úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Dobšiná - výsledky NE závod

Neoficiální výsledky druhého závodu započítávaného i do MČR

 1.    4   Jaroslav Krajči      SK Ralt F 3000             D/E-3000 2:40,397  2:38,414  5:18,811
 2.    5   Dušan Nevěřil        CZ Lola Judd F3000         D/E-3000 2:40,609  2:42,072  5:22,681
 3.    6   Miloš Beneš          CZ Lucchini PS/B2          CN-3000  2:43,249  2:40,586  5:23,835
 4.    12  Milan Svoboda        CZ Dalara F 302            E2-2000  2:42,951  2:43,343  5:26,294
 5.    7   Miroslav Fajkus      CZ Lucchini P3-95M         CN-3000  2:45,421  2:47,270  5:32,691
 6.    3   Vladimír Friedl      SK Dalara 393              E2-2000  2:50,861  2:51,705  5:42,566
 7.    77  Herbert Pregartner   A  Porsche 911 Turbo       E1+2000  3:00,942  2:59,368  6:00,310
 8.    59  David Komárek        CZ Mitsubishi Lancer Evo 6  A+2000  3:03,928  3:03,592  6:07,520
 9.    10  Andrej Krajči        SK Opel Lotus              E2-2000  3:04,054  3:07,333  6:11,387
 10.   81  Marek Rybníček       CZ Škoda Octavia           E1-2000  3:06,507  3:05,558  6:12,065
 11.   85  Martin Koiš          SK Ford Focus              E1+2000  3:05,367  3:06,950  6:12,317
 12.   74  Marek Ďurovkin       SK AUDI A4 ST              E1-2000  3:07,043  3:05,833  6:12,876
 13.  122  Martin Novotný       CZ Opel Speedster          E1-2000  3:06,837  3:06,235  6:13,072
 14.   13  Milan Kašpárek       CZ Škoda Fabia MM2         E1-2000  3:11,484  3:10,718  6:22,202
 15.   56  Václav Janík         CZ BMW M3                   A+2000  3:12,690  3:11,179  6:23,869
 16.   58  Líbal Petr           CZ BMW M3                   A+2000  3:11,902  3:12,498  6:24,400
 17.   47  László Hernádi       H  BMW M3                   A+2000  3:13,341  3:11,895  6:25,236
 18.   1   Julo Konček          SK Vauxhall Vectra STC     E1-2000  3:13,538  3:13,927  6:27,465
 19.   50  Jaro Homola          SK Citroen C2 Super 1600    A-2000  3:13,244  3:14,460  6:27,704
 20.   48  Bohuslav Urban       CZ Škoda Fabia             E1-2000  3:15,268  3:14,134  6:29,402
 21.   32  Peter Jureňa         SK Mitsubishi Lancer EVO VI N+2000  3:15,268  3:16,291  6:31,559
 22.   31  Anton Strnad         SK Mitsubishi EVO 7         N+2000  3:17,305  3:18,359  6:35,664
 23.   33  Richard Vodička      CZ BMW M3                   N+2000  3:17,034  3:18,920  6:35,954
 24.   71  Fero Kmeť            SK VW Golf Gti 2,0 16 V    E1-2000  3:20,172  3:17,237  6:37,409
 25.   22  Miroslav Jakeš       CZ Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000  3:18,183  3:19,726  6:37,909
 26.   49  Marián Gróf          SK Škoda Octavia KIT        A-2000  3:21,837  3:21,809  6:43,646
 27.   70  Matej Prokop         SK Ford Puma               E1-2000  3:22,150  3:21,818  6:43,968
 28.   87  Michal Novický       CZ Ford Easter             E2-1600  3:23,418  3:20,878  6:44,296
 29.   91  Martin Jerman        CZ Alfa Romeo 147               SP  3:21,861  3:23,189  6:45,050
 30.   92  Lukáš Vojáček        CZ Opel Astra OPC               SP  3:22,663  3:23,873  6:46,536
 31.   44  Ivo Krampota         CZ BMW M3                   A+2000  3:21,578  3:27,872  6:49,450
 32.   99  Tomáš Kusý           CZ Peugeot 306                  SP  3:27,941  3:25,286  6:53,227
 33.   53  Miroslav Ščibravý    SK BMW M3                   A+2000  3:25,391  3:29,196  6:54,587
 34.   54  Jiří Theimer         CZ Peugeot 306 Maxi Kit Car A-2000  3:28,996  3:29,260  6:58,256
 35.  150  Martin Samek         CZ Ford Escort RS-2000      A-2000  3:31,007  3:29,026  7:00,033
 36.   76  Jozef Studenič       SK VW Golf 3 GTI 16V        A-2000  3:34,409  3:27,349  7:01,758
 37.   60  Jozef Spál           SK Honda Civic 1,6         E1-1600  3:32,736  3:31,643  7:04,379
 38.   55  Tomáš Kašpárek       CZ Škoda Felícia Kit Car    A-1400  3:35,045  3:33,042  7:08,087
 39.   72  Jaroslav Purš        SK Honda Civic             E1-2000  3:35,536  3:33,344  7:08,880
 40.  124  Karel Patočka        CZ Škoda Felícia Free StyleE1-1600  3:35,839  3:33,779  7:09,618
 41.  222  Jaroslav Cibulka     SK Honda Civic              N-2000  3:35,445  3:36,544  7:11,989
 42.   39  Ivo Klestil          CZ Subaru Imprezza WRX STi  N+2000  3:35,961  3:36,432  7:12,393
 43.   69  Bohumír Čambalík     SK Opel Astra GSi          E1-2000  3:35,150  3:37,816  7:12,966
 44.  120  Maroš Kysucký        SK Seat Ibiza 1,9 TDi      E1+2000  3:40,977  3:39,146  7:20,123
 45.   73  Radim JEŽEK          CZ Škoda Favorit           E1-1600  3:40,615  3:41,405  7:22,020
 46.   23  Ctirad Rozum         SK Peugeot 306 S16          N-2000  3:40,621  3:41,584  7:22,205
 47.   15  Ľubomír Valko        SK Škoda 130 RS              K3 C1  3:43,123  3:42,239  7:25,362
 48.   64  Richard Nagy         SK VW Golf 1.9               K3 C2  3:44,231  3:45,061  7:29,292
 49.  221  Milan Stejskal       CZ Fiat 128 SC               K2 B3  3:49,681  3:50,547  7:40,228
 50.   79  Sergej Skarpíšek     SK Opel Kadet GSI Turbo    E1+2000  3:52,184  3:50,227  7:42,411
 51.   43  Filip Sládečka       SK Škoda Fabia              A-1400  3:50,781  3:52,002  7:42,783
 52.   19  Július Kuzder        SK Škoda Fabia              A-1400  3:53,984  3:57,219  7:51,203
 53.  209  Vladimír Konicar     CZ BMW 2002 TDi              K2 B5  3:59,304  3:56,402  7:55,706
 54.   57  Martin Danajka       SK Škoda Fabia              A-1400  3:58,528  3:57,395  7:55,923
 55.  220  Michal Patera        CZ Fiat 128 SC               K2 B3  4:11,121  3:45,586  7:56,707
 56.  267  Kamila Stará         CZ Formula Easter MTX 1-03   K4 D2  4:01,380  3:58,498  7:59,878
 57.   46  Tomáš Fusko          SK Peugeot 106 XSi          A-1400  4:02,633  3:59,918  8:02,551
 58.   14  Gabriela Andrišeková SK Škoda 130 RS              K3 C1  4:06,758  4:01,170  8:07,928
 59.   34  Rastislav Řeháček    SK Škoda Fabia              N-1400  4:05,224  4:07,245  8:12,469
 60.   17  Ladislav Rišpán      SK Renault - R8 Gordini      K1 A9  4:06,628  4:08,586  8:15,214
 61.  201  František Oravec     SK Škoda 130 RS              K3 C1  4:13,935  4:11,691  8:25,626
 62.   20  Matúš Pavlík         SK Škoda 1000 MB             K1 A8  4:19,108  4:19,724  8:38,832
 63.   27  Róbert Pečner        SK Škoda 1000 MB             K1 A8  4:25,812  4:25,630  8:51,442
       2   Juraj Sládečka       SK Lola F 3000 ZYTEC       D/E-3000 2:45,510 no finish  2:45,510

       42  Eda Patera           CZ Ford Escort Kit          A-2000 no finish
       82  David Kostruh        CZ Dallara F393            E2-2000
       37  Josef Komárek        CZ Mitsubishi Evo 550      E1+2000
       98  Milan Záhradníček    CZ Peugeot 306                  SP
       24  Michal Pavlík        SK Trabant 601 EVO 4         K1 A7
       52  Augustín Podhájecký  SK Škoda Fabia RS TDI       A+2000
       45  Jozef Tóth           CZ BMW M3                   A+2000
       28  Jozef Béreš          SK Opel                      K2 B6
       89  Emil Janžo           SK Ford Escort Cosworth 4x4E1+2000
       11  Otakar Krámský       CZ Reynard E2              D/E-3000




Literatura, odkazy, zdroje

Aktuální a kvalitní web závodu - http://www.dobsina.sk/dobsinskykopec/

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 18.6.2006
Přečteno: 5172 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist