úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí nad Orlicí 2009 - Entrylist (new)

Předběžná startovní listina

Ústí nad Orlicí nezklamalo a s perfektní startovní listinou se pro letošní rok stává úvodním podnikem MMČR současných i historických automobilů. Chybět nebudou ani zahraniční jezdci startující v ME historických vozidel a FIA Challenge současných vozidel. K dnešnímu dni je evidováno 83 jezdců.

  1   Malý                Jaromír             CZ  Malý Jaromír                        Subaru Impreza  Sti                 A    2000
  3   Kostruh             David               CZ  Speedmaster Racing Team             Norma MF 20                         C   -2000
  4   Nevěřil             Dušan               CZ  Czech National Team                 Lola B 03/50                       E2   -3000
  5   Krajčí              Jaroslav            SK  Jaroslav Krajčí                     Lola 02/50                         E2   -3000
  6   Svoboda             Milan               CZ  JSC Racing Pelhřimov                Dallara JSC 302                    E2   -2000
  7   Vítek               Petr                CZ  AZ Pneu Racing  Team                Osella PA 20 S                      C   -3000
  8   Krámský             Otakar              CZ  Krámský Otakar                      Reynard KO9                        E2   -3000
  9   Rokyta              Petr                CZ  Alfa Klub v AČR                     Martini F2                         E2   -2000
  10  Prášková            Edita               CZ  JSC Racing Pelhřimov                Dallara JSC 301                    E2   -2000
  11  Los. Jun.           Jiří                CZ  3L Racing Team                      Opel Astra OPC                     SP
  13  Michl               Dan                 CZ  Czech National Team                 Opel Michl 08/04                   E1   -3000
  14  Palacio Arias       Oscar               E   Escuderia El Gattero                BRC CMO 5EVO                        C   -1600
  15  Busta Escandon      Fermin              E   Escuderia Langred MotorClub         BRC CMO 5EVO                        C   -1600
  17  Doubek              Vladimír            CZ  AMK Česká Brána                     Jema 630 GT                         C   -2000
  21  Voves               Jiří                CZ  Czech National Team                 Subaru Impreza WRX Sti              N    2000
  22  Šípek               Martin              CZ  BP Autosport Bruntál                Lucchini P3 95 M                    C   -3000
  26  Líbal               Petr                CZ  Šenkýř motorsport                   BMW M3 GTR                         E1    2000
  27  Goran               Sertič              HR  SB Auto Sport                       Renault Clio Sport R3 ACCESS        A   -2000
  32  Braun               Milan               CZ  Šenkýř motorsport                   BMW M3 GTR                         E1    2000
  34  Theimer             Jiří                CZ  Jirí Theimer                        Peugeot 306 maxi kit car            A   -2000
  40  Samek               Martin              CZ  3L Racing Team                      Ford Focus Kit Car                  A   -2000
  47  Janík               Václav              CZ  Czech National Team                 Mitsubishi Lancer Evo VIII          A    3000
  48  Hernádi             Lázslo              H   RJCH Sport                          Mitsubishi Lancer Evo VIII          A    2000
  55  Daniel              Antonín             CZ  BP Autosport Bruntál                Lucchini P3 95 M                    C   -3000
  60  Beneš               Miloš               CZ  GMS Mados Racing Team               Ralt RT 23                         E2   -3000
  71  Novotný             Martin              CZ  AQ Racing Team                      Ligier JS 49                        C   -2000
  74  Ambrúz              Peter               SK  EMS Motorsport Slovakia             Opel Astra Gsi 16V                 E1   -2000
  80  Jermanová           Gábina              CZ  Dekra Racing Team                   Alfa Romeo 147                     SP
  81  Vojáček             Lukáš               CZ  Dekra Racing Team                   Alfa Romeo 147                     SP
  82  Vojáček             Petr                CZ  Dekra Racing Team                   Škoda Fabie WRC                    E1    2000
  85  Škarpíšek           Sergej              SK  EMS Motorsport Slovakia             Opel Astra Gsi 16V                 E1    2000
  87  Beneš               Oskar               CZ  Dekra Racing Team                   Opel Astra OPC                     SP
 100  Kašpárek            Milan               CZ  Czech National Team                 Škoda Fabia MK2                    E1   -2000
 103  Štilec              Roman               CZ  RRT s.r.o.                          Honda Civic                        E1   -1600
 110  Ježek               Radim               CZ  AMK Jesenná v AČR                   Škoda Felicia                      E1   -1400
 113  Mužík               Petr                CZ  RRT s.r.o.                          Renault Clio Sport                 E1   -2000
 114  Rybníček            Martin              CZ  3L Racing Team                      Škoda Pick-up KLBR                 E1   -1600
 116  Sedláček            Jiří                CZ  AMK Ecce Homo Šternberk             BMW SŠ 09                          E1    2000
 117  Ing. Los sen.       Jiří                CZ  3L Racing Team                      Škoda Pick-up KLBR                 E1   -1600
 118  Chlum               Pavel               CZ  AMK Jesenná v AČR                   Škoda Felicie Pick-up              E1   -1600
 121  Jančík              Jaroslav            CZ  Jančík Team Prague                  BMW 130i MTX                       E1    2000
 122  Trnka               Jan                 CZ  AČR Jesenný                         Škoda Felicie                      E1   -1400
 123  Jančík              Milan               CZ  Jančík Team Prague                  BMW 130i MTX                       E1    2000
 127  Meixner             Richard             CZ  Camurra s.r.o.                      Škoda Octavia                      E1   -2000
 129  Krejsa              Martin              CZ  Martin Krejsa                       Škoda Fabia RS                     E1    2000
 131  Urban               Bohuslav            CZ  Camurra s.r.o.                      Škoda Fabia                        E1   -2000
 142  Schwan              Roman               CZ  AZ Pneu Racing Team                 Renault Clio Williams              E1H  -2000
 201  Michl               Josef               CZ  Czech National Team                 Škoda 130 RS                      C2-B3 S1-B3
 202  Král                Oskar               CZ  Kamila Stará                        Fiat 128 SC                               S2
 203  Sekyrka             Zdeněk              CZ  Šenkýř Motorsport                   Škoda 130 RS                      C3-C4 S2-C4
 204  Indra               Jindřich            CZ  Czech National Team                 Škoda 120 S                       C2-B3 S1-B3
 205  Adámek              Miroslav            CZ  Miroslav Adámek                     NSU TT                            C2-B3 S1-B3
 206  Táborský            Radovan             CZ  Radovan Táborský                    FIAT 128 A RALLY                        S1-B3
 207  Dlouhý              Petr                CZ  Vysočina Racing Team                Škoda 130 RS                      C3-C1
 208  Raška               Stanislav           CZ  Václav Štěrba                       VW Golf 1,6 Gti                         S1-C2
 209  Konicar             Vladimír            CZ  Czech National Team                 BMW 2002 Ti                             S1-A5
 211  Indrová             Michaela            CZ  Jindřich Indra                      Škoda 120 S                       C2-B3 S1-B3
 213  Stejskal            Milan               CZ  Mados Racing Team                   Fiat 127 SC                             S1-B3
 215  Jelínek             Libor               CZ  Libor Jelínek                       BMW 3                                   S1-B6
 217  Kolář               Petr                CZ  Autosport Pegas                     Škoda 1150                              S1-C1
 218  Štěrba              Josef               CH  Václav Štěrba                       Fiat Abarth 1000 TC               C1-A2 S1-A2
 219  Štěrba              Václav              CZ  Václav Štěrba                       Fiat 127 A                              S1-B1
 221  Kolář               Pavel               CZ  Czech National Team                 Škoda 130 RS                      C3-C1 S1-C1
 222  Valko               L'ubomír            SK  Valkoracing Team                    Škoda 130 RS                      C3-C1 S1-C1
 223  Theuretsbacher      Leo                 A   Historic Racing Team                BMW 2002 Ti                       C2-B5
 224  Konečný             Zdeněk              CZ  Zdeněk Konečný                      BMW 2002 Ti                             S1-B5
 225  Jokl                Vladimír            CZ  Auto Classic ClubBrno               BMW 1800 Ti                             S1-A5
 229  Zátopek             Radim               CZ  Václav Štěrba                       Fiat 127 A                              S1-B1
 241  Vondrák             Petr                CZ  Petr Vondrák                        March 752 BMW                           S3-H20
 242  Tykal               Petr                CZ  Kamila Stará                        MTX 1-03                          C4-D2 S3-H19
 243  Mikov               Ondřej              CZ  Ondřej Mikov                        MTX 1-03                          C4-D2 S3-H19
 244  Vondrák             Martin              CZ  Petr Vondrák                        March 712M                              S3-H20
 245  Stará               Kamila              CZ  Kamila Stará                        MTX 1-03                          C4-D2 S3-H19
 246  Klesnil             Dan                 CZ  Dan Klesnil                         MTX 1-06                                S3-H19
 249  Prášek              Jaroslav            CZ  JSC Racing Pelhřimov                Chevron B 42                            S3-H20
 250  Stoitzner           Alfred              A   Historic Racing Team                Lola 497                           C3
 251  Forel               Bernard             F   Forel Bernard                       Formule Reanult Europe             C4
 253  Král                Oskar               CZ  Kamila Stará                        Škoda 130 RS                      C3-C1 S1-C1
 270  Vacek               Lubomír             CZ  Auto Classic Club Brno              BMW 2002 Ti                             S1-A5
 301  Chytil              Martin              CZ  Vysočina Racing Team                Škoda 120 S                        E1H   1400
 302  Chytil              Jaroslav            CZ  Vysočina Racing Team                Škoda 110 R                        E1H   1400
 303  Fanta               Josef               CZ  Vysočina Racing Team                Škoda Felicia                      E1H   1400
 920  Jehlička            Jiří                CZ  Camurra s.r.o.                      Škoda Octavia                      E1   -2000





Literatura, odkazy, zdroje

http://ustecka21.ic.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 22.5.2009
Přečteno: 4915 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist