úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Slovakia Matador - Full Race Results

Neoficiální absolutní pořadí

 1.   104 Fausto BORMOLINI          I   Lola Cossworth F3000      2:00,996  2:00,966  4:01,962   D/E2-3000
 2.   106 Giulio REGOSA             I   Lola T96/50               2:02,218  2:00,252  4:02,470   D/E2-3000
 3.   109 Hermann WALDY             A   Formel 3000 Reynard       2:01,487  2:02,573  4:04,060   D/E2-3000
 4.   26  László SZÁSZ             HUN  Reynard Nipon             2:01,449  2:03,989  4:05,438   D/E2-3000
 5.   124 Dušan NEVĚŘIL            CZ   Lola Judd F3000           2:02,301  2:04,089  4:06,390   D/E2-3000
 6.    4  Miloš BENEŠ              CZ   Lucchini P3/B2            2:04,884  2:03,575  4:08,459     CN-3000
 7.   27  Otakar KRÁMSKÝ           CZ   Reynard E2                2:04,820  2:04,804  4:09,624   D/E2-3000
 8.   102 Jaroslav KRAJČI          SK   Ralt F3000                2:04,041  2:06,195  4:10,236   D/E2-3000
 9.   56  Milan SVOBODA            CZ   Dallara F302              2:05,305  2:06,295  4:11,600   D/E2-2000
 10.   3  Miroslav FAJKUS          CZ   Lucchini P3-95M           2:05,802  2:05,863  4:11,665     CN-3000
 11.  105 Maurizio ROASIO           I   Lola Cosworth F3000       2:07,457  2:08,966  4:16,423   D/E2-3000
 12.  108 Juraj SLÁDEČKA           SK   Lola F3000                2:06,961  2:10,332  4:17,293   D/E2-3000
 13.  110 Vladimír STANKOVIČ       SLO  Lola F3000                2:06,898  2:10,561  4:17,459   D/E2-3000
 14.  107 Angela VILARI?O           E   Coloni Nissan             2:14,495  2:14,330  4:28,825   D/E2-2000
 15.  180 Štefan ROSINA jun.       SK   BMW M3 GTR                2:17,337  2:17,514  4:34,851     E1+2000
 16.  69  David KOSTRUH            CZ   Dallara F393              2:16,299  2:20,183  4:36,482   D/E2-2000
 17.  72  Edita PRÁŠKOVÁ           CZ   Dallara 301               2:18,889  2:22,674  4:41,563   D/E2-2000
 18.  182 Felix PAILER              A   Lancia Integrale          2:19,258  2:22,689  4:41,947     E1+2000
 19.  36  Jaroslav PRÁŠEK          CZ   Chevron B 42              2:21,037  2:21,124  4:42,161         H20
 20.  92  Josef KOMÁREK            CZ   Mitsubishi Evo 550        2:19,783  2:24,663  4:44,446      M+2000
 21.  111 David KOMÁREK            CZ   Mitsubishi Lancer E6      2:22,112  2:22,540  4:44,652      A+3000
 22.  28  Miloš ZMEŠKAL            CZ   Dallara 399               2:22,929  2:22,856  4:45,785   D/E2-2000
 23.  146 Milan KAŠPÁREK           CZ   Škoda Fábia               2:22,961  2:24,310  4:47,271      M-2000
 24.  67  Andreas MARKO             A   VW Golf GTi 16V           2:23,221  2:24,074  4:47,295     E1-1600
 25.  59  Andrej KRAJČI            SK   Opel Lotus                2:22,897  2:24,731  4:47,628   D/E2-2000
 26.  143 Marek RYBNÍČEK           CZ   Škoda Octavia             2:23,530  2:24,462  4:47,992      M-2000
 27.  10  Johann ZAUNER             A   Osella PA 21              2:23,698  2:24,822  4:48,520     CN-2000
 28.   5  Luigi BORMOLINI           I   Osella PA 9               2:24,104  2:25,343  4:49,447     CN-2000
 29.  60  Andreas STOLLNBERGER      A   Formel Renault Swift      2:24,310  2:25,639  4:49,949   D/E2-2000
 30.  85  Dan MICHL                CZ   Škoda Octavia KitCar      2:25,499  2:25,106  4:50,605      A-2000
 31.  57  Marek ĎUROVKIN           SK   Audi ST                   2:25,609  2:25,380  4:50,989     E1-2000
 32.  76  Alfred HILGER             D   BMW                       2:25,622  2:25,427  4:51,049      A+3000
 33.  127 Rudi BICCIATO             I   Mitsubishi Lancer Evo     2:25,730  2:25,947  4:51,677      A+3000
 34.  121 Martin KOIŠ              SK   Ford Focus                2:25,804  2:26,837  4:52,641     E1+2000
 35.  128 Eduard PATERA            CZ   Subaru Impreza            2:26,476  2:26,868  4:53,344      A+3000
 36.  44  Bohuslav URBAN           CZ   Škoda Fabia               2:26,606  2:29,054  4:55,660      M-2000
 37.  79  Jorg WEIDINGER            D   BMW M3                    2:29,238  2:27,338  4:56,576      N+3000
 38.  87  Jaromír MALÝ             CZ   Ford Escort Kit Car       2:27,888  2:29,391  4:57,279      A-2000
 39.  80  Vladimír DOUBEK          CZ   BMW M3                    2:28,763  2:30,144  4:58,907      N+3000
 40.  129 Petr LÍBAL               CZ   BMW M3                    2:28,915  2:30,139  4:59,054      A+3000
 41.  78  Václav JANÍK             CZ   BMW M3                    2:29,247  2:30,212  4:59,459      A+3000
 42.  81  Richard VODIČKA          CZ   BMW M3                    2:31,191  2:30,670  5:01,861      N+3000
 43.  77  Jaro HOMOLA              SK   Citroen C2 Super 1600     2:30,798  2:31,694  5:02,492      A-2000
 44.  39  Piergiorgio BEDINI        I   Alfa Romeo                2:31,355  2:32,226  5:03,581          SP
 45.  82  Miroslav JAKEŠ           CZ   Mitsubishi Lancer Evo     2:31,571  2:32,068  5:03,639      N+3000
 46.  84  Lino VARDANEGA            I   BMW M3 E36                2:32,146  2:31,631  5:03,777      N+3000
 47.  61  František KMEŤ           SK   VW Golf GTi 2,0           2:31,250  2:32,869  5:04,119     E1-2000
 48.  101 Peter JUREŇA             SK   Mitsubishi Lancer Evo VII 2:31,699  2:32,667  5:04,366      N+3000
 49.  136 Martin FISCHER            A   Peugeot 106 Maxi Kitcar   2:32,326  2:32,544  5:04,870      A-1600
 50.  64  Hermann BLASL             A   Opel C Kadett 16V         2:32,217  2:32,690  5:04,907     E1-2000
 51.  94  Marián RAJNOHA           SK   Ford Escort Cosworth      2:32,942  2:32,198  5:05,140     E1+2000
 52.  86  Marián GRÓF              SK   Škoda Octavia Kit         2:31,978  2:33,977  5:05,955      A-2000
 53.  100 Jiří VOVES               CZ   Subaru Impreza            2:33,774  2:32,237  5:06,011      N+3000
 54.  54  Julo KONČEK              SK   Vauxhall Vectra STC       2:32,677  2:33,381  5:06,058     E1-2000
 55.  68  Roland EDER               A   VW Golf GTi 16V           2:32,208  2:34,264  5:06,472     E1-2000
 56.  51  Helmut MAIER              D   VW Golf                   2:34,028  2:33,337  5:07,365     E1-1600
 57.  88  René MARTINEK             A   Honda Civic Type R        2:33,948  2:34,759  5:08,707      A-2000
 58.  163 Jiří HRBÁČ               CZ   Delta III                 2:41,269  2:27,666  5:08,935     NF-1400
 59.  62  Heiko FIAUSCH             A   Opel Kadett GSi 16V       2:33,097  2:36,493  5:09,590     E1-2000
 60.  120 Emil JANŽO               SK   Ford Escort Cosworth      2:35,065  2:34,602  5:09,667     E1+2000
 61.  45  Petr VOJÁČEK             CZ   Alfa Romeo 147            2:35,652  2:34,765  5:10,417          SP
 62.  41  Milan ZAHRADNÍČEK        CZ   Peugeot 306               2:35,313  2:35,533  5:10,846          SP
 63.  83  Anton STRNAD             SK   Mitsubishi Lancer Evo 7   2:34,692  2:36,613  5:11,305      N+3000
 64.  46  Martin JERMAN            CZ   Alfa Romeo 147            2:34,468  2:36,972  5:11,440          SP
 65.  71  Jürgen GROSSAUER          A   Honda Civic               2:35,002  2:36,872  5:11,874     E1-2000
 66.  50  Tibor ROSENMAYR           A   Mazda RX7                 2:34,803  2:38,031  5:12,834     E1-1400
 67.  35  David LOSMAN             CZ   Peugeot 306 S16           2:37,339  2:36,554  5:13,893          SP
 68.  148 Jiří THEIMER             CZ   Peugeot 306 Maxi Kit Car  2:37,059  2:37,326  5:14,385      A-2000
 69.  42  Tomáš KUSÝ               CZ   Peugeot 306               2:36,215  2:39,508  5:15,723          SP
 70.  23  Lubomír FORAL            CZ   MTX 1-02                  2:40,253  2:36,167  5:16,420       K4 D2
 71.  14  Michael MITTERER          A   Mitu - MAZDA RX 3         2:37,741  2:39,133  5:16,874          H2
 72.  139 Jozef BÉREŠ jun.         SK   Suzuki Ignis Super 1600   2:34,841  2:42,503  5:17,344      A-1600
 73.  47  Lukáš VOJÁČEK            CZ   Opel Astra OPC            2:38,998  2:39,112  5:18,110          SP
 74.  133 Miroslav ŠČIBRAVÝ        SK   BMW M3                    2:38,753  2:39,450  5:18,203      A-3000
 75.  12  Petr TYKAL               CZ   Formula Easter MTX 1-03   2:40,195  2:40,167  5:20,362       K4 D2
 76.  48  Gábina JERMANOVÁ         CZ   Opel Astra OPC            2:40,603  2:40,956  5:21,559          SP
 77.  181 Štefan ROSINA            SK   BMW M3                    2:43,022  2:41,379  5:24,401     E1+2000
 78.  52  Jozef STUDENIČ Dpt.      SK   VW Golf GTI 16V           2:43,329  2:41,638  5:24,967      A-2000
 79.  147 Bohumír ČAMBÁLIK         SK   Opel Astra GSi            2:41,964  2:43,229  5:25,193     E1-2000
 80.  141 Michal NOVICKÝ           CZ   Ford Faster               2:43,553  2:41,722  5:25,275   D/E2-1600
 81.  123 Milan BOHÁČ              CZ   Renault Clio              2:43,529  2:43,781  5:27,310      N-2000
 82.  24  Josef MICHL              CZ   Škoda 130 RS              2:43,676  2:44,346  5:28,022       K2 B3
 83.  155 Jozef SPÁL               SK   Honda Civic 1600          2:43,560  2:45,410  5:28,970     E1-1600
 84.  140 Erich NÖMAYR              A   Opel Kadett Coupe         2:44,853  2:44,912  5:29,765     E1-1600
 85.  73  Martin SAMEK             CZ   Ford Escort RS 2000       2:44,461  2:45,346  5:29,807      A-2000
 86.  193 Ivo KLESTIL              CZ   Subaru STi                2:45,390  2:44,987  5:30,377      N+3000
 87.  116 Jaro CIBULKA             SK   Honda Civic 1,6 Vti       2:45,120  2:45,588  5:30,708      N-2000
 88.  145 Karel PATOČKA            CZ   Škoda Felicia Pick-up     2:46,949  2:44,615  5:31,564      M-1600
 89.  53  Jaroslav PURŠ            SK   Honda Civic               2:46,151  2:45,435  5:31,586     E1-2000
 90.  22  Gborgi POPOV             CZ   Škoda Felícia Pickup      2:45,972  2:46,011  5:31,983      M-1600
 91.  115 Maroš KYSUCKÝ            SK   Seat Ibiza 1,9 TDi        2:44,221  2:48,258  5:32,479     E1+2000
 92.  214 Tomáš KAŠPÁREK           CZ   Škoda Felicia Kit Car     2:48,859  2:45,778  5:34,637      A-1400
 93.  134 Ivo KRAMPOTA             CZ   BMW M3                    2:33,191  3:02,494  5:35,685      A-3000
 94.  97  Vladimír PALKO           SK   Seat Leon 1,9 Turbo Diese 2:49,770  2:46,850  5:36,620     E1+2000
 95.  150 Martin VONDRÁK           CZ   Škoda 130 RS              2:48,747  2:48,103  5:36,850       K3 C1
 96.  33  Franz SPORK               A   Fiat 124                  2:48,987  2:48,984  5:37,971          H2
 97.  154 Radim JEŽEK              CZ   Škoda 136                 2:49,566  2:48,947  5:38,513      M-1600
 98.  40  Hubert BYSTRICKÝ         SK   Lada 2105 VFTS            2:49,997  2:49,109  5:39,106     E1-1600
 99.  16  Adolf HOCHECKER           A   Opel Kadett Coupe         2:48,149  2:51,731  5:39,880       K3 C2
100.  119 Ctirad ROZUM             SK   Peugeot 306 S16           2:50,934  2:49,455  5:40,389      N-2000
101.  151 Zdeněk SEKYRKA           CZ   Škoda 130 RS              2:52,250  2:49,488  5:41,738       K3 C4
102.  17  Ľubomír VALKO            SK   Škoda 130 RS              2:54,313  2:49,452  5:43,765       K3 C1
103.  113 Zoltán HARSÁNYI          SK   Seat Leon 1,9 Turbo Diese 2:52,253  2:53,026  5:45,279     E1+2000
104.  55  Koloman MANDÁK           SK   Opel Kadett GSi           2:53,853  2:53,928  5:47,781     E1-2000
105.  240 Ing. Miroslav ROSINA     SK   Ford Puma                 2:57,149  2:51,112  5:48,261     E1-2000
106.  142 Adam KOUT                CZ   Renault Clio              2:53,584  2:54,927  5:48,511      M-1400
107.  96  Viliam VETEŠKA           SK   Seat Leon 1,9 Turbo Diese 2:56,714  2:53,511  5:50,225     E1+2000
108.  217 Jozef DANIŠ              SK   Seat Leon 1,9 Turbo Diese 2:55,665  2:57,114  5:52,779     E1+2000
109.  112 Marcel LIEDL             SK   Seat Leon 1,9 Turbo Diese 2:54,987  2:58,019  5:53,006     E1+2000
110.  20  Michal PATERA            CZ   Fiat 128 SC               2:57,102  2:56,158  5:53,260       K2 B3
111.  161 Branislav LUDVIG         SK   Fiat Seicento Sporting    2:57,623  2:57,085  5:54,708     E1-1150
112.  153 Gabriela ANDRIŠEKOVÁ     SK   Škoda 130 RS              2:58,333  2:58,423  5:56,756       K3 C1
113.  21  Milan STEJSKAL           CZ   Fiat 128 SC               2:59,592  2:58,928  5:58,520       K2 B3
114.  160 Werner WINDSTEIG          A   Citroen Saxo VTS          2:57,895  3:00,743  5:58,638      N-1600
115.  117 Filip BLAHOUT            CZ   Honda                     3:00,275  2:59,908  6:00,183      N-2000
116.  63  Matej PROKOP             SK   Ford Puma                 2:32,556  3:28,516  6:01,072     E1-2000
117.  202 Filip SLÁDEČKA           SK   Škoda Fábia               3:01,500  3:00,760  6:02,260      A-1400
118.  38  Petr ŽIŽKOVSKÝ           CZ   Ford Escort RS 2000       3:05,060  2:58,293  6:03,353          SP
119.  91  Sergej SKARPÍŠEK         SK   Opel Kadett GSi turbo     3:01,879  3:02,621  6:04,500     E1+2000
120.  99  Ivan GAŠPAROVIČ          SK   Seat Leon 1,9 Turbo Diese 3:00,017  3:05,314  6:05,331     E1+2000
121.  213 Martin DANAJKA           SK   Škoda Fabia               3:02,811  3:03,180  6:05,991      A-1400
122.  95  Jaroslav BARÁNEK         SK   Seat Leon 1,9 Turbo Diese 3:21,766  2:45,414  6:07,180     E1+2000
123.  138 Andre RIGOLET             A   Citroen Saxo              2:58,113  3:09,193  6:07,306      A-1600
124.  206 Igor ČUVAJ               SK   Škoda Fabia               3:07,161  3:08,374  6:15,535      A-1400
125.  208 Jozef MAJSKÝ             SK   Škoda Fabia               3:09,091  3:08,166  6:17,257      A-1400
126.  205 Marek HARUŠTIAK          SK   Škoda Fabia               3:07,939  3:09,859  6:17,798      A-1400
127.  210 Ján LEHOTSKÝ             SK   Škoda Fabia               3:09,621  3:10,611  6:20,232      A-1400
128.  207 Dušan GAŠPARÍK           SK   Škoda Fabia               3:09,060  3:12,739  6:21,799      A-1400
129.  13  Kamila STARÁ             CZ   Formula Easter MTX 1-03   3:16,631  3:06,964  6:23,595       K4 D2
130.  209 Milan KUBALA             SK   Škoda Fabia               3:17,657  3:17,153  6:34,810      A-1400
131.  32  Michaela INDROVÁ         CZ   Škoda 120 S               3:22,327  3:19,551  6:41,878       K2 B3
132.  18  František ČEČIL          CZ   Hakar                     3:43,878  3:39,805  7:23,683      K1 A13
133.  34  Alexander DRAGÚŇ Ing.    SK   Formula MTX 1-02          3:39,905  3:46,446  7:26,351       K4 D2
134.  19  Michael STOESSEL          D   Steyr Puch 650 TR         4:01,693  4:03,260  8:04,953       K1 A7
      43  Martin NOVOTNÝ           CZ   Opel Speedster            3:01,418                          M-2000
      66  Viliam LIEDL jun.        SK   Seat Leon 1,1 Turbo       2:39,373                         E1-2000


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 24.7.2006
Přečteno: 4947 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist