úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí nad Orlicí - seznam

Seznam jezdců

 1  Ing.Krámský Otakar/CZ    BMW KRÁMSKÝ TEAM             OSELLA-BMW K-04            CN  -3000
 2  Beneš Miloš/CZ           GMS RACING TEAM              LUCCINI P3 96M             CN  -3000
 3  Svoboda Milan/CZ         JSC RACING                   REYNARD 032                E2  -2000
 4  Nevěřil Dušan/CZ         KREČMER JOSEF                LOLA-ZYTEC                 E2  +2000
 5  Komárek David/CZ         KOMVET RACING TEAM           MITSUBISHI  EVO 550        M   +2000
 6  JUDr.Vavřinec Tomáš/CZ   MOTORSPORT VAVŘINEC          LANCIA INTEGRALE EVO V.    M   +2000
 7  Semlbauer Patrik/CZ      CZECH NATIONAL TEAM          OPEL LOTUS 2000            E2  -2000
 8  Plasa Georg/D            MSC a. TEGERNSEE             BMW 320 V8 JUDD            E1  +3000
 9  Brebsom Nicolas/L        BREBSOM NICOLAS              OSELLA PA 20S              CN  -3000
 10 Krajčí Jaroslav/SK       INCAR MOTORSPORT             LOLA F3000 ZYTEC          D/E  -3000
 11 MuDr.Komárek Josef/CZ    KOMVET RACING TEAM           MITSUBISHI  EVO 550        M   +2000
 12 Köppel Rolf/D            ROLF KÖPPEL                  BMW MARTINI MK 42          E2  -2000
 14 Michl Dan/CZ             TOMÁŠ KUSÝ                   PEUGEOT 306                SP
 15 Beneš Oskar/CZ           BP VISCO TEAM                FORD RS ESCORT COSWORTH    N   +2000
 17 Fajkus Miroslav/CZ       MIROSLAV FAJKUS RACING       DALLARA F393               E2  -2000
 18 Struckmann Walter/D      STRUCKMANN WALTER            HONDA TYPE R               N   -2000
 20 Boháč Milan/CZ           RENAULT BOHÁČ                RENAULT CLIO SPORT         N   -2000
 21 Pilný Andrej/SK          MATADOR PNEUSPORT            ŠKODA FELICIE              A   -1400
 22 Hank Tomáš/CZ            ÚAMK RACING                  RENAULT CLIO WILLIAMS      N   -2000
 23 Solar Miki/SK            AS MOTORSPORT                ŠKODA FELICIA              A   -1400
 30 Losman David/CZ          CARDO RACING TEAM            SUBARU IMPRESA WRX         N   +2000
 31 Voves  Jiří/CZ           JV AUTOSPORT                 SUBARU IMPREZA WRX STI     N   +2000
 33 Šlajchrt  Václav/CZ      VÁCLAV ŠLAJCHRT              FORD ESCORT RS COSWORTH    N   +2000
 35 Vejražka Marek/CZ        MAREK VEJRAŽKA               FORD ESCORT COSWORTH       N   +2000
 38 Pastorek Pavol/SK        MIP RACING TEAM              ŠKODA OCTAVIA              A   -2000
 39 Pastva  Zdenko/SK        MIP RACING TEAM              ŠKODA OCTAVIA KIT CAR      A   -2000
 40 Kašpárek Milan/CZ        AMK ECCE HOMO TEAM           ŠKODA FELICIA KIT CAR      A   -1400
 41 Jakeš  Miroslav/CZ       CARDO RACING                 ŠKODA FELICIA KIT CAR      A   -1400
 42 Trnka Jan/CZ             RESL RACING                  ŠKODA FELICIA KIT CAR      A   -1400
 43 Ing.Badik Peter/SK       ING.BADIK PETER              NISSAN SUNNY Gti           N   -2000
 44 Bažant Michal/CZ         RESL RACING                  ŠKODA FABIA                A   -1400
 45 Michalík Peter/SK        AUTOALLES MOTOŠPORT          SEAT IBIZA-CUPRA           N   -2000
 46 Rolik Vladimír/SK        V.R.PICO RACING              HONDA CIVIC TYPE  R        N   -2000
 47 Vitha Zdeněk/CZ          ČSAO PRAHA                   ŠKODA FELICIA              A   -1400
 48 Hosnedl Jan/CZ           ÚAMK RACING                  ŠKODA FELICIA              A   -1400
 49 Gróf Marián/SK           TYCHÉ ŽILINA s.r.o.          PEUGEOT 306 S16            N   -2000
 50 Šnajdr Vladimír/CZ       ŠNAJDR VLADIMÍR              SUZUKI SWIFT Gti 16V       A   -1400
 51 Kuba Zdeněk/CZ           ÚAMK RACING                  FORD FOKUS KIT CAR         A   -2000
 52 Franěk Jan/CZ            ASK NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU       FORD ESCORT RS 2000        A   -2000
 53 Ševčík Edo/SK            AS MOTORSPORT                BMW M3                     N   +2000
 55 Malý Jaromír/CZ          BP VISCO TEAM                FORD ESCORT MAXI KIT       A   -2000
 56 Janík Václav/CZ          BMW ENSELAD CZ               BMW M3                     A   +2000
 57 Spál Jozef/SK            SPÁL JOZEF                   HONDA CIVIC                M   -1600
 58 Patera Eduard/CZ         ÚAMK RACING                  SUBARU IMPREZA 555         A   +2000
 59 Liška Vladimír/CZ        KLUB FOX RACING V AČR        BMW M3 E36                 A   +2000
 61 Koiš Martin/SK           FORD AUTO KOIŠ               FORD ESCORT COSWORTH       A   +2000
 62 Novotný Bohdan/CZ        BOHDAN NOVOTNÝ               SUBARU IMPREZA             A   +2000
 63 Krampota Ivo/CZ          BMW KRAMPOTA                 BMW M3                     A   +2000
 64 Strnad Anton/SK          AUTOPARK s.r.o.TEAM          OPEL ASTRA GSI             M   -2000
 65 Ponížil Petr/CZ          PETR PONÍŽIL TEAM            FORD ESCORT RS COSWORTH    A   +2000
 66 Homola Jaro/SK           TEAM CITROEN SLOVAKIA        CITROEN XSARA 2            M   -2000
 67 Jureňa Peter/SK          MATADOR PNEUSPORT            MITSUBISHI  EVO VII.       N   +3000
 68 Kmeť František/SK        AUTOŠPORT KMEŤ               VW GOLF GTI 2,0            M   -2000
 70 Rácz Patrik/SK           RÁCZ SPPORT TEAM             PEUGEOT 306 S 16           M   -2000
 72 Stulla Mario/D           STULLA MARIO                 SPORT PROTOTYP EK-85       CN  -3000
 76 Rajnoha Marián/SK        AUTOŠPORT RAJNOHA            FORD ESCORT COSWORTH       M   +2000
 77 Svoboda Jakub/CZ         SENSUS RACING                VAN-DIEMEN RF-88           E2  -1600
 90 Vojáček Petr/CZ          CARDO RACING                 OPEL ASTRA OPC             SP
 91 Jerman Martin/CZ         CARDO RACING                 OPEL ASTRA OPC             SP
 92 Vojáček Lukáš/CZ         CARDO RACING                 FORD ESCORT RC 2000        SP
 93 Jermanová Gábina/CZ      CARDO RACING                 OPEL ASTRA Gsi             SP
 94 Benedikt Petr/CZ         ÚAMK RACING                  OPEL ASTRA GSI 16 V        SP
 95 Rybníček Martin/CZ       ASK NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU       FORD ESCORT RS  2000       SP
 99 Kusý Tomáš/CZ            TOMÁŠ KUSÝ                   PEUGEOT 306                SP
102 Konček Julo/SK           JUKO RACING SCUDERIA         BMW M3 SPORT EVO DTM       H   +2000
103 Sedláčk Jiří/CZ          MOTORSPORT SEKANINA          BMW M3                     M   +2000
104 Vávra Jan/CZ             ÚAMK RACING                  HONDA CIVIC                M   +2000
115 Straková Martina/CZ      JASTER SPORT KLUB            ŠKODA FELICIA PICK-UP      M   -1600
116 Chlum Pavel/CZ           KAREL PATOČKA                ŠKODA FELICIA PICK-UP      M   -1600
117 Machalík Ladislav/CZ     AUTOSPORT PEGAS s.r.o        ŠKODA PICK-UP              M   -1600
122 Novotný Martin/CZ        MARTIN NOVOTNÝ               OPEL SPEEDSTER             M   -2000
123 Patočka Karel/CZ         KAREL PATOČKA                ŠKODA FELICIA PICK-UP      M   -1600
124 Myslivec Vladimír/CZ     MYSLIVEC MILOSLAV            ŠKODA FELICIA PICK-UP      M   -1600
125 Rybníček Marek/CZ        ASK NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU       VW GOLF IV                 M   -2000
135 Neterda Aleš/CZ          NETERDA ALEŠ                 LANCIA DELTA               M   +2000
141 Nikorjak Martin/CZ       MARTIN NIKORJAK              ŠKODA 130 LR               M   -1400
     
HA   

188 Ščibravý Miroslav/SK     MIROSLAV ŠČIBRAVÝ            ŠKODA 130 RS                          K1
189 Valko Lubomír/SK         VALKO RACING TEAM            ŠKODA 130 RS                          K1  HTC27
190 Andrišeková Gabriela/SK  AFZ SPORT TEAM VALASKÁ       ŠKODA 1000 MB                         K1
201 Straka Jaroslav/CZ       JASTER KLUB                  BMW 3,0 CSL                     H7    K1   HT
202 Konečný Zdeněk/CZ        CONETOL s.r.o.               BMW 2002 Ti                           K1   H7
203 Raška Stanislav/CZ       VÁCLAV ŠTÉRBA                ŠKODA 1000 MB                         K1
204 Konicar Vladimír/CZ      SK INDUSTRIE TECHNIK MODŘICE BMW 2002 Ti                G    TC    K1   H7
205 Sekyrka Zdeněk/CZ        PRÁŠEK JAROSLAV              ŠKODA 130                             K1   H5
206 Patera  Michal/CZ        AUTOSPORT  PEGAS             FIAT 128 COUPE                        K1   H5
208 Štěrba Václav/CZ         VÁCLAV ŠTĚRBA                FIAT 127                              K1   H5
209 Mihulka Roman/CZ         MOTORSPORT MIČÁNEK           ŠDODA 110l                            K1   H5
212 Galaš Milan/CZ           GALAŠ MILAN                  BMW 2002 Ti                G          K1   H7
207 Hejhal  Petr/CZ          PETR HEJHAL                  ŠKODA 110                             K1   H5
220 Štěrba Josef/CH          JOSEF ŠTĚRBA                 FIAT ABARTH 1000 TC        F          K1   H1
221 Táborský Radovan/CZ      VÁCLAV ŠTÉRBA                FIAT 127                              K1   H5
223 Kolář Petr/CZ            AUTOSPORT  PEGAS             ŠKODA 130 RS                          K1
224 Kolář Pavel/CZ           AUTOSPORT  PEGAS             ŠKODA 110                             K1
225 Michl Josef/CZ           JOSEF MICHL                  ŠKODA 130 RS                          K1   H5
251 Rokyta Petr/CZ           CONETOL s.r.o.               MTX SPIDER 2-03                       K2   H14
252 Vondrák Petr/CZ          ING. VONDRÁK ZDENĚK          MTX 2-01                   H          K2   H14
261 Neubaeur Arnošt/CZ       CZECH NATIONAL TEAM          PORSCHE 911                F   GTS11
263 Čečil František/CZ       CZECH NATIONAL TEAM          HAKAR                      E    SR3
270 Gamberuci Folco/IT       GAMBERUCI FOLCO              LANCIA FULUIA COUPE        G   GT14
271 De Santi Stefano/IT                                   RENAULT ALPINE                 GT14
272 Pauli Walter/CH          SWISS HISTORIC RACING TEAM   ALPINE A 110               G    GTS
281 Mlejnek Aleš/CZ          ALEŠ MLEJNEK                 MTX 1-04 KIN                          K3   H19
282 Kelar Jan/CZ             CARDO RACING s.r.o.          BMW MTX 2-03                          K2   H14
283 Hamrle Marek/CZ          SK INDUSTRIETECHNIK MODŘICE  F-EASTER MTX 1-03          H          K3   H19
285 Hnilička Zdeněk/CZ       AK TIŠNOV V AČR              MTX 1-03                                   H19
287 Tykal  Petr/CZ           SK INDUSTRIETECHNIK MODŘICE  FE MTX1-03                 H          K3   H19
286 Prášek Jaroslav/CZ       PRÁŠEK JAROSLAV              CHEVRON B 42 F2                       K3   H19
288 Prášková Edita/CZ        PRÁŠEK JAROSLAV              SPIDER ŠKODA BAGHIRA                  K3   H19
290 Zdražil  Marek/CZ        AK TIŠNOV V AČR              MTX 1-06                                   H19
291 Stará Kamila/CZ          SK INDUSTRIETECHNIK MODŘICE  MTX 1-05 F ŠKODA           I          K3   H18
294 Mikov Ondřej/CZ          ONDŘEJ MIKOV                 MTX 1-03                              K3   H19
295 Prášek Pavel/CZ          PRÁŠEK JAROSLAV              CHEVRON B 38 F3                       K3   H19
296 Klus Adam/CZ             ADAM KLUS                    AVIA AE-2                             K3


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 25.5.2004
Přečteno: 3633 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist