úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Al Fito - Výsledky

Neoficiální výsledky

 1   3  Lionel Regal                F   Reynard F3000            E2    2:35,468  2:35,755  5:11,223  Cl.25
 2   2  AndreaS VilarinO Arrue      E   Reynard F3000            E2    2:39,866  2:37,529  5:17,395  Cl.25
 3   15 Giulio Regosa               I   Osella PA20S BMW         CN    2:40,181  2:41,552  5:21,733  Cl.23
 4   25 Andrea De Biasi             I   Osella PA21S             CN    2:43,402  2:42,685  5:26,087  Cl.22
 5   17 Omar Magliona               I   Osella PA20S BMW         CN    2:43,740  2:42,700  5:26,440  Cl.23
 6   16 Fausto Bormolini            I   Osella PA20S BMW         CN    2:45,219  2:43,041  5:28,260  Cl.23
 7   18 Renzo Napione               I   Osella PA20S BMW         CN    2:44,721  2:44,327  5:29,048  Cl.23
 8   21 Vladimir Doubek             CZ  Osella PA20S BMW         CN    2:50,504  2:48,815  5:39,319  Cl.23
 9   23 Piergioigio Bedini          MC  Osella PA21S             CN    2:51,683  2:48,118  5:39,801  Cl.22
 10  19 Otakar Kamsky               CZ  Osella BMW               CN    2:49,711  2:51,273  5:40,984  Cl.23
 11  5   Jose Ramon Fernandez Casta E   Martini Mk.39            E2    2:51,239  2:50,988  5:42,227  Cl.25
 12  84  Roberto Solis Vega         E   BRC                      CM    2:54,747  2:53,568  5:48,315  Cl.24
 13  6   Victor Abraham Gutierrez   E   Formula Nissan           E2    2:55,371  2:53,298  5:48,669  Cl.25
 14  12  Angel Candas Acebo         E   Formula Nissan           E2    2:54,838  2:54,777  5:49,615  Cl.25
 15  94 Gorka Apalantza Urkola      E   Speed-Car                CM    2:54,467  2:55,211  5:49,678  Cl.24
 16  9  Ivano De Pellegrini         I   Lola F3000               E2    2:55,766  2:54,756  5:50,522  Cl.25
 17  82  Oscar Palacios Arias       E   Speed-Car                CM    2:57,770  2:53,056  5:50,826  Cl.24
 18  88  Jesăšs ÁNgel Bango PeaRez E   BRC                      CM    2:54,597  2:57,172  5:51,769  Cl.24
 19  8  Gerard Viarino              F   Lola F3000               E2    2:57,542  2:55,060  5:52,602  Cl.25
 20  26 Carlos Hernandez            E   BMW 320i ST              A2    2:57,466  2:56,308  5:53,774  Cl.13
 21  27  Jose Antonio Lopez Fombona E   Audi A4 Quattro ST       A2    2:58,557  2:55,279  5:53,836  Cl.13
 22  83 Josep Maria Guitart         E   Speed-Car                CM    2:57,604  2:57,339  5:54,943  Cl.24
 23  28 Juan Luis Cruz Cabrera      E   Audi A4 Quattro ST       A2    2:58,013  2:57,645  5:55,658  Cl.13
 24  87  Jose Maria Castro Iglesias E   BRC                      CM    2:58,999  3:00,317  5:59,316  Cl.24
 25  96 Alberto Alonso Tojo         E   Speed-Car                CM    3:01,298  3:00,324  6:01,622  Cl.24
 26  86 Francisco Suarez Lopez      E   BRC                      CM    3:01,528  3:01,157  6:02,685  Cl.24
 27  93 Juan Carlos Sanmartin Pena  E   BRC                      CM    3:01,588  3:01,693  6:03,281  Cl.24
 28  46 Robert Senkyr               CZ  BMW M3                   A     3:02,124  3:04,634  6:06,758  Cl.10
 29  7   Adolfo Posada Ferron       E   Reynard F3               E2    3:02,586  3:05,902  6:08,488  Cl.25
 30  32 Aitor Ramirez               E   BMW 320i ST              A2    3:04,854  3:05,068  6:09,922  Cl.13
 31  47 Luis Flores Rodriguez       E   Seat Cordoba WRC         A     3:04,958  3:05,104  6:10,062  Cl.10
 32  89 Angela VilarinO Focal       E   BRC                      CM    3:13,947  2:57,787  6:11,734  Cl.24
 33  63 Rainer Krug                  D  BMW M3                   N     3:07,043  3:07,553  6:14,596  Cl.5
 34  24 Michele Camarlinghi         I   Osella PA21S             CN    3:12,185  3:02,507  6:14,692  Cl.22
 35  65 Peter Jurena                SK  Mitsibishi Lancer Evo V  N     3:09,094  3:08,178  6:17,272  Cl.5
 36  68 Oskar Benes                 CZ  Ford Escort Cosworth     N     3:08,466  3:09,412  6:17,878  Cl.5
 37  11  Juan Ramon Alvarez Francos E   Formula Toyota           E2    3:10,314  3:08,332  6:18,646  Cl.25
 38  64  Marcelino Hevia Vazquez    E   BMW M3                   N     3:09,692  3:10,258  6:19,950  Cl.5
 39  31  Sergio Diaz Gonzalez       E   BMW 320 ST               A2    3:13,232  3:11,687  6:24,919  Cl.13
 40  30 Pedro CastanOn Escalera     E   Seat Leon 1.8 T          A2    3:13,489  3:12,707  6:26,196  Cl.15
 41  48 Juan Jose Abia De           E   Saet Cordoba WRC         A     3:10,737  3:16,222  6:26,959  Cl.10
 42  49 Jose Carlos Lirola Lopez    E   BMW M3                   A     3:12,790  3:14,687  6:27,477  Cl.10
 43  44 Petr Vojacek                CZ  Opel Astra Opc           SP    3:17,602  3:14,535  6:32,137  Cl.13
 44  70 Francisco J. Jimenez Garcia E   Mitsubishi Carisma Evo   N     3:15,646  3:16,838  6:32,484  Cl.5
 45  14  Rafael Guardiola Blanco    E   Van Diemen               E2    3:17,460  3:15,608  6:33,068  Cl.25
 46 102  Gabino Fernandez           E   Renault 11 Turbo         S     3:17,339  3:17,024  6:34,363  Cl.9
 47  71 Jesus Garcia Martinez       E   Mitsubishi Carisma Evo   N     3:17,173  3:17,394  6:34,567  Cl.5
 48  66 Jiri Voves                  CZ  Subaru Impreza           N     3:17,540  3:17,167  6:34,707  Cl.5
 49  38 Jean Marc Charvin           F   Peugeot 306              SP    3:17,206  3:17,969  6:35,175  Cl.13
 50  53 Angel Castro De Las Heras   E   Ford Escort Cosworth     A     3:18,217  3:17,348  6:35,565  Cl.10
 51  69 David Losman                CZ  Subaru Impreza           N     3:16,685  3:19,007  6:35,692  Cl.5
 52  56 Jean Luc Fritsch            F   Peugeot 306 Maxi         A     3:23,354  3:20,273  6:43,627  Cl.8
 53  41 Martin Rybnicek             CZ  Ford Escort RS           SP    3:23,365  3:20,663  6:44,028  Cl.13
 54  54 Thorsten Loeber              D  BMW 325i                 A     3:25,541  3:21,754  6:47,295  Cl.9
 55 514 Giovanni Sacco              I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:26,890  3:23,528  6:50,418  Cl.TM
 56 105  Alejandro Martiez Alvarez  E   Renault 5 Gt Turbo       S     3:19,827  3:30,643  6:50,470  Cl.9
 57  77  Javier Beteta Mier         E   Renault Clio Williams    A     3:25,488  3:25,045  6:50,533  Cl.8
 58  51 Jose Marban Corral          E   Mitsubishi Evo VI        A     3:26,080  3:24,949  6:51,029  Cl.10
 59  57  Oscar Palacio Jose         E   Renault Clio Williams    A     3:25,903  3:25,736  6:51,639  Cl.8
 60  97  Pablo Garrido Vazquez      E   Citroen Saxo VTS         A2    3:27,152  3:25,537  6:52,689  Cl.12
 61  52  Javier Fernandez Requejo   E   BMW M3                   A     3:27,739  3:27,267  6:55,006  Cl.10
 62 505 Michele Buiatti             I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:28,242  3:27,748  6:55,990  Cl.TM
 63  98 Antonio Lemos Novoa         E   Citroen AX             A 1/2   3:28,231  3:27,964  6:56,195  Cl.11
 64 509 Guido Caserza               I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:29,082  3:27,147  6:56,229  Cl.TM
 65  61  Ernesto Gonzalez Inguanzo  E   Citroen Saxo             A     3:28,211  3:28,031  6:56,242  Cl.7
 66 508 Raffaele                    I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:28,040  3:28,579  6:56,619  Cl.TM
 67  73 Octavio Hernandez CanAmero  E   Seat Ibiza Tdi           N     3:29,031  3:28,589  6:57,620  Cl.4
 68 504 Riccardo Ragazzi            I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:29,720  3:28,339  6:58,059  Cl.TM
 69  43 Jerman Martin               CZ  Opel Astra Opc           SP    3:28,903  3:29,530  6:58,433  Cl.13
 70 503 Massimo Maniero             I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:30,255  3:29,837  7:00,092  Cl.TM
 71  59  Miguel Garcia Garcia       E   Peugeot 106 Rallye       A     3:28,733  3:31,413  7:00,146  Cl.7
 72  75 Pezzolla Oronzo             I   Seat Ibiza Tdi           N     3:31,386  3:29,630  7:01,016  Cl.4
 73  99  Cesar Gutierrez Fernandez  E   Ford Sierra Cosworth     S     3:24,986  3:36,752  7:01,738  Cl.10
 74 507 Mateo Franceschetti         I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:33,794  3:28,280  7:02,074  Cl.TM
 75  72 Gregorio Castro De Las Hera E   BMW M3                   N     3:31,187  3:32,306  7:03,493  Cl.5
 76 506 Michele Moreale             I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:33,549  3:32,457  7:06,006  Cl.TM
 77  78  Ruben Bulnes Sevares       E   Peugeot 106 Xsi          N     3:32,415  3:33,811  7:06,226  Cl.1
 78 502 Giuseppe Celano             I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:33,857  3:33,001  7:06,858  Cl.TM
 79  60 Pere Cerqueda               E   Peugeot 206              A     3:33,038  3:33,957  7:06,995  Cl.7
 80  80  Rodrigo Beteta Mier        E   Peugeot 106 Rallye       N     3:34,163  3:34,528  7:08,691  Cl.1
 81 107  Jose Luis Alvarez Prieto   E   Opel Kadett Gsi          S     3:36,048  3:33,792  7:09,840  Cl.9
 82  62  Roberto Cibrian Alvarez    E   Citroen Ax Gti           A     3:36,263  3:34,585  7:10,848  Cl.6
 83  76 Ruben Bayo Castro           E   Renaul Clio Rs           A2    3:37,727  3:35,245  7:12,972  Cl.13
 84 110 German Ferrao Herrero       E   Peugeot 205 Rallye       S     3:36,888  3:36,334  7:13,222  Cl.6
 85  74 Moreale Renato              I   Seat Ibiza Tdi           N     3:37,483  3:37,166  7:14,649  Cl.4
 86  39 Michaela Votavova           CZ  Ford Escort RS           SP    3:38,753  3:37,956  7:16,709  Cl.13
 87  79  Ignacio Huerta Del Valle   E   Peugeot 106 Xsi          N     3:38,923  3:38,137  7:17,060  Cl.1
 88 108 Jose Antonio Insausti       E   Opel Kadett              S     3:45,878  3:33,105  7:18,983  Cl.8
 89  81  David Garcia Camblor       E   Citroen Ax Gti           N     3:41,175  3:40,069  7:21,244  Cl.1
 90 115  Juan Ramon Suarez Alonso   E   Seat 124                 S     3:40,394  3:41,070  7:21,464  Cl.5
 91 123  Alfredo Tames Rodriguez    E   Peugeot 205 Rallye       S     3:42,278  3:40,278  7:22,556  Cl.1
 92  58  Roberto Florez Mendoza     E   Peugeot 206              A     3:41,007  3:41,874  7:22,881  Cl.7
 93 119  Raimundo Solis De La Conce E   Peugeot 205 Rallye       S     3:42,261  3:41,163  7:23,424  Cl.1
 94 121  Santiago Fernandez Gonzale E   Citroen AX               S     3:44,212  3:41,735  7:25,947  Cl.1
 95 100 Luis Miguel Blanco          E   Lancia Delta Integrale   S     3:47,829  3:45,315  7:33,144  Cl.10
 96 116  Antonio Velasco Gonzalez   E   Renault 21 Turbo         S     3:48,269  3:47,998  7:36,267  Cl.5
 97 112  Ivan Del Valle Martinez    E   Citroen AX               S     3:49,703  3:50,265  7:39,968  Cl.6
 98 118  Ruben Fernandez Lavaniegos E   Ford Fiesta XR2          S     3:51,267  3:52,894  7:44,161  Cl.2
 99 109 Manuel Angel Ramos Fernande E   Seat 124                 S     4:01,947  3:49,207  7:51,154  Cl.8
100 106  Antonio Casal Suarez       E   Renault 5 Gt Turbo       S     3:55,255  3:57,806  7:53,061  Cl.9
101 117  Manuel A. Rodriguez Lago   E   Volkswagen Golf Gti 16V  S     4:08,504  3:47,861  7:56,365  Cl.3
     85  Ivan Suarez Martinez       E   Speed-Car                CM              2:55,541            Cl.24
     29 Raul Borreguero             E   BMW 320i ST              A2    3:09,458                      Cl.13
     91 Carlos Villanueva Saenz     E   Speed-Car                CM    3:07,054                      Cl.24
     92  Victor M. Pardeiro Fdez.   E   BRC                      CM    3:02,307                      Cl.24
     95 Fran Cobo Mozo              E   BRC                      CM    3:17,496                      Cl.24
    103  Jose Luis Ruiz Mortera     E   Renault 5 Gt Turbo       S     3:18,209                      Cl.9
    113 Laureano Diaz Alvarez       E   Citroen AX               S     3:58,001                      Cl.6
    515 Domenico Anesi              I   Volkswagen Lupo 1.6      TM    3:34,386                      Cl.TM


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 18.5.2004
Přečteno: 3171 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist