úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí n. Orlicí 2007 - Entrylist

Předběžný seznam přihlášených

28   Windsteig Werner    A    Citroën Saxo VTS             Windsteig Werner                          N-1600
27   Zauner Johann       A    Honda Civic Type-R           MSC Rottenberg                            N-2000
29   Gassler Bernhard    A    Peugeot 306 S16              MSC Rottenberg                            N-2000
30   Auer Michael        A    Honda Civic Type-R           Michael Auer                              N-2000
31   Lucic Petar         CG   Honda Civic R                AMSK Budva                                N-2000
32   Hank Tomáš          CZ   Renault Clio                 SUNOCO Racing                             N-2000
20   Jakeš Miroslav      CZ   Mitsubishi Lancer EVO IX     Karel Jakeš                               N+2000
21   Vodička Richard     CZ   BMW M3                       Buggyra international racing system       N+2000
26   Blahout Filip       CZ   Mitsubishi Lancer EVO VI     František Blahout                         N+2000
46   Braun Milan         CZ   BMW M3                       Braun Milan                               N+2000
350  Zimola Jaroslav     CZ   Mitsubishi Evo VIII          KOMVET Racing                             N+2000
55   Fischer Martin      A    Peugeot 106 Kitcar           MSC Rottenberg                            A-1600
56   Fischer Alfred      A    Peugeot 106 Kitcar           MSC Rottenberg                            A-1600
49   Hodun Miroslav      CZ   Opel Astra GSi               SUNOCO Racing                             A-2000
50   Samek Martin        CZ   Ford Escort RS 2000          Auto Kelly-Racing Team                    A-2000
51   Schweiger Christian A    VW Golf IV Kitcar            Schweiger Christian                       A-2000
52   Ritzberger Kurt     A    Peugeot 306                  MSC Rottenberg                            A-2000
53   Kremaier Rainer     A    Peugeot 306                  MSC Rottenberg                            A-2000
8    Komárek Josef       CZ   Mitsubishi Lancer EVO VI     Komvet Racing                             A+2000
40   Patera Eduard       CZ   Subaru Impreza 555           SUNOCO Racing                             A+2000
41   Hernádi László      HU   BMW M3                       Fönix Motorsport                          A+2000
42   Liška Vladimír      CZ   BMW M3                       Klub Fox Racing v AČR                     A+2000
43   Líbal Petr          CZ   BMW M3                       Šenkýř Motorsport                         A+2000
47   Malý Jaromír        CZ   Subaru Impreza STi           Jaromír Malý                              A+2000
65   Ponížil Petr        CZ   Ford Escort RS               Petr Ponížil                              A+2000
91   Jerman Martin       CZ   Alfa Romeo 147               Auto Kelly Racing Team                    SP
92   Vojáček Lukáš       CZ   Opel Astra OPC               Auto Kelly Racing Team                    SP
93   Jermanová Gabriela  CZ   Opel Astra OPC               Auto Kelly Racing Team                    SP
94   Los Jiří sen.       CZ   Opel Astra OPC               Auto Kelly Racing Team                    SP
95   Los Jiří jun.       CZ   Opel Astra OPC               Auto Kelly Racing Team                    SP
98   Zahradníček Milan   CZ   Peugeot 306                  Kart Arena Brno                           SP
99   Kusý Tomáš          CZ   Peugeot 306                  Kart Arena Brno                           SP
102  Žižkovský Petr      CZ   Ford Escort RS2000           Petr Žižkovský                            SP
103  Benedikt Petr       CZ   Opel Astra GSi               SUNOCO Racing                             SP
104  Holoch Roman        CZ   Ford Escort RS2000           Auto Kelly Racing Team                    SP
139  Trnka Jan           CZ   Škoda Felicia                SUNOCO Racing                             M-1400
140  Ježek Radim         CZ   Škoda Favorit                ARC Prostějov                             M-1400
143  Kašpárek Jan        CZ   Škoda Felicia                AMK Ecce Homo                             M-1400
124  Patočka Karel       CZ   Škoda VW Caddy               AMK Jesenný                               M-1600
125  Chlum Pavel         CZ   Škoda Felicia PickUp         AMK Jesenný                               M-1600
126  Popov Georgi        CZ   Škoda Felicia PickUp         Georgi Popov                              M-1600
127  Udržal Ladislav     CZ   Škoda Felicia PickUp         Georgi Popov                              M-1600
129  Myslivec Vladimír   CZ   Škoda Felicia PickUp         Miloslav Myslivec                         M-1600
11   Rybníček Marek      CZ   Škoda Octavia                Křenek Motorsport                         M-2000
12   Kašpárek Milan      CZ   Škoda Fabia MK 1             AMK Ecce Homo                             M-2000
118  Vonšák Jakub        CZ   BMW E30                      Vonka Racing                              M-2000
122  Novotný Martin      CZ   Opel Speedster               AQ Racing Team                            M-2000
141  Urban Bohuslav      CZ   Škoda Fabia KitCar           Camurra Racing Team                       M-2000
142  Kašpárek Tomáš      CZ   VW Golf                      AMK Ecce Homo                             M-2000
6    Komárek David       CZ   Mitsubishi Colt Evo          Komvet Racing                             M+2000
15   Janík Václav        CZ   BMW 320 JSP                  Buggyra international racing system       M+2000
111  Los Jiří jun.       CZ   BMW M3                       Auto Kelly Racing Team                    M+2000
113  Fried Marek         CZ   BMW M3 GTR                   Šenkýř Motorsport                         M+2000
115  Tomášek Petr        CZ   Subaru Enterprise            Petr Tomášek                              M+2000
34   Bakrač Danko        CG   Vauxhall Vectra              AMSK Buducnost                            ST
138  Rosenmayr Tibor     A    Metu - Mazda                 Tibor Rosenmayr                           E1-1400
123  Lehner Gerharg      A    VW Golf GTi 16V              Gerharg Lehner                            E1-1600
128  Marko Andreas       A    VW Golf GTi 16V              Andreas Marko                             E1-1600
24   Konček Julo         SK   Vauxhall Opel Vectra         Juko CO Racing Scuderia                   E1-2000
25   Michl Dan           CZ   Lotus Michl 07/01            Czech National Team                       E1-2000
120  Grossauer Jürgen    A    Suzuki Baleno                Jürgen Grossauer                          E1-2000
121  Jup Werner          A    VW Golf II 16V               Jup Werner                                E1-2000
107  Hähnel Helmut       A    Lancia Delta Integrale       Helmut Hähnel                             E1+2000
108  Pailer Felix        A    Lancia Delta Integrale       Pailer Felix                              E1+2000
114  Plasa Georg         D    BMW 320 V8 Judd              MSC am Tegernsee                          E1+2000
116  Pregartner Herbert  A    Ferstl Porsche Turbo         MSC Rottenegg                             E1+2000
117  Schlegl Reinhard    A    Ford Escort Cosworth         Schlegl Reinhard                          E1+2000
119  Jelinek Michael     A    Subaru Impreza WRX GT        Michael Jelinek                           E1+2000
310  Schwan Roman        CZ   Renault Clio Williams        AG Motorsport Opava                       E1H-2000
313  Meixner Richard     CZ   Škoda Octavia KitCar         Camurra Racing Team                       E1H-2000
316  Hosnedl Jan         CZ   Renault Clio Sport           SUNOCO Racing                             E1H-2000
320  Štilec Roman        CZ   Honda Civic                  RRT s.r.o.                                E1H-2000
321  Honců Josef         CZ   Škoda Felicia PickUp         RRT s.r.o.                                E1H-2000
300  Krejsa Martin       CZ   Škoda Fabia 1.9TDi           Martin Krejsa                             E1H+2000
303  Schembera Milan     CZ   BMW M3                       GMS Racing Team                           E1H+2000
16   Vítek Petr          CZ   PRC Opel                     AG Motorsport Opava                       C-2000
18   Öppinger Erich      D    Osella PA 16                 Scüderia München                          C-2000
4    Fajkus Miroslav     CZ   Lucchini                     Miroslav Fajkus Racing                    C-3000
17   Burian Vladimír     CZ   Lucchini P3B                 GMS Racing Team                           C-3000
19   Brebsom Nicolas     LUX  Osella PA 20 S               Brebsom Nicolas                           C-3000
60   Hrbáč Jiří          CZ   Delta III                    AG Motorsport Opava                       NF+1400
1    Svoboda Milan       CZ   Dallara STV 2000             JSC Racing Pelhřimov                      E2-2000
7    Kostruh David       CZ   Dallara F393                 Miroslav Fajkus Racing                    E2-2000
10   Zmeškal Miloš       CZ   Dallara 399                  Miloš Zmeškal                             E2-2000
13   Prášková Edita      CZ   Dallara STV 302              JSC Racing Pelhřimov                      E2-2000
82   Krakovič Radek      CZ   Reynard 032                  Kovosteel Novitech                        E2-2000
83   Tóth Josef          CZ   Dallara STV 302              JSC Racing Pelhřimov                      E2-2000
84   Rokyta Petr         CZ   Martini F2                   Alfa Klub Olomouc                         E2-2000
86   Stollnberger AndreasA    Opel Lotus                   Andreas Stollnberger                      E2-2000
2    Beneš Miloš         CZ   Ralt RT 23                   GMS Racing Team                           E2-3000
3    Nevěřil Dušan       CZ   Lola Judd                    Speedmaster Racing Team                   E2-3000
23   Krajči Jaroslav     SK   Reynard F3000                Jaroslav Krajči                           E2-3000
85   Stankovič Vladimír  SLO  Lola Ford                    In Sport                                  E2-3000
33   Waldy Hermann       A    F3000 Reynard Q4D            MSC Rottenegg                             E2+3000
200  Král Oskar          CZ   Škoda 130RS                  Czech National Team                       HA-S1
201  Kolář Pavel         CZ   Škoda 130RS                  Autosport Pegas                           HA-S1
203  Sekyrka Zdeněk      CZ   Škoda 130RS                  Šenkýř Motorsport                         HA-S1
204  Raška Stanislav     CZ   VW Golf GTi                  Václav Štěrba                             HA-S1
206  Galáš Milan         CZ   BMW 2002Ti                   Klub Racing Team Znojmo IV                HA-S1
207  Michl Josef         CZ   Škoda 130RS                  Czech National Team                       HA-S1
208  Táborský Radovan    CZ   Fiat 128A Rally              GMS Racing Team                           HA-S1
209  Patera Michal       CZ   Fiat 128 SC                  Czech National Team                       HA-S1
211  Adámek Miroslav     CZ   NSU TT                       Miroslav Adámek                           HA-S1
213  Konicar Vladimír    CZ   BMW 2002Ti                   Kamila Stará                              HA-S1
215  Štěrba Václav       CZ   Fiat 127                     Václav Štěrba                             HA-S1
216  Indrová Michaela    CZ   Škoda 120S                   Indra Jindřich                            HA-S1
217  Dlouhý Petr         CZ   Škoda 130RS                  Autosport Pegas                           HA-S1
220  Stejskal Milan      CZ   Fiat 128 SC                  Czech National Team                       HA-S1
221  Indra Jindřich      CZ   Škoda 110L                   Indra Jindřich                            HA-S1
222  Kolář Petr          CZ   Škoda 110R                   Autosport Pegas                           HA-S1
225  Jelínek Libor       CZ   BMW 3.0 CSL                  Motorsport Válek                          HA-S1
226  Zátopek Radim       CZ   Fiat 127                     Václav Štěrba                             HA-S1
230  Konicar Vladimír    CZ   BMW 2002Ti                   Kamila Stará                              HA-S1
299  Štěrba Josef        CZ   Fiat Abarth 1000 TC          Štěrba Václav                             HA-S1
202  Vondrák Martin      CZ   MTX 2-01                     Vondrák Petr                              HA-S2
210  Čečil František     CZ   Hakar                        Czech National Team                       HA-S2
242  Vondrák Pavel       CZ   Dangel Simca                 Petr Vondrák                              HA-S2
236  Stará Kamila        CZ   MTX 1-03                     Kamila Stará                              HA-S3
237  Tykal Petr          CZ   MTX 1-03                     Kamila Stará                              HA-S3
241  Vondrák Petr        CZ   March 752                    Petr Vondrák                              HA-S3
260  Mikov Ondřej        CZ   MTX 1-03                     Ondřej Mikov                              HA-S3
263  Prášek Jaroslav     CZ   Chevron B42                  Klub Racing Team Znojmo IV                HA-S3
271  Klesnil Dan         CZ   Metalex MTX 1-06             AG Motorsport                             HA-S3
231  Kremel Günther      A    Steyr Puch 650 TR            Historic Racing Team Austria              HA-FIA
232  Lampelmaier Max     A    Ford Escort RS 1800          Ford Racing Club                          HA-FIA
233  Theuretsbacher Leo  A    BMW 2002Ti                   Historic Racing Team Austria              HA-FIA
234  Gratzer August      A    Lancia Beta Coupe 2000       Gratzer August                            HA-FIA
235  Šorman Jozef        SK   Škoda 130RS                  Racing Team Šorman                        HA-FIA


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 25.5.2007
Přečteno: 5378 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist