úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský drak - Startovka

Předběžná startovní listina

   č.   Jezdec                   Soutěžící                         Vozidlo                      Sk.     Třída

   20   Richard Vodička                                            BMW M3                       N       nad 2000
   21   Rudolf Medo              Rudolf Medo                       BMW M3                       N       nad 2000
   22   Miroslav Jakeš           ÚAMK Sunoco Racing                Mitsubishi Lancer            N       nad 2000
   23   Jiří Voves               Jiří Voves                        Subaru Impreza               N       nad 2000
   26   Filip Blahout            Blahout František                 Honda Civic                  N       do 2000
   40   Vladimír Liška           Klub Fox Racing                   BMW M3                       A       nad 2000
   41   Václav Janík             Czech National Team               BMW M3                       A       nad 2000
   42   Eduard Patera            ÚAMK Sunoco Racing                Subaru Impreza               A       nad 2000
   43   Petr Líbal               Motorsport Šenkýř                 BMW M3                       A       nad 2000
   44   Ivo Krampota                                               BMW M3                       A       nad 2000
   47   Jaromír Malý             Czech National Team               Ford Escort Kit Car          A       do 2000
   48   Dan Michl                Czech National Team               Škoda Octavia Kit Car        A       do 2000
   49   Miroslav Jakeš           ÚAMK Sunoco Racing                Ford Escort Kit Car          A       do 2000
   50   Martin Samek             Auto Kelly Racing Team            Ford Escort                  A       do 2000
   54   Karel Kusý               AMK Ecce Homo Team                Škoda Felicia                A       do 1400
   55   Tomáš Kašpárek           AMK Ecce Homo Team                Škoda Felicia Kit Car        A       do 1400
   60   Patrik Hájek             Orion Racing Team                 König                        NF
   61   Radek Krakovič           Krakovič Radek                    FiKS 01                      NF
   62   David Palmi              Palmi Ivo                         Van Diemen 99                NF
   63   Jiří Hrbáč               AZ Pneu - Petr Vítek              Delta III                    NF
   64   Jakub Horák              Křenek Motorsport                 FiKS 03                      NF
   65   Adam Kout                Křenek Motorsport                 FiKS 03                      NF
   2    Milan Svoboda            JSC Racing                        Dallara 302                  E2      do 2000
   8    Miloš Zmeškal            Miloš Zmeškal                     Dallara 399                  E2      do 2000
   82   David Kostruh            Miroslav Fajkus Racing            Dallara F393                 E2      do 2000
   87   Michal Novický           Novitech Autosport                Ford Faster                  E2      do 1600
   90   Petr Vojáček             Auto Kelly Racing Team            Alfa Romeo 147               SP
   91   Martin Jerman            Auto Kelly Racing Team            Alfa Romeo 147               SP
   92   Lukáš Vojáček            Auto Kelly Racing Team            Opel Astra OPC               SP
   93   Gabriela Jermanová       Auto Kelly Racing Team            Opel Astra OPC               SP
   94   Jiří Los st.             Auto Kelly Racing Team            Ford Escort RS 2000          SP
   95   Jiří Los ml.             Auto Kelly Racing Team            Opel Astra OPC               SP
   96   Oldřich Vacek                                                                           SP
   98   Milan Zahradníček        Kart  Arena Brno                  Peugeot 306                  SP
   99   Tomáš Kusý               Kart  Arena Brno                  Peugeot 306                  SP
  100   David Losman             Cardo Racing                      Peugeot 306                  SP
  101   Jakub Rejlek             Auto Kelly Racing Team            Ford Escort                  SP
   5    Josef Komárek            Komvet Racing                     Mitsubishi Evo 550           M       nad 2000
   7    David Komárek            Komvet Racing                     Mitsubishi Evo 550           M       nad 2000
  110   Vladimír Vrabec          Auto Kelly Racing Team            BMW M3                       M       nad 2000
  111   Petr Tamášek             Petr Tomášek                      Subaru Impreza Gt            M       nad 2000
  112   Marek Fried              Šenkýř Motorsport                 BMW M3                       M       nad 2000
   10   Jiří Jupa                Křenek Motorsport                 Škoda Octavia                M       do 2000
   13   Milan Kašpárek           AMK Ecce Homo Team                Škoda Fabia MM02             M       do 2000
  117   Bohuslav Urban           Camurra Racing Team               Škoda Fabia                  M       do 2000
  122   Martin Novotný           Martin Novotný                    Opel Speedster               M       do 2000
  123   Radim Ježek              ARC Prostějov                     Škoda Favorit                M       do 1600
  124   Láďa Machalík            Autosport Pegas                   Škoda Pick-up                M       do 1600
  125   Pavel Chlum              Automotoklub Jesenný              Škoda Pick-up                M       do 1600
   3    Miroslav Fajkus          Miroslav Fajkus Racing            Lucchini P3-95M              CN
  201   Oskar Král               ARC Prostějov                     Škoda 130 RS                 K1
  202   Pavel Kolář              Autosport Pegas                   Škoda 130 RS                 K1
  203   Zdeněk Konečný           Conetol s.r.o.                    BMW 2002 Ti                  K1
  208   Milan Galáš              Klub Racing Team Znojmo           BMW 2002 Ti                  K1
  218   Josef Michl              Czech National Team               Škoda 130 RS                 K1
  211   Miroslav Adámek          Miroslav Adámek                   NSU TT                       K1
  226   Tomáš Drásta             Tomáš Drásta                      VAZ 2101                     K1
  228   Michaela Indrová         Jindřich Indra                    Škoda 120S                   K1
  242   Petr Rokyta              MTX Praha                         MTX Spider                   K2
  247   Zdeněk Sekyrka           Šenkýř Motorsport                 Škoda 130 RS                 K2
  261   Adan Klus                Adam Klus                         Avia AE2                     K3
  270   Lubomír Foral            Josef Michl                       MTX 1-02                     K3


        Stav k 27.3.2006

 




Literatura, odkazy, zdroje

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 27.3.2006
Přečteno: 4594 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist