úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Dobšiná - výsledky NE trénink

Neoficiální výsledky tréninku závodu započítávaného i do MČR - Neděle

  1    4   Jaroslav Krajči   SK Ralt F 3000               D/E-3000 2:43,552  2:41,234     2:41,234
  2    5   Dušan Nevěřil     CZ Lola Judd F3000           D/E-3000 2:45,498  2:41,673     2:41,673
  3    12  Milan Svoboda     CZ Dalara F 302               E2-2000 2:48,198  2:45,187     2:45,187
  4    7   Miroslav Fajkus   CZ Lucchini P3-95M            CN-3000 2:48,100  2:47,013     2:47,013
  5    2   Juraj Sládečka    SK Lola F 3000 ZYTEC         D/E-3000 2:50,325  2:47,375     2:47,375
  6    6   Miloš Beneš       CZ Lucchini PS/B2             CN-3000 2:48,765  2:49,887     2:48,765
  7    3   Vladimír Friedl   SK Dalara 393                 E2-2000 2:56,860  2:51,276     2:51,276
  8    10  Andrej Krajči     SK Opel Lotus                 E2-2000 3:10,277  3:06,126     3:06,126
  9    59  David Komárek     CZ Mitsubishi Lancer Evo 6     A+2000           3:06,876     3:06,876
 10    74  Marek Ďurovkin    SK AUDI A4 ST                 E1-2000 3:08,852  3:06,917     3:06,917
 11    77  Herbert Pregartne A  Porsche 911 Turbo          E1+2000 3:07,337  3:07,098     3:07,098
 12    85  Martin Koiš       SK Ford Focus                 E1+2000 3:09,278  3:07,660     3:07,660
 13    81  Marek Rybníček    CZ Škoda Octavia              E1-2000 3:10,694  3:07,821     3:07,821
 14   122  Martin Novotný    CZ Opel Speedster             E1-2000 3:09,931  3:08,867     3:08,867
 15    13  Milan Kašpárek    CZ Škoda Fabia MM2            E1-2000 3:16,045  3:10,141     3:10,141
 16    48  Bohuslav Urban    CZ Škoda Fabia                E1-2000 3:18,192  3:13,493     3:13,493
 17    1   Julo Konček       SK Vauxhall Vectra STC        E1-2000 3:17,034  3:14,958     3:14,958
 18    58  Líbal Petr        CZ BMW M3                      A+2000 3:20,391  3:14,967     3:14,967
 19    50  Jaro Homola       SK Citroen C2 Super 1600       A-2000 3:18,595  3:15,609     3:15,609
 20    32  Peter Jureňa      SK Mitsubishi Lancer EVO VII   N+2000           3:17,999     3:17,999
 21    22  Miroslav Jakeš    CZ Mitsubishi Lancer Evo IX    N+2000 3:19,877  3:18,293     3:18,293
 22    71  Fero Kmeť         SK VW Golf Gti 2,0 16 V       E1-2000 3:22,816  3:18,416     3:18,416
 23    33  Richard Vodička   CZ BMW M3                      N+2000 3:20,320  3:19,391     3:19,391
 24    31  Anton Strnad      SK Mitsubishi EVO 7            N+2000 3:24,670  3:20,284     3:20,284
 25    44  Ivo Krampota      CZ BMW M3                      A+2000 3:57,003  3:20,594     3:20,594
 26    89  Emil Janžo        SK Ford Escort Cosworth 4x4   E1+2000 3:22,631no finish      3:22,631
 27    42  Eda Patera        CZ Ford Escort Kit             A-2000 3:30,269  3:22,980     3:22,980
 28    70  Matej Prokop      SK Ford Puma                  E1-2000           3:23,232     3:23,232
 29    56  Václav Janík      CZ BMW M3                      A+2000 3:23,463               3:23,463
 30    87  Michal Novický    CZ Ford Easter                E2-1600 3:26,458  3:24,079     3:24,079
 31    98  Milan Záhradníček CZ Peugeot 306                     SP 3:24,422no finish      3:24,422
 32    53  Miroslav Ščibravý SK BMW M3                      A+2000 3:27,184  3:25,174     3:25,174
 33    49  Marián Gróf       SK Škoda Octavia KIT           A-2000 3:28,496  3:26,490     3:26,490
 34    99  Tomáš Kusý        CZ Peugeot 306                     SP           3:28,769     3:28,769
 35    54  Jiří Theimer      CZ Peugeot 306 Maxi Kit Car    A-2000 3:31,778  3:29,455     3:29,455
 36    91  Martin Jerman     CZ Alfa Romeo 147                  SP 3:29,532               3:29,532
 37   150  Martin Samek      CZ Ford Escort RS-2000         A-2000 3:37,668  3:30,573     3:30,573
 38    52  Augustín Podhájec SK Škoda Fabia RS TDI          A+2000 3:30,681               3:30,681
 39    76  Jozef Studenič    SK VW Golf 3 GTI 16V           A-2000           3:32,205     3:32,205
 40    60  Jozef Spál        SK Honda Civic 1,6            E1-1600 3:40,944  3:32,877     3:32,877
 41    92  Lukáš Vojáček     CZ Opel Astra OPC                  SP 3:35,170  3:33,382     3:33,382
 42   222  Jaroslav Cibulka  SK Honda Civic                 N-2000 3:39,105  3:34,691     3:34,691
 43    69  Bohumír Čambalík  SK Opel Astra GSi             E1-2000 3:42,809  3:38,048     3:38,048
 44   124  Karel Patočka     CZ Škoda Felícia Free Style   E1-1600 3:43,770  3:38,327     3:38,327
 45    72  Jaroslav Purš     SK Honda Civic                E1-2000 3:40,660  3:38,739     3:38,739
 46    55  Tomáš Kašpárek    CZ Škoda Felícia Kit Car       A-1400 no finis  3:39,659     3:39,659
 47    23  Ctirad Rozum      SK Peugeot 306 S16             N-2000 3:44,380  3:40,177     3:40,177
 48    39  Ivo Klestil       CZ Subaru Imprezza WRX STi     N+2000 3:41,285               3:41,285
 49   120  Maroš Kysucký     SK Seat Ibiza 1,9 TDi         E1+2000 3:50,242  3:41,644     3:41,644
 50    73  Radim JEŽEK       CZ Škoda Favorit              E1-1600 3:52,368  3:44,480     3:44,480
 51    64  Richard Nagy      SK VW Golf 1.9                  K3 C2 3:51,388  3:45,372     3:45,372
 52    15  Ľubomír Valko     SK Škoda 130 RS                 K3 C1 3:47,121  4:05,277     3:47,121
 53    43  Filip Sládečka    SK Škoda Fabia                 A-1400 4:00,196  3:50,419     3:50,419
 54    79  Sergej Skarpíšek  SK Opel Kadet GSI Turbo       E1+2000 3:57,200  3:51,352     3:51,352
 55    19  Július Kuzder     SK Škoda Fabia                 A-1400 3:55,486  4:02,324     3:55,486
 56    57  Martin Danajka    SK Škoda Fabia                 A-1400 4:09,579  3:57,752     3:57,752
 57   221  Milan Stejskal    CZ Fiat 128 SC                  K2 B3 4:00,772               4:00,772
 58   267  Kamila Stará      CZ Formula Easter MTX 1-03      K4 D2 4:03,971  4:01,179     4:01,179
 59   220  Michal Patera     CZ Fiat 128 SC                  K2 B3 4:01,207               4:01,207
 60    46  Tomáš Fusko       SK Peugeot 106 XSi             A-1400 4:06,356  4:03,106     4:03,106
 61    14  Gabriela Andrišek SK Škoda 130 RS                 K3 C1 4:13,369  4:03,853     4:03,853
 62    34  Rastislav Řeháček SK Škoda Fabia                 N-1400 4:07,744  4:05,028     4:05,028
 63   209  Vladimír Konicar  CZ BMW 2002 TDi                 K2 B5 4:05,448               4:05,448
 64    17  Ladislav Rišpán   SK Renault - R8 Gordini         K1 A9 4:16,763  4:06,423     4:06,423
 65   201  František Oravec  SK Škoda 130 RS                 K3 C1 4:18,452  4:16,345     4:16,345
 66    20  Matúš Pavlík      SK Škoda 1000 MB                K1 A8 4:26,587  4:19,199     4:19,199
 67    27  Róbert Pečner     SK Škoda 1000 MB                K1 A8 4:32,843  4:26,140     4:26,140

       82  David Kostrum     CZ Dallara F393               E2-2000
       37  Josef Komárek     CZ Mitsubishi Evo 550         E1+2000
       24  Michal Pavlík     SK Trabant 601 EVO 4            K1 A7
       45  Jozef Tóth        CZ BMW M3                      A+2000
       47  László Hernádi    H  BMW M3                      A+2000
       28  Jozef Béreš       SK Opel                         K2 B6
       11  Otakar Krámský    CZ Reynard E2                D/E-3000




Literatura, odkazy, zdroje

Aktuální a kvalitní web závodu - http://www.dobsina.sk/dobsinskykopec/

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 18.6.2006
Přečteno: 3765 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist