úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský drak - Výsledky 2. závod

Neoficiální výsledky

Výsledková listina závod 2 - Absolutní pořadí závodu - Neoficiální

Poř. S.č.            Jezdec                   Vozidlo          Skup.     1J         2J         3J        Čas

1.     2   Milan Svoboda             Dallara 302                 E2    1:05,28    1:05,10    1:05,56   3:15,94
2.     1   Otakar Krámský            Osella BMW K-06             CN    1:05,25    1:05,41    1:05,83   3:16,49
3.     6   Miloš Beneš               Lucchini P3-B2              CN    1:07,02    1:07,32    1:06,32   3:20,66
4.     3   Miroslav Fajkus           Lucchini P3-95M             CN    1:08,08    1:07,89    1:07,58   3:23,55
5.     8   Miloš Zmeškal             Dallara 399                 E2    1:11,76    1:11,47    1:11,39   3:34,62
6.    62   David Palmi               Van Diemen 99               NF    1:14,24    1:13,53    1:13,31   3:41,08
7.    82   David Kostruh             Dallara F393                E2    1:11,93    1:12,25    1:18,12   3:42,30
8.     5   Josef Komárek             Mitsubishi Evo 550          M     1:15,13    1:15,84    1:15,39   3:46,36
9.    13   Milan Kašpárek            Škoda Fabia MM02            M     1:18,27    1:17,58    1:17,76   3:53,61
10.   63   Jiří Hrbáč                Delta III                   NF    1:17,93    1:17,64    1:18,05   3:53,62
11.   47   Jaromír Malý              Ford Escort Kit Car         A     1:18,49    1:18,12    1:17,99   3:54,60
12.   242  Petr Rokyta               MTX Spider                  K2    1:19,37    1:18,49    1:19,01   3:56,87    1.HA
13.   41   Václav Janík              BMW M3                      A     1:19,00    1:19,26    1:19,25   3:57,51
14.   118  Marek Rybníček            Opel Speedster              M     1:20,20    1:19,52    1:18,02   3:57,74
15.   61   Radek Krakovič            FiKS 01                     NF    1:19,97    1:18,94    1:19,24   3:58,15
16.   43   Petr Líbal                BMW M3                      A     1:19,17    1:19,85    1:19,66   3:58,68
17.   44   Ivo Krampota              BMW M3                      A     1:19,76    1:20,38    1:19,86   4:00,00
18.   40   Vladimír Liška            BMW M3                      A     1:20,05    1:20,91    1:21,37   4:02,33
19.   87   Michal Novický            Ford Faster                 E2    1:21,33    1:21,37    1:20,78   4:03,48
20.   23   Jiří Voves                Subaru Impreza              N     1:22,07    1:22,41    1:21,85   4:06,33
21.   20   Richard Vodička           BMW M3                      N     1:22,31    1:22,21    1:22,15   4:06,67
22.   98   Milan Zahradníček         Peugeot 306                 SP    1:23,13    1:21,98    1:21,86   4:06,97
23.   92   Lukáš Vojáček             Opel Astra OPC              SP    1:23,00    1:22,44    1:23,06   4:08,50
24.   22   Miroslav Jakeš            Mitsubishi Lancer           N     1:22,82    1:22,57    1:23,34   4:08,73
25.   91   Martin Jerman             Alfa Romeo 147              SP    1:23,07    1:22,52    1:23,24   4:08,83
26.   100  David Losman              Peugeot 306                 SP    1:23,25    1:23,40    1:22,91   4:09,56
27.   99   Tomáš Kusý                Peugeot 306                 SP    1:23,77    1:23,45    1:23,64   4:10,86
28.   202  Pavel Kolář               Škoda 130 RS                K1    1:23,86    1:23,99    1:23,36   4:11,21
29.   95   Jiří Los ml.              Opel Astra OPC              SP    1:24,35    1:23,92    1:24,46   4:12,73
30.   101  Jakub Rejlek              Ford Escort                 SP    1:26,05    1:25,25    1:24,09   4:15,39
31.   125  Pavel Chlum               Škoda Pick-up               M     1:25,66    1:24,96    1:25,19   4:15,81
32.   94   Jiří Los st.              Ford Escort RS 2000         SP    1:25,43    1:25,69    1:25,77   4:16,89
33.   93   Gabriela Jermanová        Opel Astra OPC              SP    1:26,74    1:25,55    1:25,20   4:17,49
34.   55   Tomáš Kašpárek            Škoda Felicia Kit Car       A     1:27,09    1:25,50    1:26,86   4:19,45
35.   201  Oskar Král                Škoda 130 RS                K1    1:23,61    1:24,14    1:33,12   4:20,87
36.   123  Radim Ježek               Škoda Favorit               M     1:27,59    1:27,15    1:26,85   4:21,59
37.   203  Zdeněk Konečný            BMW 2002 Ti                 K1    1:26,77    1:27,51    1:28,12   4:22,40
38.   207  Zdeněk Sekyrka            Škoda 130 RS                K1    1:27,56    1:27,97    1:28,94   4:24,47
39.   124  Láďa Machalík             Škoda Pick-up               M     1:29,52    1:29,67    1:29,75   4:28,94
40.   26   Filip Blahout             Honda Civic                 N     1:28,63    1:29,69    1:36,54   4:34,86
41.   136  Adam Kout                 Renault Clio 1,4            M     1:32,63    1:31,64    1:31,77   4:36,04
42.   54   Karel Kusý                Škoda Felicia               A     1:32,61    1:32,76    1:33,36   4:38,73
43.   226  Tomáš Drásta              VAZ 2101                    K1    1:38,08    1:38,00    1:35,03   4:51,11
44.   205  Stanislav Raška           VW Golf 1,6GTi              K1    1:39,90    1:39,92    1:39,55   4:59,37
45.   228  Michaela Indrová          Škoda 120S                  K1    1:55,54    1:50,22    1:48,79   5:34,55
      208  Milan Galáš               BMW 2002 Ti                 K1      DNF        DNS        DNS        -
      211  Miroslav Adámek           NSU TT                      K1      DNS        DNS        DNS        -
      262  Edita Prášková            Chevro B42                  K2      DNS        DNS        DNS        -
      261  Adam Klus                 Avia AE2                    K3      DNS        DNS        DNS        -
      56   Jan Eliáš                 Škoda Felicie               A       DNF      1:28,22    1:28,45      -
      60   Patrik Hájek              König                       NF      DNF        DNS        DNS        -
      42   Eduard Patera             Subaru Impreza              A       DNS        DNS        DNS        -
      50   Martin Samek              Ford Escort                 A       DNS        DNS        DNS        -
       7   David Komárek             Mitsubishi Evo 550          M       DNS        DNS        DNS        -
      112  Marek Fried               BMW M3                      M       DNS        DNS        DNS        -


       Ředitel závodu:       Václav Janek
       Hlavní časoměřič:     Ing. Jan Čevona
       Hlavní sportovní kom: Ing. Adolf Fešárek
       Sportovní komisař:    Mgr. Tomáš Kunc
       Sportovní komisař:    Jíří Malý
       Hlavní technický kom: Ing. Jiří Sychra




Literatura, odkazy, zdroje

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 2.4.2006
Přečteno: 2969 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist