úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Al Fito - Kompletní výsledky

Výsledky závodu ME ve Španìlsku

 1.    3  Ander Vilariño Facal          E  Reynard F-3000             5:07,010 2:33,670 2:33,340  E2   Cl. 25
 2.   10  Giulio Regosa                 I  Osella PA 20/S             5:22,081 2:40,840 2:41,241  CN   Cl. 23
 3.   16  Christian Merli               I  Osella PA/20S              5:22,491 2:40,169 2:42,322  CN   Cl. 23
 4.   12  Fausto Bormolini              I  Osella PA 20/S             5:24,153 2:42,261 2:41,892  CN   Cl. 23
 5.    5  Pancho Egozcue                E  Reynard 93 D               5:28,309 2:44,890 2:43,419  E2   Cl. 25
 6.   14  Otakar Kramsky                CZ Osella BMW K-05            5:32,895 2:46,927 2:45,968  CN   Cl. 23
 7.    1  Renzo Napione                 I  Reynard 01-L               5:34,754 2:47,836 2:46,918  E2   Cl. 25
 8.    2  Laszlo Szasz                  H  Reynard-Zytec F3000        5:46,005 2:54,498 2:51,507  E2   Cl. 25
 9.   82  Josep María Guitart           E  BRC                        5:46,563 2:53,553 2:53,010  CM   Cl. 24
 10.  92  Alberto García Mateos         E  Speed-Car GT               5:47,986 2:53,949 2:54,037  CM   Cl. 24
 11.  110 Iván Mariano Gutiérrez García E  Citroen AX GT              5:49,186 2:56,446 2:52,740  S/A  Cl. 6
 12.  91  José Antonio Román Fernández  E  Speed-Car GT               5:49,978 2:54,724 2:55,254  CM   Cl. 24
 13.  84  José Ramón Fernández Castañón E  BRC                        5:51,103 2:55,713 2:55,390  CM   Cl. 24
 14.  93  Roberto Fueyo Casal           E  BRC                        5:52,214 2:56,954 2:55,260  CM   Cl. 24
 15.  86  Delfín Lahoz Pedros           E  Speed-Car                  5:53,463 2:56,791 2:56,672  CM   Cl. 24
 16.  19  Carlos Hernández              E  BMW 320 ST                 5:54,067 2:57,146 2:56,921  A2   Cl. 13
 17.  89  Xuán Sanmartín Peña           E  BRC                        5:54,337 2:57,652 2:56,685  CM   Cl. 24
 18.  85  José María Castro Iglesias    E  BRC                        5:56,672 2:58,470 2:58,202  CM   Cl. 24
 19.  97  Angela Vilariño Facal         E  BRC                        5:57,021 3:01,748 2:55,273  CM   Cl. 24
 20.   9  Angel Candás Acebo            E  Formula Nissan             5:57,720 2:59,566 2:58,154  E2   Cl. 25
 21.  21  José Antonio López Fombona    E  Audi A4 Quattro ST         5:59,734 3:00,684 2:59,050  A2   Cl. 13
 22.  94  Juan Carlos Fernández Vegas   E  BRC                        6:00,598 3:00,237 3:00,361  CM   Cl. 24
 23.  96  Carlos Villanueva Sáenz       E  Speed-Car                  6:01,371 3:00,232 3:01,139  CM   Cl. 24
 24.  20  Angel Castro de las Heras     E  Audi A4 ST                 6:01,683 3:02,079 2:59,604  A2   Cl. 13
 25.  23  Raúl Borreguero               E  BMW 320 ST                 6:03,691 3:02,089 3:01,602  A2   Cl. 13
 26.  98  Fernando Altamira Pladevall   E  BRC                        6:03,903 3:03,715 3:00,188  CM   Cl. 24
 27.  88  Francisco Suárez López        E  BRC                        6:06,574 3:03,042 3:03,532  CM   Cl. 24
 28.  37  Luis Flores Rodríguez         E  Peugeot 206 WRC            6:07,477 3:02,709 3:04,768   A   Cl. 10
 29.  58  Jurg Weidinger                D  BMW M3                     6:13,479 3:08,721 3:04,758   N   Cl. 5
 30.  60  Peter Jurena                  SK Mitsubishi Lancer Evo VII  6:14,222 3:07,500 3:06,722   N   Cl. 5
 31.  45  Jaromir Maly                  CZ Ford Escort Maxi Kit Car   6:14,668 3:07,447 3:07,221   A   Cl. 8
 32.  38  Jesús García Martínez         E  Mitsubishi Lancer Evo VI   6:20,077 3:08,981 3:11,096   A   Cl. 10
 33.  99  Josep Musach Serra            E  MS Sport M1                6:28,203 3:14,873 3:13,330   E   Cl. 14
 34.  61  Jiri Voves                    CZ Subaru Impreza             6:28,968 3:12,523 3:16,445   N   Cl. 5
 35.  100 Alberto Montes del Valle      E  Citroen AX Sport           6:32,406 3:17,442 3:14,964  A½   Cl. 11
 36.  105 José Luis Ruíz Mortera        E  Renault 5 GT Turbo         6:33,292 3:16,801 3:16,491  S/A  Cl. 9
 37.  29  Petr Vojacek                  CZ BMW 320i                   6:34,186 3:16,607 3:17,579  SP   Cl. 13
 38.  31  Vladimir Doubek               CZ Ford Escort RS 2000        6:35,737 3:17,195 3:18,542  SP   Cl. 13
 39.  39  José Carlos Lirola López      E  BMW M3                     6:35,884 3:18,912 3:16,972   A   Cl. 10
 40.  24  Gregorio Castro de las Heras  E  Ford Escort Cosworth       6:37,277 3:20,769 3:16,508  A2   Cl. 15
 41.  30  Jerman Martin                 CZ Opel Astra OPC             6:38,281 3:19,032 3:19,249  SP   Cl. 13
 42.  22  Sergio Díaz González          E  BMW M3                     6:39,245 3:18,829 3:20,416  A2   Cl. 14
 43.  32  Gabina Jermanova              CZ Ford Escort RS 2000        6:40,089 3:18,988 3:21,101  SP   Cl. 13
 44.  43  Thorsten Loeber               D  BMW 325i                   6:41,820 3:20,744 3:21,076   A   Cl. 9
 45.  52  Alberto Redondo Criado        E  Citroen Saxo VTS           6:42,454 3:20,858 3:21,596   A   Cl. 7
 46.  53  Julián Maregil                E  Citroen Saxo VTS           6:45,866 3:23,199 3:22,667   A   Cl. 7
 47.  34  Jiri Los                      CZ Opel Astra OPC             6:46,224 3:22,696 3:23,528  SP   Cl. 13
 48.  107 Javier Otero Somohano         E  Renault 5 GT Turbo         6:46,230 3:29,104 3:17,126  S/A  Cl. 9
 49.  25  Manuel Biaín Díez             E  Renault Clio Sport         6:48,152 3:27,826 3:20,326  A2   Cl. 13
 50.  103 César Gutiérrez Fernández     E  Ford Sierra Cosworth       6:50,144 3:24,636 3:25,508  S/A  Cl. 10
 51.  42  José Javier Fernández Requejo E  BMW M3                     6:52,178 3:26,116 3:26,062   A   Cl. 10
 52.  59  Javier García García          E  Mitsubishi Carisma Evo V   6:52,323 3:30,521 3:21,802   N   Cl. 5
 53.  47  Rubén Bayo Castro             E  Renault Clio Sport         6:58,034 3:28,565 3:29,469   A   Cl. 8
 54.  68  Javier Antonio Díaz González  E  Citroen Saxo VTS           7:01,172 3:30,441 3:30,731   N   Cl. 2
 55.  109 José Antonio Insausti         E  Opel Kadett GSi            7:03,836 3:32,869 3:30,967  S/A  Cl. 8
 56.  80  David García Camblor          E  Citroen AX GTi             7:05,507 3:33,545 3:31,962   N   Cl. 1
 57.  67  Alvaro del Cueto del Llano    E  Citroen Saxo VTS           7:06,686 3:32,241 3:34,445   N   Cl. 2
 58.  66  José Joaquín Fernández Alcáza E  Peugeot 206 RC             7:06,819 3:38,516 3:28,303   N   Cl. 3
 59.  44  Michaela Votavova             CZ Ford Escort RS 2000        7:07,218 3:30,389 3:36,829   A   Cl. 9
 60.  108 José Luis Alvarez Prieto      E  Opel Kadett GSi            7:07,318 3:34,818 3:32,500  S/A  Cl. 9
 61.  113 Nacho Madrera Gómez           E  BMW M3                     7:08,777 3:34,112 3:34,665  S/N  Cl. 5
 62.  77  Rubén Bulnes Sevares          E  Peugeot 106 XSi            7:08,961 3:33,610 3:35,351   N   Cl. 1
 63.  118 Jonathan Mortera Montes       E  Peugeot 205 Rallye         7:09,414 3:35,481 3:33,933  S/N  Cl. 1
 64.  55  Alejandro Alvarez Alvarez     E  Hyundai Accent GT          7:09,724 3:36,233 3:33,491   A   Cl. 7
 65.  48  José Antonio Vázquez Gómez    E  Peugeot 206 GT             7:10,116 3:34,906 3:35,210   A   Cl. 8
 66.  119 Santiago Fernández González   E  Citroen AX Sport           7:10,399 3:35,214 3:35,185  S/N  Cl. 1
 67.  70  Rodrigo Beteta Mier           E  Citroen Saxo VTS           7:11,329 3:34,767 3:36,562   N   Cl. 2
 68.  73  Jairo Alvarez Alvaro          E  Peugeot 106 Rallye         7:12,731 3:35,832 3:36,899   N   Cl. 2
 69.  71  Marcos Pantiga Alvarez        E  Citroen Saxo               7:16,077 3:37,037 3:39,040   N   Cl. 2
 70.  121 Juan Ramón Suárez Alonso      E  Seat 124                   7:16,806 3:38,219 3:38,587   H   Cl. H
 71.  75  Raimundo de la Concepción Sol E  Peugeot 106 XSi            7:16,867 3:37,789 3:39,078   N   Cl. 1
 72.  79  Rubén Fernández Lavaniegos    E  Citroen AX GTi             7:18,597 3:38,920 3:39,677   N   Cl. 1
 73.  74  Marcos Marzoa Bustelo         E  Citroen Saxo               7:19,620 3:40,710 3:38,910   N   Cl. 2
 74.  51  José Luis Muñoz Domínguez     E  Citroen Saxo VTS           7:21,252 3:40,169 3:41,083   A   Cl. 7
 75.  72  Jonathan Menéndez García      E  Peugeot 106 Rallye         7:24,479 3:41,448 3:43,031   N   Cl. 2
 76.  111 Alejandro Clavel Donoso       E  Citroen AX Sport           7:30,926 3:45,957 3:44,969  S/A  Cl. 6
 77.  120 Marcos Granda Cañibano        E  Citroen AX Sport           7:33,885 3:50,772 3:43,113  S/N  Cl. 1
 78.  57  Roberto Alvarez Cibrián       E  Citroen AX GTi             7:35,498 3:47,209 3:48,289   A   Cl. 6
 79.  76  Jose Alfredo Valle Vega       E  Peugeot 106 Rallye         7:35,843 3:46,812 3:49,031   N   Cl. 1
 80.  115 Pablo Angel González Casero   E  Opel Corsa GSi             7:38,267 3:52,565 3:45,702  S/N  Cl. 2
 81.  112 Minervino Ferrera Alvarez     E  Citroen AX Sport           7:40,074 3:51,080 3:48,994  S/A  Cl. 6
 82.   7  Iñigo Martínez                E  Reynard Honda              7:44,038 3:57,552 3:46,486  E2   Cl. 25
 83.  56  Antonio Casal Suárez          E  Peugeot 206 XS             7:45,629 3:53,286 3:52,343   A   Cl. 7
 84.  54  Mario Zapata López            E  Citroen Saxo VTS           7:46,196 3:57,075 3:49,121   A   Cl. 7
 85.  28  Silvana di Feo                I  Mazda RX 5                 7:57,733 3:59,160 3:58,573  GT   Cl. 18
 86.  78  Miguel Angel Blanco Fernández E  Peugeot 106 Rallye         8:15,104 3:33,117 4:41,987   N   Cl. 1
 87.  117 Alberto Núñez Mayordomo       E  Opel Corsa GSi             8:58,628 5:01,604 3:57,024  S/N  Cl. 2
      17  Adriano Zerla                 I  Osella PA/21S                       2:59,298           CN   Cl. 22
      114 Antonio Velasco González      E  Renault 21 Turbo                                       S/N  Cl. 5
      46  Dan Michl                     CZ Skoda Octavia Kit Car                                   A   Cl. 8
      62  David Losman                  CZ Subaru Impreza                      3:12,168            N   Cl. 5
      81  Gorka Apalantza Urkola        E  BRC                                 2:49,395           CM   Cl. 24
      63  Jean Marc Charvin             F  Mitsubishi Lancer Evo VIII                              N   Cl. 5
      35  Josef Michil                  CZ Peugeot 306 S16                     3:28,377           SP   Cl. 13
      102 Miguel Angel Trigo Castaño    E  Ford Sierra Cosworth                                   S/A  Cl. 10
      116 Raúl Sánchez Castaño          E  Opel Corsa GSi                      3:48,508           S/N  Cl. 2
      27  Silvano Brandi                I  Mazda RX 7                          15:58,8663:24,793  GT   Cl. 19
      11  Simone Faggioli               I  Osella PA/21S                                          CN   Cl. 22
       6  Víctor Abrahám Gutiérrez      E  Formula Honda                       3:15,989           E2   Cl. 25
      87  Víctor M. Pardeiro Fernández  E  BRC                                                    CM   Cl. 24


Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 16.5.2005
Pøeèteno: 3190 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist