úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí nad Orlicí - Výsledky sobotního závodu

Neoficiální výsledky

 1.    2   Svoboda Milan              CZ  DALLARA T 302              K2  E2  2000-  2:07,44   2:11,49   4:18,93
 2.    6   Beneš Miloš                CZ  LUCCHINI P3/B2             K2  C          2:09,88   2:12,41   4:22,29
 3.    1   Ing. Krámský Otakar        CZ  REYNARD 99L                K2  E2  2000+  2:13,95   2:18,30   4:32,25
 4.   114  Plasa  Georg               D   BMW 320 V8 JUDD            K1  E1  3000+  2:16,96   2:18,98   4:35,94
 5.    3   Fajkus Miroslav            CZ  LUCCHINI P3-96M            K2  C          2:19,39   2:18,52   4:37,91
 6.   122  Novotný Martin             CZ  OPEL SPEEDSTER             K1  M   2000-  2:18,29   2:20,10   4:38,39
 7.    5   MVDr.Komárek Josef         CZ  MITSUBISHI  EVO 550        K1  M   2000+  2:19,75   2:19,59   4:39,34
 8.   242  Rokyta Petr                CZ  MTX SPIDER 2-03            K2  HA   H14   2:22,97   2:18,65   4:41,62
 9.    67  Jureňa Peter               SK  MITSUBISHI  EVO VII.       K1  N   2000+  2:23,16   2:22,91   4:46,07
 10.   97  Ďurovkin Marek             SK  AUDI A4 ST                 K1  E1  2000-  2:24,03   2:22,40   4:46,43
 11.  241  Vondrák  Petr              CZ  MTX 2-01 BMW ALPINE        K2  HA   H14   2:24,95   2:22,52   4:47,47
 12.  115  Koiš Martin                SK  FORD FOCUS                 K1  E1  2000+  2:23,48   2:24,16   4:47,64
 13.   22  Jakeš Miroslav             CZ  MITSUBISHI LANCER EVO      K1  N   2000+  2:24,34   2:24,76   4:49,10
 14.  116  Pregartner Herbert         A   PORSCHE 911 GT2            K1  E1  3000+  2:24,95   2:24,25   4:49,20
 15.   13  Kašpárek Milan             CZ  ŠKODA FABIA MM 02          K1  M   2000-  2:23,35   2:27,10   4:50,45
 16.   41  Janík Václav               CZ  BMW M3                     K1  A   2000+  2:25,91   2:27,71   4:53,62
 17.   47  Malý Jaromír               CZ  FORD ESCORT KIT CAR        K1  A   2000-  2:26,64   2:26,98   4:53,62
 18.   10  Rybníček Marek             CZ  ŠKODA OCTAVIA              K1  M   2000-  2:28,28   2:28,22   4:56,50
 19.   30  Vodička Richard            CZ  BMW M3                     K1  N   2000+  2:29,12   2:27,52   4:56,64
 20.   42  Patera Eduard              CZ  FORD ESCORT                K1  A   2000-  2:30,02   2:27,11   4:57,13
 21.  117  Urban Bohuslav             CZ  ŠKODA FABIA                K1  M   2000-  2:29,04   2:28,13   4:57,17
 22.   9   Sládečka Juraj             SK  LOLA F 3000                K2  E2  3000-  2:33,52   2:23,90   4:57,42
 23.   46  Laszlo Hernadi             HU  BMW M3                     K1  A   3000+  2:28,05   2:29,88   4:57,93
 24.   11  Krajčí Andrej              SK  OPEL LOTUS                 K2  E2  2000-  2:32,63   2:25,76   4:58,39
 25.   44  Krampota Ivo               CZ  BMW M3                     K1  A   2000+  2:30,20   2:28,30   4:58,50
 26.   82  Kostruh David              CZ  DALLARA F393               K2  E2  2000-  2:30,56   2:28,72   4:59,28
 27.  100  Losman David               CZ  PEUGEOT 306 S16            K1  SP         2:27,60   2:31,86   4:59,46
 28.   83  Kmeť František             SK  GOLF GTI                   K1  E1  2000-  2:29,50   2:30,26   4:59,76
 29.   21  Prek Aleš                 SLO  HONDA CIVIC 2              K1  N   2000-  2:30,11   2:29,86   4:59,97
 30.   92  Vojáček Lukáš              CZ  OPEL ASTRA OPC             K1  SP         2:30,07   2:30,30   5:00,37
 31.   43  Líbal Petr                 CZ  BMW M3                     K1  A   2000+  2:32,16   2:28,36   5:00,52
 32.   91  Jerman Martin              CZ  ALFA ROMEO 147             K1  SP         2:30,65   2:30,44   5:01,09
 33.   37  Prášková Edita             CZ  DALLARA F3 F301            K2  E2  2000-  2:26,61   2:35,89   5:02,50
 34.   98  Zahradníček Milan          CZ  PEUGEOT 306                K1  SP         2:31,07   2:31,51   5:02,58
 35.   99  Kusý Tomáš                 CZ  PEUGEOT 306 RS             K1  SP         2:31,69   2:31,83   5:03,52
 36.   51  Gróf  Marián               SK  ŠKODA OCTAVIA KIT          K1  A   2000-  2:33,54   2:31,86   5:05,40
 37.   28  Boháč Milan                CZ  RENAULT CLIO               K1  N   2000-  2:34,83   2:33,63   5:08,46
 38.  125  Chlum Pavel                CZ  ŠKODA FELICIA PICK-UP      K1  M   1600-  2:34,62   2:35,53   5:10,15
 39.  230  Theuretsbacher Leo         A   BMW 2001 Ti                C2  HA   B5    2:37,02   2:35,27   5:12,29
 40.   50  Samek Martin               CZ  FORD ESCORT RS             K1  A   2000-  2:37,67   2:35,10   5:12,77
 41.   95  Los Jiří ml.               CZ  FORD ESCORT RS 2000        K1  SP         2:36,54   2:36,60   5:13,14
 42.  201  Král Oskar                 CZ  ŠKODA 130 RS               K1  HA   H5    2:34,52   2:38,97   5:13,49
 43.   58  Prokop Matej               SK  FORD PUMA                  K1  E1  2000-  2:41,56   2:32,04   5:13,60
 44.   70  Michl Josef                CZ  ŠKODA 130 RS               K1  HA   H5    2:39,24   2:35,37   5:14,61
 45.  126  Popov Georgi               CZ  ŠKODA FELICIA PICK-UP      K1  M   1600-  2:37,04   2:37,72   5:14,76
 46.  206  Vondrák  Martin            CZ  ŠKODA 130 RS               K1  HA   H5    2:39,20   2:36,06   5:15,26
 47.  271  Tykal Petr                 CZ  FE MTX1-03                 C4  HA   D2    2:39,27   2:36,64   5:15,91
 48.   15  Čambalik Bohumír           SK  OPEL ASTRA GSI             K1  E1  2000-  2:36,07   2:40,74   5:16,81
 49.   55  Kašpárek Tomáš             CZ  ŠKODA FELICIA KIT CAR      K1  A   1400-  2:39,47   2:37,36   5:16,83
 50.  203  Konečný Zdeněk             CZ  BMW 2002 Ti                K1  HA   H7    2:41,28   2:36,38   5:17,66
 51.  307  Foral Lubomír              CZ  MTX 1-02                   K2  HA   H14   2:42,81   2:36,29   5:19,10
 52.  202  Kolář Pavel                CZ  ŠKODA 130 RS               K1  HA   H5    2:36,62   2:43,20   5:19,82
 53.  231  Valko Lubomír              SK  ŠKODA 130 RS               K1  HA   H5    2:40,83   2:40,29   5:21,12
 54.   23  Hank Tomáš                 CZ  RENAULT CLIO WILLIAMS      K1  N   2000-  2:41,67   2:40,43   5:22,10
 55.  136  Kout Adam                  CZ  RENAULT CLIO               K1  M   1400-  2:43,65   2:41,30   5:24,95
 56.  123  Ježek Radim                CZ  ŠKODA FAVORIT              K1  M   1600-  2:42,83   2:42,89   5:25,72
 57.  220  Patera  Michal             CZ  FIAT 128 SC                K1  HA   H5    2:43,17   2:43,60   5:26,77
 58.  207  Sekyrka Zdeněk             CZ  ŠKODA 130 RS               K1  HA   H5    2:44,95   2:42,74   5:27,69
 59.  267  Stará Kamila               CZ  FE MTX1-03                 C4  HA   D2    2:44,82   2:43,30   5:28,12
 60.  208  Galaš Milan                CZ  BMW 2002 Ti                K1  HA   H7    2:45,93   2:42,52   5:28,45
 61.   57  Trnka Jan                  CZ  ŠKODA FELICIA KIT CAR      K1  A   1400-  2:40,75   2:51,21   5:31,96
 62.  227  Indra Jindřich             CZ  ŠKODA 110 L                K1  HA   H5    2:46,03   2:46,16   5:32,19
 63.  211  Adámek Miroslav            CZ  NSU-TT 1300                K1  HA   H5    2:46,13   2:47,17   5:33,30
 64.   27  Rozum Ctirad               SK  PEUGEOT 306 S16            K1  N   2000-  2:48,14   2:46,14   5:34,28
 65.  209  Konicar Vladimír           CZ  BMW 2002 Ti                K1  HA   H7    2:47,69   2:47,06   5:34,75
 66.  102  MuDr.Žižkovský Petr        CZ  FORD ESCORT-RS             K1  SP         2:45,38   2:52,27   5:37,65
 67.  222  Táborský Radovan           CZ  FIAT 128 RALLY             K1  HA   H5    2:50,23   2:47,58   5:37,81
 68.  221  Stejskal Milan             CZ  FIAT 128 SC                K1  HA   H5    2:49,46   2:48,62   5:38,08
 69.  264  Mikov Ondřej               CZ  MTX 1-03                   K3  HA   H19   2:53,19   2:46,42   5:39,61
 70.  213  Neubauer Arnošt            CZ  PORSCHE 911                K1  HA   H7    2:53,00   2:52,43   5:45,43
 71.   38  Sládečka Filip             SK  ŠKODA FABIA                K1  A   1400-  2:55,45   2:51,21   5:46,66
 72.  210  Dlouhý Petr                CZ  ŠKODA 130 RS               K1  HA   H5    2:56,33   2:52,31   5:48,64
 73.   48  Danajka Martin             SK  ŠKODA FABIA                K1  A   1400-  2:57,41   2:53,87   5:51,28
 74.  205  Raška Stanislav            CZ  VW GOLF 1.6 Gti            K1  HA   H6    2:58,57   2:54,98   5:53,55
 75.  127  Udržal Ladislav            CZ  ŠKODA FELICIA PICK-UP      K1  M   1600-  2:57,33   2:57,25   5:54,58
 76.  233  Kolář Petr                 CZ  ŠKODA 110 R                K1  HA   H5    3:02,55   3:00,09   6:02,64
 77.  223  Štěrba Václav              CZ  FIAT 127                   K1  HA   H5    3:13,17   3:08,41   6:21,58
 78.  228  Indrová Michaela           CZ  ŠKODA 120 S                K1  HA   H5    3:18,34   3:09,36   6:27,70
 79.   31  Strnad Anton               SK  MITSUBISHI  EVO VII.       K1  N   2000+  4:09,09   2:28,29   6:37,38
 DNF   4   Nevěřil Dušan              CZ  LOLA F 3000                K2  E2  2000+  2:14,10     DNF
 DNS   7   Komárek David              CZ  MITSUBISHI EVO VI          K1  A   2000+    DNS       DNS
 DNF   93  Jermanová Gabriela         CZ  OPEL ASTRA OPC             K1  SP           DNF       DNS
 DNS  120  Kysucký Maroš              SK  SEAT IBIZA CUPRA TDI       K1  E1  2000+    DNS       DNS
 DNS  113  Konček Julo                SK  VAUXHALL VECTRA STC        K1  E1  2000-    DNS       DNS


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 27.5.2006
Přečteno: 4545 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist