úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Al Fito - Entrylist

Předběžná startovní listina

CAMPEONATO DE EUROPA Y ESPANA DE MONTANA

 80  DAVID GARCIA CAMBLOR     (J)    CITROEN AX GTI                        E    N    1
 79  RUBEN FERNANDEZ LAVANIEGOS    (JCITROEN AX GTI                        E    N    1
 78  MIGUEL ANGEL BLANCO FERNANDEZ  (PEUGEOT 106 RALLYE                    E    N    1
 77  RUBEN BULNES SEVARES            PEUGEOT 106 SXI                       E    N    1
 76  JOSE ALFREDO VALLE VEGA         PEUGEOT 106 RALLYE                    E    N    1
 75  RAIMUNDO DE LA CONCEPCION SOLIS PEUGEOT 106 XSI                       E    N    1
 74  MARCOS MARZOA BUSTELO     (J)   CITROEN SAXO                          E    N    2
 73  JAIRO ALVAREZ ALVARO     (J)    PEUGEOT 106 RALLYE                    E    N    2
 72  JONATHAN MENENDEZ GARCIA    (J) PEUGEOT 106 RALLYE                    E    N    2
 71  MARCOS PANTIGA ALVAREZ      (J) CITROEN SAXO                          E    N    2
 70  RODRIGO BETETA MIER    (J)      CITOEN SAXO VTS                       E    N    2
 69  IGNACIO HUERTA DEL VALLE        PEUGEOT 106 RALLYE                    E    N    2
 68  JAVIER ANTONIO DIAZ GONZALEZ    CITROEN SAXO VTS                      E    N    2
 67  ALVARO CUETO DEL LLANO          CITROEN SAXO VTS                      E    N    2
 66  JOSE JOAQUIN FERNANDEZ ALCAZAR  PEUGEOT 206 RC                        E    N    3
 65  JOSE ANGEL ALLENDE CRESPO       SUBARU IMPREZA                        E    N    5
 64  BRUNO ESTEVE                    BMW M3                                F    N    5
 63  JEAN MARC CHARVIN               MITSUBHISI LANVER EVO 8               F    N    5
 62  DAVID LOSMAN                    SUBARU IMPREZA                       CZ    N    5
 61  JIRI VOVES                      SUBARU IMPREZA                       CZ    N    5
 60  PETER JURENA                    MITSUBISHI LANCER EVO 7              SK    N    5
 59  JAVIER GARCIA GARCIA            MITSUBHISI LANVER EVO 5               E    N    5
 58  JÖRG WEIDINGER                  BMW M3                                A    N    5
 57  ROBERTO ALVAREZ CIBRIAN         CITROEN AX GTI                        E    A    6
 56  ANTONIO CASAL SUAREZ            PEUGEOT 206 XS                        E    A    7
 55  ALEJANDRO ALVAREZ ALVAREZ       HYUNDAI ACCENT GT                     E    A    7
 54  MARIO ZAPATA LOPEZ              CITROEN SAXO VTS                      E    A    7
 53  JULIAN MAREGIL                  CITROEN SAXO VTS                      E    A    7
 52  ALBERTO REDONDO CRIADO          CITROEN SAXO VTS                      E    A    7
 51  JOSE LUIS MU?OZ DOMINGUEZ       CITROEN SAXO VTS                      E    A    7
 50  PABLO CASTELOS CASTRO           FORD PUMA                             E    A    7
 49  GERMAN FERRAO HERRERO           PEUGEOT 306                           E    A    8
 48  JOSE ANTONIO VAZQUEZ GOMEZ      PEUGEOT 206 GT                        E    A    8
 47  RUBEN BAYO CASTRO               RENAULT CLIO SPORT                    E    A    8
 46  DAN MICHL                       SKODA OCTAVIA KIT CAR                CZ    A    8
 45  JAROMIR MALY                    FORD ESCORT MAXI KIT CAR             CZ    A    8
 44  MICHAELA VOTAVOVA               FORD ESCORT RS 2000                  CZ    A    9
 43  THORSTEN LOEBER                 BMW 325 I                             D    A    9
 42  JOSE JAVIER FERNANDEZ REQUEJO   BMW M3                                E    A   10
 41  FRANCO PERINI                   BMW M3                                I    A   10
 40  ROBERT BRADARIC                 BMW M3                               CRO   A   10
 39  JOSE CARLOS LIROLA LOPEZ        BMW M3                                E    A   10
 38  JESUS GARCIA MARTINEZ           MITSUBISHI LANCER EVO V6              E    A   10
 37  LUIS FLORES RODRIGUEZ           PEUGEOT 206 WRC                       E    A   10
 36  VLADIMIR LISKA                  BMW M3                               CZ    A   10
 35  MIROSLAV JAKES                  PEUGEOT 306 S16                      CZ   SP   13
 34  JIRI LOS                        OPEL ASTRA OPC                       CZ   SP   13
 33  LUKAS VOJACEK                   OPEL ASTRA OPC                       CZ   SP   13
 32  GABINA JERMANOVA                FORD ESCORT RS 2000                  CZ   SP   13
 31  VLADIMIR DOUBEK                 FORD ESCORT RS 2000                  CZ   SP   13
 30  JERMAN MARTIN                   OPEL ASTRA OPC                       CZ   SP   13
 29  PETR VOJACEK                    BMW 320 I                            CZ   SP   13
 28  SILVANA DI FEO                  MAZDA RX 5                            I   GT   18
 27  SILVANO BRANDI                  MAZDA RX 7                            I   GT   19
 26  ISAAC MORO RIO                  ALFA 33 1,5 IE                        E   A2   12
 25  MANUEL BIAIN DIEZ               RENAULT CLIO SPORT                    E   A2   13
 24  GREGORIO CASTRO DE LAS HERAS    FORD ESCORT COSWORTH                  E   A2   15
 23  RAUL BORREGUERO                 BMW 320 ST                            E   A2   13
 22  SERGIO DIAZ GONZALEZ            BMW M3                                E   A2   14
 21  JOSE ANTONIO LOPEZ FOMBONA      AUDI A4 QUATTRO ST                    E   A2   13
 20  ANGEL CASTRO DE LAS HERAS       AUDI A4  ST                           E   A2   13
 19  CARLOS HERNANDEZ                BMW 320 ST                            E   A2   13
 18  AITOR ERRO ESPINOSA             OSELLA PA 20/S                        E   CN   23
 17  ADRIANO ZERLA                   OSELLA PA/21S                         I   CN   22
 16  CHRISTIAN MERLI                 OSELLA PA/20S                         I   CN   23
 15  FRANCO CINELLI                  OSELLA PA/20                          I   CN   23
 14  OTAKAR KRAMSKY                  OSELLA BMW K-05                      CZ   CN   23
 12  FAUSTO BORMOLINI                OSELLA PA 20/S                        I   CN   23
 11  SIMONE FAGGIOLI                 OSELLA PA/21S                         I   CN   22
 10  GIULIO REGOSA                   OSELLA PA 20/S                        I   CN   23

COPA DE EUROPA FIA FORMULAS

  9  ANGEL CANDAS ACEBO              FORMULA NISSAN                        E   E2   25
  8  ADOLFO POSADA FERRON            FORMULA REINARD F-3000                E   E2   25
  7  I?IGO MARTINEZ                  REINARD HONDA                         E   E2   25
  6  VICTOR ABRAHAM GUTIERREZ        FORMULA HONDA                         E   E2   25
  5  PANCHO EGOZCUE                  FORMULA REINARD 93 D                  E   E2   25
  4  IVANO DE PELLEGRINI             FORMULA LOLA T96/50                   I   E2   25
  3  ANDER VILARI?O FACAL            FORMULA REINARD F-3                   E   E2   25
  2  LASZLO SZASZ                    FORMULA REINARD-ZYTEC F-3000          H   E2   25
  1  RENZO NAPIONE                   FORMULA REINARD 01-L                  I   E2   25


ESPANA

 122 JOSE IGNACIO VISO               BMW 2002                              E    H
 121 JUAN RAMON SUAREZ ALONSO        SEAT 124                              E    H
 120 MARCOS GRANDA CA?IBANO      (J) CITROEN AX SPORT                      E   S/N   1
 119 SANTIAGO FERNANDEZ GONZALEZ  (J)CITROEN AX SPORT                      E   S/N   1
 118 JONATHAN MORTERA MONTES         PEUGEOT 205 RALLYE                    E   S/N   1
 117 ALBERTO NU?EZ MAYORDOMO    (J)  OPEL CORSA GSI                        E   S/N   2
 116 RAUL SANCHEZ CASTA?O    (J)     OPEL CORSA GSI                        E   S/N   2
 115 PABLO ANGEL GONZALEZ CASERO     OPEL CORSA GSI                        E   S/N   2
 114 ANTONIO VELASCO GONZALEZ        RENAULT 21 TURBO                      E   S/N   5
 113 NACHO MADRERA GOMEZ             BMW M3                                E   S/N   5
 112 MINERVINO FERRERA ALVAREZ       CITROEN AX SPORT                      E   S/A   6
 111 ALEJANDRO CLAVEL DONOSO         CITROEN AX SPORT                      E   S/A   6
 110 IVAN MARIANO GUTIERREZ GARCIA   CITROEN AX GT                         E   S/A   6
 109 JOSE ANTONIO INSAUSTI           OPEL KADETT GSI                       E   S/A   8
 108 JOSE LUIS ALVAREZ PRIETO        OPEL KADETT GSI                       E   S/A   9
 107 JAVIER OTERO SOMOHANO           RENAULT 5 GT TURBO                    E   S/A   9
 106 GABINO FERNANDEZ GONZALEZ       RENAULT 11 TURBO                      E   S/A   9
 105 JOSE LUIS RUIZ MORTERA          RENAULT 5 GT TURBO                    E   S/A   9
 104 ALEJANDRO MARTIEZ ALVAREZ       RENAULT 5 GT TURBO                    E   S/A   9
 103 CESAR GUTIERREZ FERNANDEZ       FORD SIERRA COSWORTH                  E   S/A  10
 102 MIGUEL ANGEL TRIGO CASTA?O      FORD SIERRA COSWORTH                  E   S/A  10
 101 ANTONIO LEMOS NOVOA             CITROEN AX                            E   A?   11
 100 ALBERTO MONTES DEL VALLE        CITROEN AX SPORT                      E   A?   11
 99  JOSEP MUSACH SERRA              MS SPORT M1                           E    E   14

COPA DE ESPANA CM
 98  FERNANDO ALTAMIRA PLADEVALL     BRC                                   E   CM   24
 97  ANGELA VILARI?O FACAL           BRC                                   E   CM   24
 96  CARLOS VILLANUEVA SAENZ         SPEED-CAR                             E   CM   24
 95  SANTI GUITAR                    PRM                                   E   CM   24
 94  JUAN CARLOS FERNANDEZ VEGAS     BRC                                   E   CM   24
 93  ROBERTO FUEYO CASAL             BRC                                   E   CM   24
 92  ALBERTO GARCIA MATEOS           SPEED-CAR GT                          E   CM   24
 91  JOSE ANTONIO ROMAN FERNANDEZ    SPEED-CAR GT                          E   CM   24
 90  JESUS FERNANDEZ LOPEZ           SPEED-CAR GT                          E   CM   24
 89  IVAN SANMARTIN PE?A             BRC                                   E   CM   24
 88  FRANCISCO SUAREZ LOPEZ          BRC                                   E   CM   24
 87  VICTOR M. PARDEIRO FDEZ.        BRC                                   E   CM   24
 86  DELFIN LAHOZ PEDROS             SPEED-CAR                             E   CM   24
 85  JOSE MARIA CASTRO IGLESIAS      BRC                                   E   CM   24
 84  JOSE RAMON FERNANDEZ CASTA?ON   BRC                                   E   CM   24
 83  IVAN SUAREZ MARTINEZ            SPEED-CAR                             E   CM   24
 82  JOSEP MARIA GUITART             BRC                                   E   CM   24
 81  GORKA APALANTZA URKOLA          BRC                                   E   CM   24



Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 11.5.2005
Přečteno: 5707 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist