEAM         CZ   JIRÍ LOS                   CZ    OPEL ASTRA OPC           1       SP
 59  AUTO KELLY RACING TEAM         CZ   JAKUB REILEK               CZ    FORD ESCORT RS           1       SP
 201 SPORT CLUBE DA RÉGUA           P    LÚIS NÓVOA                  P    BMW 2002 TI              2      H71
 203 LUÍS ALEGRIA                   P    LUÍS ALEGRIA                P    OPEL MANTA               2      H71
 304 CARLOS INÁCIO                  P    CARLOS INÁCIO               P    FORD ESCORT              2      H76
 307 ARMANDO SAINHAS                P    ARMANDO SAINHAS             P    FORD RS 2000             2      H76
 308 AUTOMALACARACING               P    ANTÓNIO CARROLA             P    BMW 2002 TI              2      H76
 309 ALBERTO  SANTOS                P    ALBERTO SANTOS              P    FORD RS 2000             2      H76
 310 NUNO MINORÇA                   P    NUNO MINORÇA                P    FORD ESCORT RS           2      HT6
 311 ANTÓNIO BARROS                 P    ANTÓNIO BARROS              P    PORSCHE 911 RSR          2      H76
 502 JOSÉ PEDRO GOMES               P    JOSÉ PEDRO GOMES            P    FORD ESCORT              4      CHNM
 506 RICARDO  LIMA                  P    RICARDO LIMA                P    VW GOLF RALLY            4      CHNM
 508 VR2 MOTORSPORT                 P    RUI RAPOSO                  P    OPEL ASTRA               4      CHNM
 509 FERNANDO SANTOS                P    FERNANDO SANTOS             P    VW GOLF                  4      CHNM
 510 FERNANDO J. TEOTONIO           P    FERNANDO TEOTÓNIO           P    BMW 325 I                4      CHNM
 511 PAULO MINORÇA                  P    PAULO MONORÇA               P    TOYOTA GT FOUR           4      CHNM
 601 AUTOMALACARACING               P    PEDRO SALVADOR              P    BRC CM 02                5       CM
 602 PAULO JOSÉ G RAMALHO           P    PAULO RAMALHO               P    ADR SPORT II             5       CM
 603 AUTOMALACARACING               P    JOAQUIM RINO                P    BRC                      5       CM
 604 ESCUDERIA RIAS BAIXAS          E    JOSÉ SANTOMÉ                E    BRC CM 02                5       CM
 605 COSTA COMPETICION              E    DAVID COSTA VILELA          E    SPEED CAR                5       CM
 606 COSTA COMPETICION              E    IVAN COSTA MARTINEZ         E    SPEED CAR                5       CM
 607 JOAQUIM TEIXEIRA               P    JOAQUIM TEIXEIRA            P    RADICAL SR 3             5       C3
 608 LANGREO MOTOR CLUB             E    JOSE M CABALLOL             E    BRC CM 02                5       CM
 609 ANTONIO  BUCETA                E    ANTÓNIO MOSTEIRO            E    OUTEDA RACING            5       CM
 610 JUAN M. DOMINGUEZ              E    JUAN  ESPÉRON               E    OUTEDA RACING            5       CM
 611 JONO PORTINHA                  P    JONO PORTINHA               P    PRM FUN BOOST            5       CM
 612 AUTOMALACA RACING              P    JONO FONSECA                P    PRM                      5       CM
 614 LANGREO MOTOR CLUB             E    FRANCISCO LOPEZ             E    BRC CM 02                5       CM
 615 LANGREO MOTOR CLUB             E    JAVIER SARRIA               E    BRC CM 02                5       CM
 616 LANGREO MOTOR CLUB             E    SEB. MONTURIOL              E    BRC CM 02                5       CM
 617 LANGREO MOTOR CLUB             E    LAUREN ESTEVEZ              E    BRC CM 05                5       CM
 618 ESCUDERIA RIAS BAIXAS          E    FERNANDO  RIOS              E    BRC CM 02                5       CM
 619 BENITO VARELA GARCIA           E    BENITO VARELA               E    OUTEDA CM                5       CM
 620 AUTOMOBIL C. ALMERIA           E    JOSÉ A. FERNANDEZ           E    SEEPD CAR                5       CM
 621 LANGREO MOTOR CLUB             E    JUAN C VEGAS                E    BRC CM 02                5       CM
 622 LANGREO MOTOR CLUB             E    JESUS  LOPEZ                E    BRC CM OS                5       CM
 623 CD MOTOR C. DE JEREZ           E    ALBERTO MATEOS              E    SPEED CAR GT             5       CM




Literatura, odkazy, zdroje

Autor: Luis Caramelo/P  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 17.5.2006
Přečteno: 3698 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist