úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský drak 2007 - 1. závod Results

Neoficiální pořadí MČR

 1.  3  Dušan Nevěřil   Lola T96/50               Speedmaster            01:04.13  01:04.47  01:05.07  03:13.67 E2 2000+
 2.  1  Milan Svoboda   Dallara STV 2000          JSC Racing             01:06.09  01:04.96  01:05.33  03:16.38 E2 2000-
 3.  5  Otakar Krámský  Reynard K-07              BMW Krámský Team       01:06.97  01:06.26  01:06.24  03:19.47 E2 2000+
 4.  4  Miroslav Fajkus Lucchini P3-95M           Miroslav Fajkus Racing 01:08.04  01:07.79  01:06.66  03:22.49  C
 5.  2  Miloš Beneš     Ralt RT 23                GMS Racing Team        01:10.78  01:06.45  01:07.19  03:24.42 E2 2000+
 6.  17 Vladimír Burian Lucchini P3-B2            GMS Racing Team        01:10.99  01:10.90  01:10.65  03:32.54  C
 7.  10 Miloš Zmeškal   Dallara 399               Miloš Zmeškal          01:13.27  01:12.94  01:12.99  03:39.20 E2 2000-
 8.  83 Jozef Tóth      Dallara STV 302           JSC Racing             01:14.25  01:14.22  01:14.84  03:43.31 E2 2000-
 9.  15 Václav Janík    BMW 320 - JSP             Buggyra Int. Racing    01:15.08  01:15.50  01:15.21  03:45.79  M 2000+
10. 122 Martin Novotný  Opel Speedster            AQ Racing Team         01:16.91  01:15.56  01:15.50  03:47.97  M 2000-
11.  11 Marek Rybníček  Škoda KM-2000             Křenek Motrsport       01:16.76  01:15.88  01:17.58  03:50.22  M 2000-
12.  82 Radek Krakovič  Reynard 032               Kovosteel Novitech     01:20.38  01:15.14  01:15.68  03:51.20 E2 2000-
13. 113 Fried Marek     BMW M3 GTR                Šenkýř Motorsport      01:18.59  01:16.99  01:16.75  03:52.33  M 2000+
14.  6  David Komárek   Mitsubishi Colt Evo 550   KOMVET RACING          01:17.66  01:17.26  01:17.45  03:52.37  M 2000+
15.  62 Lubomír Polášek Van Diemen RF-01          Lubomír Polášek        01:18.13  01:18.56  01:17.74  03:54.43 NF
16.  60 Jiří Hrbáč      Delta III                 AC Motorsport          01:18.61  01:18.62  01:18.14  03:55.37 NF
17.  8  Josef Komárek   Mitsubishi Lancer Evo 6   KOMVET RACING          01:20.53  01:18.76  01:17.52  03:56.81  A 2000+
18.  43 Petr Líbal      BMW M3                    Šenkýř Motorsport      01:19.51  01:18.50  01:18.90  03:56.91  A 2000+
19.  22 Peter Jureňa    Mitsubishi Lancer Evo IX  Matador Motorsport     01:18.97  01:19.83  01:18.76  03:57.56  N 2000+
20.  12 Milan Kašpárek  VW Golf                   AMK Ecce Homo          01:20.10  01:19.88  01:18.99  03:58.97  M 2000-
21.  20 Miroslav Jakeš  Mitsubishi Lancer Evo IX  Karel Jakeš            01:19.96  01:19.05  01:20.14  03:59.15  N 2000+
22. 115 Petr Tomášek    Subaru Enterprise         Petr Tomášek           01:21.96  01:19.68  01:17.88  03:59.52  M 2000+
23.  74 Václav Žemla    ASMS02                    Václav Žemla           01:21.50  01:19.30  01:18.90  03:59.70 NF
24.  7  David Kostruh   Dallara F393              Miroslav Fajkus Racing 01:18.12  01:14.56  01:30.05  04:02.73 E2 2000-
25.  21 Richard Vodička BMW M3 E36                Buggyra Int. Racing    01:21.54  01:20.78  01:20.45  04:02.77  N 2000+
26.  42 Vladimír Liška  BMW M3                    Klub Fox Racing        01:21.15  01:20.11  01:21.58  04:02.84  A 2000+
27.  63 Ulmann Silvestr ELUS 01                   Elsev racing Team      01:21.81  01:20.47  01:20.71  04:02.99 NF
28.  91 Martin Jerman   Alfa Romeo 147            Auto Kelly Racing Team 01:20.47  01:20.62  01:21.99  04:03.08 SP
29.  47 Jaromír Malý    Ford Escort Kit Car       Auto Kelly Racing Team 01:22.14  01:21.60  01:20.59  04:04.33  A 2000-
30.  90 Petr Vojáček    Alfa Romeo 147            Auto Kelly Racing Team 01:22.60  01:22.65  01:21.39  04:06.64 SP
31.  92 Lukáš Vojáček   Opel Astra OPC            Auto Kelly Racing Team 01:21.99  01:22.66  01:22.62  04:07.27 SP
32.  99 Tomáš Kusý      Peugeot 306               Kart Arena Brno        01:24.18  01:23.84  01:22.72  04:10.74 SP
33. 100 David Losman    Peugeot 306               Cardo Racing s.r.o.    01:24.27  01:23.68  01:23.37  04:11.32 SP
34.  95 Jiří Los ml.    Opel Astra OPC            Auto Kelly Racing Team 01:24.44  01:24.08  01:23.62  04:12.14 SP
35.  98 Milan ZahradníčePeugeot 306               Kart Arena Brno        01:25.71  01:24.16  01:23.34  04:13.21 SP
36.  93 Gabriela JermanoOpel Astra OPC            Auto Kelly Racing Team 01:24.47  01:24.74  01:25.51  04:14.72 SP
37.  50 Martin Samek    Ford Escort RS            Auto Kelly Racing Team 01:26.98  01:25.89  01:25.80  04:18.67  A 2000-
38.  61 Jakub Janda     Swift                     Lubomír Polášek        01:26.65  01:26.86  01:25.79  04:19.30 NF
39. 144 Matej Prokop    Ford Puma                 Matador Motorsport     01:28.46  01:27.59  01:25.48  04:21.53  M 2000-
40. 140 Radim Ježek     Škoda Favorit             ARC Prostějov          01:29.50  01:28.00  01:27.71  04:25.21  M 1400-
41. 110 Jiří Los st.    BMW M3                    Auto Kelly Racing Team 01:31.07  01:29.69  01:32.29  04:33.05  M 2000+
42. 151 Marek Cihlář    Škoda FeliciaFree Style   Auto Kelly Racing Team 01:30.99  01:31.85  01:31.00  04:33.84  M 2000-
43.  26 Filip Blahout   Honda Civic               František Blahout      01:32.74  01:31.97  01:31.20  04:35.91  N 2000-
44.  54 Michal Malý     Škoda Felicia             Ing. Zdeněk Vrátníček  01:41.52  01:40.85  01:40.18  05:02.55  A 1400-
     40 Eduard Patera   Subaru Impreza 555        Sunoco Racing            xDNS      xDNS      xDNS       x      A 2000+
     97 Jan Koller      Ford Escort RS2000        Auto Kelly Racing Team   xDNS      xDNS      xDNS       x     SP
    118 Jakub Vonšák    BMW E30                   Vonka Racing           01:39.37  01:37.21    xDNS       x      M 2000-
    125 Pavel Chlum     Škoda Felicia             Automotoklub Jesenný     xDNF    01:24.76    xDNS       x      M 1600-
    143 Jan Kašpárek    Škoda Felicia             AMK Ecce Homo          01:32.78    xDNF    01:31.97     x      M 1400-
    141 Bohuslav Urban  Škoda Fabia               Camurra s.r.o.           xDNS      xDNS      xDNS       x      M 2000-
     13 Edita Prášková  Dallara STV 302           JSC Racing               xDNS    01:19.23  01:15.98     x     E2 2000-
     16 Petr Vítek      Opel PRC                  AG Motorsport            xDNS      xDNS      xDNS       x      C




Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 8.4.2007
Přečteno: 4147 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist