úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Al Fito - Entrylist

Předběžná startovní listina


 1  Laszlo Szasz                        Reynard F3000                  H E2  25 FIA
 2  Andrés Vilarino Arrue               Reynard F3000                  E E2  25 FIA
 3  Lionel Regal                        Reynard F3000                  F E2  25 FIA
 4  Pancho Egozcue                      Reynard                        E E2  25 FIA
 5  Jose Ramon Fernandez Castanon       Fórmula Martini Mk 39          E E2  25 FIA
 6  Victor Abraham Gutierrez            Formula Nissan                 E E2  25 FIA
 7  Adolfo Posada Ferron                Formula Reinard F-3            E E2  25 FIA
 8  Gerard Viarino                      Formula Lola F3000             F E2  25 FIA
 9  Ivano De Pellegrini                 Formula Lola F3000             I E2  25 FIA
 10 Adriano Parlamento                  Formula 3 March                I E2  25 FIA
 11 Juan Ramon Alvarez Francos          Formula Toyota                 E E2  25 FIA
 12 Angel Candas Acebo                  Formula Nissan                 E E2  25 FIA
 14 Rafael Guardiola Blanco             Formula Van Diemen             E E2  25 FIA
 15 Giulio Regosa                       Osella Pa 20/S                 I CN  23 CEM
 16 Fausto Bormolini                    Osella Pa 20/S                 I CN  23 CEM
 17 Omar Magliona                       Osella Pa 20/S                 I CN  23 CEM
 18 Renzo Napione                       Osella Pa 20/S                 I CN  23 CEM
 19 Otakar Kamsky                       Osella Bmw                    CZ CN  23 CEM
 20 Fausto D'Alpaos                     Osella Pa 20/S                 I CN  23 CEM
 21 Vladimir Doubek                     Osella Pa 20/S                CZ CN  23 CEM
 22 Alberto Albanti                     Osella Pa/20                   I CN  23 CEM
 23 Piergioigio Bedini                  Osella Pa/21S                 MC CN  22 CEM
 24 Michele Camarlinghi                 Osella Pa/21S                  I CN  22 CEM
 25 Andrea De Biasi                     Osella Pa/21S                  I CN  22 CEM
 26 Carlos Hernandez                    Bmw 320 I St                   E A2  13 CEM
 27 Jose Antonio Lopez Fombona          Audi A4 Quattro St             E A2  13 CEM
 28 Juan Luis Cruz Cabrera              Audi A4 Quattro St             E A2  13 CEM
 29 Raul Borreguero                     Bmw 320 St                    E  A2  13 CEM
 30 Pedro Castanon Escalera             Seat Leon 1.8 T                E A2  15 CEM
 31 Sergio Diaz Gonzalez                Bmw 320 St                     E A2  13 CEM
 32 Aitor Ramirez                       Bmw 320 I St                   E A2  13 CEM
 33 Manuel Biain Diez                   Renault Clio Sport             E A2  13 CEM
 34 Robert Bradaric                     Bmw 320                       CROSP  13 CEM
 35 Dan Michl                           Peugeot 306                   CZ SP  13 CEM
 36 Claudio Giobbi                      Bmw 320I                       I SP  13 CEM
 37 Tomas Kusy                          Peugeot 306                   CZ SP  13 CEM
 38 Jean Marc Charvin                   Peugeot 306                    F SP  13 CEM
 39 Michaela Votavova                   Ford Escort Rs                CZ SP  13 CEM
 40 Lukas Vojacek                       Ford Escort Rs                CZ SP  13 CEM
 41 Martin Rybnicek                     Ford Escort  Rs               CZ SP  13 CEM
 42 Gabina Jermanova                    Opel Astra Gsi                CZ SP  13 CEM
 43 Jerman Martin                       Opel Astra Opc                CZ SP  13 CEM
 44 Petr Vojacek                        Opel Astra Opc                CZ SP  13 CEM
 45 Niko Pulic                          Bmw M3                        CRO A  10 CEM
 46 Robert Senkyr                       Bmw M3                        CZ  A  10 CEM
 47 Luis Flores Rodriguez               Seat Cordoba Wrc               E  A  10 CEM
 48 Juan Jose Abia De La Torre          Saet Cordoba Wrc               E  A  10 CEM
 49 Jose Carlos Lirola Lopez            Bmw M3                         E  A  10 CEM
 50 Laszlo Hernady                      Bmw M3                         H  A  10 CEM
 51 Jose Marban Corral                  Mitsubishi Evo Vi              E  A  10 CEM
 52 Fernando Requejo                    Bmw M3                         E  A  10 CEM
 53 Angel Castro De Las Heras           Ford Escort Cosworth           E  A  10 CEM
 54 Thorsten Loeber                     Bmw 325 I                      D  A  9  CEM
 55 Jaromir Maly                        Ford Escort Maxi              CZ  A  8  CEM
 56 Jean Luc Fritsch                    Peugeot 306 Maxi               F  A  8  CEM
 57 Oscar Palacio                       Renault Clio Willians          E  A  8  CEM
 58 Roberto Florez Mendoza              Peugeot 206                    E  A  7  CEM
 59 Miguel Garcia Garcia                Peugeot 106 Rallye             E  A  7  CEM
 60 Pere Cerqueda                       Peugeot 206                    E  A  7  CEM
 61 Ernesto Gonzalez Inguanzo           Citroen Saxo                   E  A  7  CEM
 62 Roberto Cibrian Alvarez             Citroen Ax Gti                 E  A  6  CEM
 63 Rainer Krug                         Bmw M3                         D  N  5  CEM
 64 Marcelino Hevia Vazquez             Bmw M3                         E  N  5  CEM
 65 Peter Jurena                        Mitsibishi Lancer Evo Vii     SK  N  5  CEM
 66 Jiri Voves                          Subaru Impreza                CZ  N  5  CEM
 67 Kiss Elmer                          Bmw M3                         H  N  5  CEM
 68 Oskar Benes                         Ford Escort  Cosworth         CZ  N  5  CEM
 69 David Losman                        Subaru Impreza                CZ  N  5  CEM
 70 Francisco J. Jimenez Garcia         Mitsubishi Carisma Evo V       E  N  5  CEM
 71 Jesus Garcia Martinez               Mitsubishi Carisma Evo V       E  N  5  CEM
 72 Gregorio Castro De Las Heras        Bmw M3                         E  N  5  CEM
 73 Octavio Hernandez Canamero          Seat Ibiza Tdi                 E  N  4  CEM
 74 Moreale Renato                      Seat Ibiza Tdi                 I  N  4  CEM
 75 Pezzolla Oronzo                     Seat Ibiza Tdi                 I  N  4  CEM
 76 Ruben Bayo Castro                   Renaul Clio Rs                 E  N  3  CEM
 77 Javier Beteta Mier                  Renault Clio Willians          E  N  3  CEM
 78 Ruben Bulnes Sevares                Peugeot 106 Xsi                E  N  1  CEM
 79 Ignacio Huerta Del Valle            Peugeot 106 Xsi                E  N  1  CEM
 80 Rodrigo Beteta Mier                 Peugeot 106 Rallye             E  N  1  CEM
 81 David Garcia Camblor                Citroen Ax Gti                 E  N  1  CEM
 82 Oscar Palacios Arias                Speed-Car                      E CM  24 ESP
 83 Josep Maria Guitart                 Speed-Car                      E CM  24 ESP
 84 Roberto Solis Vega                  Brc                            E CM  24 ESP
 85 Ivan Suarez Martinez                Speed-Car                      E CM  24 ESP
 86 Francisco Suarez Lopez              Brc                            E CM  24 ESP
 87 Jesus Maria Castro Iglesias         Brc                            E CM  24 ESP
 88 Jesús Ángel Bango Pérez             Brc                            E CM  24 ESP
 89 Angela Vilarino Focal               Brc                            E CM  24 ESP
 90 Santi Guitart                       Prm Fun Boost                  E CM  24 ESP
 91 Carlos Villanueva Saenz             Speed-Car                      E CM  24 ESP
 92 Victor M. Pardeiro Fdez.            Brc                            E CM  24 ESP
 93 Ivan Sanmartin Pena                 Brc                            E CM  24 ESP
 94 Gorka Apalantza Urkola              Speed-Car                      E CM  24 ESP
 95 Fran Cobo Mozo                      Brc                            E CM  24 ESP
 96 Alberto Alonso Tojo                 Speed-Car                      E CM  24 ESP
 97 Pablo Garrido Vazquez               Citroen Saxo Vts               E A1  12 ESP
 98 Antonio Lemos Novoa                 Citroen Ax                     E A1  11 ESP
 99 Cesar Gutierrez Fernandez           Ford Sierra Cosworth           E  S  10 ESP
100 Luis Miguel Blanco                  Lancia Delta Integrale         E  S  10 ESP
101 Martin A. Alonso Menendez           Lancia Delta Integrale         E  S  10 ESP
102 Gabino Fernandez                    Renault 11 Turbo               E  S  9  ESP
103 Jose Luis Ruiz Mortera              Renault 5 Gt Turbo             E  S  9  ESP
104 Javier Otero Somoano                Renault 5 Gt Turbo             E  S  9  ESP
105 Alejandro Martiez Alvarez           Renault 5 Gt Turbo             E  S  9  ESP
106 Antonio Casal Suarez                Renault 5 Gt Turbo             E  S  9  ESP
107 Jose Luis Alvarez Prieto            Opel Kadett Gsi                E  S  9  ESP
108 Jose Antonio Insausti               Opel Kadett                    E  S  8  ESP
109 Manuel Angel Ramos Fernandez        Seat 124                       E  S  8  ESP
110 German Ferrao Herrero               Peugeot 205 Rallye             E  S  6  ESP
111 Hector Carbajal Vigil               Citroen Ax                     E  S  6  ESP
112 Ivan Del Valle Martinez             Citroen Ax                     E  S  6  ESP
113 Laureano Diaz Alvarez               Citroen Ax                     E  S  6  ESP
114 Alvaro Del Cueto Llano              Ford Sierra Cosworth           E  S  5  ESP
115 Juan Ramon Suarez Alonso            Seat 124                       E  S  5  ESP
116 Antonio Velasco Gonzalez            Renault 21 Turbo               E  S  5  ESP
117 Manuel A. Rodriguez Lago            Volkswagen Golf Gti 16V        E  S  3  ESP
118 Ruben Fernandez Lavaniegos          Ford Fiesta Xr2                E  S  2  ESP
119 Raimundo Solis De La Concepcion     Peugeot 205 Rallye             E  S  1  ESP
120 Minervino Ferrera Alvarez           Citroen Ax                     E  S  1  ESP
121 Santiago Fernandez Gonzalez        (Citroen Ax                     E  S  1  ESP
122 Jonathan Mortera Montes             Peugeot 205 Rallye             E  S  1  ESP
123 Alfredo Tames Rodriguez             Peugeot 205 Rallye             E  S  1  ESP
502 Guiuseppe Celano                    Volkswagen Lupo 1.6            I TM
503 Massimo Maniero                     Volkswagen Lupo 1.6            I TM
504 Riccardo Ragazzi                    Volkswagen Lupo 1.6            I TM
505 Michele Buiatti                     Volkswagen Lupo 1.6            I TM
506 Michele Moreale                     Volkswagen Lupo 1.6            I TM
507 Mateo Franceschetti                 Volkswagen Lupo 1.6            I TM
508 Raffaele Blasi                      Volkswagen Lupo 1.6            I TM
509 Guido Caserza                       Volkswagen Lupo 1.6            I TM
514 Giovanni Sacco                      Volkswagen Lupo 1.6            I TM
515 Domenico Anesi                      Volkswagen Lupo 1.6            I TM

                                                                                ESP
                                                                                ESP
                                                                                CEM
                                                                                CEM
                                                                                CEM






Literatura, odkazy, zdroje

Special thanks to Fausto Bormolini

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 11.5.2004
Přečteno: 3287 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist