úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Seznam pøihlášených Rechberg 2023

Neoficiální seznam pøihlášených



Pavel KOTEK/CZE                AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK         BMW M3                            1     1
Filip TORNIÈ MILHARÈIÈ/SVN     Dirkalno društvo TMF                   Fiat 126 PROTO                    1     1
Ewald SCHERR/AUT               Ewald Scherr                           Ford Escort Cosworth              1     1
Franz KOGLER/AUT               Franz Kogler                           Ford Escort Cosworth RS           1     1
Karl Heinz BINDER/AUT          Karl Heinz Binder                      Ford Sierra RS 500                1     1
Domagoj PEREKOVIÆ/HRV          Domagoj Perekoviæ                      Mitsubishi Lancer Evo IX          1     1
Ronnie BRATSCH/CZE             AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK         Mitsubishi Lancer Evo VII RS      1     1
Stefan PROMOK/AUT              MSC Mühlbach am Hochkönig              Mitsubishi Lancer Evolution8      1     1
Luca GAETANI/ITA               Luca Gaetani                           Porsche 911 GT3 R                 1     1
Reinhold TAUS/AUT              Reinhold Taus                          Subaru P4Turbo                    1     1
Karl SCHAGERL/AUT              MSC Mühlbach am Hochkönig              VW Golf R TFSI                    1     1
Michael WEBER/DEU              Weber Michael                          Audi 80 quattro Turbo             1     2
Andreas MARKO/AUT              Andreas Marko                          Audi A4                           1     2
Tamas SZABÓ/AUT                Tamas Szabó                            BMW E36 M3                        1     2
Florian KÖNIGSEDER/AUT         Florian Königseder                     BMW E46                           1     2
Jörg WEIDINGER/AUT             H&R Spezialfedern GmbH                 BMW Z4 GT3                        1     2
Dietmar LUSTIG-JUNGWIRTH/AUT   Dietmar Lustig-Jungwirth               Ford Escort 4x4 Cosworth RS       1     2
Markus BINDER/AUT              Markus Binder                          Ford Escort Cosworth              1     2
Christian SCHWEIGER/AUT        Christian Schweiger                    Hyundai i30 N                     1     2
Bernhard LENZ/AUT              Bernhard Lenz                          Lamborghini                       1     2
Nicolas BREBSOM/AUT            Nicolas Brebsom                        Lamborghini Huracan               1     2
Martin JERMAN/CZE              Martin Jerman                          Lamborghini Huracan GT3           1     2
Milan BUBNIÈ/SVN               Avto Moto Društvo Slovenija Avto       LANCIA DELTA HF INTEGRALE         1     2
Markus SCHNEIDER/AUT           Markus Schneider                       Lancia Delta Integrale            1     2
Felix PAILER/AUT               Felix Pailer                           Lancia Delta Intergrale Evo       1     2
Peter PROBHARDT/AUT            Peter Probhardt                        MITSUBISHI WRC 05                 1     2
Edi BODENMÜLLER/DEU            Edi Bodenmüller                        Opel Kadett Gerent                1     2
Jiøí THEIMER/CZE               AMK Ecce Homo Šternberk V ÚAMK         Peugeot 306 Maxi                  1     2
Alexandru PITIGOI/ROU          Alexandru Pitigoi                      Porsche 991 GT3 Cup               1     2
Andre WÜRCHER/AUT              Andre Würcher                          Porsche 997 GT3 Cup               1     2
Nicolas WERVER/FRA             Nicolas Werver                         Porsche 997 GT3R                  1     2
Hannes ZENZ/AUT                Hannes Zenz                            Skoda Fabia                       1     2
Karol KRUPA/POL                Karol Krupa                            Skoda Fabia CT                    1     2
Stefan HETZENAUER/AUT          Stefan Hetzenauer                      Subaru Impreza                    1     2
Franz PROBST/AUT               MSC - Lochen                           VW Golf Rallye 1170T 4x4          1     2
Thomas STRASSER/AUT            MSC Kitzbühel                          VW Scirocco                       1     2
Milovan VESNIÆ/SRB             Ask Vesniæ                             Audi RS3 LMS                      1     3
Manfred SCHEUBECK/DEU          Manfred Scheubeck                      Audi TT                           1     3
Norbert WIMMER/DEU             Norbert Wimmer                         BMW 2002 8V                       1     3
Kurt WANDL/AUT                 Kurt Wandl                             BMW E46                           1     3
Patrik RUZZIER/SVN             AMD ZVEZDA                             FIAT PUNTO KIT CAR EVO            1     3
Kevin RAITH/AUT                ZM Racing Team                         Ford Fiesta MkII Rally2           1     3
Peter KLAMMINGER/AUT           Peter Klamminger                       Golf 4 KitCar                     1     3
Diethard STERNAD/AUT           Diethard Sternad                       Honda Civic FK 7 TCR              1     3
Rene MARTINEK/AUT              MSC Rottenegg                          Honda Civic FK7 TCR               1     3
Anže DOVJAK/SVN                AMD GORICA                             Hyundai i30 TCR                   1     3
Igor STEFANOVSKI/MKD           Igor Stevanovski                       Hyundai i30 TCR                   1     3
Manfred FUCHS/AUT              Manfred Fuchs                          Mitsubishi Lancer EVO 8           1     3
Antonino MIGLIUOLO/ITA         Antonino Migliuolo                     Mitsubishi Lancer Evo IX          1     3
Guido CASARIN/ITA              Guido Casarin                          MitsubishiLancer Evo X RS         1     3
Heiko FIAUSCH/AUT              Heiko Fiausch                          Opel Astra STW                    1     3
Hermann BLASL/AUT              Hermann Blasl                          Opel Kadett Coupe                 1     3
Cosmo ION/ROU                  Cosmin Ion                             Peugeot 308 TCR                   1     3
Nicolas GRANIER/FRA            Nicolas Granier                        Seat Leon Cup Racer               1     3
¼uboš ZIMAN/SVK                L Racing team                          Subaru Impreza                    1     3
Stella OCHABAUER/AUT           Stella Ochabauer                       VW Corrado                        1     3
Jürgen HALBARTSCHLAGER/AUT     Jürgen Halbartschlager                 VW Golf                           1     3
Patrick TRAMMER/AUT            Patrick Trammer                        VW Golf 1 16V EVO 2               1     3
Patrick MAYER/AUT              ASV Bruck an der Leitha                VW Golf I 16V 2.0                 1     3
Herbert PERWEIN/AUT            MSC Mühlbach am Hochkönig              VW Käfer                          1     3
Alexander WOLK/DEU             ADAC Hessen-Thüringen e.V.             VW Minichberger Golf 2            1     3
Rene WARMUTH/AUT               MSC Mühlbach am Hochkönig              Vw Polo 16V                       1     3
Roland EDER/AUT                Roland Eder                            VW Scirocco                       1     3
Andreas MILETICH/AUT           ASV Bruck an der Leitha                VW Scirocco 2.0                   1     3
Gregor HUTTER/AUT              MSC Mühlbach am Hochkönig              Alfa Romeo 33                     1     4
Daniel SAILER/AUT              Daniel Sailer                          BMW E30                           1     4
Péter SZEPESI/HUN              HegCSi Kft.                            BMW E30 320 IS                    1     4
Herbert KRITZINGER/ITA         Kritzinger Herbert                     BMW M3 3,2 E36                    1     4
Josef DOHNÁLEK/CZE             AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK         Citroen C2 VTS                    1     4
Mario HOHENWARTER/AUT          Mario Hohenwarter                      Ford Focus ST 170 DTC             1     4
Markus STEINBOCK/AUT           MSC Rottenegg                          Hyundai R5                        1     4
Dieter HOLZER/AUT              BRR Baumschlager Rallye Racing         Mitsubishi EVO VIII               1     4
Hans JANUSCHKOWETZ/AUT         Hans Januschkowetz                     MITSUBISHI LANCER EVO 9 RS        1     4
Matej MIKULETIÈ/SVN            AMD SLOVENIJA AVTO                     MITSUBISHI LANCER EVO IX RS       1     4
Andreas MUSSBACHER/AUT         Andreas Mussbacher                     Mitsubishi Lancer Evo VII         1     4
Maciej SERAFIN/POL             Maciej Serafin                         Mitsubishi Lancer Evo X           1     4
Werner WALSER/AUT              MSC Rhön e.v im ADAC                   Opel Kadett C Limosine            1     4
Tobias WEBERHOFER/AUT          Tobias Weberhofer                      Opel Kadett GSI 16V               1     4
Christian SCHNEIDER/AUT        MSC Rottenegg                          Peugeot                           1     4
Martin ZAMBERGER/AUT           Martin Zamberger                       Peugeot 106 GTI 16V EVO II        1     4
Christian SCHNEIDER/AUT        MSC Rottenegg                          Peugeot 205                       1     4
Kurt RITZBERGER/AUT            MSC Rottenegg                          Peugeot 306 Gti                   1     4
Boštjan BAŠA/SVN               AMD Gorica                             Renault clio 2.0/RS               1     4
Jaroslav DUBÓCZI/SVK           JANTAR TEAM s.r.o.                     Seat Leon Supercopa TDI           1     4
Mitija JURIŠIÈ/HRV             Matija Jurišiè                         Skoda Fabia S2000                 1     4
NORBERT jun. STRASSER/AUT      MSC SCHLÖSSL                           TOYOTA COROLLA AE86               1     4
NORBERT sen. STRASSER/AUT      MSC SCHLÖSSL                           TOYOTA COROLLA AE86               1     4
Pavel SHENKOV/BGR              Pavel Shenkov                          VAZ 2107                          1     4
Matthias BRANDL/AUT            Matthias Brandl                        VW Golf 2 16V                     1     4
Werner JUD/AUT                 Werner Jud                             VW Golf II 16V                    1     4
Karl Heinz SCHAUPERL/AUT       Karl Heiz Schauperl                    VW Käfer                          1     4
Stefan DATZREITER/AUT          Stefan Datzreiter                      VW Polo                           1     4
Martin SCHAFLECHNER/AUT        Martin Schaflechner                    VW Polo II 16V                    1     4
Thomas KROUPA/AUT              ASV Bruck an der Leitha                VW Rallye Golf-R                  1     4
Helmut MAIER/AUT               H+R Spezialfedern                      VW Spiess-Golf 16V                1     4
Gottfried OGRIS/AUT            Gottfried Ogris                        Alfa Romeo 147 GTA Cup            1     5
Stephan OGRIS/AUT              Stephan Ogris                          Alfa Romeo 147 JTD Cup            1     5
Günter STROHMEIER/AUT          Günter Strohmeier                      Alfa Romeo Sud Ti                 1     5
Norbert NAGY/HUN               Nnr Team Hungary KFT                   BMW E46 330Ci                     1     5
Patrick LORENSER/AUT           Patrick Lorenser                       Citroën C2 VTS                    1     5
Florian NEUHERZ/AUT            Florian Neuherz                        Fiat 128 3p                       1     5
Karl LUNGKOFLER/AUT            Karl Lungkofler                        Fiat Bravo HGT                    1     5
Dominik RABL/AUT               Dominik Rabl                           Golf GTI                          1     5
Peter PROKOPÈAK/SVK            Peter Prokopèák                        Honda Civic                       1     5
Chris-Andre MAYER/AUT          Chris-Andre Mayer                      Honda Civic Type R ep3            1     5
Helmut HARRER/AUT              Helmut Harrer                          HONDA Civic Type-R                1     5
Bernd MAYER/AUT                Bernd Mayer                            HONDA Civic Type-R                1     5
Bohumír ÈAMBÁLIK/SVK           Strong Racing Team                     Honda Civic Type-R R3             1     5
Giuseppe Rocco AGNELLO/ITA     Giuseppe Rocco Agnello                 Lotus Exige S1                    1     5
Jindrich PLUHAR/CZE            AMK Ecce Homo Šternberk V ÚAMK         Nissan Sunny 2.0 GTI              1     5
Martin Kogler KOGLER/AUT       Martin Kogler                          NSU 1300 TT                       1     5
Patrick FLECHL/AUT             Patrick Flechl                         Opel Astra GSI                    1     5
Gernot STEINLECHNER/AUT        Gernot Steinlechner                    OPEL CORSA C SUPER 1600           1     5
Marco SCHÖBEL/AUT              Marco Schöbel                          Opel Kadett C Coupe               1     5
Patrick KNOLL/AUT              Patrick Knoll                          Opel Manta B                      1     5
Peter KACVINSKÝ/SVK            Ambruz Racing                          Renault Clio 16V                  1     5
Klemen TRÈEK/SVN               AVTO MOTO DRUŠTVO ZVEZDA               Renault clio Sport 2.0            1     5
Adam KRÁLÍK/CZE                ACCR Rabbit Czech Racing               Seat Leon TDI                     1     5
Alphonse KILCHENMANN/CHE       Alphonse Kilchenmann                   Suzuki Swift 1,6 VVT Sport 3P     1     5
LukᚠMÜLLER/CZE               Alcore Motorsport, Z.S.                Škoda Octavia Cup 2               1     5
Patrick SCHÖRKHUBER/AUT        Patrick Schörkhuber                    Volkswagen Golf 2 16V             1     5
Christian BIESINGER/AUT        Christian Biesinger                    Volkswagen Polo 86c               1     5
Markus GASSER/ITA              Markus Gasser                          VW Golf GTI 16V 2,0               1     5
Piotr ILNICKI/POL              Piotr Ilnicki                          VW Scirocco Cup                   1     5
Ronny HERING/DEU               Ronny Hering                           VW Scirocco Gr.2                  1     5
Daniel SCHUSTER/AUT            MSC Rottenegg                          VW Schneider Polo 8V              1     5
Samuel TVRDY/SVK               PD Team Performante                    Citroen C2                        1     6
Didi OBERDORFER/AUT            Didi Oberdorfer                        Ford Sierra Cossworth 4x4         1     6
Nejc TRÈEK/SVN                 AMD ZVEZDA                             MG ZR 105                         1     6
Boštjan TRATNIK/SVN            Autosport Jazon                        MG ZR 105                         1     6
Josef SCHÖGLER/AUT             Josef Schögler                         Opel Ascona 2.0                   1     6
Erwin HEIDENBAUER/AUT          Erwin Heidenbauer                      Opel Astra OPC I                  1     6
Martin SIEBENLECHNER/ITA       Martin Sieberlechner                   Peugeot 106 S16                   1     6
Daniel TRÈEK/SVN               AMD Zvezda                             Peugeot 205 16V                   1     6
Harald HUBER/AUT               Harald Huber                           Peugeot 206 RC                    1     6
Marian KALINA/SVK              KŠ Racing team                         Peugeot 206 RC                    1     6
Maša ERŽEN/SVN                 AMD SLOVENIJA AVTO                     Peugeot 306 S16                   1     6
Mario STAMPFER/AUT             Mario Stampfer                         Renault Clio 16V                  1     6
Klaus DEMUTH/AUT               Klaus Demuth                           Renault Clio Ragnotti             1     6
Birgit HUBER-GSCHANES/AUT      Birgit Huber-Gschanes                  Renault Clio Sport                1     6
Jürgen REISINGER/AUT           Jürgen Reisinger                       Seat Ibiza Gti                    1     6
TADEJ RAVBAR/SVN               AMD Gorica                             SUZUKI SWIFT 1.3 GTI              1     6
Thomas GROSSAUER/AUT           MSC Mühlbach am Hochkönig              Suzuki Swift Sport                1     6
Maximilian ADLMANN/AUT         Maximilian Adlmann                     Volkswagen Golf 3 16v             1     6
Stefan MEHLMAIER/AUT           Stefan Mehlmaier                       Volkswagen Golf 4 TDI             1     6
Tobias GROSSALBER/AUT          MSC Mühlbach am Hochkönig              VW Polo                           1     6
Ronald REISS/AUT               Ronald Reiss                           VW Polo GTI                       1     6
Zdenìk KRÁÈMAR/CZE             AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK         DEMON CAR CM1000                  2  CN/E2-SC    1600
Mirko VENTURATO/ITA            Mirko Venturato                        Nova NP 03                        2  CN/E2-SC    1600
Karel BERGER/CZE               AMK Ecce Homo Sternberk                Osella PA21 JrB                   2  CN/E2-SC    1600
Ronny MARCHEGGER/ITA           Ronny Marchegger                       Osella PA21 JrB                   2  CN/E2-SC    1600
Axel PETIT/FRA                 Axel Petit                             Osella PA21 JrB                   2  CN/E2-SC    1600
Petr DLOUHÝ/CZE                GMS Czech Racing Team                  Radical SR4 (Sr1)                 2  CN/E2-SC    1600
Tereza MACHOVÁ/CZE             GMS Czech Racing Team                  Norma M20 F Honda                 2  CN/E2-SC    2000
Christoph LAMPERT/AUT          Christoph Lampert                      Nova NP 01                        2  CN/E2-SC    2000
Erich ÖPPINGER/AUT             Erich Öppinger                         Osella PA 2000                    2  CN/E2-SC    2000
Vladimir STANKOVIC/SVN         AMD Zvezda                             Osella PA21 EVO                   2  CN/E2-SC    2000
Peter AMANN/AUT                Peter Amann                            Osella PA30/2000                  2  CN/E2-SC    2000
Alexander FRANK/AUT            MSC Rottenegg                          PRC FPR Honda                     2  CN/E2-SC    2000
Michael FASERL/AUT             Michael Faserl                         PRC S4                            2  CN/E2-SC    2000
Christian RUTTER/AUT           Christian Rutter                       PRC S4 Honda                      2  CN/E2-SC    2000
Marcel STEINER/CHE             Equipe Bernoise                        LobArt/Helftec-Honda              2  CN/E2-SC    3000
Petr TRNKA/CZE                 ACCR Czech Trnka Racing Team           Norma M20 FC / Mugen              2  CN/E2-SC    3000
Joseba IRAOLA LANZAGORTA/ESP   Joseba Iriola Lanzagorta               Nova NP 01                        2  CN/E2-SC    3000
Corentin STARCK/BEL            Jantar Team S.R.O                      Nova NP 01-2 Mugen                2  CN/E2-SC    3000
Petr VITEK/CZE                 CLIMART RACING TEAM                    Osella PA 30                      2  CN/E2-SC    3000
Stefan ARMBRUSTER/DEU          Stefan Armbruster                      Osella PA 30                      2  CN/E2-SC    3000
Sébastien PETIT/FRA            Sébastien Petit                        Osella PA 30 Mugen                2  CN/E2-SC    3000
Andreas HASLER/AUT             Andreas Hasler                         Radical SR3 Suzuki Habusa Turb    2  CN/E2-SC    3000
Hans THALMAYR/AUT              MSC Schlössl                           Puch PRC TR 4                     2  D/E2-SH     1600
Willi OBERAUER/AUT             Oberauer Willi                         Speed Car GT 1000                 2  D/E2-SH     1600
Gerald STRASSER/AUT            MSC SCHLÖSSL                           TracKing RC01B                    2  D/E2-SH     1600
Norbert THALER/AUT             MSC SCHLÖSSL                           TracKing RC01B                    2  D/E2-SH     1600
Marek RYBNICEK/CZE             ACCR LIQUI MOLY CZ                     KTM X-BOW GTX                     2  D/E2-SH     3000
Bernhard WILHELM/AUT           Bernhard Wilhelm                       Puch 650 TRV-8                    2  D/E2-SH     3000
Rupert SCHWAIGER/AUT           Rupert Schwaiger                       Porsche 911 3,5 Bi-Turbo          2  D/E2-SH     3001
Josef HLAVINKA/CZE             ACCR Hlavinka motorsport Czech         Gloria C8F                        2  D/E2-SS     1600
Josef TARMANN/AUT              Josef Tarmann                          Dallara F302                      2  D/E2-SS     2000
Roland BRAQUET/AUT             Roland Braquet                         Dallara F308/11                   2  D/E2-SS     2000
Christian FERSTL/AUT           MSC Rottenegg                          Formel Tatuus Master S2000        2  D/E2-SS     2000
Sigrid Eva FERSTL/AUT          MSC Rottenegg                          Formel Tatuus Master S2000        2  D/E2-SS     2000
Hermann Jun. WALDY/AUT         MSC Rottenegg                          Formel Tatuus Master W17          2  D/E2-SS     2000
Franco BERTO'/ITA              Franco Berto'                          Tatuus FA 010                     2  D/E2-SS     2000
Federico LIBER/ITA             Federico Liber                         Wolf GB08 F1 Mistral              2  D/E2-SS     2000
Marietto NALON/ITA             Marietto Nalon                         DALLARA NISSAN FORMULA            2  D/E2-SS     3000
Hubert GALLI/AUT               Hubert Galli                           Lola B 99 /50 Formel 3000         2  D/E2-SS     3000
Alexander HIN/DEU              Alexander Hin                          Osella FA 30                      2  D/E2-SS     3000
Christian MERLI/ITA            Christian Merli                        Osella FA 30 Judd LRM             2  D/E2-SS     3000
Laszlo SZASZ/HRV               AK DUBROVNIK RACING                    REYNARD                           2  D/E2-SS     3000
Renzo Maria NAPIONE/ITA        Renzo Maria Napione                    Reynard 01L Cosworth              2  D/E2-SS     3000
Fausto BORMOLINI/ITA           Fausto Bormolini                       Reynard 2Kl                       2  D/E2-SS     3000
Christian HOLZER/AUT           Historic Racing Team Austria HRTA      Steyr Puch                        1     HA        A1
Alexander SEETHALER/AUT        Historic Racing Team Austria HRTA      Steyr Puch                        1     HA        A1
Bernhard DEUTSCH/AUT           MSC Rottenegg                          Steyr Puch 650 TR                 1     HA        A1
Gerhard MÜHLPARZER/AUT         Gerhard Mühlparzer                     Steyr Puch 650 TR                 1     HA        A1
Jürgen PACHTEU/AUT             MSC Mühlbach am Hochkönig              Steyr Puch 650 TR                 1     HA        A1
Johannes ESTERBAUER/AUT        Historic Racing Team Austria HRTA      Steyr Puch 650 TR                 1     HA        A1
Thomas BAIER/AUT               Thomas Baier                           Steyr Puch 650 TR                 1     HA        A1
Stefan SIEF/AUT                Stefan Sief                            Austin Mini Cooper S              1     HA        A2
Gregor FRÖTSCHER/AUT           Historic Racing Team Austria HRTA      Austin Mini Cooper S 1275         1     HA        A3
Josef HEINRICH/AUT             Josef Heirich                          BMC Austin Mini Cooper 1275 S     1     HA        A3
Alberto CALLAGHER/ITA          Alberto Callagher                      Innocenti Mini Cooper 1300        1     HA        A3
Andrej VIDMAR/SVN              CODELLI KLUB                           MG MIDGET                         1     HA        A3
Vladimit KONICAR/CZE           Vladimir Konicar                       BMW 2002 TI                       1     HA        A5
Hans JUD/AUT                   Hans Jud                               Jaguar XK120                      1     HA        A6
Georg PRUGGER/ITA              Georg Prugger                          Alta Sports                       1     HA        A9
Harald MÖSSLER/AUT             Harald Mössler                         Daren MK3                         1     HA        A9
Peter LEŠNJAK/SVN              CODELLI KLUB                           FIAT GIANNINI 128NP               2     HA        B2
Dominik NEUMANN/AUT            Dominik Neumann                        Austin Cooper                     2     HA        B3
Boštjan URBANÈIÈ/SVN           AMD SLOVENIJA AVTO                     FIAT 128 COUPE SL                 2     HA        B3
Gerd FISCHER/AUT               Gerd Fischer                           Ford Escort 1300 GT               2     HA        B3
Friedrich BOCK/AUT             Friedrich Bock                         Ford Escort 1300 GT               2     HA        B3
Günther KREMEL/AUT             Historic Racing Team Austria HRTA      Ford Escort 1300GT                2     HA        B3
Erwin MANDL/AUT                Erwin Mandl                            NSU TT                            2     HA        B3
Vittorio PENDINI/ITA           Vittorio Pendini                       Alfa Romeo 2000 GT Veloce         2     HA        B4
Rudolf SPORER/AUT              Rudolf Sporer                          Alfa Romeo Giulia                 2     HA        B4
Walther STIETKA/AUT            Historic Racing Team Austria HRTA      Volkswagen                        2     HA        B4
Christian TRIMMEL/AUT          Christian Trimmel                      Ford Escort RS 2000               2     HA        B5
Max LAMPELMAIER/AUT            Maximilian Lampelmaier                 FordEscort RS 1600                2     HA        B5
Andreas SCHÖGLER/AUT           Andreas Schögler                       Volvo 142S                        2     HA        B5
Ildebrando MOTTI/ITA           Ildebrando Motti                       PorscheCarrera RS                 2     HA        B6
Lina VIDMAR/SVN                CODELLI KLUB                           Autobianchi 112 Abarth            3     HA        C1
Georg KÖCK/AUT                 Georg Köck                             British Leyland Mini 1275 GT      3     HA        C1
Slavko OLETIÈ/SVN              CODELLI KLUB                           FIAT 127 L/1050                   3     HA        C1
Jiri KUBICEK/CZE               SK Industretechnik ACCR Czech Team     Škoda 130 RS                      3     HA        C1
Josef OBERMOSER/AUT            Josef Obermoser                        Alfa Romeo Sud Ti 1,5             3     HA        C2
Milan VIÈAR/CZE                GMS Czech Racing Team                  Fiat 131 Racing 2000              3     HA        C2
Domen POPEK/SVN                AMD Slovenija avto                     FIAT X1/9                         3     HA        C2
Kurt PEHERSTORFER/AUT          Rallye ABST                            Ford Escort                       3     HA        C2
Phillip LERNPASS/AUT           Philipp Lernpaß                        Ford Escort MK2                   3     HA        C2
Bernhard ERLACHER/AUT          Bernhard Erlacher                      Ford Fiesta MK1                   3     HA        C2
Thomas SCHÜTZ/AUT              MSC Mühlbach am Hochkönig              Renault 5 Alpine                  3     HA        C2
Manfred ZÖCHLING/AUT           Manfred Zöchling                       Volkswagen Golf 1 Typ 17 GTI      3     HA        C2
Thomas TKALETZ/AUT             Thomas Tkaletz                         VW GOLF GTI                       3     HA        C2
Gerald GLINZNER/AUT            Glinzner Motorsport                    Porsche 911 Carrera               3     HA        C3
Giorgio Michele TESSORE/ITA    Giorgio Michele Tessore                Porsche 911 SC                    3     HA        C3
Guido DE REGE DI DONATO/ITA    Guido DE Rege DI Donato                Porsche 911 SC                    3     HA        C3
Reinhold PRANTL/AUT            Historic Racing Team Austria HRTA      Porsche Carrera RS                3     HA        C3
Oliver OBERMOSER/AUT           Oliver Obermoser                       Alfa Romeo Sprint Veloce 1,5      3     HA        C4
PATRICK ULZ/AUT                Patrick Ulz                            Alfa Romeo Sud Ti                 3     HA        C4
Victoria SCHÜTZ/AUT            MSC Mühlbach am Hochkönig              VW Golf I GTI                     3     HA        C4
August GRATZER/AUT             MSC Mühlbach am Hochkönig              Lancia Beta Montecarlo            3     HA        C5
Thomas BEUTLE/AUT              Thomas Beutle                          Volkswagen Golf 1 GTI             4     HA        D1
Werner WINDSTEIG/AUT           Werner Windsteig                       Citroen AX Sport                  4     HA        D4
Michal SEDLÁÈEK/CZE            GMS Czech Racing Team                  Lada VFTS                         4     HA        D4
Milan STEJSKAL/CZE             GMS Czech Racing Team                  Lada VFTS                         4     HA        D4
Dorijan KLJUN/HRV              Dorijan Kljun                          Opel Kadett E GSI 2.0 16V         4     HA        D5
Matjaž KOROŠEC/SVN             AMTK                                   BMW 325 i                         4     HA        D6
Herbert NEUBAUER/AUT           Historic Racing Team Austria HRTA      Lancia Delta HF Intergrale 16V    4     HA        D6
Marie Luise NEUBAUER/AUT       Historic Racing Team Austria HRTA      Lancia Delta HF Intergrale 16V    4     HA        D6
Reinhard SONNLEITNER/AUT       MSC Mühlbach am Hochkönig              VW Rallye Golf G60                4     HA        D6
Roberto TURRIZIANI/ITA         Roberto Turriziani                     Osella PA9/90                     4     HA        D7
Piero LOTTINI/ITA              Piero Lottini                          Osella PA9/90                     4     HA        D8
Michael PAUSCHER/AUT           Michael Pauscher                       Formel Ford/PRS/RH02              5     HA        E2
František KME/SVK             Autošport Kme                         MTX 1-03                          5     HA        E2
Petr TYKAL/CZE                 Petr Tykal                             MTX 1-03                          5     HA        E2
Franz HILGER/DEU               Franz Hilger                           Chevron B38                       5     HA        E3
Jean Marc DEBEAUNE/FRA         Jean Marc Debeaune                     Van Diemen RF 82                  5     HA        E3
Florian MAUHART/AUT            Florian Mauhart                        Formel Ford PRS                   5     HA        E4
Aleš GÄNSDORFER/CZE            Aleš Gänsdorfer                        MTX 1-10                          5     HA        E4
Bernhard PONGRATZ/AUT          Bernhard Pongratz                      Swift FR DB 5                     5     HA        E5





Literatura, odkazy, zdroje

www.rechbergrennen.co.at

Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 24.04.2023
Pøeèteno: 930 x
Stránka aktualizována: 22.06.2023

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist