úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo 2011 - Entrylist/přihlášení

Předběžný seznam přihlášených

s.č. jezdec                  nat team                            vozidlo                       sk  ccm
1    FAGGIOLI Simone         I   Osella Engineering SRL          OSELLA FA30                   E2  2998
2    BENEŠ Miloš             CZ  Czech National Team             RALT RT23 F3000               E2  2998
3    KRÁMSKÝ Otakar          CZ  Czech National Team             REYNARD K-11                  E2  2998
4    SVOBODA Milan           CZ  JSC Racing Pelhřimov            LOLA T96/50                   E2  2998
5    JANÍK Václav            CZ  Czech National Team             LOLA B02/50                   E2  2998
6    BORMOLINI Fausto        I   Bormolini Fausto                REYNARD K02                   E2  2998
7    NAPIONE Renzo           I   Napione Renzo                   REYNARD K02                   E2  2998
8    KRAJČI Jaroslav         SK  Nutrend Racing Team             LOLA F3000 ZYTEK              E2  2998
9    SZÁSZ László            H   Szász Motorsport                NIPPON REYNARD - ZYTEK F3000  E2  2998
10   NEVĚŘIL Dušan           CZ  Speedmaster Racing Team s.r.o.  NORMA M20F                    CN  1998
11   STEINER Marcel          CH  Equipe Bernoise                 OSSELLA FA30/ZYTEK            E2  3000
12   MULLER Urs              CH  Muller Urs                      OSELLA PA 30                  CN  3000
13   WALDY Hermann           A   MSC Rottenegg                   FORMEL 3000 LOLA B06/51       E2  2994
14   ZERLA Adriano           I   Zerla Adriano                   OSELLA PA 30                  CN  2998
15   ROASIO Maurizio         I   Roasio Maurizio                 OSELLA PA30                   CN  2998
16   DEMUTH Guy              LUX Ecurie Tetelbierg               OSELLA FA30                   E2  2997
17   BREBSOM Nicolas         A   Brebsom Nicolas                 LOLA T96/50                   E2  2992
18   GALLI Hubert            A   MSC Rottenegg                   DALLARA INDYCAR IR9           E2  3500
19   STANKOVIČ Vladimir      SLO VAMA Šport                      REYNARD FORD KL01             E2  2999
20   VÍTEK Petr              CZ  Czech National Team             OSELLA PA 20S                 CN  2999
21   TARMANN Jozef           A   Tarmann Josef                   DALLARA MERCEDES F302         E2  1997
22   MANDL Anton             A   Ton Racing Team                 OPEL LOTUS                    E2  1998
23   PRÁŠKOVÁ Edita          CZ  JSC Racing Pelhřimov            DALLARA JSC 301               E2  1996
24   WALDY jun. Hermann      A   Waldy Hermann jun.              FORMEL 3 DALLARA 395          E2  1998
25   BENESCH Mario           A   Polizeisportverein Wels-MotorspoFORMEL 3 DALLARA              E2  1997
26   OTTO Ludvík             CZ  Alfa Klub Olomouc               MARTINI F2                    E2  1998
27   NOVÝ Lubor              CZ  JSC Racing Pelhřimov            DALLARA JSC 302               E2  1998
28   ROKYTA Petr             CZ  Alfa Klub u AČR                 LIGIER JS 49                  CN  1997
29   SAINTMARD Gilles        B   Marchin Auto Club               DALLARA 393 F3 FIAT           E2  1998
30   BEECKMAN Marc           B   Marchin Auto Club               FUNYO BARQUETTE               CN  1900
31   ULMANN Silvestr         CZ  Elsev s.r.o.                    ELUS 01K                      E2  1400
32   KRAKOVIČ Radek          CZ  Krakovič Radek                  FIKS 09 RK                    E2  1400
33   KAŠPÁREK Milan          CZ  AMK Ecce Homo                   AUDI TT-R DTM                 E1  3998
34   TRNKA Petr              CZ  AMK Ecce Homo                   FORMULE GLORIA C8             E2  998
35   MICHL Dan               CZ  Michl Josef                     OPEL MICHL 2.8                E1  2800
36   PAILER Felix            A   Pailer Felix                    LANCIA INTEGRALE              E1  4223
37   PLASA Georg             D   MSC a. Tegensee                 BMW 134 Judd V8               E1  3395
38   KRAMPOTA Ivo            CZ  AK Vsetín                       BMW M3                        E1  2990
39   HUBÁČEK Karel           CZ  Nutrend Racing Team             BMW M3 E92 GTR                E1  4999
40   JELINEK Michael         A   Michael Jelinek                 SUBARU IMPREZA EVO I          E1  3395
41   BODSON Yanick           B   Ecurie Ardennes                 MITSUBISHI LANCER EVO VIII RS E1  3395
42   SEDLÁČEK Jiří           CZ  AMK Ecce Homo                   BMW SS11                      E1  3800
43   ADELBRECHT Otto         A   Adelbrecht Otto                 BMW COMPACT M3                E1  3200
44   NEUSCHNEGG Reinhold     A   Neuschnegg Reinhold             OPEL CALIBRA VMAX TURBO 2WD   E1  3396
45   VITVER Vladimír         CZ  Czech National Team             LOTUS WR                      E1  1999
46   MARKO Andreas           A   Marko Andreas                   AUDI A4 STW QUATTRO           E1  1997
47   PROCHÁZKA Jan           CZ  Procházka Jan                   BMW 320is                     E1  1998
48   ČERMÁK Jan              CZ  SVC Náchod Motorsport           LOTUS WR                      E1  1999
49   TOMÁŠEK Petr            CZ  Tomášek Petr                    SUBARU ENTERPRISE III         E1  3499
50   THEIMER Jiří            CZ  AMK Ecce Homo                   PEUGEOT 306 MAXI KIT CAR      E1  1998
51   KAŠPÁREK Tomáš          CZ  AMK Ecce Homo                   ŠKODA FABIA MK I.             E1  1998
52   KAŠPÁREK Jan            CZ  AMK Ecce Homo                   RENAULT CLIO CUP              E1  1998
53   POVODEN Martin          A   Povoden Martin                  RENAULT MEGANE COASCH         E1  1998
54   MAIER Helmut            A   H+R Spezial Federn              VW SPIESS GOLF                E1  1599
55   STERNAD Diethard        A   Sternad Diethard                ALFA ROMEO 156 STW            E1  1999
56   KREJSA Martin           CZ  Martin Krejsa                   ŠKODA FABIA RS                E1  1990
57   JEŽEK Radim             CZ  Nutrend Racing Team             ŠKODA FELICIA                 E1  1400
58   CHLUM Pavel             CZ  Nutrend Racing Team             ŠKODA FELICIA PICK-UP         E1  1598
59   HUTTER Gregor           A   Hutter Gregor                   ALFA ROMEO 145                E1  1600
60   VOJÁČEK Lukáš           CZ  Czech National Team             MITSUBISHI LANCER EVO VIII    A   3395
61   MALÝ Jaromír            CZ  Czech National Team             SUBARU IMPREZA STI            A   3390
62   SCHWEIGER Christian     A   Schweiger Christian             MITSUBISHI LANCER EVO VIII    A   3395
63   WIEDENHOFER Stefan      A   Wiedenhofer Stefan              MITSUBISHI LANCER EVO VI WRC  A   3395
64   PEDRONI Gabriella       I   Pedroni Gabriella               MITSUBISHI LANCER EVO 8       A   3395
65   MIKULAŠTÍK Silvestr     CZ  Walašský Rally klub AČR         ŠKODA OCTAVIA WRC             A   3395
66   STEFANICKI Pawel        PL  Automobilklub Orski             HONDA CIVIC TYPE R            A   1998
67   KOZAR Yevhen            CZ  Racing Team 3L                  OPEL ASTRA OPC                A   2000
68   SAMEK Martin            CZ  Racing Team 3L                  FORD FOCUS KIT-CAR            A   1998
69   POHNER Karel            CZ  Marius Pedersen Team            HONDA CIVIC TYPE R            A   1998
70   BENEŠOVÁ Dominika       CZ  Ennoble Racing Klub             ALFA ROMEO 147                A   1998
71   BLAHO Dan               CZ  Ennoble Racing Klub             ALFA ROMEO                    A   1998
72   MARTINEK Rene           A   MSC Rottenegg                   HONDA CIVIC TYPE R            A   1998
73   NEŠPOR Robert           CZ  Nešpor Marek                    ŠKODA FABIA KIT CAR           A   1600
74   TRNKA Jan               CZ  Nutrend Racing Team             ŠKODA FELICIA                 A   1400
75   RITZBERGER Kurt         A   MSC Rottenegg                   PEUGEOT 306 GTI               A   1999
77   VOJÁČEK Petr            CZ  Ennoble Racing Klub             NISSAN 350 Z                  GT  3498
78   BORKOVIC Dušan          SRB Borkovic Dušan                  MITSUBISHI LANCER EVO IX      N   3395
79   PREK Aleš               SLO Avto Moto Klub ATOM             MITSUBISHI LANCER EVO         N   3395
80   WANEK Roland            D   MSC Ruhr Blitz Bochum           MITSUBISHI LANCER EVO IX      N   3395
81   JERMAN Martin           CZ  Evolutionracing Prague          MITSUBISHI LANCER EVO X       N   3395
82   SAJLER Filip            CZ  Evolutionracing Prague          MITSUBISHI LANCER EVO X       N   3395
83   LOS Jiří ml.            CZ  Czech National Team             SUBARU IMPREZA WRX STI        N   3395
84   DYTKO Pawel             PL  Dytko Pawel                     MITSUBISHI LANCER EVO X       N   3395
85   DREYFURST Ludger        D   Dreyfurst Ludger                MITSUBISCHI LANCER EVO VIII   N   3395
86   BENEŠ Oskar             CZ  Ennoble Racing Klub             MITSUBISHI LANCER EVO X       N   3395
87   TOMKOVIČ Ondřej         CZ  AK Tišnov                       OPEL ASTRA OPC                N   1998
88   WINDSTEIG Werner        A   Windsteig Werner                CITROEN SAXO VTS              N   1587
89   GASSLER Bernhard        A   MSC Rottenegg                   HONDA CIVIC TYPE R            N   1998
90   MITTERER Michael        A   Mitterer Michael                MITU-MAZDA RX3                H   2292
91   THEURETSBACHER Leo      A   Theuretsbacher Leo              BMW 2002 Ti                   H   1990
92   BERTOZZI Lino           I   Racing Team Le Fonti            FORD ESCORT RS                H   1993
93   LAMPELMAIER Max         A   Ford Racing Club                FORD ESCORT RS 1800           H   1998
94   ENZBERGER Erich         A   Historic Racing team Austria    FORD ESCORT 1300 GT           H   1300
95   FISCHER Gerd            A   Fischer Gerd                    FORD ESCORT 1300GT            H   1298
96   VALA Wolfgang           A   Vala Wolfgang                   STEYER PUCH 650 TR            H   650
97   PACHTEU Jürgen          A   Pachteu Jürgen                  STEYR-PUCH 650 TR             H   676
98   BAIER Thomas            A   Baier Thomas                    STEYR PUCH 650 TR             H   650
99   ŠTĚRBA Josef            CZ  SAS Zlín                        FIAT ABARTH 1000TC            H   982
100  KOMORNIK Walter         A   Komornik Walter                 LOLA T250 SUPER VAU           H
101  HUBER Friedrich         A   Huber Friedrich                 LOLA T328 SV                  H   1588
201  MICHL Josef             CZ  Czech National Team             PORSCHE 911S                  H   1999
202  ADÁMEK Miroslav         CZ  Adámek Miroslav                 NSU TT                        H   1300
203  VACEK Lubomír           CZ  Czech National Team             BMW 2002 Ti                   H   1998
204  KLÍCHA Ivan             CZ  Klícha Ivan                     VOLVO 544 SPORT               H   1777
205  INDRA Jindřich          CZ  Czech National Team             ŠKODA 110L                    H   1144
206  KONICAR Vladimír        CZ  Czech National Team             BMW 2002 Ti                   H   1991
208  INDROVÁ Michaela        CZ  Czech National Team             ŠKODA 110L                    H   1144
209  KRÁL Oskar ml.          CZ  Czech National Team             SKODA 130RS                   H   1289
210  KUBÍČEK Jiří            CZ  Nutrend Racing Team             ŠKODA 130RS                   H   1299
211  DLOUHÝ Petr             CZ  Czech National Team             ŠKODA 130 RS                  H   1289
213  STEJSKAL Milan          CZ  Stejskal Milan                  FIAT 128 SC                   H   1298
217  KONEČNÝ Zdeněk          CZ  Alfa Klub Olomouc               BMW 2002 Ti                   H   1990
220  KOLÁŘ jr. Petr          CZ  Alfa Klub u AČR                 ŠKODA 130RS                   H   1289
225  NEŠETŘIL Milan          CZ  Indra Jindřich                  ŠKODA 110L                    H   1150
226  MIKULENKA Jaroslav      CZ  Alfa Klub Olomouc               BMW 2002Ti                    H   1998
230  KOLÁŘ Petr              CZ  Alfa Klub u AČR                 ŠKODA 110R                    H   1150
241  VONDRÁK Martin          CZ  Vondrák Martin                  MARCH 712M F2                 H   1800
243  TYKAL Petr              CZ  SK Industrietechnik Modřice     F-EASTER MTX 1-03             H   1300
245  MIKOV Ondřej            CZ  Mikov Ondřej                    MTX 1-03                      H   1289
246  DOLEŽAL Lubomír         CZ  Doležal Lubomír                 MTX 1-06                      H   1294
300  SCHWAN Roman            CZ  Valenta Roman                   RENAULT CLIO WILLIAMS         E1  1994
301  TOMEČEK Lukáš           CZ  AMK Ecce Homo                   VW GOLF GTI                   E1  1598
302  CHYTIL Martin           CZ  Chytil Martin                   SKODA 120S                    E1  1289
303  CHYTIL Jaroslav         CZ  Chytil Martin                   SKODA 110 R                   E1  1289
304  HEIER Ondřej            CZ  Chytil Martin                   ŠKODA 130L                    E1  1289
306  VALENTA Roman           CZ  Valenta Roman                   ŠKODA FABIA                   E1  1390
307  BUCHEGGER Siegfried     A   Race Compact                    KTM X-BOW                     XB  2000
308  MADRIAN Ferdinand       A   Race Compact                    KTM X-BOW                     XB  2000





Literatura, odkazy, zdroje

www.eccehomo.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 8.6.2011
Přečteno: 2484 x
Stránka aktualizována: 15.6.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2011


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist