úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo 2008 - Race results

Neoficiální výsledky soudobých vozů

1.  2 RÉGAL Lionel           F  REYNARD 01L                    E2    2998 2:54,590  160,83        05:49,110
                                Régal Lionel                              2:54,520  160,89
2.  3 FAGGIOLI Simone        I  OSELLA PA27                    E2    2998 2:57,950  157,79        05:55,840
                                Osella Engineering SRL                    2:57,890  157,85
3.  9 SZÁSZ László           H  REYNARD - ZYTEK F3000          E2    2998 3:00,520  155,55        05:59,600
                                Szász Motorsport                          2:59,080  156,80
4.  1 NEVĚŘIL Dušan          CZ LOLA B03/50                    E2    2998 3:02,470  153,88        06:07,360
                                Speedmaster Racing Team s.r.o.            3:04,890  151,87
5.  7 BORMOLINI Fausto       I  REYNARD 95D                    E2    2996 3:03,110  153,35        06:08,090
                                Bormolini Fausto                          3:04,980  151,80
6.  8 KRAJČI Jaroslav        SK LOLA B02/50                    E2    2998 3:05,800  151,13        06:09,730
                                Krajči Jaroslav                           3:03,930  152,66
7.  6 NAPIONE Renzo          I  REYNARD K02                    E2    2998 3:04,130  152,50        06:11,660
                                Napione Renzo                             3:07,530  149,73
8. 12 SVOBODA Milan          CZ DALLARA STV 302                E2    1998 3:07,530  149,73        06:15,280
                                Czech National Team                       3:07,750  149,56
9. 27 EVANS Lanfranco        I  OSELLA PA20 S                  CN    2996 3:10,970  147,03        06:25,160
                                Evans Lanfranco                           3:14,190  144,60
10.28 KOSTRUH David          CZ NORMA M 20                     CN    1998 3:16,220  143,10        06:31,650
                                Speedmaster Racing Team s.r.o.            3:15,430  143,68
11.15 ROKYTA Petr            CZ MARTINI F2                     E2    2000 3:19,980  140,41        06:40,280
                                Alfa Klub u A?R                           3:20,300  140,18
12.37 MICHL Dan              CZ MICHL 0803                     E1    1999 3:24,420  137,36        06:46,010
                                Czech National Team                       3:21,590  139,29
13.39 KOMÁREK David          CZ MITSUBISHI ECLIPSE EVO 600     E1    3990 3:24,260  137,47        06:50,050
                                Komvet Racing Team                        3:25,790  136,44
14.38 KAŠPÁREK Milan         CZ AUDI TT-R DTM                  E1    3998 3:28,320  134,79        06:50,350
                                Czech National Team                       3:22,030  138,98
15.40 RYBNÍČEK Marek         CZ MITSUBISHI COLT EVO 550        E1    3990 3:24,950  137,00        06:51,230
                                Komvet Racing Team                        3:26,280  136,12
16.30 CHAMPELOVIER Lionel    F  NORMA M 20                     CN    1998 3:27,100  135,58        06:52,110
                                LCM Sport Car                             3:25,010  136,96
17.14 PRÁŠKOVÁ Edita         CZ DALLARA F 301                  E2    1999 3:29,250  134,19        06:55,230
                                JSC Racing Pelh?imov                      3:25,980  136,32
18.41 LÍBAL Petr             CZ BMW M3 GTR                     E1    3201 3:28,140  134,90        06:56,590
                                Šenký? Motorsport                         3:28,450  134,70
19.73 JANÍK Václav           CZ MITSUBISHI LANCER EVO VIII     A     3398 3:31,400  132,82        07:00,110
                                Czech National Team                       3:28,710  134,54
20.75 HILGER Alfred          D  BMW M3                         A     3201 3:32,340  132,24        07:02,410
                                Hilger Alfred                             3:30,070  133,66
21.17 ZMEŠKAL Miloš          CZ DALLARA 399                    E2    1999 3:30,800  133,20        07:04,890
                                Zmeškal Miloš                             3:34,090  131,15
22.121JAKEŠ Miroslav         CZ MITSUBISHI LANCER EVO IX       N     3400 3:35,740  130,15        07:12,090
                                Czech National Team                       3:36,350  129,78
23.53 VODI?KA Richard        CZ MITSUBISHI LANCER EVO IX       E1    3400 3:37,720  128,97        07:14,190
                                Komvet Racing Team                        3:36,470  129,71
24.55 VITVER Vladimír        CZ WR-9                           E1    2000 3:37,890  128,87        07:14,290
                                SVC Náchod Motorsport                     3:36,400  129,75
25.48 ŠÍPEK Martin           CZ BMW M3 VPT                     E1    3201 3:37,810  128,91        07:14,760
                                SVC Náchod Motorsport                     3:36,950  129,43
26.31 DOUBEK Vladimír        CZ JEMA 630 GT                    C     1000 3:40,540  127,32        07:17,340
                                AMK ?eská brána                           3:36,800  129,52
27.77 MALÝ Jaromír           CZ SUBARU IMPREZA WRX             A     3391 3:37,950  128,83        07:18,730
                                Malý Jaromír                              3:40,780  127,18
28.86 SCHWEIGER Christian    A  VW GOLF IV KIT CAR             A     1999 3:40,540  127,32        07:19,790
                                Schweiger Christian                       3:39,250  128,07
29.123VOVES Ji?í             CZ SUBARU IMPREZA WRX STI         N     3390 3:42,010  126,48        07:23,760
                                Czech National Team                       3:41,750  126,62
30.44 SEDLÁ?EK Ji?í          CZ BMW M3 SŠ2                     E1    3800 3:43,360  125,71        07:24,690
                                AMK Ecce Homo                             3:41,330  126,86
31.50 KAŠPÁREK Tomáš         CZ VOLKSWAGEN GOLF                E1    1998 3:42,750  126,06        07:27,030
                                AMK Ecce Homo                             3:44,280  125,20
32.58 URBAN Bohuslav         CZ ŠKODA FABIA                    E1    1998 3:44,530  125,06        07:29,530
                                Cammura Racing Team                       3:45,000  124,80
33.56 MAIER Helmut           D  VW SPIESS GOLF                 E1    1599 3:45,760  124,37        07:29,550
                                MSC Rottenegg                             3:43,790  125,47
34.115TOMÁŠEK Petr           CZ SUBARU ENTERPRISE              E1    3499 3:42,750  126,06        07:30,730
                                Tomášek Petr                              3:47,980  123,16
35.70 KON?EK Julo            SK BMW M3                         A     3201 3:46,370  124,04        07:31,560
                                BMW Krámský Team                          3:45,190  124,69
36.60 PATO?KA Karel          CZ ŠKODA VW CADDY 1.6 16V         E1    1597 3:47,270  123,55        07:33,800
                                Racing Team 3L                            3:46,530  123,95
37.76 GRÉZL David            CZ BMW M3 E36                     A     3200 3:48,930  122,65        07:33,900
                                Buggyra International Racing System       3:44,970  124,81
38.106HOLOCH Roman           CZ ALFA ROMEO 147                 SP    1969 3:48,640  122,81        07:36,000
                                Žižkovský Petr                            3:47,360  123,50
39.101VOJÁ?EK Petr           CZ ALFA ROMEO 147                 SP    1998 3:50,930  121,59        07:39,660
                                Czech National Team                       3:48,730  122,76
40.105LOS Ji?í ml.           CZ OPEL ASTRA OPC                 SP    1998 3:50,800  121,66        07:41,470
                                Racing Team 3L                            3:50,670  121,73
41.25 VONŠÁK Jakub           CZ DELTA III                      NF    1400 3:52,280  120,88        07:41,870
                                AZ Pneu Racing Team                       3:49,590  122,30
42.63 CHLUM Pavel            CZ ŠKODA FELICIA PICK-UP          E1    1592 3:52,710  120,66        07:44,620
                                AMK - Jesenný                             3:51,910  121,08
43.103JERMAN Martin          CZ ALFA ROMEO 147                 SP    1998 3:50,480  121,83        07:46,750
                                Czech National Team                       3:56,270  118,84
44.110JERMANOVÁ Gabriela     CZ OPEL ASTRA OPC                 SP    1998 3:54,790  119,59        07:47,470
                                Dekra Racing Team                         3:52,680  120,68
45.59 MEIXNER Richard        CZ ŠKODA OCTAVIA                  E1    1998 3:54,630  119,67        07:48,820
                                Cammura Racing Team                       3:54,190  119,90
46.36 JAN?ÍK Jaroslav        CZ BMW 130i MTX                   E1    3000 3:55,560  119,20        07:49,010
                                Jan?ík Team Prague                        3:53,450  120,28
47.54 BOHÁ? Milan            CZ RENAULT CLIO                   E1    1998 3:54,090  119,95        07:49,130
                                Bohá? Milan                               3:55,040  119,46
48.83 SAMEK                  CZ FORD FOCUS KIT-CAR             A     1999 3:55,340  119,31        07:49,310
                                Racing Team 3L                            3:53,970  120,01
49.42 HUBÁ?EK Karel          CZ BMW 320 JSP                    E1    3200 3:55,360  119,30        07:50,860
                                Buggyra International Racing System       3:55,500  119,23
50.84 THEIMER Ji?í           CZ PEUGEOT 306 MAXI KIT CAR       A     1998 3:55,930  119,01        07:51,360
                                Theimer Ji?í                              3:55,430  119,27
51.57 ŠTILEC Roman           CZ HONDA CIVIC                    E1    1595 3:58,590  117,69        07:53,000
                                RRT s.r.o.                                3:54,410  119,79
52.102VOJÁ?EK Lukáš          CZ PEUGEOT 306                    SP    1998 3:58,010  117,97        07:53,980
                                Dekra Racing Team                         3:55,970  118,99
53.47 DOLEŽAL Viktor         CZ BMW 130i                       E1    3500 3:58,820  117,57        07:56,500
                                Kotek Ji?í                                3:57,680  118,14
54.125JESCHEK Gerd           A  BMW M3                         N     3201 3:58,670  117,65        07:56,750
                                Gerd Jeschek                              3:58,080  117,94
55.66 KAŠPÁREK Jan           CZ ŠKODA FABIA                    E1    1398 4:04,810  114,70        08:13,190
                                AMK Ecce Homo                             4:08,380  113,05
56.52 JANČÍK Milan           CZ BMW 130i MTX                   E1    3000 4:09,700  112,45        08:14,670
                                Jančík Team Prague                        4:04,970  114,62
57.71 KOBRLE Jan             CZ BMW M3                         A     3201 3:53,470  120,27        08:17,240
                                Buggyra International Racing System       4:23,770  106,45
58.69 POPOV Georgi           CZ ŠKODA FELICIA PICK-UP          E1    1490 4:09,970  112,33        08:19,280
                                Georgi Popov                              4:09,310  112,63
59.68 TRNKA Jan              CZ ŠKODA FELICIA                  E1    1400 4:13,500  110,76        08:26,290
                                AMK - Jesenný                             4:12,790  111,08
60.65 JEŽEK Radim            CZ ŠKODA FELICIA                  E1    1390 4:24,350  106,22        08:32,840
                                AZ Pneu Racing Team                       4:08,490  113,00
61.51 SCHWAN Roman           CZ RENAULT CLIO WILLIAMS          E1H   1994 4:17,910  108,87        08:35,510
                                AZ Pneu Racing Team                       4:17,600  109,00
62.64 UDRŽAL Ladislav        CZ ŠKODA FELICIA PICK-UP          E1    1498 4:30,280  103,89        08:56,520
                                Georgi Popov                              4:26,240  105,46
63.129VÁLEK Tomáš            CZ ŠKODA FABIA                    N     1400 4:46,340   98,06        09:29,440
                                Kubiš Karel                               4:43,100   99,18
64.128KUBIŠ Karel            CZ ŠKODA FABIA                    N     1400 5:10,640   90,39        10:13,670
                                Kubiš Karel                               5:03,030   92,66
    4 BENEŠ Miloš            CZ RALT RT23 F3000                E2    2998 3:22,420  138,72
                                GMS Racing Team                              DNS
   49 KRAMPOTA Ivo           CZ BMW M3                         E1    2990 3:43,290  125,75
                                AMK Vsetín                                   DNF
   78 DANIEL Antonín         CZ BMW M3                         A     3201    DNS
                                SVC Náchod Motorsport                        DNS
    5 KRÁMSKÝ Otakar         CZ REYNARD K-08                   E2    3000    DNF
                                Czech National Team                          DNS
   109ŽIŽKOVSKÝ Petr         CZ FORD ESCORT RS 2000            SP    1998    DNF
                                Žižkovský Petr                               DNS
   67 HRUBÝ Oldřich          CZ ŠKODA FAVORIT                  E1    1390    DNF
                                Chvojková Hana                               DNF


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 1.6.2008
Přečteno: 4607 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist