úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský drak 2007 - Entrylist

Startovní listina

Start. č. Jezdec                    Soutěžící                       Vozidlo                       Skup.   Třída     MM ČR   ČT ČMP  Hist.Jun.

    20    Miroslav Jakeš            Karel Jakeš                     Mitsubishi Lancer Evo IX      N       nad 2000
    21                              Buggyra Int. Racing             BMW M3                        N       nad 2000
    22    Peter Jureňa              Matador Motorsport              Mitsubishi Lancer Evo IX      N       nad 2000
    26    František Blahout         Filip Blahout                   Honda Civic                   N       do 2000
    40    Eduard Patera             Sunoco Racing                   Subaru Impreza 555            A       nad 2000
    41                              Buggyra Int. Racing             BMW M3                        A       nad 2000
    42    Vladimír Liška            Klub Fox Racing                 BMW M3                        A       nad 2000
    43    Petr Líbal                Šenkýř Motorsport               BMW M3                        A       nad 2000
    47    Jaromír Malý              Auto Kelly Racing Team          Ford Escort Kit Car           A       do 2000
    50    Martin Samek              Auto Kelly Racing Team          Ford Escort RS                A       do 2000
    90    Petr Vojáček              Auto Kelly Racing Team          Alfa Romeo 147                SP
    91    Martin Jerman             Auto Kelly Racing Team          Alfa Romeo 147                SP
    92    Lukáš Vojáček             Auto Kelly Racing Team          Opel Astra OPC                SP
    93    Gabriela Jermanová        Auto Kelly Racing Team          Opel Astra OPC                SP
    94    Jiří Los st.              Auto Kelly Racing Team          Opel Astra OPC                SP                                     jen 1.závod
    95    Jiří Los ml.              Auto Kelly Racing Team          Opel Astra OPC                SP                                     jen 2.závod
    98    Milan Zahradníček         Kart Arena Brno                 Peugeot 306                   SP
    99    Tomáš Kusý                Kart Arena Brno                 Peugeot 306                   SP
   100    David Losman              Cardo Racing s.r.o.             Peugeot 306                   SP
   101    Jan Koller                Auto Kelly Racing Team          Ford Escort RS2000            SP
    6     David Komárek             KOMVET RACING                   Mitsubishi Colt Evo 550       M       nad 2000
    8     Josef Komárek             KOMVET RACING                   Mitsubishi Lancer Evo 6       M       nad 2000
    15    Václav Janík              Buggyra Int. Racing             BMW 320 - JSP                 M       nad 2000
   110    Jiří Los st.              Auto Kelly Racing Team          BMW M3                        M       nad 2000                       jen 1.závod
   111    Jiří Los ml.              Auto Kelly Racing Team          BMW M3                        M       nad 2000                       jen 2.závod
   112    Šenkýř Robert             Šenkýř Motorsport               BMW M3 GTR                    M       nad 2000
   113    Fried Marek               Šenkýř Motorsport               BMW M3 GTR                    M       nad 2000
   115    Petr Tomášek              Petr Tomášek                    Subaru Enterprise             M       nad 2000
    11    Marek Rybníček            Křenek Motrsport                Škoda KM-2000                 M       do 2000
   117    Bohuslav Urban            Camurra Racing Team             Škoda Fabia                   M       do 2000
   122    Martin Novotný            AQ Racing Team                  Opel Speedster                M       do 2000
   125    Pavel Chlum               Automotoklub Jesenný            Škoda Felicia                 M       do 1600
   140    Radim Ježek               ARC Prostějov                   Škoda Felicia                 M       do 1400
    12    Milan Kašpárek            AMK Ecce Homo                   VW Golf                       E1                                     jen 1.závod
   141    Bohuslav Urban            Camurra s.r.o.                  Škoda Fabia                   E1
   142    Tomáš Kašpárek            AMK Ecce Homo                   VW Golf                       E1                                     jen 2.závod
   143    Jan Kašpárek              AMK Ecce Homo                   Škoda Felicia                 E1
   144    Matej Prokop              Matador Motorsport              Ford Puma                     E1
    3     Dušan Nevěřil             Speedmaster                     Lola T96/50                   E2      nad 2000
    5     Otakar Krámský            BMW Krámský Team                Reynard K-07                  E2      nad 2000
    7     David Kostruh             Miroslav Fajkus Racing          Dallara F393                  E2      do 2000
    10    Miloš Zmeškal             Miloš Zmeškal                   Dallara 399                   E2      do 2000
    82    Radek Krakovič            Kovoszcel Novitech              Reynard 032                   E2      do 2000
    60    Jiří Hrbáč                AC Motorsport                   Delta III                     NF
    61    Jakub Janda               Lubomír Polášek                 Swift                         NF
    62    Lubomír Polášek           Lubomír Polášek                 Van Diemen RF-01              NF
    74    Václav Žemla              Václav Žemla                    ASMS02                        NF
    4     Miroslav fajkus           Miroslav Fajkus Racing          Lucchini P3-95M               C
    16    Petr Vítek                AG Motorsport                   Opel PRC                      C
   303    Milan Schembera           Racing Team Praha               BMW M3                        E1H     nad 2000
   310    Roman Schwan              AG Motorsport                   Renaul Clio Williams          E1H     do 2000
   313    Richard Meixner           Camurra s.r.o.                  Škoda octavia                 E1H     do 2000
   320    Roman Štilec              RRT s.r.o.                      Honda Civic                   E1H     do 1600
   321    Josef Honců               RRT s.r.o.                      Škody Felicia                 E1H     do 1600
   201    Oskar Král                ARC Prostějov                   Škoda 130RS                   S1
   209    Patera Michal             GMS Racing                      Fiat 128 SC                   S1
   211    Miroslav Adámek           Miroslav Adámek                 NSU TT                        S1
   220    Milan Stejskal            GMS Racing                      Fiat 128 SC                   S1
   225    Libor Jelínek             Válek Racing Autosport          BMW 3.0 CSL                   S1
   299    Josef Štěrba              Josef Štěrba                    Fiat Abarth 1000TC            S1
   266    Kamila Stará              Stará Kamila                    FE MTX 1-03                   S3
   268    Petr Tykal                Stará Kamila                    FE MTX 1-03                   S3

          Stav k 4.4.2007


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 5.4.2007
Přečteno: 4038 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist