úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo - nejlepší dosažená jízda

Pořadí podle nejlepšího výsledku z celého víkendu




 pos.  Driver                      Car                               Class                BEST HEAT
  1.   MERLI Christian             Osella FA30 Zytek LRM             D/E2-SS-3000            2:41,37
  2.   FAGGIOLI Simone             Norma M20FC                       E2-SC-3000              2:44,29
  3.   BENEŠ Miloš                 Osella FA30                       D/E2-SS-3000            2:46,39
  4.   JANÍK Václav                Norma M20FC                       E2-SC-3000              2:48,41
  5.   STEINER Marcel              LobArt LA01/Mugen                 E2-SC-3000              2:50,81
  6.   LAMPERT Christoph           Osella FA30                       D/E2-SS-3000            2:52,72
  7.   NEVĚŘIL Dušan               Norma M20FC                       E2-SC-3000              2:54,24
  8.   FRANTZ Cyrille              Osella PA30 Cosworth              E2-SC-3000              2:55,82
  9.   DEGASPERI Diego             Osella FA30 Zytek                 D/E2-SS-3000            2:55,84
  10.  BORMOLINI Fausto            Reynard K02                       D/E2-SS-3000            2:59,45
  11.  VILLA Javier                BRC – BR53                        E2-SC-2000              3:01,76
  12.  TRNKA Petr                  Ligier JS53 Evo3                  E2-SC-2000              3:02,30
  13.  VONDRÁK Petr                Osella PA21 EVO                   E2-SC-2000              3:05,92
  14.  SZÁSZ László                Zytek – Reynard                   D/E2-SS-3000            3:07,23
  15.  NAPIONE Renzo               Reynard 01/L                      D/E2-SS-3000            3:07,76
  16.  VÍTEK Petr                  Osella PA30                       E2-SC-3000              3:08,09
  17.  BOUDUBAN Fabien             Norma M20FC                       E2-SC-3000              3:08,52
  18.  VITVER Vladimír             Audi TTR- DTM                     E2-SH+3000              3:08,69
  19.  VONDRÁK Martin              Tatuus NT07 Formula Masters       D/E2-SS-2000            3:09,47
  20.  SCHAGERL Karl               VW Golf Rallye TFSI-R             E1-AMF+2000             3:10,07
  21.  CAPUCCI Marco               Osella PA 21S                     CN-2000                 3:10,54
  22.  SVOBODA Jiří                Lola B02/50                       D/E2-SS-3000            3:10,59
  23.  BORMOLINI Andrea            Osella PA20                       CN-3000                 3:10,72
  24.  ŠPALEK Jiří                 Norma M20F EVO                    E2-SC-3000              3:11,09
  25.  KOMÁREK David               Norma M20FC EVO                   E2-SH-3000              3:11,36
  26.  BONUCCI Uberto              Osell PA 9/90                     HA-C4-D8                3:11,79
  27.  RYBNÍČEK Marek              Ford Fiesta WRC EVO               E2-SH+3000              3:12,54
  28.  COURROYE Pierre             McLaren ?                         GT+3000                 3:13,12
  29.  WEBER Christophe            Dallara F302-WF18                 D/E2-SS-2000            3:16,00
  30.  SVOBODA Milan               Norma M20F                        E2-SC-2000              3:16,76
  31.  MLEJNEK Aleš                Gloria C8F                        E2H-SS-1400             3:17,22
  32.  WALDY JR Hermann            Dallara F306                      D/E2-SS-2000            3:17,34
  33.  MADRIAN Ferdinand           Norma M20F                        E2-SC-3000              3:17,39
  34.  MARELLI Walter              Osella PA 9/90                    HA-C4-D7                3:18,71
  35.  GIULIANI Fulvio             Lancia Delta Evo                  E2-SH+3000              3:18,74
  36.  SUROWKA Jaroslav            Norma M20                         E2H-SC-2000             3:19,48
  37.  NECKAR Libor                Ligier JS Evo2                    E2H-SC-2000             3:20,51
  38.  KLUS Adam                   March HSS Can-Am                  HA-C4-D9                3:20,68
  39.  MILOŇ Jan                   McLaren 650S                      GT+3000                 3:21,42
  40.  MEIXNER Richard             Mitsubishi EVO MAX                E1+3000                 3:21,92
  41.  LOS Jiří                    Mitsubishi Lancer Evo IX          E2-SH+3000              3:22,08
  42.  LISA Petr                   Norma M20FC                       E2-SC-2000              3:22,16
  43.  NOVICKY Michal              Ligier JS49 Honda                 E2H-SC-2000             3:22,35
  44.  MALÝ Jaromír                Mitsubishi ?                      E2-SH+3000              3:22,69
  45.  PAILER Felix                Lancia Delta Integrale            E1-AMF+2000             3:22,77
  46.  ŠUBERT Drahoslav            Mitsubishi Lancer WRC 05          E1+3000                 3:23,63
  47.  STERNAD Diethard            Alfa Romeo                        E1-AMF-2000             3:23,87
  48.  KRAKOVIČ Radek              FIKS 09 RK                        E2H-SS-1400             3:24,14
  49.  JERMAN Martin               Lamborghini Gallardo GT3          GT+3000                 3:24,28
  50.  CHUDOBA Zdeněk              Norma M20 F                       E2H-SC-2000             3:27,60
  51.  DALL´OGLIO Alberto          Norma M20 FC                      CN-2000                 3:28,07
  52.  BERGER Karel                Formula Konig E2                  E2H-SS-1400             3:29,38
  53.  LOTTINI Piero               Osella PA9/90                     HA-C4-D8                3:30,74
  54.  HLAVINKA JR Josef           Tomis 99-04                       E2H-SS-1400             3:30,90
  55.  PRÁŠEK Jaroslav             Chevron B42 F2                    HA-C5-E5                3:31,41
  56.  KRACMAR Zdenek              Demon Car CM 1000                 E2H-SC-1400             3:31,63
  57.  BENEŠ Oskar                 Ford Fiesta WRC                   E2-SH+3000              3:31,95
  58.  DVOŘÁK Pavel                Martini F2                        D/E2-SS-2000            3:32,36
  59.  HLAVINKA Josef              Opel Lotus                        E2H-SS-2000             3:33,14
  60.  VOJÁČEK Lukáš               Subaru Impreza WRX                A+3000                  3:33,29
  61.  MIGLIUOLO Antonino          Mitsubishi Lancer Evo             N+3000                  3:34,54
  62.  TURRIZIANI Roberto          Osella PA9/90                     HA-C4-D7                3:34,82
  63.  ROIDER Franz                Ford Mondeo STW                   E1-AMF-2000             3:35,01
  64.  SAJLER Filip                Mitsubishi Lancer EVO X           N+3000                  3:35,21
  65.  VAVŘINEC Tomáš              Mitsubishi EVO IX                 N+3000                  3:36,47
  66.  HARTL Roland                Mitsubishi Lancer Evo VI          A+3000                  3:37,36
  67.  VOJÁČEK Petr                Mitsubishi Lancer EVO VIII        A+3000                  3:37,90
  68.  ALMERAS Jean-Marie          Porsche 935                       HA-C3-C5                3:38,93
  69.  SCHULTE Manfred             Citroen Nemeth AX Kit Car         E1-AMF-1600             3:38,96
  70.  TARMANN Josef               Dallara Mercedes F302             D/E2-SS-2000            3:39,01
  71.  MAIER Helmut                VW Spiess Golf                    E1-AMF-1600             3:39,04
  72.  DOHNÁLEK Josef              Citroen ?                         E2-SH-1600              3:39,56
  73.  DAVID Petr                  VW Golf TDI                       E1H+2000                3:39,86
  74.  AMBRUZ Peter                Mitsubishi Lancer Evo IX          N+3000                  3:41,47
  75.  MAYER Chris-Andre           Honda Civic Type R                A-2000                  3:41,90
  76.  KOTEK Pavel                 BMW M3                            E2-SH-3000              3:44,18
  77.  TAUS Kerstin                Subaru Impreza WRX STI            A+3000                  3:44,23
  78.  HUBÁČEK Karel               BMW M3 GTR                        E2-SH+3000              3:44,33
  79.  COSSU Tonino                Honda Civic Type-R                A-2000                  3:44,38
  80.  TOMEČEK Lukáš               VW Golf I Oettinger               E1H-1600                3:44,67
  81.  CZAPKA Marian               Porsche 928s                      HA-C3-C3                3:46,22
  82.  SVOZIL Michal               BMW M3                            E2-SH-3000              3:46,48
  83.  ZUURBIER Luca               Honda Civic TypeR                 A-2000                  3:47,05
  84.  ZMEŠKAL Miloš               Ralt 032                          HA-C5-E9                3:47,31
  85.  GORNI Roberto               OsellaPA N                        HA-C4-D10               3:48,04
  86.  GLINZNER Gerald             Porsche 911 Carreea               HA-C3-C3                3:48,21
  87.  THEIMER Jiří                Peugeot 306 Maxi                  E2-SH-2000              3:48,87
  88.  GRUNDOVÁ Nela               Mitsubishi Lancer Evo             E1H+2000                3:48,93
  89.  HORT Martin                 Peugeot 106                       E1H-1600                3:49,48
  90.  VAŠEK Jiří                  Škoda Octavia                     E2-SH-2000              3:49,74
  91.  OŠMERA Jiří                 VW Scirocco                       E2-SH-2000              3:51,63
  92.  KREMENER Mario              BMW M3                            E1-AMF+2000             3:52,00
  93.  MACH Jan                    Škoda Octavia Cup                 E1-2000                 3:52,07
  94.  HUTTER Gregor               Alfa Romeo 145                    E1-AMF-1600             3:52,12
  95.  SAJLEROVÁ Gabriela          Mitsubishi Lancer EVO X           N+3000                  3:52,67
  96.  SONNLEITNER Reinhard        VW Rallye Golf G60                HA-C4-D6                3:52,89
  97.  FILIPIN Jiří                Suzuki Swift GTi                  E1H-1400                3:53,00
  98.  ČEPIČKA Vlastimil           Mitsubishi Lancer EVO X           E1H+2000                3:53,11
  99.  KRETZ Michal                Ford Focus ST                     E2-SH-2000              3:53,12
 100.  NOVÁK Marek                 Honda CBR RR 600                  Sprint Car-600          3:53,17
 101.  TYKAL Petr                  MTX 1-03                          HA-C5-E2                3:53,59
 102.  SAMEK Martin                Skoda Felicie pick-up             E1H-1600                3:54,03
 103.  STUDENÝ Lukáš               Škoda 110R                        E1H Škoda ZAV           3:54,06
 104.  ŠVESTKA Petr                Kartcross Yamaha R6               Sprint Car-600          3:54,24
 105.  KUBÍČEK Jiří                Škoda 130 RS                      HA-C3-C1                3:54,69
 106.  WINTER Jaroslav             Honda Civic Type R                E1H-2000                3:55,32
 107.  STILEC Roman                Honda Civic                       E1H-1600                3:55,95
 108.  HRUBÝ Milan                 Skoda Fabia FR16                  E1-1600                 3:57,03
 109.  MALÍK Lukáš                 Opel Astra OPC                    E1H-2000                3:57,47
 110.  DOLEŽAL Lubomír             MTX 1-06                          HA-C5-E7                3:57,57
 111.  PLEVA Martin                Skoda 100                         E1H Škoda ZAV           3:57,63
 112.  OSLADIL Jan                 Van Diemen                        E2H-SS-1400             3:57,69
 113.  DOBEŠ Václav                Škoda Favorit                     E1H-1400                3:57,81
 114.  MIKEŠ Jaroslav              Škoda130 RS                       HA-C2-B3                3:57,98
 115.  AIGNER Franz                VW Golf 17                        HA-C3-C4                3:58,50
 116.  HERNÁDI László              Mitsubishi Lancer EVO IX R4       S20+3000                3:58,67
 117.  PLUHAŘ Jindřich             Nissan Sunny 2.0 GTI              E1H-2000                3:58,84
 118.  KMÍNEK Zdeněk               Nissan 350 Z                      GT+3000                 3:59,09
 119.  STANĚK Vojtěch              Citroen C2                        E1H-1600                3:59,61
 120.  ŽÁK Josef                   Škoda 100                         E1H Škoda ZAV           3:59,80
 121.  MÜLLER Lukáš                Skoda 100                         E1H Škoda ZAV           4:01,43
 122.  VYMĚTAL Lubomír             BMW M3                            E1H+2000                4:02,05
 123.  SALEK Jan                   Estonia 21                        E2H-SS-1600             4:02,16
 124.  MACEK Vojtěch               Škoda 110 R                       E1H-1600                4:02,23
 125.  STEJSKAL Bronislav          Skoda Felicia Kit-Car             E1-1400                 4:03,93
 126.  FURIŠ Pavel                 Peugeot 205 Mi 16                 E1H-2000                4:03,98
 127.  SCHUTTING Wolfgang          Renault Clio Williams             N-2000                  4:05,43
 128.  ŠUSTR Miloslav              Škoda Favorit                     E1H-1600                4:07,61
 129.  JEŽEK Radim                 Škoda Felicia                     E2-SH-1600              4:07,71
 130.  MICHL Josef                 Skoda 130 RS                      HA-C2-B3                4:07,86
 131.  OBERMOSER Josef             Alfa Romeo SUD TI 1.5             HA-C3-C2                4:08,64
 132.  SEDLÁČEK Michal             Fiat Ritmo 130 TC                 HA-C4-D2                4:09,34
 133.  STRNAD Petr                 Škoda 130 LR                      E1H Škoda ZAV           4:09,57
 134.  COLOTTO Gina                Fiat Abarth SE033                 HA-C5-E5                4:10,74
 135.  STEJSKAL Milan              Lada VFTS                         HA-C4-D5                4:10,75
 136.  CILIAK Miroslav             Metalex MTX 1-06                  HA-C5-E4                4:10,77
 137.  OBERMOSER Oliver            Alfa Romeo Sprint Veloce 1.5      HA-C3-C4                4:11,83
 138.  VONDRÁKOVÁ Michaela         Skoda 120S                        HA-C2-B3                4:11,90
 139.  VAVROCH Petr                VW Polo Fox                       E1H-1400                4:12,08
 140.  VOZDECKÝ Dominik            MTX 1-03                          HA-C5-E3                4:12,12
 141.  KRIVKA Tomas                Renault Clio Sport                E1H-2000                4:13,30
 142.  ADÁMEK Miroslav             NSU TT                            HA-C2-B3                4:13,36
 143.  NAVRÁTIL František          Honda Civic VTI                   E1H-1600                4:14,52
 144.  TRIMMEL Christian           Ford Escort RS 2000               HA-C2-B5                4:14,75
 145.  DOSEDĚL Dušan               Subaru Impreza WRXW               E2-SH+3000              4:15,48
 146.  HEJL Vladimír               Citroen Saxo                      E1H-1600                4:16,08
 147.  KMEŤ František              Metalex MTX 1-03                  HA-C5-E2                4:16,53
 148.  LOUBAL Lubomír              VW Golf 4TDI                      E2-SH-3000              4:17,08
 149.  STRANNER Karlheinz          FIAT 131 Abarth                   HA-C3-C2                4:17,24
 150.  KUBÍN Adam                  Mitsubishi Lancer EVO IX          E1H+2000                4:17,66
 151.  TRNKA Jan                   Škoda Felicia                     A-1600                  4:17,73
 152.  KONICAR Vladimír            BMW 2002 TI                       HA-C1-A5                4:18,11
 153.  GRUNTORÁD František         Renault Clio RS                   A-2000                  4:18,87
 154.  GÄNSDORFER Aleš             Formule MTX 1-10                  HA-C5-E4                4:20,28
 155.  INDRA Jindřich              Škoda 110L                        HA-C3-C1                4:20,35
 156.  KOCIRIK David               Skoda Rapid 136                   E1H-1400                4:20,39
 157.  DOKOUPIL Roman              Škoda 130 RS                      HA-C3-C1                4:21,16
 158.  GRASSO Angela               Lotus 23B                         HA-C1-A8                4:21,21
 159.  KOPEČEK Jiří                Opel Astra F 2.0                  E1H-2000                4:21,74
 160.  KOPECKÝ Luděk               MTX ?                             E2H-SS-1600             4:21,95
 161.  NEUBAUER Herbert            Lancia Delta Integrale 16V        HA-C4-D6                4:22,87
 162.  LABNER Reinhard             Austin MiniCooper S1275           HA-C1-A3                4:25,19
 163.  HRADIL Vladimír             Skoda 110R                        E1H Škoda ZAV           4:25,93
 164.  HIMMER Petr                 Skoda 130 LR                      E1H-1400                4:26,09
 165.  ZÁLESKÝ Radek               MTX 1-02 Easter                   E2H-SS-1400             4:28,09
 166.  KADLEČEK Jiří               Honda Civic 1.6 VTi               E1H-1600                4:28,54
 167.  SVOBODA Libor               Honda Civic 1.6 VTI               E1H-1600                4:28,79
 168.  BROUSEK Petr                Mini Cooper                       E1H-1400                4:28,82
 169.  CHMELIK Martin              Peugeot 206 SRC                   E1H-2000                4:30,09
 170.  MANDL Erwin                 NSU TT                            HA-C2-B3                4:30,49
 171.  BENIK Tomas                 Lancia Beta Coupe                 HA-C3-C2                4:30,86
 172.  OSLADIL JR Jan              MTX 1-06 Formule Mondial          E2H-SS-1600             4:31,37
 173.  FREUDENSCHUSS Willi         BMW E30                           HA-C4-D3                4:33,41
 174.  HOLZER Christian            Steyr Puch 650 TR                 HA-C1-A1                4:36,42
 175.  STIETKA Walther             VW 1302                           HA-C2-B4                4:38,41
 176.  ZOUFALÝ Karel               Skoda Pick up                     E1H-1600                4:38,73
 177.  SCHÜTZ Thomas               Renault 5 Alpine                  HA-C3-C2                4:39,49
 178.  FISCHER Gerd                FORD ESCORT 1300 GT               HA-C2-B3                4:40,58
 179.  POPOVÁ Eliška               Škoda Felicie Pick-Up             E1H-1600                4:43,86
 180.  MÁLKOVÁ Simona              Ford Fiesta XR 2i                 E1-1600                 4:49,84
 181.  REJL Martin                 Škoda 130 RS                      E1H-1600                4:54,15
 182.  VOJVODÍK Ivan               Lada Samara                       HA-C4-D4                5:03,30
 183.  SEETHALER Alexander         Steyr Puch 650 TR                 HA-C1-A1                5:05,91
 184.  PAGLIARELLO Giovanni        Abarth 1000 Bialbero              HA-C1-A2                5:17,66






Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 04.06.2018
Přečteno: 528 x
Stránka aktualizována: 06.06.2018

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist