úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo - Entrylist

Předběžný seznam přihlášených

  1  NEVĚŘIL Dušan           CZ  Speedmaster Racing Team s.r.o.   Lola B02/50                         E2    2998 cm3
  2  RÉGAL Lionel             F  Régal Lionel                     Reynard 01L                         E2    2998 cm3
  3  FAGGIOLI Simone          I  Osella Engineering SRL           Osella Pa27                         E2    2998 cm3
  4  BENEŠ Miloš             CZ  GMS Racing Team                  Ralt Rt23 F3000                     E2    2998 cm3
  5  KRÁMSKÝ Otakar          CZ  Czech National Team              Reynard K-08                        E2    3000 cm3
  6  NAPIONE Renzo            I  Napione Renzo                    Reynard K02                         E2    2998 cm3
  7  BORMOLINI Fausto         I  Bormolini Fausto                 Reynard 95D                         E2    2996 cm3
  8  KRAJČI Jaroslav         SK  Krajči Jaroslav                  Lola B02/50                         E2    2998 cm3
  9  SZÁSZ László             H  Szász Motorsport                 Reynard - Zytek F3000               E2    2998 cm3
 12  SVOBODA Milan           CZ  Czech National Team              Dallara Stv 302                     E2    1998 cm3
 14  PRÁŠKOVÁ Edita          CZ  JSC Racing Pelhřimov             Dallara F 301                       E2    1999 cm3
 15  ROKYTA Petr             CZ  Alfa Klub u AČR                  Martini F2                          E2    2000 cm3
 17  ZMEŠKAL Miloš           CZ  Zmeškal Miloš                    Dallara 399                         E2    1999 cm3
 25  VONŠÁK Jakub            CZ  AZ Pneu Racing Team              Delta Iii                           NF    1400 cm3
 26  VÍTEK Petr              CZ  AG Motorsport                    Osella Pa 20S                       CN    3000 cm3
 27  EVANS Lanfranco          I  Evans Lanfranco                  Osella Pa20 S                       CN    2996 cm3
 28  KOSTRUH David           CZ  Speedmaster Racing Team s.r.o.   Norma M 20                          CN    1998 cm3
 30  CHAMPELOVIER Lionel      F  LCM Sport Car                    Norma M 20                          CN    1998 cm3
 31  DOUBEK Vladimír         CZ  AMK Česká brána                  Jema 630 Gt                          C    1000 cm3
 36  JANČÍK Jaroslav         CZ  Jančík Team Prague               BMW 130I Mtx                        E1    3000 cm3
 37  MICHL Dan               CZ  Czech National Team              Michl 0804                          E1    2800 cm3
 38  KAŠPÁREK Milan          CZ  Czech National Team              Audi Tt-R Dtm                       E1    3998 cm3
 39  KOMÁREK David           CZ  Komvet Racing Team               Mitsubishi Eclipse Evo 600          E1    3990 cm3
 40  RYBNÍČEK Marek          CZ  Komvet Racing Team               Mitsubishi Colt Evo 550             E1    3990 cm3
 41  LÍBAL Petr              CZ  Šenkýř Motorsport                BMW M3 Gtr                          E1    3201 cm3
 42  HUBÁČEK Karel           CZ  Buggyra International Racing SystBMW 320 Jsp                         E1    3200 cm3
 43  JELINEK Michael          A  Michael Jelinek                  Subaru Impreza 2.0Gt Wrx            E1    3400 cm3
 44  SEDLÁČEK Jiří           CZ  AMK Ecce Homo                    BMW M3 Sš2                          E1    3800 cm3
 45  BRAUN Milan             CZ  Šenkýř Motorsport                BMW M3 Gtr                          E1    3201 cm3
 46  TOMÁŠEK Petr            CZ  Tomášek Petr                     Subaru Enterprise                   E1    3499 cm3
 47  DOLEŽAL Viktor          CZ  Kotek Jiří                       BMW 130I                            E1    3500 cm3
 48  ŠÍPEK Martin            CZ  SVC Náchod Motorsport            BMW M3                              E1    3201 cm3
 49  KRAMPOTA Ivo            CZ  AMK Vsetín                       BMW M3                              E1    2990 cm3
 50  KAŠPÁREK Tomáš          CZ  AMK Ecce Homo                    Volkswagen Golf                     E1    1998 cm3
 51  SCHWAN Roman            CZ  AZ Pneu Racing Team              Renault Clio Williams               E1    1994 cm3
 52  JANČÍK Milan            CZ  Jančík Team Prague               BMW 130I Mtx                        E1    3000 cm3
 53  VODIČKA Richard         CZ  Komvet Racing Team               Mitsubishi Lancer Evo Ix            E1    3400 cm3
 54  BOHÁČ Milan             CZ  Boháč Milan                      Renault Clio                        E1    1998 cm3
 55  VITVER Vladimír         CZ  SVC Náchod Motorsport            Wr-9                                E1    2000 cm3
 56  MAIER Helmut             D  MSC Rottenegg                    Vw Spiess Golf                      E1    1599 cm3
 57  ŠTILEC Roman            CZ  RRT s.r.o.                       Honda Civic                         E1    1595 cm3
 58  URBAN Bohuslav          CZ  Cammura Racing Team              Škoda Fabia                         E1    1998 cm3
 59  MEIXNER Richard         CZ  Cammura Racing Team              Škoda Octavia                       E1    1998 cm3
 60  PATOČKA Karel           CZ  Racing Team 3L                   Škoda Vw Caddy 1.6 16V              E1    1597 cm3
 61  RYBNÍČEK Martin         CZ  Racing Team 3L                   Škoda Pickup Klbr                   E1    1600 cm3
 62  LOS Jiří                CZ  Racing Team 3L                   Škoda Pickup Klbr                   E1    1600 cm3
 63  CHLUM Pavel             CZ  AMK - Jesenný                    Škoda Felicia Pick-Up               E1    1592 cm3
 64  POPOV Georgi            CZ  Georgi Popov                     Škoda Felicia Pick-Up               E1    1490 cm3
 65  JEŽEK Radim             CZ  AZ Pneu Racing Team              Škoda Felicia                       E1    1390 cm3
 66  KAŠPÁREK Jan            CZ  AMK Ecce Homo                    Škoda Fabia                         E1    1398 cm3
 67  HRUBÝ Oldřich           CZ  Chvojková Hana                   Škoda Favorit                       E1    1390 cm3
 68  TRNKA Jan               CZ  AMK - Jesenný                    Škoda Felicia                       E1    1400 cm3
 69  UDRŽAL Ladislav         CZ  Georgi Popov                     Škoda Felicia Pick-Up               E1    1498 cm3
 70  KONČEK Julo             SK  BMW Krámský Team                 BMW M3                               A    3201 cm3
 71  KOBRLE Jan              CZ  Buggyra International Racing SystBMW M3                               A    3201 cm3
 72  KOMÁREK Josef           CZ  Komvet Racing Team               Mitsubishi Lancer Evo Vi             A    3398 cm3
 73  JANÍK Václav            CZ  Czech National Team              Mitsubishi Lancer Evo Viii           A    3398 cm3
 75  HILGER Alfred            D  Hilger Alfred                    BMW M3                               A    3201 cm3
 76  GRÉZL David             CZ  Buggyra International Racing SystBMW M3 E36                           A    3200 cm3
 77  MALÝ Jaromír            CZ  Malý Jaromír                     Subaru Impreza Wrx                   A    3391 cm3
 78  DANIEL Antonín          CZ  SVC Náchod Motorsport            BMW M3                               A    3201 cm3
 83  SAMEK Martin            CZ  Racing Team 3L                   Ford Focus Kit-Car                   A    1999 cm3
 84  THEIMER Jiří            CZ  Theimer Jiří                     Peugeot 306 Maxi Kit Car             A    1998 cm3
 86  SCHWEIGER Christian      A  Schweiger Christian              Vw Golf Iv Kit Car                   A    1999 cm3
 95  LEDNÁR Vladimír         SK  Maiko Motorsport                 Škoda Fabia                          A    1400 cm3
 98  ŠPALEK Jiří             CZ  KT Motorsport spol. s r.o.       Peugeot 306                         SP    1999 cm3
 99  KUSÝ Tomáš              CZ  KT Motorsport spol. s r.o.       Peugeot 306                         SP    1999 cm3
 101 VOJÁČEK Petr            CZ  Czech National Team              Alfa Romeo 147                      SP    1998 cm3
 102 VOJÁČEK Lukáš           CZ  Dekra Racing Team                Opel Astra Opc                      SP    1998 cm3
 103 JERMAN Martin           CZ  Czech National Team              Alfa Romeo 147                      SP    1998 cm3
 105 LOS Jiří ml.            CZ  Racing Team 3L                   Opel Astra Opc                      SP    1998 cm3
 106 HOLOCH Roman            CZ  Žižkovský Petr                   Alfa Romeo 147                      SP    1969 cm3
 109 ŽIŽKOVSKÝ Petr          CZ  Žižkovský Petr                   Ford Escort Rs 2000                 SP    1998 cm3
 110 JERMANOVÁ Gabriela      CZ  Dekra Racing Team                Opel Astra Opc                      SP    1998 cm3
 121 JAKEŠ Miroslav          CZ  Czech National Team              Mitsubishi Lancer Evo Ix             N    3400 cm3
 123 VOVES Jiří              CZ  Czech National Team              Subaru Impreza Wrx Sti               N    3390 cm3
 125 JESCHEK Gerd             A  Gerd Jeschek                     BMW M3                               N    3201 cm3
 128 KUBIŠ Karel             CZ  Kubiš Karel                      Śkoda Fabia                          N    1400 cm3
 129 VÁLEK Tomáš             CZ  Kubiš Karel                      Škoda Fabia                          N    1400 cm3
 130 WINDSTEIG Werner         A  Windsteig Werner                 Citroen Saxo Vts                     N    1588 cm3
 160 DOBLHOFER Hannes         A  Historic Racing Team Austria     Porsche 911 Rsr (Rv 1975)          per.   2687 cm3
 172 ŠTĚRBA Josef            CZ  Štěrba Václav                    Fiat Abarth 1000 Tc (Rv 1965)      per.    982 cm3
 191 VALKO Ľubomír           SK  Valko Racing Team                Škoda 130 Rs (Rv 1976)             per.   1298 cm3
 199 MICHL Josef             CZ  Czech National Team              Škoda 130 Rs (Rv 1975)             per.   1299 cm3
 200 KRÁL Oskar              CZ  Czech National Team              Škoda 130 Rs (Rv 1976)             per.   1300 cm3
 201 KOLÁŘ Pavel             CZ  Czech National Team              Škoda 130 Rs (Rv 1976)             per.   1289 cm3
 202 DLOUHÝ Petr             CZ  Autosport Dlouhý                 Škoda 130 Rs (Rv 1978)             per.   1298 cm3
 203 DENZLER Erich            D  MSC Presseck e.V. im ADAC        Opel Ascona B (Rv 1978)            per.   1956 cm3
 204 JELÍNEK Libor           CZ  Válek Autosport                  BMW 3.0 Csl (Rv 1971)              per.   3003 cm3
 205 ADÁMEK Miroslav         CZ  Adámek Miroslav                  Nsu Tt 1300 (Rv 1970)              per.   1300 cm3
 206 RAŠKA Stanislav         CZ  Arvest Rally Team                Vw Golf 1,6 Gti (Rv )              per.   1588 cm3
 207 GALÁŠ Milan             CZ  Klub racing team Znojmo IV v AČR BMW 2002 Ti (Rv 1969)              per.   1999 cm3
 208 TÁBORSKÝ Radovan        CZ  Arvest Rally Team                Fiat 128 A Rally (Rv 1972)         per.   1300 cm3
 209 KONICAR Vladimír        CZ  Kamila Stará                     BMW 2002 Ti (Rv 1971)              per.   1990 cm3
 212 BELLI Guido              I  Belli Guido                      Lancia Fulvia Zagato (Rv 1968)     per.   1298 cm3
 215 ŠTERBA Václav           CZ  Štěrba Václav                    Fiat 127 A (Rv 1971)               per.    903 cm3
 216 INDROVÁ Michaela        CZ  Indra Jindřich                   Škoda 120 S (Rv 1973)              per.   1174 cm3
 217 INDRA Jindřich          CZ  Czech National Team              Škoda 120S (Rv )                   per.   1289 cm3
 219 PAVLIČÍK Lukáš          CZ  Arvest Rally Team                Volgswagen Golf 1.6 Gti (Rv 1976)  per.   1588 cm3
 220 SEKYRKA Zdeněk          CZ  Šenkýř Motorsport                Škoda 130 Rs (Rv 1978)             per.   1295 cm3
 221 STEJSKAL Milan          CZ  GMS Racing Team                  Fiat 128 Sc (Rv 1972)              per.   1300 cm3
 228 FISCHER Gerd             A  Historic Racing Team Austria     Ford Escort (Rv 1970)              per.   1299 cm3
 229 BOCK Friedrich           A  Historic Racing Team Austria     Ford Escort 1300 Gt (Rv 1971)      per.   1297 cm3
 230 BROZOVIĆ Zlatko         CRO Udruga Klakson                   Opel Manta B Gt/E (Rv )            per.   1979 cm3
 231 VONDRÁK Pavel           CZ  Vondrák Petr                     Dangel 820 Jrd (Rv 1972)           per.   1999 cm3
 232 HRVOJE Radan            CRO Udruga Klakson                   Opel Ascona B 2.0 (Rv )            per.   1979 cm3
 241 MIKOV Ondřej            CZ  Mikov Ondřej                     Mtx 1-03 (Rv 1975)                 per.   1299 cm3
 242 KLESNIL Dan             CZ  ARC Bohemia spol. s.r.o.         Mtx 1-06 F. Easter (Rv 1981)       per.   1300 cm3
 243 VONDRÁK Petr            CZ  Vondrák Petr                     March 752 (Rv 1975)                per.   1999 cm3
 244 PRÁŠEK Jaroslav         CZ  JSC Racing Pelhřimov             Chevron B42 (Rv )                  per.   2000 cm3
 245 ČEČIL František         CZ  Czech National Team              Hakar (Rv 1950)                    per.   1089 cm3
 246 KLUS Adam               CZ  Klus Adam                        Avia Ae-2 (Rv 1978)                per.   1300 cm3
 247 ALIČ Mihael             CRO Udruga Klakson                   Opel Kadett C Gt/E (Rv )           per.   1979 cm3
 267 STARÁ Kamila            CZ  Kamila Stará                     Mtx 1-03 Formule Easter (Rv 1975)  per.   1300 cm3
 268 TYKAL Petr              CZ  Kamila Stará                     Mtx 1-03 Formule Easter (Rv 1975)  per.   1300 cm3
 269 SIEBER Hans K.           D  Sieber Hans                      Mtx 1/06 Easter (Rv )              per.   1300 cm3
 270 VACEK Lubomír           CZ  Vacek Lubomír                    BMW 2002 Ti (Rv 1970)              per.   1990 cm3




Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 30.5.2008
Přečteno: 4530 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist