úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Vallecamonica - Entrylist/startovní listina

Současné a historické vozy

358 CAFFI Alex            MC Lola Zytek                   D/E2 3000 3000    D/E2 3000
357 SZASZ Laszlo          H  Reynard Zytek                D/E2 3000 3000    D/E2 3000
356 NAPIONE Renzo         I  Reynard 01/l                 D/E2 3000 3000    D/E2 3000
355 D'ALPAOS Fausto       I  Lola T96/50                  D/E2 3000 3000    D/E2 3000
353 PARLAMENTO Adriano    I  March F3                     D/E2 2000 1998    D/E2 2000
352 GHIDINI Nino          I  Ghipard                      D/E2 2000  750    D/E2 2000
351 GHIDINI Gian Antonio  I  Ghipard                      D/E2 2000  750    D/E2 2000
349 ANDREOLI Angela       I  Ghipard                      D/E2 2000  750    D/E2 2000
347 DE BIASI Andrea       I  Osella Pa 20/s                  CN3    3000          CN4
346 REGOSA Giulio         I  Osella Pa 20/s                  CN3    3000          CN4
345 MERLI Christian       I  Osella Pa 20/s                  CN3    3000          CN4
344 KRAMSKY Otakar        CZ Osella K05                      CN3    2990          CN4
343 BORMOLINI Fausto      I  Osella Pa 20/s                  CN3    3000          CN4
342 GNESATO Nello         I  Olmas                           CN3    3000          CN4
341 COZZOLI Massimo       I  Osella Pa 20/s                  CN3    3000          CN4
338 IAQUINTA Rosario      I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
337 FAGGIOLI Simone       I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
336 ZARDO Denny           I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
335 BRUCCOLERI Luigi      I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
334 CINELLI Franco        I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
333 FATTORINI Fabrizio    I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
332 RAGAZZI Roberto       I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
331 BACCARO Pasquale      I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
329 INGRASSIA Renzo       I  Picchio Light                   CN2    2000          CN2
328 GERVASI Massimo       I  Osella Pa 20/s                  CN2    2000          CN2
327 ZERLA Adriano         I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
326 ROASIO Maurizio       I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
325 ROMANO Aldo           I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
324 CALDANI Gian Luca     I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
323 DE ZANCHE Lucio       I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
322 GOMBOSO Alan          I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
321 SIO Luciano           I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
319 BELLIN Ezio           I  Osella Pa 21/s                  CN2    2000          CN2
317 IRLANDO Pasquale      I  Osella Pa 21 Junior             CN1    1600          CN1
316 PEDRETTI Luigi        I  Osella Pa 21 Junior             CN1    2000          CN1
315 PERONI Stefano        I  Osella Pa 20/s                  CN1    1600          CN1
313 BEDINI Piergiorgio    MC Osella Pa 20/s                         3000         E2/4
312 BONETTI Erminio       I  Lucchini Sp 96                         3000         E2/4
311 CHIMINELLI Giuseppe   I  Osella Pa 20/s                         3000         E2/4
308 PRESTI Giuseppe       I  Lucchini Bmw                           2500         E2/3
307 PUTELLI Giovanni      I  Lucchini Sn 87                         2500         E2/3
306 RUSSO Walter          I  Lucchini Sp 98                         3000         E2/3
304 DI GIUSEPPE Roberto   I  Alfa Romeo 155 Gta                     3400     E1 3000+
303 GIULIANI Fulvio       I  Lancia Delta Evoluzione                3400     E1 3000+
302 MOLINARO Eugenio      I  Alfa Romeo 155 Gta                     3400     E1 3000+
301 PANDOLFI Fabrizio     I  Alfa Romeo 155 V6 Ti                   2500     E1 3000+
299 PIERDOMENICO Stefano  I  Ferrari 360 Modena                     3500    GT4 3000+
298 ANTONICELLI Abramo    I  Ferrari 360 Modena                     3600    GT4 3000+
297 SPATTI Simone         I  Ford Escort Cosworth                   3400     E1 3000+
296 PEDRONI Gabriella     I  Ford Escort Cosworth                   3400     E1 3000+
294 DEL COTTO Maurizio    I  Bmw M3                                 2500      E1 3000
293 IACOANGELI Marco      I  Bmw 320i                               3000      E1 3000
292 BARBIERI Casimiro     I  Bmw M3                                 3000      E1 3000
291 DE GIACOMI Pietro     I  Renault Clio 3.0 V6                    3000      E1 3000
288 LEONARDI Giorgio      I  Audi A4 St                             2000      E1 2000
287 BRUSA Aldo            I  Audi A4                                2000      E1 2000
286 BUIATTI Michele       I  Renault Clio Rs Cup                    2000      E1 2000
285 BAITA Dario           I  Renault Clio Rs Cup                    2000      E1 2000
284 LONARDI Michele       I  Alfa Romeo 147 Cup Gta                 2000      E1 2000
283 TOMASONI Maurizio     I  Lotus Elise Cup                        1600      E1 1600
282 PIETTI Edgardo        I  Lotus Exige Mk1                        1800     GT4 2000
279 NAPPI Piero           I  Ferrari 550 Maranello         GT3000+  5500    GT1 3000+
278 GRAMENZI Marco        I  Chrysler Viper                GT3000+  8000    GT1 3000+
276 ISOLANI Leonardo      I  Ferrari 360 Modena            GT3000+  3500    GT2 3000+
275 PUTELLI Franco        I  Ferrari 355 Gt                GT3000+  3500    GT2 3000+
274 DAL BEN Luciano       I  Ferrari 360 Modena            GT3000+  3600    GT2 3000+
273 FAUSTINELLI Fabio     I  Porsche 993 Supercup          GT3000+  3800    GT2 3000+
271 DI FEO Silvana        I  Mazda Mx5                     GT2000   1900     GT2 2000
258 VOJACEK Petr          CZ Bmw 320i                      SP2000   1999       SP2000
257 VOJACEK Lucas         CZ Opel Astra Opc                SP2000   1998       SP2000
256 JERMAN Martin         CZ Opel Astra Opc                SP2000   1998       SP2000
255 GIOBBI Claudio        I  Alfa Romeo 147                SP2000   2000       SP2000
254 DOUBEK Vladimir       CZ Peugeot 306 S16               SP2000   1998       SP2000
253 LOS Jiri              CZ Opel Astra Opc                SP2000   1998       SP2000
252 JERMANOVA Gabina      CZ Ford Escort                   SP2000   1998       SP2000
251 RIGAMONTI Antonio     I  Opel Astra Opc                SP2000   2000       SP2000
248 BICCIATO Rudy         I  Mitsubishi Lancer Evo Vii     A3000+   3400       A3000+
247 LISKA Vladimir        CZ Bmw M3                        A3000+   3201       A3000+
246 MAZZOLI Gianmario     I  Toyota Corolla Wrc            A3000+   3400     E1 3000+
245 DUCOLI Felice         I  Subaru Impreza Wrc            A3000+   3400     E1 3000+
243 PICCINELLI Silvano    I  Bmw M3 E36                     A3000   3000        A3000
242 BRANDI Silvano        I  Bmw M3 E36                     A3000   3000        A3000
239 PANCOTTI Amedeo       I  Alfa Romeo 156                 A2000   2000        A2000
238 MAROZZI Filippo       I  Renault Clio                   A2000   2000        A2000
237 MALY Jaromir          CZ Ford Escort Kit Car            A2000   1998      E1 2000
236 MICHL Dan             CZ Skoda Octavia Kit Car          A2000   1999      E1 2000
235 DE BELLIS Riccardo    I  Renault Clio Maxi              A2000   2000      E1 2000
234 MAM? Andrea           I  Renault Clio                   A2000   2000      E1 2000
233 TOTTOLI Roberto       I  Renault Clio Williams          A2000   2000        A2000
232 CINELLI Roberto       I  Renault Clio                   A2000   2000        A2000
231 FALCETTA Stefano      I  Renault Megane                 A2000   2000        A2000
229 ORSIGNOLA Carlino     I  Alfa Romeo 155                 A2000   2000        A2000
228 CORINTO Angelo        I  Renault Clio Williams          A2000   2000        A2000
225 SPADAFORA Roberto     I  Peugeot 106 Rally 16v          A1600   1600        A1600
224 PICCHI Andrea         I  Peugeot 106 Rally 16v          A1600   1600        A1600
223 VISPA Diego           I  Citroën C2 S1600               A1600   1600      E1 1600
222 PEDRETTI Battista     I  Renault Clio S1600             A1600   1600      E1 1600
221 MAFFESSOLI Marco      I  Citroën Saxo Vts 16v           A1600   1600        A1600
219 COLLIA Perry          I  Peugeot 106 Rally 16v          A1600   1600        A1600
218 ZANARDINI Luciano     I  Peugeot 106 Rally 16v          A1600   1600        A1600
217 BARESI Francesco      I  Honda Civic Vtec               A1600   1600        A1600
216 SAVINO Vincenzo       I  Peugeot 106 Rally 16v          A1600   1600        A1600
215 URTHALER Alexander    I  Honda Civic Vtec               A1600   1600        A1600
214 FRANZONI Gian Antonio I  Citroën Saxo Vts 16v           A1600   1600        A1600
213 BALLARINI Francesco   I  Citroën C2                     A1600   1600        A1600
212 GALANTE Tullio        I  Honda Civic Vtec               A1600   1600        A1600
209 GRIFONI Bruno         I  Peugeot 106 Rally              A1400   1300        A1400
208 BRASI Giancarlo       I  Volkswagen Polo                A1400   1400        A1400
207 BELTRAMINI Alessandro I  Peugeot 106 Xsi                A1400   1400        A1400
206 REA Giovanni          I  Peugeot 106 Xsi                A1400   1400        A1400
205 POLI Paolo            I  Peugeot 106 Rally              A1400   1300        A1400
204 NIRO Giovanni         I  Fiat Seicento Sporting         A1400   1150        A1150
202 VARDANEGA Lino        I  Bmw M3                        N3000+   3200       N3000+
201 FLORIAN Roland        I  Bmw M3                        N3000+   3198       N3000+
199 ZANARDINI Mirko       I  Subaru Impreza                N3000+   3400       N3000+
198 WEIDINGER Joerg       D  Bmw M3                        N3000+   3201       N3000+
197 VOVES Jiri            CZ Subaru Impreza                N3000+   3400       N3000+
196 JURENA Peter          SK Mitsubishi Lancer Evo Vii     N3000+   3400       N3000+
195 CHARVIN Jean-Marc     F  Mitsubishi Lancer Evo Viii    N3000+   3396       N3000+
194 RAGAZZI Riccardo      I  Bmw M3                        N3000+   3200       N3000+
193 LOSMAN David          CZ Subaru Impreza                N3000+   3400       N3000+
192 VELLUCCI Carlo        I  Bmw M3                        N3000+   3200       N3000+
191 BIOLGHINI Pablo       I  Subaru Impreza                N3000+   3400       N3000+
189 BRANCHI Martino       I  Mitsubishi Lancer Evo Vii     N3000+   3400       N3000+
187 FERRETTI Francesco    I  Bmw M3                         N3000   3000        N3000
186 ESTEVE Bruno          F  Bmw M3                         N3000   3000        N3000
184 TOSINI Luca           I  Honda Civic Type-R             N2000   2000        N2000
183 DELLA SALA Luca       I  Honda Civic Type-R             N2000   2000        N2000
182 DALL'ANTONIA Romy     I  Honda Civic Type-R             N2000   2000        N2000
181 RONCHI Giancarlo      I  Renault Clio Rs                N2000   2000        N2000
179 ROSSI Pierluigi       I  Mg 160 Zr                      N2000   1800        N2000
178 ARMENI Alessio        I  Renault Clio Rs Light          N2000   2000        N2000
177 GREGHI Daniele        I  Renault Clio Williams          N2000   2000        N2000
176 PEDROCCHI Alessandro  I  Peugeot 206 Rc                 N2000   2000        N2000
175 MENDENI Bortolo       I  Renault Clio Rs Light          N2000   2000        N2000
174 ALMAGISTI Michele     I  Renault Clio Williams          N2000   2000        N2000
173 BURLOTTI Mario        I  Renault Clio Williams          N2000   2000        N2000
172 BONDIONI Ilario       I  Renault Clio Williams          N2000   2000        N2000
171 PUTELLI Massimo       I  Renault Clio Rs                N2000   2000        N2000
158 MASO Stefano          I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1588        N1600
157 GIANNOCCARO Giovanni  I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
156 REGIS Giovanni        I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
155 ANGELINI Giovanni     I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
154 GHIZZONI Serafino     I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
153 PIU Claudio           I  Citroën Saxo Vts 16v           N1600   1600        N1600
152 MERCATI Lorenzo       I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
151 BURLOTTI Pierluigi    I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
149 TRISCARI Andrea       I  Citroën Saxo Vts 16v           N1600   1600        N1600
148 ARAGONA Giuseppe      I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
147 PEDERSINI Pier Domeni I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
146 BUIATTI Gino          I  Honda Civic Ek4                N1600   1600        N1600
145 VEDOVELLO Riccardo    I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
144 REGHENZANI Antonio    I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
143 PADERNI Giuseppe      I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
142 SPOSETTI Emanuele     I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
141 MILANI Samanta        I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
139 CRETTI Fabio          I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
138 FACCHINETTI Roberto   I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
137 LAMPERTI Gabriele     I  Citroën Saxo Vts 16v           N1600   1600        N1600
136 SQUASSINA Nicola      I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
135 ZENDRA Demis          I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
134 MAZZARA Giuseppe      I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
133 COLELLA Tommaso       I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
132 MARINO Matteo         I  Peugeot 106 Rally 16v          N1600   1600        N1600
129 TIGNONSINI Filippo    I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
128 LOFFREDO Giovanni     I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
127 MAFFOLINI Fabio       I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
126 GHEZA Enrico          I  Peugeot 106 Rally              N1400   1400        N1400
125 CANCEMI Francesco     I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
124 ALBERTI Mauro         I  Mg 105 Zr                      N1400   1400        N1400
123 TABONI Diego          I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
122 MANZONI Christian     I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
121 BRANCHI Fabio         I  Peugeot 106 Xsi                N1400   1360        N1400
119 ALBERTI Mauro         I  Mg 105 Zr                      N1400   1400        N1400
118 ZATTI Giovanni        I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
117 FETTOLINI Sandokan    I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
116 TERLIZZI Raffaele     I  Peugeot 106 Rally              N1400   1294        N1400
115 FRANZONI Angelo       I  Peugeot 106 Rally              N1400   1294        N1400
114 ZENDRA Giuseppe       I  Peugeot 106 Rally              N1400   1300        N1400
112 TACCHINI Mario        I  Fiat Punto Sporting             FS     1242           FS
111 ROMANO Rossano        I  Volkswagen Lupo                 FS     1400           FS
104 BALDI David           I  Osella Pa 9             1981   3-C4    2000   3-I-BC2000
103 BONUCCI Uberto        I  Osella Pa 3 Bmw         1975   2-B9    1989  2-H1-BC2000
102 PERONI Giuliano       I  Osella Pa 3 Bmw         1975   2-B9    2000  2-H1-BC2000
101 STRAZZERI Roberto     I  Porsche 911 Sc          1981   3-C3    30003-H2&I-GTS2000
 99 ONOFRI Roberto        I  Porsche 911             1981   3-C3    30003-H2&I-GTS2000
 98 SBRILLI Maurizio      I  Bmw 2002 Tii            1976   3-C2    1990  3-H2-TC2000
 97 MORSELLI Fernando     I  Volkswagen Golf Gti     1981   3-C2    1588    3-I-T1600
 96 MAFFEIS Giordano      I  Fiat 127 Sport          1979   3-C1    1050   3-I-TC1300
 95 REGOSA Elisa          I  Renault 5 Alpine        1976   3-C2    1300    3-I-T1600
 94 DOBLHOFER Hannes      A  Porsche Carrera 911 Rsr 1975   2-B6    2687 2-H1-GT2500+
 93 GALTRUCCO Giordano    I  Porsche 911 Rs          1973   2-B6    2700 2-H1-GT2500+
 91 RICCARDI Bruno        I  Porsche 911 T           1971   2-B5    1991 2-G2-GTS2000
 89 ZANETTI Giordano      I  Bmw 2002 Tii            1975   2-B5    2000   2-H1-T2000
 88 RONCONI Massimo       I  Porsche 914/6 Gt Roadste1970   2-B5    2000 2-G2-GTS2000
 87 NIERI Massimo         I  Bmw 2002 Tii            1972   2-B5    2000   2-H1-T2000
 86 PICCINI Gino          I  Bmw 2002 Tii            1971   2-B5    1990   2-H1-T2000
 84 QUAGLIOTTI Ezio       I  Bmw 1602                1971   2-B4    1573  2-G2-TC1600
 83 POLLEDRO Roberto      I  Renault Alpine A110     1972   2-B4    1565  2-G2-GT1600
 82 PAULI Walter          CH Renault Alpine A110     1971   2-B3    12962-G2&H1-GTS130
 81 MICHL Josef           CZ Skoda 130 Rs            1975   2-B3    12992-G2&H1-TC1300
 79 BERTOLAZZI Guido      I  Fiat 128                1971   2-B3    12902-G2&H1-TC1300
 78 AMMENDOLA Luciano     CH Alfa Romeo Gta Junior   1968   2-B3    13002-G2&H1-TC1300
 77 FALORNI Carlo         I  Alfa Romeo Alfasud Ti   1975   2-B3    12752-G2&H1-TC1300
 76 ARRIGHI Fortunato     I  Innocenti Mini Cooper   1973   2-B3    12752-G2&H1-T1300
 75 VASSALLO Vincenzo     I  Renault Alpine A110     1970   2-B3    12962-G2&H1-GTS130
 74 PANAROTTO Roberto     I  Fiat 128 Coupé          1972   2-B3    13002-G2&H1-TC1300
 73 BOSSONI Nerino        I  Lancia Fulvia Coupé     1973   2-B3    12982-G2&H1-GTS130
 72 CANT? Umberto         I  Fiat 128 Coupé          1972   2-B3    12902-G2&H1-T1300
 71 PATERLINI Cristoforo  I  Lancia Fulvia Coupé     1968   2-B3    12982-G2&H1-GTS130
 59 FANFARA Gino          I  Autobianchi A112 Abarth 1975   2-B2    10492-G2&H1-T1300
 58 RONCHI Giancarlo      I  Fiat 128                1971   2-B2    11162-G2&H1-T1300
 57 FORAL Lubomir         CZ Skoda 120 S             1974   2-B2    11722-G2&H1-TC1300
 56 LAVECCHIA Antonio     I  Fiat Giannini 650       1970   2-B1     652   2-H1-TC700
 55 VESCIO Bruno          I  Fiat Giannini 650       1975   2-B1     694   2-H1-TC700
 54 PRUGGER Georg         I  Lea Francis Hyper S     1930   1-A10   2094  1-D-BC2000+
 53 CAFFI Guido           I  Lotus Mercury           1962   1-A8    1596   1-F-BC1600
 52 BASTINI Walter        I  Marcos Mini 998         1965   1-A7     998  1-F-GTP1000
 51 CECIL Franticek       CZ Hakar                   1950   1-A7    1089   1-E-BC1150
 49 PAGLIARELLO Giovanni  I  Fiat Siata 508 Mille Mig1938   1-A7    1085   1-D-BC1150
 48 LARS Seigmann         D  Triumph Tr4             1964   1-A6    2198  1-F-GT2000+
 47 HOULME Dennis         I  Jaguar Mk 1             1957   1-A6    3400   1-E-T2000+
 46 NEUBAUER Arno         CZ Porsche 911             1965   1-A5    1991   1-F-GT2000
 45 BENUSIGLIO Renato     I  Bmw 2002 Tii            1969   1-A5    1990   1-G1-T2000
 44 RICCARDI Gianluca     I  Bmw 2002 Ti             1969   1-A5    1990   1-G1-T2000
 43 RONCHI Otello         I  Bmw 2002 Ti             1969   1-A5    1990   1-G1-T2000
 42 "CARGO"               I  Alfa Romeo Gtv          1968   1-A5    1750   1-G1-T2000
 41 MONDINELLI Alberto    I  Triumph Tr3 A           1959   1-A5    2000   1-E-GT2000
 39 MANENTE Mauro         I  Lancia Flavia Coupé     1963   1-A5    1800    1-F-T2000
 38 CANEVER Sergio        I  Alfa Romeo 1900         1954   1-A5    1900    1-E-T2000
 37 BOCCHI Alberto        I  Lotus Elan              1966   1-A4    1600  1-G1-GT1600
 36 SAMBO Giovanni        I  Alfa Romeo Giulia Gta   1965   1-A4    1570    1-F-T1600
 35 RAGNOLINI Filippo     I  Porsche 356 B           1961   1-A4    1582   1-E-GT1600
 34 CRAVETTO Umberto      I  Alfa Romeo Giulia Gta   1965   1-A4    1600    1-F-T1600
 33 COSSETTI Mauro        I  Alfa Romeo Giulia Super 1969   1-A4    1570   1-G1-T1600
 32 BURINI Andrea         I  Mini Cooper S           1964   1-A3    1275    1-F-T1300
 31 ROMANO Tiziano        I  Mini Cooper S           1964   1-A3    1275    1-F-T1300
 29 DE SANTI Stefano      I  Renault Alpine A110     1969   1-A3    1300  1-G1-GT1300
 28 VISCARDI Luca         I  Austin Cooper S         1966   1-A3    1275    1-F-T1300
 27 BORGHI Paolo          I  Triumph Spitfire        1963   1-A3    1171   1-F-GT1300
 26 PORCIATTI Vito        I  Renault Gordini 8       1968   1-A3    1300   1-G1-T1300
 25 TAGLIETTI Giorgio     I  Alfa Romeo Giulietta Spr1961   1-A3    1290   1-E-GT1300
 24 TENCONI Pietro        I  Alfa Romeo Giulietta Ti 1958   1-A3    1300    1-E-T1300
 23 BASILE Niccol?        I  Alfa Romeo Giulietta Ss 1961   1-A3    1300   1-E-GT1300
 22 RAVELLI DAMIOLI Cecil I  Lancia Fulvia Coupé     1966   1-A3    1200   1-G1-T1300
 21 BORTOLASO Marco       I  Alfa Romeo Giulietta Ss 1960   1-A3    1290   1-E-GT1300
 18 REBASTI Luciano       I  Fiat Abarth 1000 Tc     1963   1-A2     982    1-F-T1000
 16 BELLI Andrea          I  Austin Cooper S         1964   1-A2    1071    1-F-T1150
 15 STERBA Josef          CH Fiat Abarth 1000 Tc     1965   1-A2     982    1-F-T1000
 14 VITALE Giuseppe       I  Mini Cooper Mk1         1967   1-A2    1000   1-G1-T1000
 12 RIVA Ruggero          I  Mini Cooper Mk1         1968   1-A2     998   1-G1-T1000
 11 BELLI Guido           I  Austin Cooper Mk1       1961   1-A2     997    1-E-T1000
 9  DE ANGELIS Angelo     I  Fiat 1100/103 A         1955   1-A2    1089    1-E-T1150
 8  COCCHETTI Arrigo      I  Fiat 1100/103           1957   1-A2    1089    1-E-T1150
 7  BERTOLINI Ciro        I  Fiat 850 Coupé          1969   1-A2     903   1-G1-T1000
 6  KREMEL Günther        A  Steyr Puch 650 Tr       1963   1-A1     643     1-F-T850
 5  ZARDINI Luigi         I  Fiat Abarth 695 Ss      1966   1-A1     700    1-G1-T850
 4  TAUBLANDER Heinrich   A  Steyr Puch 650 Tr       1961   1-A1     643     1-E-T850
 3  ALIBONI Arturo        I  Fiat Abarth 595 Ss      1969   1-A1     595    1-G1-T850
 2  BELLINI Bruno         I  Fiat 850 Coupé          1965   1-A1     850     1-F-T850
 1  BRAMBILLA Paolo Carlo I  Fiat Abarth 750         1960   1-A1     747    1-E-GT850


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 22.6.2005
Přečteno: 4083 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist